fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עזרה|

וירוסים על דיסק נשלף ( דיסק און קי)

1. 03-10-2012 12:52 #1
    בן
    שם פרטי
    Destroyer
    שלום וצהריים טובים לכולם .

ישנם כמה בעיות בהן נתקלתי בדיסק הנשלף שלי . (דיסק און קיי)

אז ככה , הייתי במקום כלשהו , לא בדיוק משנה איזה (כמה שבועות רצופים), והוא העמיס את הדיסק און קי שלי בוירוסים .
    יש לי אנטי וירוס מסוג : Norton Antivirus 2012 (קנוי מקורי ומעודכן) .... הכנסתי כמה פעמים את הדיסק און קי שלי , והאנטי וירוס הצליח לפתור את הוירוסים בסופו של דבר , אך ביופ האחרון שלי בקורס נתקלתי בכמה וירוסים מסוכנים מאוד שישבו לי על הדיסק און קי , ועכשיו אני קצת חושש להכניס אותו במחשב שלי כי יכול להיות שהוא יזדהם בוירודים שלא היו קודם לכן , מכיוון שהמחשבים בקורס היו עמוסים בוירוסים , אבל הם ישנים מאוד (לפי מה שהבנתי) ..... אז יש משהו שאתם ממליצים לעשות ? כי יש משחקים וסרטים ותוכנות אחרות שבניתי על שדיסק און קי , ואני ממש לא רוצה לאבד אותם..... אמנם בדיסק און קי מפוצץ בוירוסים אבל הייתי רוצה להכניס אותו למחשב שלי בכל זאת...

תודה ענקית לכל העוזרים !!
    נערך לאחרונה על ידי ODSHAR, 03-10-2012 בשעה 12:53 סיבה: השמטת פרטים חשובים בפעם הראשונה .

2. 03-10-2012 16:14 #2
    בן
    שם פרטי
    Matan
    תעשה BOOT מLIVECD ותפרמט אותו, או אם הווינדוס שלך עודכן בכמה שנים האחרונות(סביר להניח) MICROSOFT עשו DISABLE לAUTORUN בגלל התופעה של הWARDRIVING שאנשים היו עושים עם כוננים, אז פשוט חבר אותו ופרמט אותו ואין לך מה לדאוג.

3. 08-10-2012 13:26 #3
    בן
    שם פרטי
    Destroyer
    סליחה שאני עונה אחרי הרבה זמן............ אתה יכול לתת לי הכוונה כי לא בדיוק הבנתי למה אתה מתכוון..... ואני לא רוצה לפרמט אותו אני רוצה שיהיה לי את כל מה ששמור עליו , אבל אני ממש לא רוצה שהמחשב שלי יהיה אכול מווירוסים , מה אתה מתכוון הוא לפרמט אותו אבל איך אני שומר את הקבצים ומכניס אותו בלי שהמחשב שלי יפגע ? ( אם אתה יכול בבקשה לתת לי הסבר קצת יותר מעמיק זה יוכל לעזור...) בלכ מקרה תודה רבה

4. 08-10-2012 14:51 #4
    בן
    שם פרטי
    ===--===
    אני במקומך הייתי מסתכן..מכניס את הדיסקאוןקיי מעביר את המידע שחשוב ומפרמט אותו אחרי זה...ובעצם מסתמך על האנטיוירוס שלך..אבל יש פתרון שעלה לי והוא מסובך אבל אתה יכול להתקין לינוקס ושם לחבר את הדיסקאוןקיי לגבות את המידע ולפרמט ואני מאמין שעבדת בסביבת וינדוס כשאתה קיבלת את הוירוס..אחרי זה פשוט תמחוק את הלינוקס אבל באמת שזה דרך מסובכת ואני מאמין שיש יותר פשוטות

5. 08-10-2012 18:12 #5
    בן
    יש לך קובץ בלתי נראה אבל לא שהחלונות נותנת לך מסוג אחר.

בקיצור נריץ
    dir /a
    בחלון Cmd אבל קודם אתה צריך לעשות select cd לדיסק שאת רוצה.

ירוץ לך כל הקבצים, תחפש דברים מוזרים ואז תמחוק אותם דרך החלון.

6. 09-10-2012 18:01 #6
    בן
    שם פרטי
    Destroyer
    אז ככה , אני מוכן ללכת על הסיכון אבל יש וירוס אחד שיכול להרוס לי את המחשב , אך הוא הוסר בקורס כמה ימים לפני שסיימתי אותו , וביום האחרון ברגע האחרון בדקתי כל תקייה ותקייה על הדיסקאוןקיי והוא היה נקי מווירוסים . חשוב לי מאוד המידע שיש עליו , אבל אני יכול להסתכן רק בווירוס אחד , ואני זוכר בדיוק מהם הווירוסים שהאנטי וירוס בקורס סימן שיש לי את הדיסק ( וירוסים אלה כבר ידועים לאנטי וירוס שלי) אז זה מצמצם את האפזרויות לסיכון אחד בלבד . תודה רבה על העזרה של כולם , אני לא הולך להכניס את הdisconkey בנתיים , ואני בודק וחוקר עוד על הוירוס המסוכן היחידי שיכול להיות שיושב עליו , אך אני מאמין ב90% שהוא כבר לא קיים על הדיסק . אם אתם צריכים את השם של הוירוס כדי להגיד לי מה אני יכול לעשות במקרה והוא קיים , בבקשה לשאול .

בנתיים תודה לכולם !

7. 09-10-2012 21:12 #7
    בן
    שם פרטי
    ===--===
    לך לספרייה בבצפר או איפה שיש ספרייה תכניס את הדיסקאוןקיי ותגבה את כל מה שאתה צריך
    קוד:
    लफड্ आउलफड্ आउचव চণৱহভचव চণৱহভ
    ...There are only 10 types of people in the world: those who understand binary, and those who don't

8. 10-10-2012 15:42 #8
    בן
    שם פרטי
    Destroyer
    תודה רבה . ותודה רבה כם לכולם על העזרה . יום נעים , אפשר לנעול

9. 10-10-2012 15:44 #9
    בן
    שם פרטי
    ===--===
    איך סידרת אם אפשר לשאול?

10. 10-10-2012 16:29 #10
    בן
    שם פרטי
    Destroyer
    זהו שאני לא סידרתי ... אני עוד חושב מה לעשות , נתנו לי פה רעוינות מאוד טובים , ואני חושב שאני לא אצטרך את האשכול יותר , זה הכל

11. 11-10-2012 21:19 #11
    בן
    שם פרטי
    Destroyer
    בסדר , עבשיו אני משתמש בדיסקאוןקיי ואין עליו וירוסים.... לא סיכנתי את המחשב .... פשוט הלכתי לחנות מחשבים.... תודה ענקית לכולם על העצות... אמנם העדפתי לעשות משהו אחר .. אבל עזרתם לי בכל מקרה

12. 11-10-2012 23:58 #12
    בן
    next time just use virtual machie or Sandboxie..

13. 12-10-2012 08:46 #13
    Gump מנותק מפקח קטגורית לימודים והשכלה ומנהל בפורומים אבטחת מידע ופיתוח משחקי מחשב בדימוס
    בן
    שם פרטי
    דוד
    ציטוט פורסם במקור על ידי ODSHAR צפה בהודעה
    תודה רבה . ותודה רבה כם לכולם על העזרה . יום נעים , אפשר לנעול
    ננעל
    מפקח קטגורית לימודים והשכלה, מנהל פורומים: אבטחת מידע, פיתוח משחקי מחשב, שפות עיליות ואסמבלי, דיבורים, מדעים וחבר בצוות מארחים לשעבר.

​מנהל פורום משחקי חשיבה והיגיון בהווה

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner