fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
תגיות: אוטומט, טסט אוטומט
שאלה|

מה הסיכוי לעבור טסט ראשון על אוטומט?

1. 18-04-2012 19:35 #1
    בן
    שם פרטי
    סמיון ツ
    יוווו , אני עומד להתחיל ללמוד נהיגה ואני בדילמה רצינית אם לעשות אוטומט או הילוכים , כל אוטו שאי פעם ראיתי היה אוטומט ובתכלס לא מפריע לי שאני לא יוכל לנהוג על אוטו הילוכים , רק השאלה שלי היא אם יש סיכוי גדול יותר שאני יעבור טסט ראשון על אוטומט כי זה בתכלס רק לנהוג בלי כל הזינוקים האלה או אוטו מתכבה?
    תודה על העזרהה

2. 18-04-2012 19:46 #2
    בן
    שם פרטי
    פארג'
    לפני הכל, בהצלחה בכל עולם הרישיון ומי יתן ותעבור ראשון.
    לנושא, ברור שתהיה התלבטות בין הידני לאוטומט, האוטומט בהחלט הרבה יותר נוח וקל בהתחלה, אבל אתה צריך לקחת בחשבון את התווך הארוך יותר,
    ישנם יתרונות משמעותיים באוטו ידני על פני אוטומט.. בכל מקרה אני ממליץ לך לא לשלול את הידני לפני ניסיון, כיוון שבעתיד ישתלם לך. תראה ידני ואוטומט לרוב לא משפיע
    על איכות הטסט, כי ידני, לאחר מספר שיעורים יבוא לך בספונטניות כמו על אוטומט. ובדיוק בגלל זה ברוב המקרים הכישלונות בטסטים נובעים מחוקי תעבורה וכדומה.
    נגיד ואחרי מספר שיעורים, אתה מבין כי אין מצב שאתה מסתדר עם הידני, אז כבר עדיף לאוטומט.
    שוב, בדרך כלל זה לא אמור להשפיע על הטסט. כי כבר אתה רוכש הרגל ואינסטיקטים לאחר מספיק שיעורים..

3. 18-04-2012 19:48 #3
    בן
    אוטומט אחד הקלים סבירות של 80 אחוז לעבור ראשון.
    אבל מה אתה כוסית תעשה הילוכים זה לא כזה קשה..

4. 18-04-2012 20:30 #4
    בן
    הסיכויים לעבור טסט ראשון באוטומט זה אותם הסיכויים כמו בידני!!!
    אתה יכול ליפול בטסט על אותם הדברים בדיוק כמו אדם שעושה על ידני- אני לא מכיר אף איש שנכשל בטסט על ידני בגלל שלא ידע לתפעל את הרכב.
    ההבדל היחידי הוא שהלימוד על אוטומט הוא יותר קל מידני.

5. 18-04-2012 20:35 #5
    בן
    קצת יותר גדול מלעבור על ידני,אבל גם לא עובר את ה-40%

6. 18-04-2012 20:46 #6
    בן
    בטח שיש יותר סיכוים ליפל בידני מאשר אווטומט .. בהילוכים עצמם באמת לא בעיה אחרי 10 שיעורים ככה
    אבל מה עם כל הגלישה והנסיעה האיטית והזינוק בעלייה ועוד מיליון דברים ? נסיעה אחורה ?
    קשה יותר מאוטומט ככה שיש עוד הבדלים חוץ מהעברת הילוכים

7. 18-04-2012 21:22 #7
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Dukati צפה בהודעה
    בטח שיש יותר סיכוים ליפל בידני מאשר אווטומט .. בהילוכים עצמם באמת לא בעיה אחרי 10 שיעורים ככה
    אבל מה עם כל הגלישה והנסיעה האיטית והזינוק בעלייה ועוד מיליון דברים ? נסיעה אחורה ?
    קשה יותר מאוטומט ככה שיש עוד הבדלים חוץ מהעברת הילוכים
    גלישה אתה רוב השיעורים משתמש בזה, זינוק בעלייה זה לא כזה קשה לקלוט- מקסימום הולכים לאיזה מגרש ריק ומתרגלים
    חוץ מזה שאחרי 10 שיעורים לרוב קולטים את כל התפעול על ידני ומאז זה רק תרגול ואתה עובד מתוך אינסטינקטים ולא ממש חושב על הפעולה עצמה
    אבל הסיכויים לעבור באוטומט גבוהים מן הסתם אבל לא בממש גבוהים כי כשאתה ניגש לטסט את מן הסתם אמור לדעת לנהוג ולשלוט באוטו(תפעול ידני גם)

ואל תתחיל ללמוד אם אין לך מספיק כסף

8. 18-04-2012 21:37 #8
    בן
    שם פרטי
    D:
    ציטוט פורסם במקור על ידי samjcool צפה בהודעה
    הערה מטופשת? ואם אין לי כסף לשלם לפאקינג 4 טסטים? להוציא עד אלפייים שקל רק על המבחנים האלה? מזה כוסית אתה אידיוט?
    סתם שתדע, לימודים על אוטומט בד"כ יותר יקרים מידני, ואם אתה עדיין לא התנסת בנהיגה אז אני לא מאמין שאתה יכול לצפות באיזה טסט תעבור, זה תלוי בהמון גורמים.

9. 18-04-2012 22:02 #9
    בן
    אל תשכח ששיעורים על אוטומט עולים לרוב ב10-20 שקל יותר משיעורים על ידני, ואני חושב שזה די מתקזז עם הטסטים שעושים, וגם אם לא.. יש סיכוי שבעתיד תתחרט שעשית לאוטומט ותרצה לעשות ידני ואז תצטרך לעבור את התהליך הזה שוב.. ולעשות עוד טסט.
    עכשיו חוץ מזה, אין הבטחות שתעבור על הפעם הראשונה, למשל יש לי חבר שעבר טסט שלישי על אוטומט, ואני עברתי שני על ידני.
    מסקנה - עדיף לך ללמוד על ידני ולחסוך כסף(על שיעורים ואולי על טסטים) + כאב ראש בעתיד. ואל תשכח שיש הרבה אנשים שעוברים טסט ראשון על ידני.

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרויקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner