fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תגיות: נאפה
עזרה|

נסיעה לבורגס/נאפה

1. 02-06-2012 19:56 #1
    קודם כל אנחנו 5-6 חברים שרוצים לנסוע לבורגס/נאפה בקיץ. כל הסוכני נסיעות שדיברנו איתם הורידו אותנו מנאפה, למה?
    דבר שני, אם מישהו יכול להציע לנו איזה דיל טוב למלון שיחסית במרכז קרוב להכל ובסביבה שלו יש מלא אטרקציות וכאלה...
    אנחנו רוצים לסגור דיל עם לפחות ארוחה אחת ביום, כניסה אולי חינם לאיזה מסיבה..מלון שיהיה עם בריכה.
    קיצור אם מישהו יכול להציע לנו דיל טוב ל-6 לילות בבורגס

עד עכשיו הציעו לנו ככה- מלון Central Plaza מלון של 4 כוכבים ממש על הסאני ביץ' לפי מה שהבנו + ארוחה ביום + טיסות ברור + הסעות עד למלון
    מהשדה תעופה ובחזרה לשדה תעופה + מסיבה חינם + יש שם נציגים ישראלים שיעזרו לנו אם מסתבכים + צמיד VIP שנותן הנחות בכל מיני מקומות,
    כל זה ב-699$ לבן אדם..איך הדיל הזה?

תודה

2. 02-06-2012 20:09 #2
    בן
    בנאפה יותר טוב..
    והדיל יקר אחי אל תאמין לכל החרטות האלה של הVIP וזה..
    תחפש דיל עד גג 600$ ...אבל אתם 5- 6 חבר'ה אז אתם יכולים למצוא גם ב450 ככה

3. 02-06-2012 20:13 #3
    איפה למצוא חיפשנו בכל מקום לא מצאנו...נאפה כל הסוכנויות הורידו אותנו מזה אמרו מלא אנטישמים ותנאי מחייה יותר יקרים

4. 02-06-2012 20:17 #4
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי ronk0 צפה בהודעה
    איפה למצוא חיפשנו בכל מקום לא מצאנו...נאפה כל הסוכנויות הורידו אותנו מזה אמרו מלא אנטישמים ותנאי מחייה יותר יקרים
    אנטישמיות יש בכל מקום..כל עוד תתנהגו כמו בני אדם,לא יקרה כלום.
    וזה לא קשור אנטישמיות,פשוט הישראלים אוהבים לעשות בנאפה הרבה בלאגן ובגלל זה שונאים אותנו אתה מבין..

5. 02-06-2012 20:22 #5
    קיצורר למישהו יש איזה דיל טוב?

6. 02-06-2012 20:41 #6
    בן
    שם פרטי
    רונן
    הבנתי שדיברת עם פלייקלאב. שמע, שנה שעברה טסתי איתם והם זיינו אותי ואת חברים שלי וזה פשוט לא היה שווה את זה. לא יודע מה איתם עכשיו.
    בכל מקרה, דבר עם סוכן נסיעות זה הכי טוב, ואם לא תחפש דילים של הדקה ה 90 הם הכי זולים, או נופש ישיר. חברים שלי טסו שנה שעברה לבורגס לשבוע הכל כלול ב 450$, ככה שהדיל שפלייקלאב נותנים לך זה זיון בתחת
    אם אתה רוצה שאני אתייחס למה שכתבת, תצטט אותי

7. 02-06-2012 20:55 #7
    בן
    אחי לא נעים להגיד אבל הייתי שנה שעברה בבורגס ואם כבר סגרתה, תעשן סיגרה למה הרגע זיינו אותך אחי

קודם כל תקשיב טוב אחי

ארוחות במלון זה רק חזיר! לא שווה אחי אין מה לאכול שמה

איך שתנחת יבואו עלייך ישראלים ימכרו לך מסיבות בחינם באיזה 100 יורו אחי יקנסו לך תתחת מסיבה שם עולה 3-5 LEVA מקסימום אל תיהיה פראייר!

איך שאתה כותב אחי אתה נשמע כמו אחד הפראיירים אם אני סוכן נסיעות אחי אני מחתים אותך ל3 יום בבורגס על 800$ תביא למישהו אחר להיות אחראי למה קונסים אותך גבר

8. 03-06-2012 11:33 #8
    בן
    שמע אני מציע לך ללכת לסכון נסיעות, לסגור לבד או אפילו דקה 90 כי מה שאני יודע איסתא/פליי קלאב דופקים צעירים רצח.
    בסוף ימים ארוכים מגיע הלילה

9. 04-06-2012 16:17 #9
    כל אחד פה אומר "כן מצאתי ב-400/500"...אני לא ראיתי בשום מקום כאלה דילים
    אם מישהו מצא אז שיביא לפה בבקשה
    נערך לאחרונה על ידי ronk0, 04-06-2012 בשעה 16:19

10. 04-06-2012 17:06 #10
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Yonas_K צפה בהודעה
    אנטישמיות יש בכל מקום..כל עוד תתנהגו כמו בני אדם,לא יקרה כלום.
    וזה לא קשור אנטישמיות,פשוט הישראלים אוהבים לעשות בנאפה הרבה בלאגן ובגלל זה שונאים אותנו אתה מבין..
    צריך לנצל את זה שבבורגס אין אנטישמיות גבוהה כרגע בגלל שהם עוד לא למדו מה זה ישראלים
    הישראלים דפקו את נאפה , תלך שם ותגיד שאתה ישראלי אני רוצה לראות שמישהו מכניס אותך לקסטל , או לכל המסיבות חינם המטורפות שיש לך שם - יגבו ממך כסף רק כי אתה ישראלי

ציטוט פורסם במקור על ידי RonenButHole צפה בהודעה
    הבנתי שדיברת עם פלייקלאב. שמע, שנה שעברה טסתי איתם והם זיינו אותי ואת חברים שלי וזה פשוט לא היה שווה את זה. לא יודע מה איתם עכשיו.
    בכל מקרה, דבר עם סוכן נסיעות זה הכי טוב, ואם לא תחפש דילים של הדקה ה 90 הם הכי זולים, או נופש ישיר. חברים שלי טסו שנה שעברה לבורגס לשבוע הכל כלול ב 450$, ככה שהדיל שפלייקלאב נותנים לך זה זיון בתחת
    פלייקלאב לא נותנים לאף אחד זיון בתחת , חלאס עם הלכלוכים
    http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=10479160
    תחפש דיל של הדקה ה90 ותמצא את עצמך במלון שרחוק 20 דקות מהרחוב המרכזי , 20 דקות מהים , ואז תתפלא איך בבורגס כל הכסף הלך לך על מוניות

ציטוט פורסם במקור על ידי StartWithMe צפה בהודעה
    אחי לא נעים להגיד אבל הייתי שנה שעברה בבורגס ואם כבר סגרתה, תעשן סיגרה למה הרגע זיינו אותך אחי

קודם כל תקשיב טוב אחי

ארוחות במלון זה רק חזיר! לא שווה אחי אין מה לאכול שמה

איך שתנחת יבואו עלייך ישראלים ימכרו לך מסיבות בחינם באיזה 100 יורו אחי יקנסו לך תתחת מסיבה שם עולה 3-5 LEVA מקסימום אל תיהיה פראייר!

איך שאתה כותב אחי אתה נשמע כמו אחד הפראיירים אם אני סוכן נסיעות אחי אני מחתים אותך ל3 יום בבורגס על 800$ תביא למישהו אחר להיות אחראי למה קונסים אותך גבר
    אתה מוזמן גם להסתכל בלינק שנתתי לRonenButHole .

ציטוט פורסם במקור על ידי punkskatexbox צפה בהודעה
    שמע אני מציע לך ללכת לסכון נסיעות, לסגור לבד או אפילו דקה 90 כי מה שאני יודע איסתא/פליי קלאב דופקים צעירים רצח.
    אתה אחד האנשים המוזרים שיצא לי לראות , פעמיים כבר ביקשת ממני פרטים על חבילות למרות שידעת שאני סוכן פלייקלאב , ובכל זאת אתה ככה מלכלך
    פלייקלאב לא דופקים אף אחד

בדיוק . תראו לי דילים ב450$ , כל אחד פה מרגיש סוכן נסיעות
    כל דיל שתמצאו פלייקלאב תשווה ותיתן לכם אפילו טוב יותר .
    נערך לאחרונה על ידי ozziv1, 04-06-2012 בשעה 17:16

11. 04-06-2012 19:23 #11
    בן
    שם פרטי
    רונן
    תתקשר לסוכן נסיעות, נופש ישיר, מאחורי העיתון. לא חסר
    ציטוט פורסם במקור על ידי ozziv1 צפה בהודעה

פלייקלאב לא נותנים לאף אחד זיון בתחת , חלאס עם הלכלוכים
    http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=10479160
    תחפש דיל של הדקה ה90 ותמצא את עצמך במלון שרחוק 20 דקות מהרחוב המרכזי , 20 דקות מהים , ואז תתפלא איך בבורגס כל הכסף הלך לך על מוניות
    אני לא מתכוון לריב איתך עוד פעם. אתה יודע שאני צודק ואתה סתם סוכן של פלייקלאב שבא לפרסם את הדילים שלכם, וכל פעם שמישהו אומר משהו נגדכם אתה ישיר יוצא נגדו כאילו אני לא הייתי שם ואתה כן(ותסתכל במה ששלחת, אתה לא היית בבורגס שנה שעברה!)

12. 04-06-2012 19:46 #12
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי RonenButHole צפה בהודעה
    אני לא מתכוון לריב איתך עוד פעם. אתה יודע שאני צודק ואתה סתם סוכן של פלייקלאב שבא לפרסם את הדילים שלכם, וכל פעם שמישהו אומר משהו נגדכם אתה ישיר יוצא נגדו כאילו אני לא הייתי שם ואתה כן(ותסתכל במה ששלחת, אתה לא היית בבורגס שנה שעברה!)
    ושוב , זה שלא הייתי לא אומר שאני לא יודע מה שהיה שם
    למדתי מספיק על מה היה שנה שעברה ועל איך המצב השתנה ואיך פלייקלאב השתנתה לקראת הקיץ הקרוב
    מי שיטוס פלייקלאב בקיץ הקרוב יהנה בלי לשבור ת'ראש , יהיה במלונות המרכזיים , יאכל ארוחות במסעדה הישראלית , ויהנה 100%
    מי שיטוס עם החברות האחרות / דקה 90 יימצא את עצמו במלון בסוף סאני ביץ' , משלם את כל הכסף בבורגס רק על מוניות הלוך חזור למרכז

13. 04-06-2012 19:49 #13
    בן
    שם פרטי
    רונן
    ציטוט פורסם במקור על ידי ozziv1 צפה בהודעה
    ושוב , זה שלא הייתי לא אומר שאני לא יודע מה שהיה שם
    למדתי מספיק על מה היה שנה שעברה ועל איך המצב השתנה ואיך פלייקלאב השתנתה לקראת הקיץ הקרוב
    מי שיטוס פלייקלאב בקיץ הקרוב יהנה בלי לשבור ת'ראש , יהיה במלונות המרכזיים , יאכל ארוחות במסעדה הישראלית , ויהנה 100%
    מי שיטוס עם החברות האחרות / דקה 90 יימצא את עצמו במלון בסוף סאני ביץ' , משלם את כל הכסף בבורגס רק על מוניות הלוך חזור למרכז
    נכון. כי אין מלונות במרכז. המלון של פלייקלאב הוא היחידי. לא רוצה לריב, שבוע טוב

14. 04-06-2012 19:49 #14
    בן
    המלונות הנורמלים תפוסים בד"כ בדקה ה90

15. 04-06-2012 21:12 #15
    בן
    שם פרטי
    שלומי
    הייתי בפליי קלאב מלון של ישראלים על מחירים של 450$ לא שמעתי
    המלון שאני ממליץ לך זה כריזמנטה או מרייאן שתי מלונות קטלניים שם,ובשום פנים אל תיקח את הדילים של הישראלייייים עם המסיבות האלה שם,תצמצמו את זה
    תקחו כמה דברים שנראים לכם סבבה כמו המסיבת יאכטה והפארק מים

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner