fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
עמוד 1 מתוך 11 12345 אחרוןאחרון
שאלה|

מה עשה יצחק רבין?

1. 19-10-2012 15:44 #1
    בן
    אני רוצה להבין בעצם מה הוא עשה בשביל לקדם את השלום בארץ
    למה הימנים הם נגד מה שעשה וכדומה
    מצטער על הבורות שלי אבל אף פעם לא הכרתי את יצחק רבין ומעשיו חוץ מטקסים של בצפר בהם כל מה שנאמר לנו הוא שהוא היה ראש ממשלה שרצה שיהיה שלום ונרצח על כך

אחלה בזק שבעולם

2. 19-10-2012 16:04 #2
    בת
    שם פרטי
    לורי
    אושר.

קודם כל, אתה מוזמן לקרוא עליו בויקיפדיה- http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%...91%D7%99%D7%9F
    ליצחק רבין ז"ל הייתה קרירה צבאית מפוארת ומכובדת, הוא היה שגריר ישראל בארה"ב, שר ביטחון וראש ממשלת ישראל פעמיים.
    הוא היה ראש הממשלה הכי קרוב לשלום. רוב הימינים התנגדו לרבין כי הוא פעל בדרך שונה מהאידאולוגיה והשקפת העולם שלהם. הוא הסכים להחזיר שטחים ורוב הימין התנגד.
    בשביל למנוע אי הבנות, התנגדות לדרך של רבין לא אומרת שהם תמכו ברצח שלו.

3. 19-10-2012 16:08 #3
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי _VivaLaVida_ צפה בהודעה
    אושר.

קודם כל, אתה מוזמן לקרוא עליו בויקיפדיה- http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%...91%D7%99%D7%9F
    ליצחק רבין ז"ל הייתה קרירה צבאית מפוארת ומכובדת, הוא היה שגריר ישראל בארה"ב, שר ביטחון וראש ממשלת ישראל פעמיים.
    הוא היה ראש הממשלה הכי קרוב לשלום. רוב הימינים התנגדו לרבין כי הוא פעל בדרך שונה מהאידאולוגיה והשקפת העולם שלהם. הוא הסכים להחזיר שטחים ורוב הימין התנגד.
    תודה על האישור
    איזה עוד דברים הוא עשה שהימנים התנגדו אליהם?
    למה אני רואה הרבה בפורום שיש להם בעיה ללכת לטקסים שלו ולראות את ה"פולחן האישי" שעושים לו?

אחלה בזק שבעולם

4. 19-10-2012 16:10 #4
    בן
    שם פרטי
    15,368
    אושר.

את צודקת במה שכתבת אבל לא ציינת דברים נוספים, את לא ציינת שהוא נתן נשקים לפלסטינים לדוגמה. את לא ציינת שההסכמים שהוא חתם הופרו אחר כך על ידי הפלסטינים.
    רבין היה בן אדם טוב שרצה לעשות טוב למדינתו, אבל הוא פעל באופן שגוי, לצערי.

5. 19-10-2012 16:17 #5
    בן
    רבין שכח שאין דבר כזה שלום עם ערבים
    הוא כמעט הרס את המדינה שלנו

6. 19-10-2012 16:22 #6
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי mozxx צפה בהודעה
    רבין שכח שאין דבר כזה שלום עם ערבים
    הוא כמעט הרס את המדינה שלנו
    מה הוא עשה?
    יש לו גם קשר לאלטלנה?

אחלה בזק שבעולם

7. 19-10-2012 16:30 #7
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי OneOfTheSaints צפה בהודעה
    מה הוא עשה?
    יש לו גם קשר לאלטלנה?
    הוא רצה לעשות שלום עם ערבים למרות שהפרו הסכמים והשתמשו בנשק הזה נגדנו

בפרשת אלטלנה אני לא ממש יודע מה קרה
    אני חושב שאמרו לו להעביר פקודה להפציץ את הספינה עם פעילי האצ"ל
    לא בטוח בזה

8. 19-10-2012 16:33 #8
    בן
    שם פרטי
    מה זה או
    אני רוצה להבין בעצם מה הוא עשה בשביל לקדם את השלום בארץ
    למה הימנים הם נגד מה שעשה וכדומה
    מצטער על הבורות שלי אבל אף פעם לא הכרתי את יצחק רבין ומעשיו חוץ מטקסים של בצפר בהם כל מה שנאמר לנו הוא שהוא היה ראש ממשלה שרצה שיהיה שלום ונרצח על כך
    אושר.

לא אכנס לקריירה הצבאית שלו , כי כל הזמן מתווכחים איתי שהוא לא הועף מתפקידים ,בזמן שאני אומר שכן ,אבל אני רק רוצה להעמיד דברים על דיוקם , לא להחזיר שטחים , אלה להביא =) , לא אכנס לוויקוח , אבל התיקון הזה זה הסטייה שלי =) .
    תודה על האישור
    למה אני רואה הרבה בפורום שיש להם בעיה ללכת לטקסים שלו ולראות את ה"פולחן האישי" שעושים לו?
    מה הוא עשה?
    יש לו גם קשר לאלטלנה?
    אענה על 3 הציטוטים שציטטתי :

רבין היה איש צבאי , הוא היה מפקד , והרבה פעמים הועף מתפקידים , ופעם אחת הפקיר את הפלוגה שלו , אבל כמובן שהקריירה הצבאית שלו תרמה למדינה .
    רבין , היה גם רמטכ"ל , שגריר ישראל , וראש ממשלה .
    כהונתו כרמטכ"ל הייתה במלחמת 6 הימים , המלחמה המזהירה ביותר של ישראל , אך אין להעלים שהוא לא לקח חלק בשלושת הימים הראשונים , כיוון שלקה בהתמוטטות עצבים , ולא יצא מהבית 3 ימים .
    נוסף לכך , רבין היה ראש ממשלה שחתם על אוסלו , דבר שהתברר אחר כך כאסון , שהביא לעם ישראל 1700 הרוגים , וקטיושות מדרום .
    נוסף לכך ,רבין ספג איום שאילץ אותו להתפטר מראשות המפלגה לראשות הממשלה , כיוון שאמר לו מר אהרון ברק , שיגיש נגדו כתב אישום אם לא יתפטר , ורבין התפטר לאחר מכן .
    כמו כן , לרבין קשר ישיר לאטלנה , רבין קיבל הוראה מבן גוריון , והוא פיקד על הכוח שירה על אלטלנה.

יש ימנים שלא מוכנים ללכת לטקסים שלו מכמה סיבות :

1 ) לא מאמינים בדרכו .
    2 ) קשה להם לשמוע את השקרים של מורשת רבין .
    3 ) אולי אחד מבני משפחתם נפגע כתוצאה מהסכמי אוסלו .

9. 19-10-2012 16:39 #9
    בת
    שם פרטי
    לורי
    תודה על האישור
    בעקרון הדבר שהימינים התנגדו אליו זה מימוש הסכמי אוסלו. (וזוהי הסיבה שיגאל עמיר רצח אותו, מניעת מימוש הסכמי אוסלו)
    מי שבפורום מתנגד ללכת לטקסים שלכבודו מתנגד כנראה מהסיבה שהוא לא הסכים עם דרכו, לא מעוניין לחלוק לו כבוד ולא מסכים עם העבודה שכל שנה יש יום זיכרון וטקס לזכרו.

ציטוט פורסם במקור על ידי MassRev צפה בהודעה
    את צודקת במה שכתבת אבל לא ציינת דברים נוספים, את לא ציינת שהוא נתן נשקים לפלסטינים לדוגמה. את לא ציינת שההסכמים שהוא חתם הופרו אחר כך על ידי הפלסטינים.
    רבין היה בן אדם טוב שרצה לעשות טוב למדינתו, אבל הוא פעל באופן שגוי, לצערי.
    אתה כותב "נתן נשק לפלסטינים" תפרט את הדרך כי אני מניחה שאתה יודע שרבין מעולם לא העביר משאיות מלאות בנשק כמתנה לפלסטינים.

רבין היה אדם שהקדיש את חיו למדינת ישראל. לגבי דרכו נוכל לא להסכים אם היא הייתה הדרך הנכונה או לא לכן שמרו על שפה נאותה, ללא השמצות וללא תגובות קיצוניות.

10. 19-10-2012 16:39 #10
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי iCANTloveyou צפה בהודעה
    לא אכנס לקריירה הצבאית שלו , כי כל הזמן מתווכחים איתי שהוא לא הועף מתפקידים ,בזמן שאני אומר שכן ,אבל אני רק רוצה להעמיד דברים על דיוקם , לא להחזיר שטחים , אלה להביא =) , לא אכנס לוויקוח , אבל התיקון הזה זה הסטייה שלי =) .

אענה על 3 הציטוטים שציטטתי :

רבין היה איש צבאי , הוא היה מפקד , והרבה פעמים הועף מתפקידים , ופעם אחת הפקיר את הפלוגה שלו , אבל כמובן שהקריירה הצבאית שלו תרמה למדינה .
    רבין , היה גם רמטכ"ל , שגריר ישראל , וראש ממשלה .
    כהונתו כרמטכ"ל הייתה במלחמת 6 הימים , המלחמה המזהירה ביותר של ישראל , אך אין להעלים שהוא לא לקח חלק בשלושת הימים הראשונים , כיוון שלקה בהתמוטטות עצבים , ולא יצא מהבית 3 ימים .
    נוסף לכך , רבין היה ראש ממשלה שחתם על אוסלו , דבר שהתברר אחר כך כאסון , שהביא לעם ישראל 1700 הרוגים , וקטיושות מדרום .
    נוסף לכך ,רבין ספג איום שאילץ אותו להתפטר מראשות המפלגה לראשות הממשלה , כיוון שאמר לו מר אהרון ברק , שיגיש נגדו כתב אישום אם לא יתפטר , ורבין התפטר לאחר מכן .
    כמו כן , לרבין קשר ישיר לאטלנה , רבין קיבל הוראה מבן גוריון , והוא פיקד על הכוח שירה על אלטלנה.

יש ימנים שלא מוכנים ללכת לטקסים שלו מכמה סיבות :

1 ) לא מאמינים בדרכו .
    2 ) קשה להם לשמוע את השקרים של מורשת רבין .
    3 ) אולי אחד מבני משפחתם נפגע כתוצאה מהסכמי אוסלו .
    תודה על התשובה המפורטת
    מה כלל סכם אוסלו?,עם מי הוא נחתם?
    אני הבנתי שהסכם אוסלו גרם לאינתיפאדה,זה נכון?
    איזה שקרים מסופים על המורשת שלו?

אחלה בזק שבעולם

11. 19-10-2012 16:44 #11
    בן
    שם פרטי
    15,368
    בעקרון הדבר שהימינים התנגדו אליו זה מימוש הסכמי אוסלו. (וזוהי הסיבה שיגאל עמיר רצח אותו, מניעת מימוש הסכמי אוסלו)
    מי שבפורום מתנגד ללכת לטקסים שלכבודו מתנגד כנראה מהסיבה שהוא לא הסכים עם דרכו, לא מעוניין לחלוק לו כבוד ולא מסכים עם העבודה שכל שנה יש יום זיכרון וטקס לזכרו.

אתה כותב "נתן נשק לפלסטינים" תפרט את הדרך כי אני מניחה שאתה יודע שרבין מעולם לא העביר משאיות מלאות בנשק כמתנה לפלסטינים.

רבין היה אדם שהקדיש את חיו למדינת ישראל. לגבי דרכו נוכל לא להסכים אם היא הייתה הדרך הנכונה או לא לכן שמרו על שפה נאותה, ללא השמצות וללא תגובות קיצוניות.
    נשקים שרבין נתן למשטרה של הפלסטינים זלגו לארגוני טרור, במכוון או לא וגרמו בעצם להרג של מאות באינתפיאדה השנייה.

12. 19-10-2012 16:47 #12
    בן
    שם פרטי
    מה זה או
    תודה על התשובה המפורטת
    מה כלל סכם אוסלו?,עם מי הוא נחתם?
    אני הבנתי שהסכם אוסלו גרם לאינתיפאדה,זה נכון?
    איזה שקרים מסופים על המורשת שלו?
    הסכם אוסלו היה הסכם שנחתם עם ארגון שחרור פלסטין בראשות עראפת .
    ההסכם כלל את הכנסת עראפת לישראל , הקמת משטרה פלסטינאית ומסירת נשק אליה , ונסיגה משטחים ביהודה ושומרון .
    הסכם אוסלו לא גרם לאינטיפאדה באופן ישיר , אבל רק "בזכות" ההסכמים האלו , יכל להחתם , כלומר , הסכם אוסלו הביא נשק לרשות , הכניס את עראפת ששלח מתאבדים , והכי חשוב , הנסיגה מיו"ש אפשרה את גל הטרור , וההוכחה לכך היא שלאחר חומת מגן הפסיק גל הטרור .
    השקרים הם : מר ביטחון , הפוליטיקאי הישר שאומר רק אמת בגובה העיניים , רצח רבין הרג את תהליך השלום , והפוליטיקאי שמפיק לקחים .

13. 19-10-2012 16:55 #13
    mason מנותק מנהל פורום ריאל מדריד לשעבר
    בן
    יצחק רבין היה אדם שהלך אחרי דעותיו והאמין באידיאולוגיה שלו באמת ובתמים, מספרים שהוא עבד 18 שעות ביום ולא היה לו זמן לשטויות, ברגע שמישהו היה מדבר איתו על משהו שלא קשור לקידום המטרה הוא היה מסתכל עליו בבוז. אך עם זאת, האידיאולוגיה שלו, כיום, לדעת רבים, הייתה שגויה מהסיבות שאני מניח שידידיי מנו למעלה ועוד ימנו למטה. בלי שום קשר לאידיאולוגיה, אני מאחל לנו מנהיג שבאמת ובתמים יאמין באידיאולוגיה שלו ולא יתעסק בשטויות ממש כמו רבין.
    "דְּרָכֶיהָ דַרְכֵי נֹעַם, וְכָל נְתִיבוֹתֶיהָ שָׁלוֹם"
    משלי פרק ג, פסוק יז

14. 19-10-2012 17:15 #14
    בן
    שם פרטי
    אייל
    יחד עם כל התשבחות שמוזכרות פה, הוא אחראי למותם של יותר מ-1000 בני אדם.

מלווה 24 שעות

15. 19-10-2012 17:26 #15
    בן
    שם פרטי
    סער
    רבין חתם על הסכמי אוסלו שהובילו אחר כך לגל פיגועים והתחזקות הטרור. בהסכם אוסלו ישראל למעשה נתנה לרשות הפלסטינית עצמאות מסוימת וקיבלה בחזרה טרור.
    רבין למעשה הימר על ביטחון מדינת ישראל כשהכתובת הייתה על הקיר.
    אושר.

הימין לא נגד החזרת שטחים, הימין נגד החזרת שטחים לאויב שלא רוצה שלום. הליכוד בראש בגין (שיש שיכנו אותו טרוריסט לשעבר) החזירו את סיני למצרים בשביל שלום.
    ההסכם איפשר את התחמשות הפת"ח, נשקים שלאחר מכן שומשו נגדנו.

עמוד 1 מתוך 11 12345 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרויקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner