fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
פריקה|

אני דו-מיני, ואני לא בעולם הזה.

1. 12-08-2012 00:47 #1
    בן
    שם פרטי
    annonymousfxp
    אין לי מה להגיד, אני לא חלק מהעולם הזה, אני חי בעולם שההורים שלי פרימיטיבים שבעולם של פעם, אבא שלי תגיד לו הומו הוא יגיד לך מה זה, זה לא קיים אצלהם. אני דו-מיני ואני רק רוצה להיות סטרייט, אני התחלתי כמו כולם, אוהב בנות. הייתי רואה פורנו ומתאהב בזה, אבל חיפשתי סוג של ריגוש, זה לא חרמן אותי מספיק, ראיתי פורנו של גייז וזה עשה לי את זה, אם תשווה את הרמה שאני נהנה בפורנו של גייז לרמה של עם בנות, הגייז ישפריץ לך חח. בקיצור, אני נוטה לצד הגברי. אני לא מדמיין אותי בעולם הזה, אני כל כך שונה מהמקום שאני בו, אני לא נראה הומו או משהו כזה, זה לא שהומו נראה בצורה כלשהי, למרות שיש את הסטיגמות כי לי למשל יש עיניים כחולות ויש סטיגמה גם על זה, אבל אני לא משדר הומו הכוונה.

אני לא רוצה להיות חלק מהעולם הזה, השלמתי עם העובדה שאני דו-מיני, אני יודע את זה, הפחד העיקרי שלי זה שאני אגיע לרגע של חרמנות ואני באמת אקיים יחסי מין עם גבר, בגלל שאני תוך יומיים מעכשיו אם אני לא מאונן, תביא לי בן ואני אעשה את זה איתו (כל עוד הוא מה שאני מחפש בגבר בהתאם לצרכים מיניים). או שעוד פחד שלי זה לאבד את האהבה שלי לבנות, אני מפחד מפחד מפחד שאני פתאום יתחיל להיות איזה 100% גיי.

אני קיבלתי את זה שאני דו-מיני, אבל לא קיבלתי את זה שאני צריך להיות בעולם הזה, בגלל שאני לא. להיות הומו זה להיות לא רגיל חד וחלק, ולא בקטע מעליב, בקטע של מה אנשים יחשבו עליך. אנחנו החלפנו דור, החלפנו הכל, אבל זה עדיין לא זה. עדיין יהיה הרמת גבה, עדיין יהיה גזענות. וגם אם לא, איך לעזעזאל מיניות הפכה להיות עיקר חיינו? תסתכלו עלי, עליכם, אתה כל הזמן מתלבטים אם לצאת או לא, ואם כן, אז אתם מתעסקים אם זה יותר מידי. למה לעזעזאל צריך את כל המיניות הזו ואת כל העניין סביבה? במובן מסויים העולם של פעם היה עדיף.

בעיקרון אני קראתי הרבה סיפורים פה בפורום, אבל שום דבר לא יכול לשנות את דעתי, אני מקוה שאולי משהו ינחם אותי בתגובות פה. אני דו-מיני, אני לא הולך לנסות להיות חלק מהעולם הזה, אני לא רוצה להיות חלק מהעולם הזה, אני מאחל לעצמי רק איכשהו להתרפות מהמחלה הזו, כי בישבילי זו מחלה, ולהיות בן אדם רגיל. אני נמשך יותר לבנות מבחינה רגשית, אבל בנים, לא יודע אני יכול לראות ילד חמוד כזה ולהתחרמן בצורה של לא יודע מה, כמו החתימה של איזה אחד בפורום שיש ילד שנושך את הכפפה ומחייך, אני יכול להסתכל על החיוך הזה שנים ברצף, זה פשוט.. גורם לי לאיזה משהו.

2. 12-08-2012 14:07 #2
    בת
    שם פרטי
    מיכל
    • אושר.
    האמת שאני לא יודעת מה להגיד לך כי אני לא נתקלת מהצד שלי במשהו רע בזה. אני גם ביסקסואלית ואני דווקא חושבת שניתן להנות משני העולמות, ולהנות משמע להיות גאים בזה שאנחנו יכולים ושאנחנו מעל כל הסטרייטים, הגייז והלסביות. אתה לא גיי, אם אתה נמשך לאישה אז אתה נמשך אליה נקודה.

ממליצה לך בחום גם לפתוח אשכול במלב אל לב, אני אישית אדאג שם לאשכול ואדאג שיעזרו לך ויתמכו בך כמה שרק אפשר (:

3. 12-08-2012 14:45 #3
    בן
    ההומופובים הכי גדולים גייז בעצמם אתה הוכחה טוב.
    אם לא הייתי נמשך לגברים הייתי הומופוב יותר גדול מימך אני בטוח,אתה לא צריך להתחבר לקהילה אתה צריך כן להכיר כמה גייז שתבין שזה לא מפחיד כמו שנראלך,פשוט הפחידו אותך בבית,חברים והסביבה בדיוק כמו כל אחד עם נטיות אבל אין לך ברירה משיכה מינית זו לא בחירה אז חבל שתמשיך להתכחש לזה שזה חלק מימך,בכל מקרה בהצלחה
    אם אתה צריך משהו דבר איתי בפרטי

4. 12-08-2012 17:02 #4
    בת
    שם פרטי
    יובל
    קודם כל אם כבר ביסקסואל... והגבי הזה אתה לא יכול פתאום להפוך להיות הומו כמו שלא הפכת להיות בי מאז ומתמיד היית בי (אם אתה באמת בי ולא הומו בהכחשה שנראלי שאתה צריך לבדוק אולי זה בעצם ממציא את המשיכה לבנות כי אתה לא אותה "לאבד" את הקטע ה"רגיל") בקיצור אם אתה בי אתה תמשיך תמיד להיות בי... לדעתי בתקופה של ההורים שלנו או בתקופות לפני אז ברור שהייתה מיניות וכאילו הייתה לה חשיבות והכל כי זה הטבע שלנו... בתור כאלה שאחת המטרות העיקריות לחיים שלהם זה להוליד ילדים לדור ההמשך... פשוט אז היו פחות חופשיים ורוב אם לא כל הלסביות הומואים ובי היו חיים בסבל כי לא ידעו שקיים דבר כזה או יתכחשו או שהיו עם המין השני בסתר -ולא נראלי שזה דבר נחמד כל כך אז בקיצור לדעתי יש לנו מזל שנולדנו עכשיו כי מרגע לרגע העולם טיפה טיפה יותר מקבל אני מבינה שכל הקטע של "זה מחלה " זה בגלל החינוך בבית והכל אבל אתה אפילו אמרת שההורים שלך ישנים שהם נתקעו בדור הקודם אז אתה צריך לנסות לעבוד על הקבלה שלך לבד (ולהגיד שקיבלת את עצמך אבל זה מחלה ואתה מפחד באמת לשכב עם גבר זה דיי סותר את עצמו) ולעתי יעזור לך אם תדבר פה עם אנשים ותראה וזה לא כזה נורא וזה בסדר ונורמלי ואנחנו בני אדם ולא אנשים חולים חחחח טוב נראלי שסיימתי אז בהצלחה בהמשך והכל D:
    (; !!! What a COLORFUL Life
    מי שרוצה עזרה ולדבר או סתם לחפור... מוזמנים בפרטי
    Facebook

5. 12-08-2012 17:10 #5
    בן
    שם פרטי
    annonymousfxp
    לשתי התגובות חשוב לי להגיד שאני לוקח הכל לתשומת ליבי, ובמובן מסויים זה סוג של עוזר.

ציטוט פורסם במקור על ידי MiCaLOL צפה בהודעה
    • אושר.
    האמת שאני לא יודעת מה להגיד לך כי אני לא נתקלת מהצד שלי במשהו רע בזה. אני גם ביסקסואלית ואני דווקא חושבת שניתן להנות משני העולמות, ולהנות משמע להיות גאים בזה שאנחנו יכולים ושאנחנו מעל כל הסטרייטים, הגייז והלסביות. אתה לא גיי, אם אתה נמשך לאישה אז אתה נמשך אליה נקודה.

ממליצה לך בחום גם לפתוח אשכול במלב אל לב, אני אישית אדאג שם לאשכול ואדאג שיעזרו לך ויתמכו בך כמה שרק אפשר (:
    אני לא יודע אם לפתוח אשכול במלב אל לב, אבל אני אעשה את זה בעוד כמה דקות אולי זה יעזור. אמרת שגאים זה שאנחנו יכולים מעל הסטרייטים הגייז ולהסביות, אבל גם גייז אומרים שהם 'גאים', איך את מסבירה את זה? אני נמשך לנשים מבחינה רגשית, אני אוהב אותם, חמודות והכל, מבחינה גברית להיות במצב כזה עם גבר לא ילך לי, אני לא אוהב את זה, אישה זה אחרת, אישה בשביל זה חום, וגבר זה קור. מבחינת מין, עם אישה הייתי רוצה גם, ואני אמשך אליה והכל, אבל עם גבר אקבל תחושה מינית גדולה יותר, בסך הכל התרגלתי, אני לא מסוגל להביא ביד על בנות שאני יודע שאני יכול להביא על בנים, אבל איך זה יבוא לידי ביטוי במערכת יחסים? זה בעיה.

בנוגע ל'לא נתקלתי במשהו רע', זה תלוי איפה את גרה ומאיזה עולם את באה, בטח את מתל אביב או מהמרכז (ניחוש פרוע), זה אחרת אצלכם. אני רק רוצה להגיע למצב שאני כותב בפורום מלב אל לב "פריקה| סוף סוף טוב לי", אני השתנתי, אני הגעתי לשלמות עם עצמי, ועוד מיליון דברים שמפריעים לי בחיים, המיניות שלי זה אחת הבעיות הגדולות.

אם תתנשקי אם בת ברחוב לא הסתכלו עלייך במבט מוזר? אני מאמין שכן, אני לא מבין איך את אומרת 'לא הרגשתי שום דבר מוזר'

ציטוט פורסם במקור על ידי BriveBoy צפה בהודעה
    ההומופובים הכי גדולים גייז בעצמם אתה הוכחה טוב.
    אם לא הייתי נמשך לגברים הייתי הומופוב יותר גדול מימך אני בטוח,אתה לא צריך להתחבר לקהילה אתה צריך כן להכיר כמה גייז שתבין שזה לא מפחיד כמו שנראלך,פשוט הפחידו אותך בבית,חברים והסביבה בדיוק כמו כל אחד עם נטיות אבל אין לך ברירה משיכה מינית זו לא בחירה אז חבל שתמשיך להתכחש לזה שזה חלק מימך,בכל מקרה בהצלחה
    אם אתה צריך משהו דבר איתי בפרטי
    לא יכול להתכחש אל המיניות שלי אתה צודק, אבל זה בעייתי, אני גם לא יכול לממש אותה. אני רוצה ללכת עם חברה ברחוב, לא עם חבר ושיסתכלו עליי במבט של 'זה לא בסדר' אכפת לי מה אנשים חושבים עליי, כל הקטע של להגיד תיהיה אתה, תחשוב אתה, לפעמים זה לא נכון. לפעמים האתה הזה טועה.

ציטוט פורסם במקור על ידי iSabab צפה בהודעה
    קודם כל אם כבר ביסקסואל... והגבי הזה אתה לא יכול פתאום להפוך להיות הומו כמו שלא הפכת להיות בי מאז ומתמיד היית בי (אם אתה באמת בי ולא הומו בהכחשה שנראלי שאתה צריך לבדוק אולי זה בעצם ממציא את המשיכה לבנות כי אתה לא אותה "לאבד" את הקטע ה"רגיל") בקיצור אם אתה בי אתה תמשיך תמיד להיות בי... לדעתי בתקופה של ההורים שלנו או בתקופות לפני אז ברור שהייתה מיניות וכאילו הייתה לה חשיבות והכל כי זה הטבע שלנו... בתור כאלה שאחת המטרות העיקריות לחיים שלהם זה להוליד ילדים לדור ההמשך... פשוט אז היו פחות חופשיים ורוב אם לא כל הלסביות הומואים ובי היו חיים בסבל כי לא ידעו שקיים דבר כזה או יתכחשו או שהיו עם המין השני בסתר -ולא נראלי שזה דבר נחמד כל כך אז בקיצור לדעתי יש לנו מזל שנולדנו עכשיו כי מרגע לרגע העולם טיפה טיפה יותר מקבל אני מבינה שכל הקטע של "זה מחלה " זה בגלל החינוך בבית והכל אבל אתה אפילו אמרת שההורים שלך ישנים שהם נתקעו בדור הקודם אז אתה צריך לנסות לעבוד על הקבלה שלך לבד (ולהגיד שקיבלת את עצמך אבל זה מחלה ואתה מפחד באמת לשכב עם גבר זה דיי סותר את עצמו) ולעתי יעזור לך אם תדבר פה עם אנשים ותראה וזה לא כזה נורא וזה בסדר ונורמלי ואנחנו בני אדם ולא אנשים חולים חחחח טוב נראלי שסיימתי אז בהצלחה בהמשך והכל D:
    פעם זה פעם והיום זה היום זה ידוע, אבל את מאמינה שבעוד עשר - חמש עשרה שנה תראי דור של גייז ולסביות בלי שיגידו להם שום דבר? תמיד יתסכלו עליך במבט מוזר.

*מופנה לכל מי שהגיב פה:*
    איך אתם חיים עם זה? לא העירו לכם? לא פחדתם בהתחלה לצאת מהארון? ואם יצאתם אז איך..? אני לא אצא מהארון ואגיד למשפחה שלי זה מאה אחוז, אבל אולי בסתר והכל, זה כמו שההורים שלי דתיים ואני לא רוצה להיות דתי אבל מה לעשות אני חייב לחיות עם הכפייה הזו.

6. 12-08-2012 17:31 #6
    בן
    שם פרטי
    שי
    גם בעולם של פעם היו הומואים
    אתה צריך לקבל את עצמך זה מי שאתה
    אחרים יבינו ומי שלא בעיה שלא
    אתה תמצא את מי שיהיה לך נוח איתו
    הרבה פעמיים נראה שהמצב בטטה (בלשון יפה ) אבל ילך ויעשה טוב יותר
    אני אוהב את כולם ורוצה לעזור ולשנות! אם יש לכם משהו בכול נושא שאתם/ן
    רוצים לדבר אני תמיד פה ... בפרטי

רק רציתי מישו לאהוב 3>
    ! Life gets better
    שלכם מכול הלב שי

7. 12-08-2012 17:37 #7
    בת
    שם פרטי
    לורי
    ציטוט פורסם במקור על ידי AnnonymousFXP צפה בהודעה
    לשתי התגובות חשוב לי להגיד שאני לוקח הכל לתשומת ליבי, ובמובן מסויים זה סוג של עוזר.

אני לא יודע אם לפתוח אשכול במלב אל לב, אבל אני אעשה את זה בעוד כמה דקות אולי זה יעזור. אמרת שגאים זה שאנחנו יכולים מעל הסטרייטים הגייז ולהסביות, אבל גם גייז אומרים שהם 'גאים', איך את מסבירה את זה? אני נמשך לנשים מבחינה רגשית, אני אוהב אותם, חמודות והכל, מבחינה גברית להיות במצב כזה עם גבר לא ילך לי, אני לא אוהב את זה, אישה זה אחרת, אישה בשביל זה חום, וגבר זה קור. מבחינת מין, עם אישה הייתי רוצה גם, ואני אמשך אליה והכל, אבל עם גבר אקבל תחושה מינית גדולה יותר, בסך הכל התרגלתי, אני לא מסוגל להביא ביד על בנות שאני יודע שאני יכול להביא על בנים, אבל איך זה יבוא לידי ביטוי במערכת יחסים? זה בעיה.

בנוגע ל'לא נתקלתי במשהו רע', זה תלוי איפה את גרה ומאיזה עולם את באה, בטח את מתל אביב או מהמרכז (ניחוש פרוע), זה אחרת אצלכם. אני רק רוצה להגיע למצב שאני כותב בפורום מלב אל לב "פריקה| סוף סוף טוב לי", אני השתנתי, אני הגעתי לשלמות עם עצמי, ועוד מיליון דברים שמפריעים לי בחיים, המיניות שלי זה אחת הבעיות הגדולות.

אם תתנשקי אם בת ברחוב לא הסתכלו עלייך במבט מוזר? אני מאמין שכן, אני לא מבין איך את אומרת 'לא הרגשתי שום דבר מוזר'

לא יכול להתכחש אל המיניות שלי אתה צודק, אבל זה בעייתי, אני גם לא יכול לממש אותה. אני רוצה ללכת עם חברה ברחוב, לא עם חבר ושיסתכלו עליי במבט של 'זה לא בסדר' אכפת לי מה אנשים חושבים עליי, כל הקטע של להגיד תיהיה אתה, תחשוב אתה, לפעמים זה לא נכון. לפעמים האתה הזה טועה.

פעם זה פעם והיום זה היום זה ידוע, אבל את מאמינה שבעוד עשר - חמש עשרה שנה תראי דור של גייז ולסביות בלי שיגידו להם שום דבר? תמיד יתסכלו עליך במבט מוזר.

*מופנה לכל מי שהגיב פה:*
    איך אתם חיים עם זה? לא העירו לכם? לא פחדתם בהתחלה לצאת מהארון? ואם יצאתם אז איך..? אני לא אצא מהארון ואגיד למשפחה שלי זה מאה אחוז, אבל אולי בסתר והכל, זה כמו שההורים שלי דתיים ואני לא רוצה להיות דתי אבל מה לעשות אני חייב לחיות עם הכפייה הזו.
    חיים עם זה כמו שחיים עם זה שאתה סטרייט ...די בקלות לי למשל זה אפעם לא הפריע להיות בי לדעתי זה מגניב (:
    אתה באמת צריך לקבל את עצמך, אתה נמשך לגברים לא קרה כלום השמיים לא נפלו ...אתה צריך להפסיק לחשוב על החברה ומה היא תחשוב ואם אתה כבר חושב תזכור שאנחנו ב2012 הקבלה היום היא יותר גדולה יש יותר פתיחות תמיד יהיו כאלה שיסתכלו עלייך במבט של "זה לא בסדר" כמו שאמרת אבל גם על איך שהשיער שלך נראה,החולצה שלך,הג'ינס שלך על הכל יסתכלו לא רק על זה שתלך יד ביד עם גבר אנשים יצטרכו לקבל אותך ככה. כי זה מי שאתה.
    לגבי היציאה מהארון- כולם/ן פוחדים/ות זה לא משהו שצריך למהר ..היום אתה חשוב "אני בחיים לא אספר למשפחה" ואולי עוד 6 שנים תגיד "אני הולך לספר עכשיו ולא מעניין אותי מה הם יגידו" זה רק הולך ומשתפר,באמת.אין למה לצאת בהצהרות כל כך מהר קח את הזמן אל תשקול בינתיים בכלל יציאה אל תחשוב על זה כל כך תזרום עם זה ותראה את הצד החיובי לא רק "יסתכלו עליי מוזר" "לא יקבלו אותי" זה מי שאתה קודם כל תקבל את עצמך ואז לאחרים יהיה יותר קל לקבל אותך.

בהצלחה בהמשך,ואל תקח את זה כל כך קשה תזכור שזה מי שאתה (:

They have a choice. They can live in my new world, or die in their old one

8. 12-08-2012 18:17 #8
    בת
    שם פרטי
    יובל
    [B]פעם זה פעם והיום זה היום זה ידוע, אבל את מאמינה שבעוד עשר - חמש עשרה שנה תראי דור של גייז ולסביות בלי שיגידו להם שום דבר? תמיד יתסכלו עליך במבט מוזר. *מופנה לכל מי שהגיב פה:* איך אתם חיים עם זה? לא העירו לכם? לא פחדתם בהתחלה לצאת מהארון? ואם יצאתם אז איך..? אני לא אצא מהארון ואגיד למשפחה שלי זה מאה אחוז, אבל אולי בסתר והכל, זה כמו שההורים שלי דתיים ואני לא רוצה להיות דתי אבל מה לעשות אני חייב לחיות עם הכפייה הזו.
    טוב לגבי הדבר הראשון -כן אני בנאדם אופטימי רצח חחח אז אני כן מאמינה שעדיין יהיו הומופובים אבל זה כבר לא יהיה כזה מוזר ללכת עם מישי ברחוב שאנחנו מחזיקות ידיים או מתחבקות או משו ונגיד וזה כן יקרה לא ממש אכפת לי מה אנחנו חושבים... כל עוד האנשים הקרובים אלי שחשובים לי מקבלים אותי ולא יסתכלו עלי מוזר אז אין לי בעיה ואני חיה בסבב ולגבי החלק השני -אני בחוץ לגמרי כבר שבוע ו ועוד לא קיבלתי שום הערות רעות או הומופוביות או משו... בכללי אני גם יצאתי לפני מול כיתה שלמה בכמה חברות וכאלה שהן לא לגמרי חברות שלי אפס הומופוביה זה היה או עידוד או כזה נו בסדר ו?כאילו זה לא שינה כלום או סתם התעניינות ...ואיך יצאתי? -פשוט פנים מול פנים אני לסבית הכי פשוט שיש (למרות שאת הפתיחה של השיחה בדרך כלל הייתי עושה אותה דרמטית מדי חחחח)אם בנים זה רק משיכה מינית ולא ממש מטריד אותך שההורים לא יודעים ומעודכנים בהכל אז אתה באמת לא חייב לספר כי זה לא כזה חשוב אם ההורים יודעים עם מי אתה עושה סקס או לא אה וכן ברור שפחדתי לפני שיצאתי וכל פעם שאני אומרת את זה למישו אני עדייןעם דפיקות לב כזה מחדש אבל מפעם לפעם זה יורד שכבר יותר קל להגיד את זה וזהו חחחח
    (; !!! What a COLORFUL Life
    מי שרוצה עזרה ולדבר או סתם לחפור... מוזמנים בפרטי
    Facebook

9. 12-08-2012 22:55 #9
    בן
    שם פרטי
    Yossi
    אין לי מה להגיד, אני לא חלק מהעולם הזה, אני חי בעולם שההורים שלי פרימיטיבים שבעולם של פעם, אבא שלי תגיד לו הומו הוא יגיד לך מה זה, זה לא קיים אצלהם. אני דו-מיני ואני רק רוצה להיות סטרייט, אני התחלתי כמו כולם, אוהב בנות. הייתי רואה פורנו ומתאהב בזה, אבל חיפשתי סוג של ריגוש, זה לא חרמן אותי מספיק, ראיתי פורנו של גייז וזה עשה לי את זה, אם תשווה את הרמה שאני נהנה בפורנו של גייז לרמה של עם בנות, הגייז ישפריץ לך חח. בקיצור, אני נוטה לצד הגברי. אני לא מדמיין אותי בעולם הזה, אני כל כך שונה מהמקום שאני בו, אני לא נראה הומו או משהו כזה, זה לא שהומו נראה בצורה כלשהי, למרות שיש את הסטיגמות כי לי למשל יש עיניים כחולות ויש סטיגמה גם על זה, אבל אני לא משדר הומו הכוונה.

אני לא רוצה להיות חלק מהעולם הזה, השלמתי עם העובדה שאני דו-מיני, אני יודע את זה, הפחד העיקרי שלי זה שאני אגיע לרגע של חרמנות ואני באמת אקיים יחסי מין עם גבר, בגלל שאני תוך יומיים מעכשיו אם אני לא מאונן, תביא לי בן ואני אעשה את זה איתו (כל עוד הוא מה שאני מחפש בגבר בהתאם לצרכים מיניים). או שעוד פחד שלי זה לאבד את האהבה שלי לבנות, אני מפחד מפחד מפחד שאני פתאום יתחיל להיות איזה 100% גיי.

אני קיבלתי את זה שאני דו-מיני, אבל לא קיבלתי את זה שאני צריך להיות בעולם הזה, בגלל שאני לא. להיות הומו זה להיות לא רגיל חד וחלק, ולא בקטע מעליב, בקטע של מה אנשים יחשבו עליך. אנחנו החלפנו דור, החלפנו הכל, אבל זה עדיין לא זה. עדיין יהיה הרמת גבה, עדיין יהיה גזענות. וגם אם לא, איך לעזעזאל מיניות הפכה להיות עיקר חיינו? תסתכלו עלי, עליכם, אתה כל הזמן מתלבטים אם לצאת או לא, ואם כן, אז אתם מתעסקים אם זה יותר מידי. למה לעזעזאל צריך את כל המיניות הזו ואת כל העניין סביבה? במובן מסויים העולם של פעם היה עדיף.

בעיקרון אני קראתי הרבה סיפורים פה בפורום, אבל שום דבר לא יכול לשנות את דעתי, אני מקוה שאולי משהו ינחם אותי בתגובות פה. אני דו-מיני, אני לא הולך לנסות להיות חלק מהעולם הזה, אני לא רוצה להיות חלק מהעולם הזה, אני מאחל לעצמי רק איכשהו להתרפות מהמחלה הזו, כי בישבילי זו מחלה, ולהיות בן אדם רגיל. אני נמשך יותר לבנות מבחינה רגשית, אבל בנים, לא יודע אני יכול לראות ילד חמוד כזה ולהתחרמן בצורה של לא יודע מה, כמו החתימה של איזה אחד בפורום שיש ילד שנושך את הכפפה ומחייך, אני יכול להסתכל על החיוך הזה שנים ברצף, זה פשוט.. גורם לי לאיזה משהו.

שלום,
    עשית בשכל שפתחת את האשכול הזה כי באמת יש מה לספר לך!
    שמע בנוגע לסטיגמות שכתבת זה סתם שטויות והרבה סטיגמות אחרות אינן נכונות.
    הומו גם אבל, זה לא מישהו שמתנהג כמו, הומו יכול להיות גבר שבגברים (המון כאלה- כמו חצי מההומואים אשר רובם,תאמין לי, נכון להיום בארון) שנמשך לבנים בלבד.
    הומו מתייחס רק לצד של המשיכה המינית והרגשית (הסדר לא חשוב) ולא לשום דבר אחר.
    יש גם נשיים שהם סטרייטים- אבל וואלה הם לפי מה שאמרת "מתנהגים כמו הומואים" (זה לא קיים הביטוי הזה).
    אז הכי חשוב פה זה שתקלוט שההתנהגות (לא המינית) האמיתית שלך היא לא חלק מההבנה למי אתה נמשך (ומשיכה אינה רק מינית).

תכלס אף אחד לא רוצה.
    אתה לא קובע שום דבר בקטע של האם אתה תימשך לגברים או לא ואם תתאהב יום אחד במישהו או מישהו או לא- אבל אתה כן יכול לקבוע אם תעשה את זה או לא- את האקט המיני.
    אתה הומופוב וגם אני הייתי כזה. לקח לי כמה שנים להתגבר על זה ולקבל את עצמי. זה לא פשוט בכלל.

כדי שתרגיש טוב עם עצמך ותעיף את ההומופוביה ממך תוך כמה חודשים אני מציע לך:
    - להפסיק להירתע מהעובדה שבן אדם- או אתה יכול להימשך רק לבנים ולא לבנות. תיהיה גאה בעצמך- כלומר אל תתבייש. ואל תפחד להיות הומו או להיות בי סקסואל (דו מיני זה לא המונח). ובכלל די עם ההגדרות.
    - לא להירתע מנשיות! הכי טוב להכיר נשיים ולא להרתע מהם.- לא חובה אך מומלץ!
    - להבין שזה תמיד היה- פשוט אנשים חיו בפחד ובאיומים, או חוסר נוחות שהחברה מכתיבה להם, גם היום זה ככה אבל פחות וזו הסיבה למצעדי הגאווה- לשנות את המצב עד לשיוויון. עם זאת המצב היוםן טוב הרבה יותר.

אין דבר כזה לאבד את האבה שלך לבנות! היחברה הכתיבה לך שאתה יכול לשנות את המשיכה שלך?
    מי אמר לך את העובדה שאתה יכול לשנות את הנטייה המיניתצ שלך?
    אם אתה הומו אתה הומו!
    אם אתה בי- אתה בי.
    אם אתה סטיירט אתה סטרייט!
    זה לא משהו שאם תאונן על משהו אחר או תנסה לשנות בכל מיני צורות אז אתה תשנה.
    גם קיום יחסי מין עם בן לא עושה אותך הומו, האם אתה אוהב את זה ורוצה את זה זה מה שכן עושה אותך נמשך לבנים.
    אז תוציא לך מהראש את העובדה שיכול להיות שפתאום לא תאהב בנות- אם פתאום לא תאהב זה רק כי הכחשת את העובדה כי אתה הומו (גם אם לא ידעת את זה בוודאות) ופסוט גילית שבנים זה מה שאתה אוהב.

בפיסקה ה-3 אתה רק מחזק את ההומופוביה שלך!
    זה רגיל לגמרי כי בן אדם לא נבדק לפי הנטייה המינית שלו (אם היא לא פוגעת באף אחד)- אלא לפי תכנונותיו כאדם.
    הומופוב הוא אדם מזיק לעצמו או לחברה. (ואני הזקתי לעצמי וכך גם אתה)
    ושוב תמיד היו הומואים, תמיד היו באותו אחוז שעדיין לא ידוע אבל זה לא שיש יותר הומואים עם השנים, פשוט אנשים פחות פוחדים לצאת כי העולם השתנה לטובה מבחינת הפתיחות ואת האמת זה היה אמור להיות ככה כבר ממזמן אם לא היו כל מיני שינוייםן בחברה שנגרמו על ידי אנשים הומופובים שלא היה להם טוב בעין.
    למה לספר- הקטע הוא לא להרגיש אתה מסתיר משהו.
    אף אחד לא צריך לדעת למה אתה נמשך אבל ברגע שאתה מרגיש שאתה חי בשקר כי אתה אומר לאמא שלך שאתה אומך לאנשהו וזה משהו אחר אז אתה משקר וזה לא נעים לך.
    אחרי שתשלים עם עצמך אתה תבין על מה אני מדבר. זו מצוקת הארון.

ושמע אתה רוצה להכחיש - אני לא אגיד לך להכחיש כי זה יהרוס אותך.
    הפסקה הרביעית שלך די מעצבנת אותי. אני מקווה בשבילך שתקשיב לי

SmarTech Professional IT & Networking Technician
    Software Designer & Developer
    PC Security Expert

10. 13-08-2012 00:30 #10
    בן
    שם פרטי
    ליאור ツ
    היי .
    אתה לא צריך להרגיש חלק מהעולם הזה .
    זה עולם ענק ואני אישית גם לא מרגיש חלק ממנו .
    אפחד לא מכריח אותך ותאמין לי שאם הזמן (כל עוד אתה לא מתכחש לעובדה שאתה כזה) ,
    אתה תתרגל לעולם הזה ותבין שיש אנשים שדומים לך .

11. 13-08-2012 01:08 #11
    בן
    אז תשאר ארוניסט זה לא אומר שאתה לא יכול לחיות רגיל
    ואתה תתבגר ותראה שאתה יכול ללכת ברחוב עם חבר שלך.

12. 15-08-2012 22:06 #12
    בן
    שם פרטי
    P=
    ^"ארוניסט" חחח..

קיצר אני גם כמוך בערך חושב שלא צריך להתגאות ולהפיץ בכל העולם וללכת עם בוייפרינד וזה.. אבל אין מה לעשות.. כל אחד והאנשים שהוא חי סביבם במקרה שלי אני לא יכול לצאת וכנראה שגם במקרה שלך יש לנו בערך אותו ראש.. אפילו החתימה חחח

13. 17-08-2012 12:54 #13
    בת
    שם פרטי
    טליה
    בול הסיפור שלי, אחד לאחד. אני מזדהה איתך.
    חוץ מהחלק שההורים שלי פרימיטיבים, כי אני יודע שהם יקבלו אותי אבל ייתייחסו אליי שונה.

אני לא חושב שאני אי פעם אצא מהארון. אני דיי מתבייש בזה.
    יש לי חברים שכבר יודעים, אבל ממש מספר מועט (2-3 חברים רק)

טליה ♥

14. 17-08-2012 13:02 #14
    בן
    שם פרטי
    P=
    זה נובע מהסביבת אנשים שבה אנו חיים.. אין מה לעשות פשוט למשוך את זה.. זה לא משו שצריך להפריע לדעתי

15. 17-08-2012 13:53 #15
    בן
    תקשיב האמת אין לי מה להציע לך ...
    אבל רק שתדע שמה שכתבת בהתחלה כל כך דיבר אליי, כאילו קראת את המחשבות שלי (: סתם רציתי שתדע ..
    אז בהצלחה לך העיקר שתהייה שמח עם עצמך (: אם בא לך לדבר אני תמיד פה בפרטי (;

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner