fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
עזרה|

הכלב משתין בבית! אנחנו מתחרפנים!!

1. 02-04-2012 21:00 #1
    בת
    שם פרטי
    אריאנה
    שלום לכולם.
    יש לי גולדן רטריבר בן 3 וחצי - 4 חודשים.
    הוא כבר הפסיק לחרבן בבית. אבל הוא משתין בבית.
    וזו לא בעיה רגילה.
    אני מוציאה אותו לטייל כל 2-3 שעות. הוא משתין בטיול.
    אחר כך כשאנחנו חוזרים - אחרי 15 דקות הוא משתין שוב בבית. כאילו הוא עושה בכוונה.
    וגם כשאנחנו כועסים עליו נגיד, הוא משתין בכוונה. כאילו "אם אתם כועסים עליי, אני מחזיר לכם".
    גם אם אני בחדר שלי וההורים בחדר שלהם, הוא בוכה קצת ואז הולך ומשתין.
    זה כבר מחרפן! זה בלתי אפשרי ככה!!
    זה לא שהוא לא מצליח להתאפק. הוא עושה דווקא!!!
    חוץ ממאלף, מה אפשר לעשות? :<
    תודה.

2. 02-04-2012 21:40 #2
    בן
    אני יכול לתת לך תשובה לבעיה אבל עדיין ממליץ על מפגש עם מאלף באיזור מגורייך..

כאשר הכלבים שלנו מנסים אותנו יש שיטות ענישה כמובן שצריך לדעת מה אופיו של הכלב ולהכיר אותו ולכן אני ממליץ בכל זאת על מאלף אם בחרת בדרך של לבד אז קחי בחשבון שיש השלכות לכל דבר..

ובכל זאת מה כן אפשר לעשות..
    חשוב לציין שישנם שיטות ענישה שונות ועל כל כלב חלקן עובדות יותר או פחות לכן רצוי להכיר את אופיו של הכלב
    שיטה אחת היא שהיא השיטה הקלה לקנות תרסיס מור פה שנמכר בסופר פארם ולהשריץ על אפו של הכלב כשעושה משהו רע..
    לדוגמא שמשתין בבית או נושך תוך כדי משחק או גונב דברים שאסור לו..
    שיטה נוספת היא תיקון באמצעות בקבוק רעש השונה מהמוכר בשוק "כקופסת רעש" חשוב לציין שלא זורקים על הכלב אלה מרעישים כשהוא עושה משהו רע..
    בשיטה זו חשוב לציין יש להשתמש מול כלבים יציבים כי כלבים פחדנים עלולים להשתין מתוך פחד.. שוב כל כלב ואופיו..

חשבו לזכור שעם ענישה צריךך לבוא למידה וחיזוק חיובי המטרה היא אינה להפחיד את הכלב אלה לחנכו.
    ושוב אני מציין אני ממליץ על פגישה עם מישהו מנוסה שילמד להכיר קצת את הכלב ואת תוכונות האופי שלו מקווה בכל זאת עזרתי..

3. 02-04-2012 21:53 #3
    בת
    שם פרטי
    אריאנה
    תודה
    עוד?

4. 02-04-2012 22:09 #4
    בת
    שם פרטי
    אסתר
    יש חומר כזה שאפשר לקנות בחנות חיות,שמפזרים בכל מיני מקומות קוראים לזה מרחיק חיות ואיפה ששמים את זה הם לא עושים צרכים.

http://www.kolbogan.co.il/134791/%D7...5%D7%AA-FLOWER

5. 03-04-2012 08:14 #5
    בת
    שם פרטי
    אריאנה
    תודה אסתר, אני אנסה לקנות את זה

6. 03-04-2012 08:17 #6
    בן
    שם פרטי
    תומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי Arianush צפה בהודעה
    שלום לכולם.
    יש לי גולדן רטריבר בן 3 וחצי - 4 חודשים.
    הוא כבר הפסיק לחרבן בבית. אבל הוא משתין בבית.
    וזו לא בעיה רגילה.
    אני מוציאה אותו לטייל כל 2-3 שעות. הוא משתין בטיול.
    אחר כך כשאנחנו חוזרים - אחרי 15 דקות הוא משתין שוב בבית. כאילו הוא עושה בכוונה.
    וגם כשאנחנו כועסים עליו נגיד, הוא משתין בכוונה. כאילו "אם אתם כועסים עליי, אני מחזיר לכם".
    גם אם אני בחדר שלי וההורים בחדר שלהם, הוא בוכה קצת ואז הולך ומשתין.
    זה כבר מחרפן! זה בלתי אפשרי ככה!!
    זה לא שהוא לא מצליח להתאפק. הוא עושה דווקא!!!
    חוץ ממאלף, מה אפשר לעשות? :<
    תודה.
    תראי, אני צריך להבין משהו
    כל 2-3 שעות את מוציאה אותו לטייל, רבע שעה והביתה?

ציטוט פורסם במקור על ידי borderkoli צפה בהודעה
    יש חומר כזה שאפשר לקנות בחנות חיות,שמפזרים בכל מיני מקומות קוראים לזה מרחיק חיות ואיפה ששמים את זה הם לא עושים צרכים.
    נו באמת, את רצינית? לפתור בעיית התנהגות עם חומרים חיצוניים?
    תומר עמיר מאלף ומטפל בהתנהגות כלבים

7. 03-04-2012 08:21 #7
    בת
    שם פרטי
    אריאנה
    כן. כל 2-3 שעות.
    רבע שעה - עשרים דקות. בזמן הזה הוא משתין ומחרבן והביתה.
    וזה לא שהוא לא יכול להתאפק. לפעמים הוא אפילו רואה שאני באה לקחת את הרצועה ולחבר אליו והוא משתין.
    לפני כמה ימים, עבדתי איתו עם חטיפים אז הוא עשה הכל טוב, נתתי לו תחטיף. אחר כך הוא התחיל להשתולל,
    ניסיתי להרגיע אותו אבל לא הצלחתי אז פשוט לקחתי את החטיפים והלכתי.. ואחרי זה הוא השתין.
    הוא עושה את זה בכוונה כאילו "אם אתם מעצבנים אותי וכועסים עליי אני אחזיר לכם.."

8. 03-04-2012 10:56 #8
    בת
    שם פרטי
    אסתר
    ציטוט פורסם במקור על ידי N3rvilPK צפה בהודעה
    תראי, אני צריך להבין משהו
    כל 2-3 שעות את מוציאה אותו לטייל, רבע שעה והביתה?

נו באמת, את רצינית? לפתור בעיית התנהגות עם חומרים חיצוניים?
    היא אמרה כל דבר חוץ מאילוף

אבל תנסי לסגור אותו בחדר קטן (כביסה) תשימי שם מים משחקים,שמיכה\מיטה ועיתונים על תתני לו להסתובב בכל הבית,ותוציאי אותו משם כשאת רוצה לקחת אותו לטיול

9. 03-04-2012 18:08 #9
    בן
    שם פרטי
    יוניאל yoni
    תקשיבי התשובה לשאלתך היא: הלכתי לצער בעלי חיים ולקחתי משם כלבה מחונכת לצרכים אמרו לי שאסור בשום פנים באופן לא לצעוק על הכלבה !!! אם היא משתינה בבית אם את רואה שהיא משתינה תגידי לה לא ותוציאי אותה לבחוץ !!! זה עושה להם חרדות אם צועקים עליהם זה לא טוב הם יפחדו מיכם לא כדי לצעוק עליהם או לכעוס! זה גיל די ידוע שהם משתינים בבית תרגילי אותה להשתין על עיתונים ואז היא תבין שזה המקום שהיא משתינה !!
    ואחר כך ללמד אותה להשתין בחוץ לצאת איתה כמה שיותר וככה היא תדע שהיא צריכה להשתין בחוץ
    למשל הכלבה שלי הייתה רצה לדלת מתי שהיה לה פיפי או קקי היא הייתה מתאפקת עד שהייתי מוציא אותה זה לא טוב!!
    http://www.youtube.com/watch?v=Uz3e4...4&feature=plcp מדריך של המאלף אורן עדיקא מסביר איך לאלף כלב לצרכים לפיפי וקקי בהצלחה
    נערך לאחרונה על ידי RAVO XL, 03-04-2012 בשעה 18:15

10. 03-04-2012 18:37 #10
    בת
    שם פרטי
    אריאנה
    טוב תודה (;

11. 03-04-2012 18:38 #11
    בן
    שם פרטי
    יוניאל yoni
    בהצלחה תנסי כמה שפחות לצעוק על הכלב זה עושה להם חרדות וזה לא טוב וכל מה שכתבו לך זה לא טוב תילכי למאלף מקצועי או תלמדי מהסרטון שהבאתי לך בתגובה אל תסגרי אותו לבד בחדר הוא יכנס לדיכאון !! תני לו לראות אותכם כמו שאורן עדיקע תשימי אותו בסלון או איפה שאת נמצאת
    נערך לאחרונה על ידי RAVO XL, 03-04-2012 בשעה 18:43

12. 03-04-2012 19:28 #12
    בן
    שם פרטי
    נתנאל
    חוץ ממאולף ?
    תמכור אותו
    ואם לא למכור אותו..
    אין ברירה,אילוף זה הפיתרון הקל,והנורמלי היחיד שיש לנו כאן.
    אמנם יקר,אבל היחיד :?

13. 03-04-2012 19:36 #13
    בן
    שם פרטי
    תומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי yoniel9 צפה בהודעה
    תקשיבי התשובה לשאלתך היא: הלכתי לצער בעלי חיים ולקחתי משם כלבה מחונכת לצרכים אמרו לי שאסור בשום פנים באופן לא לצעוק על הכלבה !!! אם היא משתינה בבית אם את רואה שהיא משתינה תגידי לה לא ותוציאי אותה לבחוץ !!! זה עושה להם חרדות אם צועקים עליהם זה לא טוב הם יפחדו מיכם לא כדי לצעוק עליהם או לכעוס!
    להגיד לה לא! ולצעוק זה כמעט באותה הקונוטציה, אז גם לא! אסור לומר לכלב....
    ואת הקטע שאם היא רואה אותה משתינה אז להוציא...סבבה, אבל היא רשמה פה שהיא הולכת וכשהיא חוזרת אז היא עושה פיפי...

תראי אסתר, המקרה שאת נותנת כאן הוא מקרה קלאסי של השתנה מהתרגשות.

כל העניין שאת לוקחת את הרצועה ושהיא רואה אותך זה כי היא מתרגשת ממך.
    לכלב של אחותי יש בעיה דומה, אך חריפה יותר.

תראי דבר ראשון
    לא תוציאה אותה כל 2-3 שעות ל15-20 דקות כי היא תתחיל להתרגל לקביעות
    תעשי לי מידי פעם טווח קצר בין לבין ופעם טווח הרבה יותר גדול, שהיא לא תתרגל טוב אז עבר שעתיים אז אני הולכת לעשות פיפי...
    ו15-20 דקות כל פעם, תני לה מינימום 30 דקות כל פעם ושוב, תגווני....בזמן הזה תטיילי איתה במקומות ציבוריים, תחשפי אותה לכלבים, אנשים ושאר בעלי חיים.
    אני מבקש ממך שאת חושפת אותה אז לא ברמה של התקרבות מוחלטת ומשחקים, אלא צפיה מרחוק שהיא תראה מה הם בעלי החיים שנמצאים סביבתה ולא תתחי לפתח סוג של פחד\חשש מהם.

עכשיו, בנוגע למה שרשמתי עם זמנים מגוונים בין יציאה ליציאה ולא להיות בשיגרה, חובה שימוש בכלוב הטסה.

ולמה?
    כלב לעולם לא יעשה פיפי במקום בוא הוא ישן, אלא אם כן הוא מתאפק ומתאפק ומתאפק והוא מרגיש לחץ מטורף והוא חייב לעשות צרכים והוא לא יהיה מבסוט מזה כלל!

כל היום הכלבה בתוך הכלוב, להוציא אותה אך ורק בשביל אוכל ויציאה לצרכים.
    התרגלות לכלוב הטסה הוא פשוט מאוד, פיזור אוכל בתוך הכלוב.
    איפה הכלוב אמור להיות? במרכז הביתה כדי שיוכל לראות את סובבי הביתה...

ראיתי גם שרשמו לשים אותו בחדר כביסה...
    בשום פנים ואופן לא!!!!!!! את לא רוצה שהכלב שלך יפתח חרדה כלפייך ויהיה חששני לסביבתך.

תעשי לי טובה אסתר,
    תקראי בזהירות עד הבנה מלאה!
    כל הנכתב פה הינו צחוק ואינו משחק, אלא למידה במשך הזמן.
    ומי אני בכלל שאני חושב את עצמי מבין גדול? אני כרגע בקרוס לאילוף וטיפול התנהגותי בכלבים, וכן אני אהיה מטפל התנהגותי ומאלף.
    את הדברים האלה אני אומר לך ממקרים אמיתיים של מאלפים בעלי ניסיון של עשרות שנים!

במידה ויש לך עוד שאלות אל תחששי לשאול....אני מוכן לענות תמיד!
    תומר עמיר מאלף ומטפל בהתנהגות כלבים

14. 03-04-2012 20:19 #14
    בת
    שם פרטי
    אריאנה
    אז זהו שהוא כן משתין איפה שהוא ישן ...
    בהתחלה התחלה כשרק הבאנו אותו, קנינו לו כזאת מיטה שהוא היה מת עליה, אבל הוא היה מחרבן ומשתין עליה..
    הקיצר היא ממש הסריחה ואם אתה רק נוגע בה בזרת, כולך מסריח. אז כיבסנו אאת זה, ובמקום זה אבא שלי קנה לו שטיח קטן כזה..
    גם עליו הוא השתין וחרבן. אחר כך לא נשארה לנו ברירה אז שמנו לו מגבת.. עד עכשיו הוא עם מגבת וגם עליה הוא משתין מדי פעם.
    כשהוא ילמד לגמרי להשתין רק בחוץ אנחנו נחזיר לו את המיטה.
    פשוט הבעיה בכלב הוא שכאילו הוא עושה דווקא. הוא מבין הכל, הוא מבין שצריך לעשות בחוץ.
    פשוט כשהוא קולט שאנחנו כועסים עליו כי הוא עשה משהו לא בסדר, הוא פשוט משתין כדי "לנקום" :<
    אנלא סוגרת אותו במקום סגור.. הוא ישר מתחיל ליילל, לנבוח והוא נהיה עצוב כזה..

15. 03-04-2012 20:27 #15
    בן
    שם פרטי
    יוניאל yoni
    בדק אותו וטרינר?? אולי יש לו משו ? תבדקי אם מאלף זה הפתרון היחיד
    מוזר הוא משתין איפה שהוא ישן כלבים לא אוהבים להשתין איפה שהם ישנים ממליץ לך לבדוק אם ווטרינר
    או אם מאלף ויראו מה הבעיה יכול להיות יש לו מחלה בדקתם?

איפה קנית אותו ? עמותה ? או מבנאדם פרטי?
    נערך לאחרונה על ידי RAVO XL, 03-04-2012 בשעה 20:28

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner