fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
תגיות: אין חברים, חברים, אין לי חברים
פריקה:

אין לי הרבה חברים...18

1. 22-07-2012 00:52 #1
    בן
    בכל בית ספר שהייתי בו מהיסודי ועד עכשיו היו לי 4-5 חברים טובים.אפילו עכשיו בבית ספר שאני נמצא יש לי 5 חברים טובים(דרך אגב כולם בנים)
    זה לא שאני לא מדבר עם אנשים ואני טיפוס מתבודד אני מנסה כמה שיותר לדבר עם אנשים אבל מה שכן בבית ספר שאני עכשיו נמצא לא דיברתי עם הרבה אנשים מהשכבה והרבה מהם אני לא מכיר את השם ואז כשמדברים איתי על אנשים אין לי מושג על מי מדברים(אבל זה גם כי זה בית ספר גדול עד לבית ספר הזה אני הייתי יודע את השמות של כולם בשכבה שלי).יש לי ילדים בשכבה שאני בכלל לא ראיתי במשך כל השנתיים האלה ואז פתאום באיזה כינוס של השכבה באודיטוריום אני רואה אותם.
    בבית ספר שאני עכשיו נמצא בו המצב הכי גרוע מפני שחות משני חברים עם שאר החברים שלי אין כל כך על מה לדבר,אנחנו מדברים בעיקר על לימודים סדרות ומוזיקה ומדי פעם יש לנו שיחה נורמלית ואנחנו מספרים חוויות.אני לא מגדיר את עצמי חנון אבל החברים שלי כן (דיי)חנונים(חוץ משניים)וזה משגע אותי כי אני כל שנת הלימודים הזאת יצאנו אולי איזה פעמיים(אני מדבר על החברים החנונים על השניים האחרים גם יצא לי טיפה יותר אבל גם לא הרבה)ואני רוצה להנות מיציאות ולצאת יותר, ולהנות מהרבה חברים ושלא אם אחד מהחברים לא מגיע ולשניים האחרים יש איזה משהו אז אני לבד ואני הולך למחשבים בסיפרייה למרות שאין לי מה לעשות שם.
    אפילו עכשיו בדיוק תכננתי עם חבר לצאת וחבר אחד נמצא בארצות הברית ואת החבר השני צריך עוד לשאול ובין אם הוא יוכל או בין אם הוא לא יוכל אנחנו נהיה 2 גג 3 ואני מאמין שאם הוא לא יוכל לבוא אז זה התבטל..לכן אמרתי לחבר שלי שיביא איזה חבר שלו ואנחנו נכיר אחד את השני והוא אמר שהוא יחשוב על זה.
    נמאס לי שלפעמים בהפסקות אני בורח לספרייה
    נמאס לי שלפעמים שיש חגים כמו לג בעומר או יום העצמאות אני מפחד שאני אשאר בבית(זה קרה לי כבר בשני החגים האלה)
    נמאס לי שאני בקושי יוצא מהבית ואת מספר היציאות עם חברים בשנה אפשר לספור על כפות הידיים(מדובר על יציאות של כמה חברים ולא על ללכת לחבר למרות שגם את זה עשיתי פעמים בודדות השנה)
    נמאס לי שכל החברים שלי בנים ואפילו לא בת אחת
    נמאס לי שיש לי כל כך קצת חברים שכל פעם שמנסים לארגן יציאה זה נראה כמו רעיון גרוע
    פשוט נמאס!!!אני לא מגדיר את עצמי חנון כי הציונים שלי לא בשמיים(סבירים ומטה) ואני כן מדבר עם אנשים מהשכבה וכן מדבר עם בנות מהשכבה אבל הם לא חברים...

2. 22-07-2012 01:02 #2
    בן
    שם פרטי
    עידן
    אחי, אני מאמין שאתה עולה ליב'?
    בכל מקרה אחי, אתה אומר שאין לך הרבה חברים שהם לא חנונים, אבל אם יש לך עוד שנה בבית ספר אתה יכול לצאת מזה,
    החברים שהם פשוט חנונים שלך, פשוט דבר איתם, תנסה לדבר איתם ולצאת איתם ועם חברים שלהם...
    תנסה לצאת קצת מאיפה שאתה עכשיו, אולי מסיבות פאבים וזה, כי אתה כבר 18...
    תנסה לצאת מזה! אתה אומר שהמצב לא נוח לך אבל לא נראה שאתה עושה משהו כדי לצאת ממנו אחי, יש לך עוד הרבה זמן וזה הילדות שלך, אין לך עוד הרבה זמן עד הצבא וחבל שאתה סתם מבזבז את זה על כלום!
    באמת אחי... תנסה לצאת מזה!

3. 22-07-2012 12:04 #3
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי IdaNiNja צפה בהודעה
    אחי, אני מאמין שאתה עולה ליב'?
    בכל מקרה אחי, אתה אומר שאין לך הרבה חברים שהם לא חנונים, אבל אם יש לך עוד שנה בבית ספר אתה יכול לצאת מזה,
    החברים שהם פשוט חנונים שלך, פשוט דבר איתם, תנסה לדבר איתם ולצאת איתם ועם חברים שלהם...
    תנסה לצאת קצת מאיפה שאתה עכשיו, אולי מסיבות פאבים וזה, כי אתה כבר 18...
    תנסה לצאת מזה! אתה אומר שהמצב לא נוח לך אבל לא נראה שאתה עושה משהו כדי לצאת ממנו אחי, יש לך עוד הרבה זמן וזה הילדות שלך, אין לך עוד הרבה זמן עד הצבא וחבל שאתה סתם מבזבז את זה על כלום!
    באמת אחי... תנסה לצאת מזה!
    אני לא חנון אבל אני כן ביישן..בגלל שאני ביישן אין לי הרבה חברים.
    דבר שני אם אני אצא לפאבים או מועדונים אני אהיה לבד כי נשארתי שנה בגן ואני גדול מכל החברים שלי..מה גם אם להגיד את האמת קצת מפחיד אותי כל הקטע של המועדונים כי נראה לי שבגלל שאני ביישן יתנכלו אלי,בנוסף אני לא יודע לרקוד .
    בסך הכל יש לי 8 חברים 5 מהבית ספר הזה שאני נמצא בו ו3 מהבית ספר הקודם (היו לי עוד בערך 2 אבל לא שמרתי איתם על קשר).עם החברים של הבית ספר הקודם זה לא בעיה לצאת כי אני לא רואה אותם במהלך השנה אז כל פעם שאני מציע אז הם מסכימים בלי בעיה אבל אני ביציאות האלה רואה סביבי את שאר החברויות של אנשים וזה דיי מתסכל אותי למרות שנורא כיף לי איתם.
    עם החברים של הבית ספר הזה שאני נמצא בו כרגע כל פעם שאנחנו מתכננים יציאה זה נראה כל כך רעיון גרוע כי אנחנו קצת(שוב זה עם החברים החנונים)והרבה פעמים ויתרנו על הרעיון(הרבה פעמים אני לבד וויתרתי על הרעיון).
    עם החברים הלא חנונים הם מביאים הרבה חברים שלהם שלהם שחלק דיי סבבה וחלק ערסים ולכן אני לא כל כך מתלהב לצאת איתם כי אני אומנם לא חנון אבל אני גם לא ערס(ובגלל זה אני גם לא רוצה כל כך לצאת למועדונים).
    אני מנסה לדבר עם החברים החנונים שלי שיזמינו חברים שלהם אפילו בנות והדוגמא הכי טובה היא היום שאני וחבר אחד תכננו לצאת ואמרתי לו שיזמין מישהי והוא אמר שהוא לא רוצה בגלל שהיא מעצבנת(דווקא הוא למרות שהוא חנון הולך לו דיי טוב עם חברים ובנות)אז אמרתי לו שיזמין חבר שלו ואני יכיר אותו אז אחרי הרבה וויכוחים הוא אמר לי שהוא יחשוב על זה.
    עד עכשיו היו לי חברים שהם עוד איכשהו היו דיי דומים לי ועכשיו למרות שהם חברים ממש טובים שלי אני לא מתחבר אליהם,בין אם זה החנונים שלפעמים אין לנו אפילו על מה לדבר,ובין אם זה החברים הלא חנונים שהדבר היחידי שמרחיק אותי מהם זה החברים הערסים שלהם(לא כולם יש עוד כמה שהם קצת ערסים אבל הם סבבה)
    חחח הייתי מת לקבל את החברים של אח שלי,הם לא ערסים ולא חנונים הם בדיוק כמוני הבעיה שאין לי מושג איך.

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner