fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תגיות: כריתים, מליה
שאלה|

כריתים-מליה /דחוף

1. 25-07-2012 16:32 #1
    שם פרטי
    בבית
    שיננו דקה 90 למליה בכריתים במקום בורגס, כנראה למלון גליני אפרטמנט, בבקשה תנו לי הצעות, איפה כדי להיות בבקרים, בלילות, מה כדי לעשות בימים הכל קרוב להכל? או שצריך מוניות לכל יום?
    איך אלכהול שם זול? כמה כסף יספיק לכל יום.......?
    מה המסיבות הכי טובות בלילה? יש משם מועדני חשפניות? תודה לעוזרים. :]
    אני שם ב31.7 עד 7.8 אגב, מי איתנו ?
    נערך לאחרונה על ידי oshri_19, 25-07-2012 בשעה 16:53
    FunTastic -Electro Fight FTW ^_^
    גמאני הולך למות מחר :>
    אחמניג'ד אאאאאתה גמור .

2. 25-07-2012 23:56 #2
    בן
    שם פרטי
    רביד
    בלילה תהיו במאליה שם זה הטירוף האמתי,וכדאי ללכת לשם גם לחוף למרות שגם החוף של סטאלידה וחורסוניסוס נחמד מאוד בעיקרון יש מצב שתסעו במוניות אבל תלוי במיקום שלכם ולאן אתה רוצים להגיע.

עכשיו לגבי האלכוהול בקבוקים תקנו בדיוטי!!!!!! חשוב מאוד לקנות שם בסופרים זה יקר יותר מבארץ ואין שם דברים איכותים,במסיבות האלכוהול ממש ממש זול אתה יכול לקנות צייסר ב2 יורו וגם מציעים לך מחוץ למועדון לקנות ככה שבמקומות עצמם זה סבבה.
    בלילה פשוט תסעו למאליה ותעברו ממקום למקום הרוב זה בחינם תנסו להיות בכמה שיותר מקומות ולא להיתקע במקום המועדונים הרצינים שם זה הקנדי,אפולו,זיגזג,באננה,מאליבו ויש עוד הרבה .
    יש מעודון חשפנות אחד(לפחות זה מה שיצא לי לראות)שנקא go go שזה 5 יורו כניסה ועוד 20 יורו ריקוד שכולל נגיעות והכל משהו בן זונה וכל החשפניות שם שוות רצח.
    ואחי בכללי אתם תהנו שם תחגגו כמו מטורפים והכי חשוב באמת על תשימו זין על אף אחד תתחילו ותיגשו חופשי לבנות,זה בריטיות שרלילות שלא שמות זין ככה שגם אתם תהיו משוגעים וככה תביאו הרבה עבודה.
    נערך לאחרונה על ידי ravid95, 25-07-2012 בשעה 23:58

3. 26-07-2012 00:15 #3
    שם פרטי
    בבית
    נשמע טוב מה לגביי המלון שמעת עליו?
    אחמניג'ד אאאאאתה גמור .

4. 26-07-2012 01:28 #4
    בן
    איך אלכהול שם זול? לא! תקנה בדיוטי

כמה כסף יספיק לכל יום.......? הייתי 5 לילות 6 ימים והוצאתי בערך 320 יורו כולל לעשות בנג'י בסטאר ביץ' שזה 60 ואלכוהול בדיוטי.

מה המסיבות הכי טובות בלילה? מאליה מאליה מאליה מאליה! הקנדי לא משהו בכלל ולוקחים כסף כניסה הזיגזג בקושי מכניסים ישראלים (מזל שאני נראה אירופאי ככה שלא זיהו עליי שאני מישראל) . לך לאפולו בננה וכמובןןןן כמובן מאליבו מקום מדהים!

יש משם מועדני חשפניות? יש את הגוגו ליד הקנדי אם אני לא טועה עולה 10 יורו כניסה עם 2 שוטים אבל ת'אמת הייתי בלוליפופ בחרסוניסוס ( לא הייתי במופע עצמו) וזה נראה רציני והחשפניות פצצות!

ביום תהיה בסטארביץ במסיבות קצף ואל תוותר על המסיבות בערב בשני חמישי ושישי שיש בסטאר ביץ הן מסתיימות בערך ב12 ומשם למאליה. כל יום חוץ מבימים האלה יש מסיבת קצף בסטאר ביץ בצהריים!

אל תקנה חבילות אל תאמין לשקרנים האלה הכל חרטא. קנה מהם רק את הסטאר ביץ ואם בא לכם פארק מים אז פארק מים.

מונית למאליה עולה 15 יורו (וגם ממאליה לחרסוניסוס 15) מחיר קבוע אל תנסה להתפשר ולהוריד אותם! אם אתם 4 או 5 יכולים לבקש גם 20 או אם אתם 5 אז 25
    נערך לאחרונה על ידי ImGuyKotler, 26-07-2012 בשעה 01:33

5. 26-07-2012 06:57 #5
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי ImGuyKotler צפה בהודעה

כמה כסף יספיק לכל יום.......? הייתי 5 לילות 6 ימים והוצאתי בערך 320 יורו כולל לעשות בנג'י בסטאר ביץ' שזה 60 ואלכוהול בדיוטי.

מה המסיבות הכי טובות בלילה? מאליה מאליה מאליה מאליה! הקנדי לא משהו בכלל ולוקחים כסף כניסה הזיגזג בקושי מכניסים ישראלים (מזל שאני נראה אירופאי ככה שלא זיהו עליי שאני מישראל) . לך לאפולו בננה וכמובןןןן כמובן מאליבו מקום מדהים!

יש משם מועדני חשפניות? יש את הגוגו ליד הקנדי אם אני לא טועה עולה 10 יורו כניסה עם 2 שוטים אבל ת'אמת הייתי בלוליפופ בחרסוניסוס ( לא הייתי במופע עצמו) וזה נראה רציני והחשפניות פצצות!

ביום תהיה בסטארביץ במסיבות קצף ואל תוותר על המסיבות בערב בשני חמישי ושישי שיש בסטאר ביץ הן מסתיימות בערך ב12 ומשם למאליה. כל יום חוץ מבימים האלה יש מסיבת קצף בסטאר ביץ בצהריים!

אל תקנה חבילות אל תאמין לשקרנים האלה הכל חרטא. קנה מהם רק את הסטאר ביץ ואם בא לכם פארק מים אז פארק מים.

מונית למאליה עולה 15 יורו (וגם ממאליה לחרסוניסוס 15) מחיר קבוע אל תנסה להתפשר ולהוריד אותם! אם אתם 4 או 5 יכולים לבקש גם 20 או אם אתם 5 אז 25
    אחי כל יום יש מסיבות בסטאר ביץ? מה השעות פעילות בסטאר ביץ אם תוכל להגיד לי זה ממש יעזור. כמה בקבוקים אפשר להעביר למליה מהדיוטי? כמה עולה הבאנגי בסטאר ביץ?

לפותח האשכול: אני גם שם מ31.7 ל-7 לילות הייתי אמור להיות בגליני ואז היה ביטול העבירו אותנו לקוסמופוליטי משו כזה
    נערך לאחרונה על ידי 1adir1, 26-07-2012 בשעה 06:58

6. 26-07-2012 09:00 #6
    שם פרטי
    בבית
    בטעות
    נערך לאחרונה על ידי oshri_19, 26-07-2012 בשעה 11:12
    אחמניג'ד אאאאאתה גמור .

7. 26-07-2012 11:12 #7
    שם פרטי
    בבית
    ציטוט פורסם במקור על ידי 1adir1 צפה בהודעה
    אחי כל יום יש מסיבות בסטאר ביץ? מה השעות פעילות בסטאר ביץ אם תוכל להגיד לי זה ממש יעזור. כמה בקבוקים אפשר להעביר למליה מהדיוטי? כמה עולה הבאנגי בסטאר ביץ?

לפותח האשכול: אני גם שם מ31.7 ל-7 לילות הייתי אמור להיות בגליני ואז היה ביטול העבירו אותנו לקוסמופוליטי משו כזה
    אז נראה אותכם בטיסה אחשלי.(יש לך 18) ?
    עריכה: גם אותנו העבירו לכוסמופוליט כמה חבר'ה אתם ?
    אחמניג'ד אאאאאתה גמור .

8. 26-07-2012 13:08 #8
    בן

אחי אני לא יודע מתי היית אבל בקנדי תמיד שהיינו בהתחלה הם רצו 50 אירו ואחרי חצי שעה היה כניסה חופשית לכולם אחי
    והזיג זיג גם לא יודע מה אתה מדבר תמיד שעברנו חילקו לנו את המדבקה שלהם ואנחנו נראנו הכי ישראלים שיש...

9. 26-07-2012 15:46 #9
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי malia2012 צפה בהודעה
    אחי אני לא יודע מתי היית אבל בקנדי תמיד שהיינו בהתחלה הם רצו 50 אירו ואחרי חצי שעה היה כניסה חופשית לכולם אחי
    והזיג זיג גם לא יודע מה אתה מדבר תמיד שעברנו חילקו לנו את המדבקה שלהם ואנחנו נראנו הכי ישראלים שיש...

בקנדי הם נותנים כניסה חופשית רק שמתחיל להיות שם יבש . בזיגזג לא ממש התעכבתי האמת כי נכנסתי ישר אבל חברים שלי וישראלים שהיו שם אמרו לי שלא הכניסו

10. 26-07-2012 15:53 #10
    בן
    אחי אני גם נוסע עם 4 חברים למליה ב 7.8 : ] אולי ניפגש מאיפה לקחתם את הדיל ?

11. 26-07-2012 17:33 #11
    בן
    בקנדי הם נותנים כניסה חופשית רק שמתחיל להיות שם יבש . בזיגזג לא ממש התעכבתי האמת כי נכנסתי ישר אבל חברים שלי וישראלים שהיו שם אמרו לי שלא הכניסו
    שוב אחי, נראלי היינו בתאריך אחר כי בקנדי כל הלילה היה מלא שם ולאורך כל הלילה היה חינם
    היה לי איתם בעיה כי בהתחלה הם אמרו לי שאני לא נכנס(ראו ישראלי כנראה חחחח) אבל אז הצטרפתי לכמה בריטים ונכנסתי חלק
    גם בזיגזג זה קרה אבל שוב אותו דבר, תיכנס עם איזה קבוצה של בריטים ויכניסו אותך...

12. 26-07-2012 19:19 #12
    שם פרטי
    בבית
    מהשטיח המעופף
    אחמניג'ד אאאאאתה גמור .

13. 26-07-2012 22:03 #13
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי malia2012 צפה בהודעה
    שוב אחי, נראלי היינו בתאריך אחר כי בקנדי כל הלילה היה מלא שם ולאורך כל הלילה היה חינם
    היה לי איתם בעיה כי בהתחלה הם אמרו לי שאני לא נכנס(ראו ישראלי כנראה חחחח) אבל אז הצטרפתי לכמה בריטים ונכנסתי חלק
    גם בזיגזג זה קרה אבל שוב אותו דבר, תיכנס עם איזה קבוצה של בריטים ויכניסו אותך...
    הייתי שם אדגר מדמנרק ככה שלא הייתה בעיה להיכנס

14. 26-07-2012 22:07 #14
    בן
    בסדר אחי בטח אתה לא נראה ישראלי
    אנחנו היינו נראים ישראלים אחושרמוטה חחחחחחח
    בכל מקרה אין בעיה ממש להיכנס אתה פשוט נכנס בלי להסתכל על הסלקטור...

15. 27-07-2012 16:24 #15
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי ofekboz צפה בהודעה
    אחי אני גם נוסע עם 4 חברים למליה ב 7.8 : ] אולי ניפגש מאיפה לקחתם את הדיל ?
    גם אני ועוד 3 חברים נוסעים ב7.8 לאן אתה נוסע אח שלי ?

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner