fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תגיות: הוט מובייל
הצעה|

הוט מובייל - שווה כל שקל

1. 28-06-2012 22:53 #1
    בן
    כל אלו שאומרים שהוט מובייל לא שווה וכו', שווה מאוד לעבור, יותר מגולן.
    למה?
    *ההתחברות הייתה ממש מהירה, תוך כמה דקות הפלאפון היה מחובר למערכת יחד עם כל ההטבות שלה - אינטרנט מהיר בלי הגבלה(עד 3GB, שגם גולן עושה כך), וכל השאר גם כן.
    *10 שקלים פחות לחודש.
    *כ מי שמבלבל את השכל לגבי זה שהיא תעבוד כמו תאגיד מדבר שטויות. בנתיים באינטרנט היא עושה מהפיכה(כל מהירות ב20 שקל), בטלויזיה היא שווה את המחירים והמבצעים, כנ"ל גם לגבי נייח.
    *כל מי שחושב שלא יהיה לחו"ל, בן משפחה של עובד בהוט, עובדים על כך כרגע ובקרוב יהיה.
    *נציגי שירות בכל מקום(ובכמות פי כמה וכמה מגולן), בין אם זה לתמיכה או כל דבר.

כל מי שעובר לגולן רק כי הוא "ציוני שבא לעשות טוב בארץ" עושה שטות, הוא נותנת תנאים יותר טובים(אינטרנט יותר טוב, ניוד יותרמהי והתחברות מהירה, תמיכה רחבה ברוב סוגי המכשירים, ועוד הרבה), עצם העבדה שהיא תאגיד שעושה מהפיכה(שלא כמו השאר שפשוט מתקפלים לעיני התחרות אהם פרטנר אהם), כי עד היום טלפונים ניידים היו אך ורק לעובדי החברה(שלא משלמים על כך שום דבר) ואילו הוט פתחה את שעריה קצת לפני גולן, שראתה שיש מתח ורצון לתחרות.

2. 28-06-2012 22:58 #2
    בן
    שם פרטי
    יובל ツ
    אני חושב שצריך לעבוד לגולן, בגלל שצריך לחזק אותם בגלל שהם חברה חדשה, ולא את הוט שעשקו אותנו במשך שנים..
    yuvalg72->YuvalMobile->YuvalTelecom

-------
    אוהבים מכשירים סיניים?
    הצטרפו לקבוצה שלי!
    https://www.facebook.com/groups/Chinese.mobiles.il/
    קבוצת הפייסבוק הרשמית של חברת Lenovo Mobile:
    https://www.facebook.com/groups/LenovoMobileIsrael

-------

אם יש לכם שאלות בנושא סלולרי, מכשירים סיניים, אנדרואיד,
    או שאתם מחפשים מכשיר סלולרי חדש, שילחו הודעה פרטית ואשמח לעזור לכם!

3. 28-06-2012 23:04 #3
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי yuvalg72 צפה בהודעה
    אני חושב שצריך לעבוד לגולן, בגלל שצריך לחזק אותם בגלל שהם חברה חדשה, ולא את הוט שעשקו אותנו במשך שנים..
    בנתיים הם הכי פחות עושקים אותך, ואת האמת?
    הם אלו שבאמת מפחידים ומקפלים את חברות הסלולר עכשיו ולא גולן כמו שחושבים.
    גולן היא חברה קטנה יחסית שהכוח שלה כרגע עדיין לא כל כך גדול, עם זאת, הוט, בגלל שהיא תאגיד ענק שהונו לא קטן והוא זה ששולט יחד עם בזק על הטלפון והאינטרנט בארץ, מפחיד את חברות הסלולר, יש להם כוח, יש פה חבר שיודעת מה היא עושה וזה מקפל אותם.
    אם אתה חושב שאני ישלם יותר לגולן רק בגלל שצריך לחזק אותם, אתה טועה, אם באמת הוט תשתלב בריכוזיות ותנסה להעיף את גולן- מה שלא יקרה, כל הלקוחות לא נתונים להתחייבות, וכיום קנס היציאה קטן מאוד - עד 200 ש"ח במקרה הרע, במקרה כזה אעבור.
    כרגע הנתונים מדברים בעד עצמם.

4. 28-06-2012 23:15 #4
    mobilePhone מנותק מנהל פורום חומרה כללי ומודינג
    בן
    שם פרטי
    מקס
    לא טובים יש להם המון בעיות בתדרים של הקליטה ....

5. 28-06-2012 23:23 #5
    ציטוט פורסם במקור על ידי mobilePhone צפה בהודעה
    אתה מדבר מניסיון או סתם קראת איזה שהיא תגובה ?
    כי דווקא להוט מובייל אמורה להיות את הקליטה הטובה ביותר בארץ. היא מחוברת גם לאנטנות של מירס וגם לאנטנות של פלאפון וגם לאנטנות החדשות שהיא מקימה בעצמה של הוט מובייל. כיסוי סלולרי של 3 חברות נראה לי טוב למדי.

6. 28-06-2012 23:31 #6
    בן
    להיות בטוח בהוט שלא יסגרו ..למה? כי יש להוט מובייל גב HOT. בגלל זה הם מרשים לעצמם להיות הכי זולים למקרה שיקרה משהו בעתיד.

7. 29-06-2012 00:02 #7
    בן
    כי יש עומס בגלל כניסה מאסיבית, כרגע נפתחים סיבים(מה שנותן לך יותר קליטה) בכמויות אדירות.
    ציטוט פורסם במקור על ידי nerya40 צפה בהודעה
    אתה מדבר מניסיון או סתם קראת איזה שהיא תגובה ?
    כי דווקא להוט מובייל אמורה להיות את הקליטה הטובה ביותר בארץ. היא מחוברת גם לאנטנות של מירס וגם לאנטנות של פלאפון וגם לאנטנות החדשות שהיא מקימה בעצמה של הוט מובייל. כיסוי סלולרי של 3 חברות נראה לי טוב למדי.
    לא רק, החברות האלו משלמות להוט על סיבים אופטים.
    ציטוט פורסם במקור על ידי lexrio צפה בהודעה
    להיות בטוח בהוט שלא יסגרו ..למה? כי יש להוט מובייל גב HOT. בגלל זה הם מרשים לעצמם להיות הכי זולים למקרה שיקרה משהו בעתיד.
    ברור, יש להם את היכולת "להפסיד"(זה רק נראה כך,חברות הסלולר עשקו במלוא מובן המילה את הצרכן בבערך 300 אחוז רווח).

8. 29-06-2012 00:13 #8
    ציטוט פורסם במקור על ידי atk צפה בהודעה
    לא רק, החברות האלו משלמות להוט על סיבים אופטים.
    משלמות יותר לבזק מאשר הוט.
    ולגבי מחירי הסלולר הם צפויים לעלות בסופו של דבר כי הוט מוכרת את החבילות האלה במחירי הפסד.
    גולן טלקום יכול לאפשר לעצמו לשמור על מחיר כזה בגלל שהחברה שלו מונה בקושי 50 עובדים, אין לו מרכזי שירות ותמיכה פרונטליים, הוא לא מוכר מכשירים וכו'.
    גם על פי משרד התקשורת צפי שמחירי חבילות הסלולר הלא מוגבלות יעלו בין 120-130 ש"ח לחודש.

9. 29-06-2012 01:10 #9
    בן
    הוט מובייל משתמשת בתשתית של פלאפון, לא של מירס כי זה בכלל דור 2.
    הם דור שלישי.
    אני גם בעד לחזק את גולן, המסלול המקורי של הוט היה 130 שח, רק בגלל גולן הם הורידו ל 89 שח ויש סעיף בחוזה שלהם שמקנה להם את האופצייה להעלות את המחיר תמיד, שלא כמו אצל גולן:
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4247996,00.html

הוט ממשיכים לגנוב מחירים בטלוויזיה והם יורידו מחירים רק אחרי שמישהו אחר יוריד לפניהם, רק על זה אני נותן להם זין גדול ולא מתחבר אליהם, 10 שח שווים את המהפכה אחרי כל השנים של הגניבה.

החברה קיבלה רישיון מפעיל שיחות בינ"ל, אך עדיין לא קיבלה אישור הפעלה. היא מחכה לפתיחת הקידומת שלה 017 ורק אז תוכל להציע את המסלול הכולל שיחות לחו"ל.
    נערך לאחרונה על ידי josef19, 29-06-2012 בשעה 01:11

10. 29-06-2012 01:23 #10
    בן
    הוט שדרגו את התשתית של מירס לדור 3+

11. 29-06-2012 02:38 #11
    בן
    שם פרטי
    אדיר D=
    אבא שלי בדיוק שאל אם לעבור לטלקום או לממובייל,אמרתי לו למובייל,אני רואה שצדקתי.
    סלקום עשקה את המשפחה שלי ב-1000 שקל רק לאחד מהמשפחה שלנו-פשוט שוד לאור היום

12. 29-06-2012 09:58 #12
    בן
    בדקת שהמכשיר תומך ברשת?..

ציטוט פורסם במקור על ידי josef19 צפה בהודעה
    הוט מובייל משתמשת בתשתית של פלאפון, לא של מירס כי זה בכלל דור 2.
    הם דור שלישי.
    אני גם בעד לחזק את גולן, המסלול המקורי של הוט היה 130 שח, רק בגלל גולן הם הורידו ל 89 שח ויש סעיף בחוזה שלהם שמקנה להם את האופצייה להעלות את המחיר תמיד, שלא כמו אצל גולן:
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4247996,00.html

הוט ממשיכים לגנוב מחירים בטלוויזיה והם יורידו מחירים רק אחרי שמישהו אחר יוריד לפניהם, רק על זה אני נותן להם זין גדול ולא מתחבר אליהם, 10 שח שווים את המהפכה אחרי כל השנים של הגניבה.

החברה קיבלה רישיון מפעיל שיחות בינ"ל, אך עדיין לא קיבלה אישור הפעלה. היא מחכה לפתיחת הקידומת שלה 017 ורק אז תוכל להציע את המסלול הכולל שיחות לחו"ל.
    הוט מוביל מתארחת זמנית על פלאפון, אבל במקביל, היא רכשה את מירס, שדרגה את האנטנות בצורה קיצונית לדור 3.9 ומתכונת להשלים להם פריסה ברחבי הארץ
    בינתים, מכשירים שמחוברים להוט, מתחברים לאנטנה או של פלאפון או של הוט, כשיש עדיפות לאנטנה של הוט

13. 29-06-2012 10:11 #13
    GK104 מנותק מנהל פורומים חומרה כללי ומודינג & כרטיסי מסך לשעבר
    בן
    חכה שתעבור באזורים שאין להם קליטה .. אני הייתי בהוט ויש מקומות שהקליטה בהם בכלל על הפנים
    אני עכשיו בגולן ולא מצטער על זה
    נערך לאחרונה על ידי GK104, 29-06-2012 בשעה 10:11

14. 29-06-2012 10:27 #14
    בן
    שם פרטי
    יובל ツ
    ציטוט פורסם במקור על ידי atk צפה בהודעה
    בנתיים הם הכי פחות עושקים אותך, ואת האמת?
    הם אלו שבאמת מפחידים ומקפלים את חברות הסלולר עכשיו ולא גולן כמו שחושבים.
    גולן היא חברה קטנה יחסית שהכוח שלה כרגע עדיין לא כל כך גדול, עם זאת, הוט, בגלל שהיא תאגיד ענק שהונו לא קטן והוא זה ששולט יחד עם בזק על הטלפון והאינטרנט בארץ, מפחיד את חברות הסלולר, יש להם כוח, יש פה חבר שיודעת מה היא עושה וזה מקפל אותם.
    אם אתה חושב שאני ישלם יותר לגולן רק בגלל שצריך לחזק אותם, אתה טועה, אם באמת הוט תשתלב בריכוזיות ותנסה להעיף את גולן- מה שלא יקרה, כל הלקוחות לא נתונים להתחייבות, וכיום קנס היציאה קטן מאוד - עד 200 ש"ח במקרה הרע, במקרה כזה אעבור.
    כרגע הנתונים מדברים בעד עצמם.
    רק שתיהיה בעניינים לגולן יש כ70,000 אנשים..
    yuvalg72->YuvalMobile->YuvalTelecom

-------
    אוהבים מכשירים סיניים?
    הצטרפו לקבוצה שלי!
    https://www.facebook.com/groups/Chinese.mobiles.il/
    קבוצת הפייסבוק הרשמית של חברת Lenovo Mobile:
    https://www.facebook.com/groups/LenovoMobileIsrael

-------

אם יש לכם שאלות בנושא סלולרי, מכשירים סיניים, אנדרואיד,
    או שאתם מחפשים מכשיר סלולרי חדש, שילחו הודעה פרטית ואשמח לעזור לכם!

15. 29-06-2012 10:27 #15
    mobilePhone מנותק מנהל פורום חומרה כללי ומודינג
    בן
    שם פרטי
    מקס
    ציטוט פורסם במקור על ידי shalom_hadad צפה בהודעה
    בדקת שהמכשיר תומך ברשת?..

הוט מוביל מתארחת זמנית על פלאפון, אבל במקביל, היא רכשה את מירס, שדרגה את האנטנות בצורה קיצונית לדור 3.9 ומתכונת להשלים להם פריסה ברחבי הארץ
    בינתים, מכשירים שמחוברים להוט, מתחברים לאנטנה או של פלאפון או של הוט, כשיש עדיפות לאנטנה של הוט
    הוא תומך חלקית ( הוא דור 3 וחצי אבל ללא התדר 850 UMTS )

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner