שלום לכולם
חלקכם כנראה יודעים על המבצע שיש במגה בול שאם מתחייבים לקנות מעל 1000 שקל בחודש למשך שנה אפשר לבחור מתנה וביניהם ה Magpad
אז אני לקחתי אותו והוא הגיע אז בואו אני יספר לכם קצת עליו

קודם כל אני חייב לציין שאין לי סמארפון, בחיים לא היה לי טאבלט, ואני לא מבין גדול בזה. היה לי מזמן אייפוד טאץ' אבל מכרתי אותו ולא התעסקתי בזה מאז...

אז לגבי המאגפאד. חברת MAG,
מעבד: CORTEX A8 1.0GHZ
מערכת הפעלה: ANDROID 2.3 ממשק מלא בעברית
זיכרון 4GB כולל חריץ הרחבה עד 32 GB
מסע מגע 7" CAPACITIVE MULTI TOUCH
מצלמה קדמית בלבד 2MP
תקשורת WIFI
תומך בקבצי MKV
התקנה מהירה ל GOOGLE MARKET
אחריות
ובא עם קייס מעור

עד כאן המפרט שצויין בדף.

אז ככה. חיפשתי סיקורים ביו טיוב לגבי המכשיר ולא מצאתי אפילו אחד לגבי המכשיר הספציפי.
היו כמה ביקורות לגבי MAGPAD של 8.4 אינץ והן היו שליליות יחסית ל IPAD

אז תנו לי לספר לכם על ההתרשמות שלי כצרכן.

זה מכשיר מאוד נוח, הגודל מאוד קומפקטי, אחות שלי שיש לה אייפון קצת התלוננה שהוא איטי בשבילה אבל לי אין אייפון ואני לא מרגיש בזה האמת..
יש לו המון יתרונות. אני יכול לראות בו איזה סרטים שבא לי אפילו אם זה לא ביו טיוב (נגיד סאות פארק וכ'ו באתר הרשמי ששם הנגן אחר)
יש לו תוכנה שקוראת ספרים (אפילו יש שם חוברת הדרכה בתוך המכשיר ), הרמקולים לא הכי שיש אבל הם בסדר גמור. גם לא ציפיתי שהם יהיו איכותיים במיוחד

ועכשיו לקטע שאני מאוד התרשמתי ממנו.
יש לו חיבור USB.

אני לא יודע אם יש את זה ב IPAD או כל תבלט אחר, אבל יש לו קבל שמתחבר כמו הקבל נתונים, אבל הוא פשוט מעבר ל USB שאפשר לחבר.
עכשיו למה זה כל כך חשוב?

אני לא צריך להשתמש בזיכרון של המכשיר עצמו, אני מעביר סרטים לדיסק און קי, ויכול לראות אותם ישר דרכו, כנ'ל מוזיקה, והוא גם פותח לי קבצים של OFFICE.

דבר שבכלל הרשים אותי, זה שהוא מקבל פלט חיצוני.
מז'א?
אני אישית חיברתי לו את העכבר של המחשב שלי, והוא קלט אותו! אני אשכרה יכול להשתמש בזה עם עכבר(לדעתי גם מקלדת יעבוד)
עכשיו למה זה טוב?
המקלדת טאץ' לא הכי נוחה שיש במכשירים האלה... וכשאתה מחבר מקלדת זה ליגה!
העכבר גם קטלני בגלל שלשחקני ה DRAW SOMETHING בינינו, אפשר לדייק במיוחד כשיש עכבר

המצלמה שלו האמת - לא משהו. יש לו רק מצלמה קדמית והאיכות לא כל כך טובה.

אני יודע שלא דיברתי על איכות מסך וכמה דברים שאתם מצפים לשמוע עליהם, אבל אני לא יכול לתאר לכם את זה, כי אין לי במה להשוות... לא נגעתי בטאבלט אחר ממנו ליותר מ 5 דקות אז אני לא יכול להבדיל

בתכל'ס , אם לא משתתפים במבצע המחיר שלו נע בטווח ה 1000 שקל... שזה אחלה מחיר לדעתי...

אז זהו זה כל מה שיש לי להגיד, אני אישית מרוצה ממנו עד הגג. וממליץ.