fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר

תלונה למשרד הבריאות.

1. 26-12-2007 10:05 #1
    בת
    התלונה הזו נכתבה לפני 7 שנים.

המטרה בפירסומה, היא דעת הציבור. ללא כל מטרה לפגוע באנשים המוזכרים
    בתלונה.

אני אשמח אם תביעו את דעתכם! ^^

דגלון רמקו
    ת.ז. 306166505
    רח' רינגלבלום 112/7, באר-שבע 84583

לכבוד
    פרופ' גליק
    משרד הבריאות

א.ג.נ.,
    תלונה

הנני מבקש לנקוט בצעדים הדרושים בגין התנהגות מחפירה כלפיי, מצד הצוות הרפואי של המחלקה האורתופדית של בית החולים "סורוקה". ואי- מילוי החובה המקצועית שלו.
    אושפזתי ב 29.4.2001 במחלקה האורתופדית של בית החולים "סורוקה" בבאר שבע (קומה 4, חדר 3)
    בגין שבר ביד. במשך 3 יממות דחו את הניתוח משעה לשעה,למרות שהרופאים קבעו שיש לעשותו באופן דחוף. בתאריך 01.05.2001 לא קיבלתי את התרופה שאני צריך לקחת לפי המרשם של הרופא-פסיכיאטר פוקס לטיפול במחלה הכרונית וזאת באשמת הצוות הרפואי אשר עבד במשמרת (רוסלן, מרטין, רנית).
    אנשי הצוות סירבו להגיש לי עזרה רפואית כלשהי והמליצו לי לא לדאוג באומרם כי אני לא החולה היחיד שלהם
    ושהם מקבלים שכר מינימלי.
    מצבי החמיר ושאלתי את צוות התורנים (רוסלן, מרטין, רנית) איפה נמצא הרופא הראשי של המחלקה האורתופדית , בתושבה הם לעגו לי. הלכתי לחפש את הרופא הראשי, התברר שחדרו נמצא בקומה השנייה
    של המחלקה האורתופדית.
    נכנסתי לשם ושאלתי את האחות, האם אני יכול לדבר עם הרופא. היא השיבה לי, שהוא עסוק ולא יכול
    לקבל אותי.
    במשך שעה ארוכה הסברתי לה את הבעיות שלי, אך הדבר לא עזר. כאשר אני סובל מכאבי ראש עזים הלכתי הביתה כדי לקחת את התרופות בהן אני משתמש במשך מספר שנים (קלונקס,סרוקסט).
    בקושי הגעתי הביתה, כי לא היה לי כסף לכרטיס והייתי תשוש לאחר יומיים של צום (כל בוקר אמרו לי להיות בצום ללא שתייה בגלל הניתוח אשר נדחה כל הזמן).
    בבית לקחתי את התרופות ושכבתי לנוח כי הייתי עייף ונרדמתי בלי להרגיש בכך.
    למחרת טלפנתי לבית החולים. בטלפון אמרו לי שאני כבר משוחרר ולא צריך לחזור לשם. אך הכאבים ביד התחזקו, לא יכולתי להתלבש ולנעול נעליים ולא היה איש שיעזור לי כי הייתי לבד. אף על פי כן בקושי רב אני אזרתי חלציו וב- 2.05.2001 הלכתי בקושי לבית החולים, כי היד הנתונה בגבס התנפחה
    וכאבה מאוד.
    רציתי להיכנס לרופא הראשי מר דן עטר, כדי להסביר לו את הנסיבות שגרמו לי לעזוב את בית
    החולים. בקומה השנייה ישבה אותה מזכירה שהייתה שם ב-01.05.2001. גם הפעם היא אמרה לי
    שהרופא עסוק ולא יכול לקבל אותי.
    לאחר שבמשך שעה ארוכה הסברתי לה את הבעיה שלי והתחננתי בפניה, היא נכנסה לחדר של הרופא
    ושהתה שם זמן מה. לאחר מכן היא הזמינה אותי להיכנס.
    כשאר נכנסתי בירכתי את הרופא לשלום , והוא שאל לשום מה באתי ואמר שאני כבר לא שייך למחלקה האורתופדית.
    ניסיתי להסביר לו את המצב בו הייתי ושאלתי מה לעשות עם היד השבורה. ד"ר עטר אמר לי: תעשה מה שאתה רוצה, לך לאן שאתה רוצה ואל תפריע לי יותר.
    ביקשתי ממנו מכתב שחרור עם מידע על מצב היד השבורה וצילומים שאותם נותנים עבור דמי ערבות
    של 200 ש"ח, אך ד"ר עטר אמר בצורה גסה, שאין לי צורך בכל זה ושאסתלק מחדרו ולא אבזבז את
    זמנו, ואם לא- הוא יזעיק את השומרים כדי שיוציאו אותי מהחדר.
    ב-03.05.2001 הלכתי לרופאת המשפחה שלי בקופת החולים "מכבי" - ד"ר כוכבי, וביקשתי ממנה עזרה
    בפתרון הבעיה. היא נתנה לי הפניה לקבלה דחופה בחדר מיון אורתופדי בבית החולים "סורוקה".
    באותו יום (03.05.2001) נסעתי לשם ופניתי למשרד הקבלה. משם הפנו אותי לרופא-אורתופד תורן, כדי
    לקבל רשות להתקבל במחלקה האורתופדית.
    הרופא לקח את הפרטים שלי ויצא לחדר אחר. אחר כך הוא אמר לי לבוא ביום ראשון, 06.05.2001, כדי לדבר עם ד"ר עטר , מפני שד"ר עטר נתן הוראה לא לקבל אותי יותר למחלקה.
    ביקשתי מהרופא התורן לתת לי תרופה לשיכוך כאבים ולכתוב על ההפניה של ד"ר כוכבי הערה,
    שלא יכולים לקבל אותי עד שלא אדבר עם ד"ר עטר.
    הרופא נתורן נעטר לבקשתי, כתב על ההפניה שעליי לדבר עם ד"ר דן עטר ואישר את הכתוב על ידי
    החותמת.
    ביום ראשון, 6.05.2001, הלכתי שוב לבית החולים "סורוקה" וחיפשתי את ד"ר דן עטר, אך איש לא
    נתן לי מידע על הימצאו כדי שאבין שלא רוצים לדבר איתי.
    הבנתי שאני סתם מבזבז את הזמן ושלא אקבל תמיכה מד"ר עטר. אך הכאבים ביד התגברו והייתי
    צריך למצוא פתרון.
    פניתי למשרד הקבלה וביקשתי את המידע על מצב היד הפגועה, אך קיבלתי רק דף אישור ביקורים
    במיון. לאחר שעיינתי באישור, ראיתי, להפתעתי שהרישום מתחיל ונגמר בתאריך- 29.04.2001 עם
    שהייה של שעתיים ואין בו כל אזכור על אישפוזי במשך 3 ימים של במחלקה האורתופדית (כלי דם, קומה 4,
    חדר 3) והדבר מצביע על הונאה (המסמכים מהארכיון המאשרים את שהותי האמיתית בבית החולים מצורפים במכתבי זה).
    מכתב השחרור נשלח מחדר המיון האורתופדי לד"ר כוכבי, הרופאה המטפלת, לפי בקשתה, וקיבלתי אותו לידי ממנה ב-09.05.01 בשעה 11 בבוקר בערך.
    כל הזמן הזה אני סובל מכאבי תופת ביד ומחריקה במפרק ומהגבס הקשה בכל היד, וכל זה משפיע
    לרעה על מחלותיי הכרוניות.
    הנני בעל נכות של 75%, ועל כך דיווחתי לרופאים בבית החולים "סורוקה"
    אני מרגיש את עצמי מושפל ומוזנח על ידי המערכת הרפואית ואישית על-ידי ד"ר עטר אשר ידע
    שאני זקוק לניתוח דחוף.
    צילומי הרנטגן של היד שנעשו פעמיים, כביכול נאבדו. הצילום השני נעשה בגלל שלא נמצא הצילום
    הראשון, אך גם הצילום השני לא היה בארכיון, כאשר ביקשתי לקבלו כדי להראותו במרפאה של
    "מכבי".
    כעבור יותר מ-6 שנים אני עדיין סובל מתיפקוד חלקי של יד שמאל, אותה אני יכולה לכופף רק חצי ובנוסף
    אותה היד גם נראית לא אסתטית עד מאוד ומכוערת.
    זה קרה עקב היחס הרשלני והבלתי מתחשב והאדיש אליי מד"ר דן עטר שאף זלזל בעובדות מחלות
    הנפש שלי (כשהייתי במעקב אצל ד"ר פוקס) ולא הגיש עזרה דחופה לארגון עריכת הניתוח שנערך
    במפרק המרוסק של המפרק. הוא התעלם מכל ההפניות שהתקבלו מהרופאים לקביעת ניתוח מיידי
    נדרש, ודחה את בקשתי לתת לי אישורים לרופא המשפחה ד"ר כוכבי ולמוסדות אחרים לרפואה על
    היותי בבית החולים "סורוקה". כן דחה את העזרה בעניין הנוכחי וסרב לתת לי מידע על מה שלא תואם
    לכתוב באישור הביקורים הקודמים שלי בחדר המיון לבין מה שכתוב במכתב השחרור על אישפוזי במחלקה
    האורתופדית בבית החולים "סורוקה".

הנני חושש מסיבוכים נוספים שעלולים להופיע בידי ואני מטיל את האחריות על כך על ד"ר דן עטר
    ומבקש מכם עזרה ונקיטת הצעדים המתאימים.

אני מודה לכם מראש על ההיענות לבקשתי.

בכבוד רב,
    דגלון רמקו
    נ.ב מצורפים המסמכים על המידע שלעיל

העתק:
    לבית המשפט

אנא קראו את הכתוב, והביעו את דעתכם.

2. 26-12-2007 14:27 #2
    בן
    שם פרטי
    גולן
    איזה דעה יכולה להיות לנו..

רופא מניאק.

3. 27-12-2007 15:39 #3
    ~TiMoR~ מנותק מפקח קטגוריית דיון עזרה ויעוץ לשעבר
    בן
    קרא חוקים.
    אזהרה צהובה.

"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד, היא להמציא אותו" - (פיטר דרוקר)