fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
תגיות: אייל גולן ועופר לוי, כנסו
שיר|

אייל גולן ועופר לוי ''רצתי אחרייך'' בהשמעת בכורה כנסו!!!!!

1. 15-10-2012 02:32 #31
    בן
    שם פרטי
    סתיו
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sharon צפה בהודעה
    לא הוציאו מאייל את המיטב בכלל, ההקלטה באולפן לא טובה וגם העיבוד לא טוב, היה צריך לעשות עיבוד כמו מפה לשם בדיוק, להוציא מאייל את כל הגרון שלו ואז הייתם מבינים מה יש בגרון של הזמר הכי פופולארי בישראל.
    צודקקקקקקקקקקקקקק כפרה עלייך זה התשובה שחיפשתי נכנסתי לתסביכים שעופר אכל את אייל אני משתגעע
    נערך לאחרונה על ידי PAIPK0s, 15-10-2012 בשעה 02:32

2. 15-10-2012 03:41 #32
    בן
    שם פרטי
    דניאל
    ציטוט פורסם במקור על ידי SayZoR צפה בהודעה
    שרון שב שב בשקט יא הומו מסריח אחד משחק לי אותה מבין יא אפס מטומטם מה שאנחנו שחכנו אתה עוד לא למדת..
    תמשיך להתלמד בשירי אייל אפסון,עדיין לא הצלחתי לשמוע זמר בארץ שמתקרב לקול כמו של עופר ואני בכלל לא שופט על הדואט המסריח הזה
    מה אתה מבין בכלל אשכנזי בור מסריח יאאלה זדיין מהפורום אין כניסה לרוסים
    כמה גזענות במשפט אחד...ואוו..

3. 15-10-2012 05:52 #33
    בן
    שם פרטי
    ליאל
    עופר לוי אכל אותו עם כפית

4. 15-10-2012 06:01 #34
    בן
    שם פרטי
    יוני
    ציטוט פורסם במקור על ידי badata צפה בהודעה
    עופר לוי אכל אותו עם כפית
    לך לך תעשה בדיקת אוזניים
    שיר בן זונה אייל גולן עשה ממנו פורפרה

5. 15-10-2012 08:39 #35
    בן
    שם פרטי
    שרון
    שרון שב שב בשקט יא הומו מסריח אחד משחק לי אותה מבין יא אפס מטומטם מה שאנחנו שחכנו אתה עוד לא למדת..
    תמשיך להתלמד בשירי אייל אפסון,עדיין לא הצלחתי לשמוע זמר בארץ שמתקרב לקול כמו של עופר ואני בכלל לא שופט על הדואט המסריח הזה
    מה אתה מבין בכלל אשכנזי בור מסריח יאאלה זדיין מהפורום אין כניסה לרוסים
    מה אתה מבין? כולה עוד ערס עבריין ששומע שירי דיכאון כל היום?

Audi A8 4200 V8 Quattro 4X4 335HP 0-100 6 Sec 272 Km/h Top Speed
    Facebook: Sharon Sapir

6. 15-10-2012 10:08 #36
    בן
    שם פרטי
    אושר
    לא משהו אם אייל לא היה שר לא הייתי שומע בכלל את השיר לאייל יש קול שנוגע קול יפה ללא כמו עופר לוי שבוכה באמצע השיר

MANCHESTER UNITED

7. 15-10-2012 12:21 #37
    בן
    שם פרטי
    דניאל
    עופר לוי מלך !!!
    זה נשמע כאילו הם לא הקליטו את זה באותו אולפן או שלא הקליטו את זה יחד ביצוע חזק של שניהם אבל עופר לוי לקח !

פלוגת ברק ,גדוד תבור נוב' 13

8. 15-10-2012 16:49 #38
    בן
    שם פרטי
    אלמוג
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sharon צפה בהודעה
    מה אתה מבין? כולה עוד ערס עבריין ששומע שירי דיכאון כל היום?
    מה אני מבין?בוא אני יספר לך משהו..
    את הפרויקט של רביבו שמעתי בין הראשונים.. הייתי אוליי צופה 700 כשמה נותר פורסם..
    תעשה חיפוש אשכולות שלי ותראה לפני כמה זמן פירסמתי את מה נותר..
    אני מנאייק אם אני לא הבאתי לאשקלון במו ידיי את רביבו,מנאייק!
    מאור אדרי בוא תשאל את כול עתיקות מה אמרתי לפני כמה שנים שעוד לא הכירו אפילו את לב קבור..
    ב' אני לא שומע דיכאון כול היום,הז'אנר הטורקי מושך אותי יותר אין ספק..
    אבל אני מאחל לך לדקלם אלבומים של דקלון,ישי,חיים משה,איציק קלה..פווו יש לך שנים עוד לעבור כדי להגיע לאולי שליש ממה שיש לי בראש מבחינת מוזיקה.
    אני מאחל לך את מה שיש לי במחשב..תבוא ותראה..
    אגב אייל,אני מעריץ אותו הוא זמר מאוד נחמד..כן גם יש לי את כול האבלומים שלו..אין לי בעיה לצלם ולוהכיח לך..אבל הוא רחוק שנות אור מעופר לוי,
    ועופר לוי בכלל לא הזמר שאני הכי אוהב.. אז על מה הקטע בדיוק שאתה מזיין לי בשכל עליו?
    וסתם שתדע.. אני נמצא בהרבה מאוד מאוד מאוד חפלות.. חוץ מ"כשאר" לא שרים בכלל שירים של אייל..
    שאני עושה קריוקי עם החבר'ה שלי.. בחיים לא חשבנו אפילו על לשיר שיר שלו... באמת אבל בלי שום אינטרס לשקר או להוכיח לך משהו..

9. 15-10-2012 17:48 #39
    בן
    וואלה אני לא יודע באמת שאני כבר לא יודע ..

כמה שחיכיתי לשיר הזה התאכזבתי, חסר לי הרבה בדואט הזה באמת שציפיתי ליותר

אייל לא הפעיל את העוצמה שיש לו בגרון, ועופר דיי משעמם בסיגנון שחוזר על עצמו כמעט בכל שיר שלו ..

שנייהם איכזבו בענק, אבל נחכה לביצוע חיי על הבמה ואז נדע מי באמת יותר טוב

10. 15-10-2012 19:16 #40
    בן
    עופר לוייי הוא המלך ללא ספק!

11. 15-10-2012 22:00 #41
    בן
    שם פרטי
    שרון
    מה אני מבין?בוא אני יספר לך משהו..
    את הפרויקט של רביבו שמעתי בין הראשונים.. הייתי אוליי צופה 700 כשמה נותר פורסם..
    תעשה חיפוש אשכולות שלי ותראה לפני כמה זמן פירסמתי את מה נותר..
    אני מנאייק אם אני לא הבאתי לאשקלון במו ידיי את רביבו,מנאייק!
    מאור אדרי בוא תשאל את כול עתיקות מה אמרתי לפני כמה שנים שעוד לא הכירו אפילו את לב קבור..
    ב' אני לא שומע דיכאון כול היום,הז'אנר הטורקי מושך אותי יותר אין ספק..
    אבל אני מאחל לך לדקלם אלבומים של דקלון,ישי,חיים משה,איציק קלה..פווו יש לך שנים עוד לעבור כדי להגיע לאולי שליש ממה שיש לי בראש מבחינת מוזיקה.
    אני מאחל לך את מה שיש לי במחשב..תבוא ותראה..
    אגב אייל,אני מעריץ אותו הוא זמר מאוד נחמד..כן גם יש לי את כול האבלומים שלו..אין לי בעיה לצלם ולוהכיח לך..אבל הוא רחוק שנות אור מעופר לוי,
    ועופר לוי בכלל לא הזמר שאני הכי אוהב.. אז על מה הקטע בדיוק שאתה מזיין לי בשכל עליו?
    וסתם שתדע.. אני נמצא בהרבה מאוד מאוד מאוד חפלות.. חוץ מ"כשאר" לא שרים בכלל שירים של אייל..
    שאני עושה קריוקי עם החבר'ה שלי.. בחיים לא חשבנו אפילו על לשיר שיר שלו... באמת אבל בלי שום אינטרס לשקר או להוכיח לך משהו..
    וכל מה שאמרת עכשיו מעניין אותי אתה חושב?
    כל המוזיקה המזרחית של "המקורות" לא מעניינת והפרוייקט של רביבו נחמד וגם אני התמכרתי, אבל המוזיקה של היום זה המוזיקה של היום ואין מה לקשר בינה לבין המקורות של פעם. אז מבחינתי עופר לוי והדרמה הדיכאונית שלו שהוא נותן כל ביצוע לכל שיר כבר 30 שנה אותו דבר העתק של העתק זה משעמם. ואייל שיודע לתת גם את ההתקפה הקטלנית במפה לשם ובנולדת בשבילי, וגם את הרגוע כמו בשיר הזה שהוא שר את החלק שלו כל כך קליל וזורם שאם הוא היה מוציא את השיר הזה לבד בקצב כזה כל השיר אתה לא מבין איזה להיט זה היה בארץ. לכולם פשוט זה שיר בלי סגנון זה שיר לכולם שיר זורם בלי עליה אחת אפילו שמכבדת את הגרון של אייל.

ברור שהייתי מעדיף שאייל יפתח תגרון ויתן טונים גבוהים כמו שהוא יודע והראה לנו כי זה באמת השילוב שצריך להיות בין אייל לעופר, גבוהים הכי טובים בארץ ביחד עם הנמוכים הכי טובים בארץ בביצוע אחד זה דואט וזה היה טוב.

Audi A8 4200 V8 Quattro 4X4 335HP 0-100 6 Sec 272 Km/h Top Speed
    Facebook: Sharon Sapir

12. 16-10-2012 08:48 #42
    בן
    לא אוהב את עופר לוי. כשאני שם את השיר ביוטיוב אני פשוט מעביר לקטע שאייל מתחיל לשיר

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner