fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234

וואן פיס צ'אפטר 674 יצא!!!

1. 11-07-2012 18:23 #46
    בן
    שם פרטי
    דוד
    ציטוט פורסם במקור על ידי yakov1371 צפה בהודעה
    איזה היגיון שניתי בדיוק
    אתה ממציא לה פרי.
    אומר "היא שינתה צורה"
    מוסיף לה סיגריות (שהיא כנראה לא מעשנת)
    משנה לה הכללללללל

רק על סמך זה שיש לשניהם אפרו >.>

זה לא ביג מאמ

קרדיט לItouhoukai Boy על החתימה

.Thank you for wanting to keep me safe... For not weighting your own gains and losses"
    .It's something not even blood brothers can do, but you, of another race, have done it for me
    ?Would that I could protect you with the same innocence of heart... Why are my own desires so terrible
    ".Still... Leez, I want to belive... That this is love
    Kubera-

MyAnimeList | MyMangaList

2. 11-07-2012 19:18 #47
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי DavidTamir צפה בהודעה
    אתה ממציא לה פרי.
    אומר "היא שינתה צורה"
    מוסיף לה סיגריות (שהיא כנראה לא מעשנת)
    משנה לה הכללללללל

רק על סמך זה שיש לשניהם אפרו >.>

זה לא ביג מאמ
    אני מסתמך גם על זה שגם הסגנים שלה פאקמוס וטמנגו וכנראה שגם האיש עם החרב על הגב(נראה לי הקצין הראשון שלה) נמצאים איתה בחדר(החלק הימני של המסך הוא בתמונה של פאקמוס וטמנגו והחלק השמאלי הוא בתמונה של ביג מאם)
    נערך לאחרונה על ידי yakov1371, 11-07-2012 בשעה 19:19
    מי אתה?

3. 11-07-2012 20:24 #48
    בן
    שם פרטי
    ארמדילו
    אני מסתמך גם על זה שגם הסגנים שלה פאקמוס וטמנגו וכנראה שגם האיש עם החרב על הגב(נראה לי הקצין הראשון שלה) נמצאים איתה בחדר(החלק הימני של המסך הוא בתמונה של פאקמוס וטמנגו והחלק השמאלי הוא בתמונה של ביג מאם)
    זה עם החרב הוא כנראה ההוא שהופך למטאטא [נו... משהו עם ס' ו ב'...] מהסופרנובה.
    זה ששני אלה צופים לא אומר שגם היא.
    וואו.
    26/6/13 - אל תשאלו מה קרה אז... עעעעע
    מנהל פורום וואן פיס לשעבר.
    Monster Trio

4. 11-07-2012 21:25 #49
    בן
    שם פרטי
    אלמוג
    ציטוט פורסם במקור על ידי NadavOo צפה בהודעה
    אפחד לא הופך למטאטא אחי
    WTF ???????????
    אולי אתה מתכוון להוקינס? כי זה נראה כמוהו אבל הוא אכל את הפרי vodo vodo ולא מטאטא מטאטא

5. 11-07-2012 21:32 #50
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי NadavOo צפה בהודעה
    רשמתי נראה לי
    מי אתה?

6. 11-07-2012 21:55 #51
    בן
    שם פרטי
    ארמדילו
    ציטוט פורסם במקור על ידי LanMan צפה בהודעה
    אפחד לא הופך למטאטא אחי
    WTF ???????????
    אולי אתה מתכוון להוקינס? כי זה נראה כמוהו אבל הוא אכל את הפרי vodo vodo ולא מטאטא מטאטא
    נו כן.... הוא הופך למטאטא כזה ואומר "בעעע" נו הוקינס הוקינס.
    וואו.
    26/6/13 - אל תשאלו מה קרה אז... עעעעע
    מנהל פורום וואן פיס לשעבר.
    Monster Trio

7. 12-07-2012 02:02 #52
    בן
    שם פרטי
    דוד
    מי אמר שהם אותו חדר?

קרדיט לItouhoukai Boy על החתימה

.Thank you for wanting to keep me safe... For not weighting your own gains and losses"
    .It's something not even blood brothers can do, but you, of another race, have done it for me
    ?Would that I could protect you with the same innocence of heart... Why are my own desires so terrible
    ".Still... Leez, I want to belive... That this is love
    Kubera-

MyAnimeList | MyMangaList

8. 13-07-2012 07:56 #53
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי DavidTamir צפה בהודעה
    אפשר פשוט לתקוף מרחוק... זה לא כזה בעייתי XD

אה יופי... אז אתה משנה את כלללללללללללללללל ההיגיון רק כדי שזה יתאים לך לתאוריה....
    GOOD GAME =.="

YOUR POINT?
    אוויר = גז... חחח
    אז זה אותו דבר

הכוח של סיזר זה סה"כ איזה חצי מטר מסביבו... על מה אתה מדבר? הוא לא שולט על שום דבר ממה שאמרת!!
    ולא - מרוח לבד אתה לא יכול לעשות הדים אם גשם =.=" לא....

והכוח שלו זה סה"כ איזה רדיוס של חצי מטר... עשיתם ממנו אל... לופי עושה לו PISTOL מרחוק ואין לו מה לעשות נגד זה חחחחח סיזר לא כזה OVER POWER... מה עשיתם ממנו >.>
    חחחח אני יודע אבל זה כיף להפוך דמויות לover power כשלא יודעים מה הכוח שלהם יכול בדיוק xD

"This was the result of a quirk of fate. Hate your own destinies, who set me upon this ship like an angel of death"
    "I bring forth nothing. I bless nothing. I save nothing. I just erase. Completely"

9. 13-07-2012 12:37 #54
    בן
    1.יש מצב היא זואן אולי חזיר חחחחח
    2.אמרתי שעם הכמויות של הממתקים שהיא אוכלת יש מצב שבגלל שהיא לא אכלה כמה שעות היא התכווצה
    3.עוד סיבה שזו היא שזה נראה כאילו היא הבוס יש לה כוס יין וכיסא והיא מעשנת סיגריה נראת כמו הבוס בקיצור
    תגיד לי אתה עיוור?

הם לא דומים בשיט! גאד. למה אתם קוראים את המאנגה אם כושר הריכוז והיכולת לשים לב לפרטים שלכם שואפת לאפס?
    כן, אף אחד שהאיש הזה הוא לא בוס של צוות כלשהו, אבל זה לא פאקינג הופך אותו לביג מאם.

http://www.mangareader.net/one-piece/674/17
    http://images.wikia.com/onepiece/ima...c2/Big_Mam.png
    http://images.wikia.com/onepiece/ima..._Mam_Roman.PNG

איפה הדמיון חוץ מהאפרו קצת? איפה?!

ואיך הגעת למסקנה שהם כולם נמצאים באותו החדר? והדמות עם החרב על הגב היא הסייף מהצוות של ביג מאם? מה לעזאזל? בכלל הסתכלת על איך שהוא נראה ואיך שהדמות הזאת נראית?

אם תסתכל על המסך של הטלוויזיה וזה של פקומס וטאמאגו, תראה שהם לא אותו מסך. איך הם יגיעו כל כך מהר לביג מאם כשהם אמרו שיקח להם 4 ימים? איך?!

באמת שהטיפשות שחוגגת פה מפתיעה אותי כל פעם מחדש.
    נערך לאחרונה על ידי Bonchan, 13-07-2012 בשעה 12:40

10. 14-07-2012 08:16 #55
    בן
    שם פרטי
    יונתן
    איפה רואים שג'ינבי נפגע? (בהקשר לתגובות הראשונות ) O:
    מעניין מה קיד ודמויות אחרות עושות שם, אם תשימו לב לא ראיתי שם שום יונקו מוכר- יכול להיות שקיידו שם , למישהו ממכם יש תמונה של 4 היונקו בצללים - שלא רואים את הפנים שלהם ? כמו שעשו בזמנו עם השיצ'יבוקאי...

.

.

11. 14-07-2012 08:38 #56
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי gimmytheundead צפה בהודעה
    איפה רואים שג'ינבי נפגע? (בהקשר לתגובות הראשונות ) O:
    מעניין מה קיד ודמויות אחרות עושות שם, אם תשימו לב לא ראיתי שם שום יונקו מוכר- יכול להיות שקיידו שם , למישהו ממכם יש תמונה של 4 היונקו בצללים - שלא רואים את הפנים שלהם ? כמו שעשו בזמנו עם השיצ'יבוקאי...
    איפה "שם"? הם כולם נמצאים במקומות אחרים ולא ליד האי.

12. 14-07-2012 16:07 #57
    בן
    שם פרטי
    יונתן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Bonchan צפה בהודעה
    איפה "שם"? הם כולם נמצאים במקומות אחרים ולא ליד האי.
    הכוונה ב"שם" זה בפגישה\ מצגת שמועברת לכל אחד. לא אמרתי שהם נמצאים במקום אחד א ליד האי. רואים שכל אחד מקבל מחילזון טלוויזיה שידור.. השאלה היא למהכל אחד מהם נמצא דווקא בשיחה הזו , ולמה זה נראה שאין שם שום יונקו כמעט. BB לא הופיכ שם ,BM ולא SHANKS, היחיד שאני יודע אם מופיע שם זה קאידו.
    ואם BM מופיע שם בעזרת נציגים אז למה היא בעצמה לא נמצאת בהצגה הזו, כיוון שמדובר על משהו לא קטן - נשק לחיסול המוני.

.

.

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner