fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תגיות: שובר שורות, שובר שורות עונה, שובר שורות עונה 2, שובר שורות עונה 2 פרק 1, שובר שורות עונה 1
דיון|

שובר שורות עונה 5 פרק 4 - Fifty One **ספוילרים**

1. 07-08-2012 18:40 #1
    Alex Ferguson מנותק מנהל פורום מנצ'סטר יונייטד לשעבר
    בן
    **מי שלא ראה את הפרק אז שלא יקרא כי יש המון ספוילרים**

וואו ! הפרק הכי איטי אבל הכי טוב העונה ! אחת הסדרות הטובות ביותר שנוצרו (אם לא הכי טובה) !!

אז נתחיל:
    ההתחלה הייתה מעולה כשהוא מכר את המכונית שלו ב50 דולר, אבל ההמשך פשוט היה ענק !! הוא קנה לעצמו קרייסלר חדש והוסיף לזה דודג' צ'אלנג'ר בשביל ג'וניור (אותו האוטו שסקיילר הכריחה אותו להחזיר לפני כמה חודשים). בנוסף, חזר הכובע המפורסם של הייזנברג ! בקטע שוולט וג'וניור נכנסו לחנייה עם המכוניות, אפשר היה לראות כמה שוולט נהנה מהכוח שיש לו.
    בהמשך, הקטע עם היום הולדת של וולט והבייקון היה ענק - 51. אם אתם זוכרים בפרק הראשון הראו לנו את וולט בעתיד ובסצנה ההיא הוא בנה לעצמו 52 מבייקון אז זה אומר שזה יהיה בדיוק שנה מפרק 4.
    האנק קיבל קידום ועכשיו הוא אחראי על כל תחנת המשטרה אבל הוא כבר לא יהיה שוטר רחוב, אבל נראה שהוא עלה על משהו בקשר למייק.
    מעניין גם מה יהיה עם לידיה והGPS שהצמידו לחבית, מייק רצה לצאת להרוג אותה כי הוא בטוח שזו היא אבל ג'סי עוצר אותו ובעזרת וולט מונע זאת.
    עכשיו לקטעים החזקים ביותר, סקיילר נכנסת לבריכה ! אני רוצה לומר שלדעתי הבריכה מסמלת משהו חשוב מאוד: הדוב ההוא עם העין אחת נפל לבריכה אחרי שהמטוס קרס, חבר של גאס נפל לבריכה של מלך הקרטל. ועכשיו סקיילר נכנסת מרצונה לבריכה, וגם היה את הקטע בעונה 1 כשוולט זרק את כל הכסף לבריכה ואח"כ ניסה להציל אותו.
    ועכשיו הקטע הכי חזק לדעתי בפרק - הריב של סקיילר ו-וולטר: פשוט וואו !!!!! סקיילר מאשימה את וולטר שהוא הסכנה ומרחיקה ממנו את הילדים, היא אומרת לו שהיא לא רוצה לשמוע את הבולשיט שלו - עיסוק בסמים, פגיעה והריגת אנשים ולכל זה הוא קורא : SH*T HAPPENS. סקיילר אומרת לו שהיא מחשיבה כל דקה שהילדים לא לצידו לניצחון והיא רק מחכה, מחכה שהסרטן של וולטר יחזור (פאק זה היה חזק).
    וולט ממשיך את העסקים כרגיל, שום דבר לא ימנע ממנו להמשיך עכשיו. עוד קטע חזק- שג'סי מביא לו את השעון ואח"כ וולטר אומר לסקיילר שהשעון הזה הוא מתנה ליום ההולדת שלו מאדם שניסה להרוג אותו ועכשיו שינה את דעתו וכך גם סקיילר תשנה את דעתה.
    וכמובן הסוף, השעון מתקתק...

הנה כמה GIFS מהפרק:
    שובר שורות עונה  פרק  - Fifty One **ספוילרים**
    שובר שורות עונה  פרק  - Fifty One **ספוילרים**שובר שורות עונה  פרק  - Fifty One **ספוילרים**
    שובר שורות עונה  פרק  - Fifty One **ספוילרים**שובר שורות עונה  פרק  - Fifty One **ספוילרים**

DaveSaves#
    הייתי שם 05.10

2. 07-08-2012 18:41 #2
    בן
    לא היה מקום לכל הGIFS בהודעה אז הנה עוד כמה:

ויש גם את זאת שבחתימה שלי.

DaveSaves#
    הייתי שם 05.10

3. 07-08-2012 19:50 #3
    בן
    שם פרטי
    מנחם
    שמע כתבת את כל הפרק חח...

פרק מדהים ומלא בסימבוליות! הבריכה כמו שציינת והכי סימבולי זאת הצלחת עם ה-"51". סצנה ענקית! כולם זוכרים את הסצנה המקבילה בפיילוט של הסדרה עם ה-"50" והבייקון הצמחי שהראה לנו את סקיילר כ"בעלת הבית" ואז הסצנה של היום שמראה את יחסיי הכוחות החדשים שוולט הופך ל"בעל הבית" וכמובן הסצנה מתחילת העונה עם ה-"52" שמראה את "הייזנברג" כ"בעל הבית". ענק! מראה עוד על האפלה הצומחת על וולטר. מעבר לעובדה שקיבלנו קו זמן ברור יותר לעלילה בסדרה.

והשיר בסצנה של הכניסה של הרכבים החדשים לחנייה כ"כ מתאים. על זה בדיוק אני מדבר שהסדרה הזאת היא הטובה והגאונית ביותר בטלוויזיה! החשיבה על הפרטים הכי קטנים!!!

פרק מדהים לסדרה מדהימה - 10/10
    נערך לאחרונה על ידי RevoIution, 07-08-2012 בשעה 19:52
    ​בברכה, מנחם.
    מנהל פורומים: סדרות חו"ל - כללי & סוכן מחוק & דם אמיתי לשעבר.
    סדרות שראיתי/רואה:
    אבודים, נמלטים, שובר שורות, 24, הסמויה, סוכן מחוק, יומני הערפד, המעגל הסודי, האוס, ספרטקוס, זהות בדויה, פרינג', אלקטרז, טרה נובה, דוקטור הו, טורצ'ווד, צ'אק, צווארון לבן, שרלוק, אימפריית הפשע, דם אמיתי, היה היה פעם, העוקץ, מולדת, מרלין, משחקי הכס, ניקיטה, עברייני על, שקר לי, גיבורים, סמולוויל, הבזק לעתיד, רומא, הבורג'ס, V, טאץ', דקסטר, מבוקש לחקירה, ה-4400, נעדר, אלפאס, להתעורר, חליפות, מתחזה​, הפמליה, מראה שחורה, ההריגה, רצף הזמן, הייבן, השמיים נופלים, האנטומיה של גריי, החוק המשותף, העשב של השכן, Revolution, נקמה
    ועוד המון ששכחתי או שלא אהבתי...

4. 07-08-2012 19:56 #4
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי iReSpEcT צפה בהודעה
    שמע כתבת את כל הפרק חח...

פרק מדהים ומלא בסימבוליות! הבריכה כמו שציינת והכי סימבולי זאת הצלחת עם ה-"51". סצנה ענקית! כולם זוכרים את הסצנה המקבילה בפיילוט של הסדרה עם ה-"50" והבייקון הצמחי שהראה לנו את סקיילר כ"בעלת הבית" ואז הסצנה של היום שמראה את יחסיי הכוחות החדשים שוולט הופך ל"בעל הבית" וכמובן הסצנה מתחילת העונה עם ה-"52" שמראה את "הייזנברג" כ"בעל הבית". ענק! מראה עוד על האפלה הצומחת על וולטר. מעבר לעובדה שקיבלנו קו זמן ברור יותר לעלילה בסדרה.

והשיר בסצנה של הכניסה של הרכבים החדשים לחנייה כ"כ מתאים. על זה בדיוק אני מדבר שהסדרה הזאת היא הטובה והגאונית ביותר בטלוויזיה! החשיבה על הפרטים הכי קטנים!!!

פרק מדהים לסדרה מדהימה - 10/10
    כי כל הפרק היה כזה אדיר חח !!
    וואו אתה כ"כ צודק, בחיים לא ראיתי סדרה עם כ"כ הרבה עומק ותשומת לב לפרטים הקטנים, פשוט גאוני !

DaveSaves#
    הייתי שם 05.10

5. 07-08-2012 21:31 #5
    בן
    שם פרטי
    אביב

6. 07-08-2012 21:41 #6
    בן
    שם פרטי
    פרטי
    גם אני שותף להתרגשות. ללא ספק הסדרה הגיאונית ביותר משחר הטלוויזיה.
    אם להודות באמת, פרט לפרק הראשון של העונה, אני הרגשתי שהעונה הנוכחית מתחילה טיפה חלש. עד כה, אמנם היו כמה וכמה רגעים שראויים להיכנס לרפרטואר הסצינות ההכי טובות בסדרה, אבל ביחס לאינטסיביות של שלושת הפרקים האחרונים של עונה 4 ולרף הכ"כ גבוהה שהם הציבו, הם קצת מחווירים. בכל אופן, זה לגיטימי- זה טוב שכעת נבנה הבסיס הרגשי והנסיבתי למה שבעתיד יהפוך למאבק עקוב מדם.

דברים שאהבתי מתחילת העונה ועד כה:
    * וולט המזוקן והלא קירח- פרנואיד, חיי תחת זהות בדויה בעיר אחרת- חיי את הניכור שהביא על עצמו.
    *עד כה וולט וג'סי נעזרו באקדחים- נשק שנועד בראש ובראשונה להגנה עצמית. מכונת ירייה היא נשק שמכוון להרג המוני, ככה שקניית אומרת דבר או שניים על וולט ועל המקום אליו הוא הגיע.
    *מגנטים- קטע מעולה!
    * סצינת הפתיחה של הפרק השני- משוחקת נפלא ובעלת אימפקט גדול.
    * לידיה- דמות מעולה! אשת עסקים בעלת הפרעה אובססיבית קומפלסיבית טיפוסית.
    * הסידור החדש בנוגע לייצור המת' תוך שיתוף פעולה עם חברת הדברה- פשוט גיאוני!
    *"אתה פצצה מתקתקת, ואני יודע שאני לא רוצה להיות שם בפיצוץ".
    * הפרק השלישי מסתיים בזה שוולט מזכיר לג'סי את הרצח של וויקטור על ידי גאס, שהתרחש מול העיניים שלהם. זה קורה מיד אחרי הוויכוח של וולט עם מייק בנוגע לרווחים. ג'סי
    נותר המום ומבין לרגע שהשותף שלו מתחיל לרשת את התכונות של האוייב ההכי גדול שלהם, וסמל הרוע והאכזריות עד אז.
    *באופן כללי, מאז הפגיעה וההתאוששות ההדרגתית, האנק הפך להיות אחת הדמויות האהובות עלי. הוא מתנהג בהרבה יותר רצינות, מתמודד עם הפחדים שלו ונחוש ללכת בדרך הצדק ולמצוא את הייזנברג.
    * "ואני רק מחכה"
    - "למה?"
    - "לסרטן".
    התשובה ההכי טובה שסקיילר הייתה יכולה לתת, אין ספק בכלל. זה אחד מרגעי השיא הבלתי מעורערים של הסדרה.
    *השעון.
    *החתך בגילוח- וולט משתעל בתחילת העונה ולוקח כדור, ככה שניבאתי מראש את חזרת סרטן הריאות. אתם חושבים שאולי החתך בגילוח מרמז על זה שהפעם הוא שלח גרורות גם לראש?

פאק! אני פשוט מת לראות איך הסיפור הזה יסתיים!

7. 07-08-2012 21:52 #7
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי KaiserSoze צפה בהודעה
    גם אני שותף להתרגשות. ללא ספק הסדרה הגיאונית ביותר משחר הטלוויזיה.
    אם להודות באמת, פרט לפרק הראשון של העונה, אני הרגשתי שהעונה הנוכחית מתחילה טיפה חלש. עד כה, אמנם היו כמה וכמה רגעים שראויים להיכנס לרפרטואר הסצינות ההכי טובות בסדרה, אבל ביחס לאינטסיביות של שלושת הפרקים האחרונים של עונה 4 ולרף הכ"כ גבוהה שהם הציבו, הם קצת מחווירים. בכל אופן, זה לגיטימי- זה טוב שכעת נבנה הבסיס הרגשי והנסיבתי למה שבעתיד יהפוך למאבק עקוב מדם.

דברים שאהבתי מתחילת העונה ועד כה:
    * וולט המזוקן והלא קירח- פרנואיד, חיי תחת זהות בדויה בעיר אחרת- חיי את הניכור שהביא על עצמו.
    *עד כה וולט וג'סי נעזרו באקדחים- נשק שנועד בראש ובראשונה להגנה עצמית. מכונת ירייה היא נשק שמכוון להרג המוני, ככה שקניית אומרת דבר או שניים על וולט ועל המקום אליו הוא הגיע.
    *מגנטים- קטע מעולה!
    * סצינת הפתיחה של הפרק השני- משוחקת נפלא ובעלת אימפקט גדול.
    * לידיה- דמות מעולה! אשת עסקים בעלת הפרעה אובססיבית קומפלסיבית טיפוסית.
    * הסידור החדש בנוגע לייצור המת' תוך שיתוף פעולה עם חברת הדברה- פשוט גיאוני!
    *"אתה פצצה מתקתקת, ואני יודע שאני לא רוצה להיות שם בפיצוץ".
    * הפרק השלישי מסתיים בזה שוולט מזכיר לג'סי את הרצח של וויקטור על ידי גאס, שהתרחש מול העיניים שלהם. זה קורה מיד אחרי הוויכוח של וולט עם מייק בנוגע לרווחים. ג'סי
    נותר המום ומבין לרגע שהשותף שלו מתחיל לרשת את התכונות של האוייב ההכי גדול שלהם, וסמל הרוע והאכזריות עד אז.
    *באופן כללי, מאז הפגיעה וההתאוששות ההדרגתית, האנק הפך להיות אחת הדמויות האהובות עלי. הוא מתנהג בהרבה יותר רצינות, מתמודד עם הפחדים שלו ונחוש ללכת בדרך הצדק ולמצוא את הייזנברג.
    * "ואני רק מחכה"
    - "למה?"
    - "לסרטן".
    התשובה ההכי טובה שסקיילר הייתה יכולה לתת, אין ספק בכלל. זה אחד מרגעי השיא הבלתי מעורערים של הסדרה.
    *השעון.
    *החתך בגילוח- וולט משתעל בתחילת העונה ולוקח כדור, ככה שניבאתי מראש את חזרת סרטן הריאות. אתם חושבים שאולי החתך בגילוח מרמז על זה שהפעם הוא שלח גרורות גם לראש?

פאק! אני פשוט מת לראות איך הסיפור הזה יסתיים!
    אחחחח השלמות !! פרק 4 פשוט הציף אותי...

DaveSaves#
    הייתי שם 05.10

8. 07-08-2012 22:41 #8
    בן
    בהחלט התחילה העונה בדרמתיות ושינתה המון.
    הפרק האחרון הביא כמה מהנושאים החשובים ביותר של העונה האחרונה של הסדרה בכך שגם היא אמרה שהיא מחכה לסרטן וגם לכל העניין שוולט רק רוצה להמשיך להרוויח כסף.
    כל השינויים האלה הופכים אותו למישהו אחר והוא מנסה להיות יותר ויותר כמו גאס.
    לא נראה לי שיצליח להם כי בכל זאת, שובר שורות מאוד מפתיעה.

בנוסף, גם אני חושב שכל הקטע של הסרטן יחזור ממש בקרוב לפי הפלאשבאק בפרק הראשון ושם רואים לגמרי את כל השינוי שלו.
    הוא נראה שונה לגמרי וההתנהגות שלו שונה.
    שם נראה לי גם הוא איבד כמה דברים חשובים לו כמו המשפחה או ג'סי.

9. 07-08-2012 23:22 #9
    בן
    שם פרטי
    שנהב
    פרק מדהים אין ספק
    תגידו מישהו יודע למה לסדרה המעולה הזאת אין פורום?
    אם לכמעט מלאכים/דוקטור הו יש פורום אז לסדרה הזאת איך אין....

10. 08-08-2012 00:39 #10
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי ewthatsick צפה בהודעה
    פרק מדהים אין ספק
    תגידו מישהו יודע למה לסדרה המעולה הזאת אין פורום?
    אם לכמעט מלאכים/דוקטור הו יש פורום אז לסדרה הזאת איך אין....
    בדיוק
    זה ממש מעצבן
    מי צריך כמעט מלאכים ?!
    הסדרה הזאת נגמרה לפני שנים
    שישימו שובר שורות במקום

11. 08-08-2012 01:33 #11
    בן
    שם פרטי
    נועם
    סקיילר תהרוס אותו. בוודאות. בהשוואה לפרינג, הוא אחד העלובים. אם הוא שומר על זהותו בסתר, הוא צריך לשמור את זה גם מהמשפחה שלו.

איך אני אוהב שהוא עושה מעין סוויץ' ונהיה אייזנברג באופי. יותר מעז, יותר חד.

I choose to be happy!
    Rihanna navy RAWKS!!!

12. 08-08-2012 01:47 #12
    בן
    אחת הסדרות!
    מישהאו יודע מתי יוצא 5?<
    My facebook
    instgram yakir_shamayev

13. 08-08-2012 09:22 #13
    בן
    שם פרטי
    שנהב
    ב12
    קח לינק יש שמה את כל הזמנים
    http://www.imdb.com/title/tt0903747/episodes?season=5

14. 13-08-2012 18:57 #14
    בן
    מישהו יודע מה זה שרואים בהתחלה את וולט המזוקן ?...
    אין חכם כבעל ניסיון.

15. 13-08-2012 19:06 #15
    בן
    שם פרטי
    מנחם
    ציטוט פורסם במקור על ידי tinto צפה בהודעה
    מישהו יודע מה זה שרואים בהתחלה את וולט המזוקן ?...
    "הצצה לעתיד". שנה מהתרחשות פרק 4 בעונה החמישית(אם עוד לא ראית)...
    ​בברכה, מנחם.
    מנהל פורומים: סדרות חו"ל - כללי & סוכן מחוק & דם אמיתי לשעבר.
    סדרות שראיתי/רואה:
    אבודים, נמלטים, שובר שורות, 24, הסמויה, סוכן מחוק, יומני הערפד, המעגל הסודי, האוס, ספרטקוס, זהות בדויה, פרינג', אלקטרז, טרה נובה, דוקטור הו, טורצ'ווד, צ'אק, צווארון לבן, שרלוק, אימפריית הפשע, דם אמיתי, היה היה פעם, העוקץ, מולדת, מרלין, משחקי הכס, ניקיטה, עברייני על, שקר לי, גיבורים, סמולוויל, הבזק לעתיד, רומא, הבורג'ס, V, טאץ', דקסטר, מבוקש לחקירה, ה-4400, נעדר, אלפאס, להתעורר, חליפות, מתחזה​, הפמליה, מראה שחורה, ההריגה, רצף הזמן, הייבן, השמיים נופלים, האנטומיה של גריי, החוק המשותף, העשב של השכן, Revolution, נקמה
    ועוד המון ששכחתי או שלא אהבתי...

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner