fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תגיות: רונאלדו

פרסום|רוד חוליט:" רונאלדו השחקן האולטימטיבי, שונאים אותו כי הוא נראה טוב"

1. 28-10-2012 01:14 #1
    בן
    רוד חוליט שחקן העבר של מילאן ונבחרת הולנד, שזכה בכדור הזהב בעבר ונחשב לאחד השחקנים הגדולים בהסטוריה, התראיין ונשאל בין היתר לגביי כדור הזהב.

ההולנדי הביע את דעתו ואמר:" כריסטיאנו רונאלדו ומסי 2 השחקנים טובים בעולם, וזה ידוע לכולם, לדעתי שניהם יכולים לזכות השנה בכדור הזהב, אבל משום שאחד מהם הצליח בנבחרת והגיע איתה לחצי גמר היורו (רונאלדו-פורטוגל), והשני נלחץ כשמדובר בנבחרת וממעט לכבוש ולמצות את הפוטנציאל שלו, הרבה בשל הביקורות הרבות שהוא מקבל בארגנטינה שאומרות שהוא לא ארגנטינאי אמיתי משום שגדל מגיל צעיר בקטאלוניה, אני מאמין שכריסטיאנו רונאלדו צריך לזכות השנה.
    פרסום|רוד חוליט:" רונאלדו השחקן האולטימטיבי, שונאים אותו כי הוא נראה טוב"

תקשורת "הורגת" את רונאלדו, מחפשים אותו בכל דבר, הסיבה לדעתי- משום שהוא נראה טוב, אנשים מקנאים בשחקן שכל כך מצליח ובנוסף לכך מצליח גם בחייו מחוץ לעולם הכדורגל, בדיוק כמו בקהאם בעבר שספג אינספור ביקורות הרבה בשל הקנאה במראהו, כך גם רונאלדו, אנשים צריכים להשאיר את העניין הזה בצד ולהבין שרונאלדו הוא השחקן האולטימטיבי, שחקן מהיר,סקורר,קר רוח, דריבלר,כובש מכל עמדה, ובנוסף להכל גם מנהיג, פשוט משכמו ומעלה, הוא ומסי שניהם מפלנטה אחרת, ההבדל הוא שאחד מקנאים ובאחר פחות, וזה מה שגורם לשנאה הרבה כלפיי רונאלדו.

http://www.as.com/futbol/articulo/gu...sdasftb_10/Tes

קרדיט ל-XxRealMadridxX

King
    אין עוד מלבדו

2. 28-10-2012 01:21 #2
    בן
    ומסי בנבחרת משחק מצוין בשנה האחרונה... אני חושב שהוא השחקן שהבקיע הכי הרבה בנבחרות ב2012.. את רונאלדו אין מה להשוות בכלל..

3. 28-10-2012 01:38 #3
    בן
    שם פרטי
    מבסוטון :)
    ציטוט פורסם במקור על ידי AirbusA340 צפה בהודעה
    ומסי בנבחרת משחק מצוין בשנה האחרונה... אני חושב שהוא השחקן שהבקיע הכי הרבה בנבחרות ב2012.. את רונאלדו אין מה להשוות בכלל..
    כולה במשחקי ידידות למה מה הוא עשה במונדיאל ובקופה אמריקה?! כלום...

אריק | 17 | קריות | רווק | אינטליגנט אלגנט | שרמנטי, רומנטי ואוהב לאהוב את החיים

אריק טולדנו: "ילד, למה אתה מדבר אליי ככה?"

מחפש מכנסי עור טייץ צמודים שחורות, מי שיש לו שישלח פרטי(כמו של אמיר מרמזור).

4. 28-10-2012 01:38 #4
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי hohohon7 צפה בהודעה
    רוד חוליט שחקן העבר של מילאן ונבחרת הולנד, שזכה בכדור הזהב בעבר ונחשב לאחד השחקנים הגדולים בהסטוריה, התראיין ונשאל בין היתר לגביי כדור הזהב.

ההולנדי הביע את דעתו ואמר:" כריסטיאנו רונאלדו ומסי 2 השחקנים טובים בעולם, וזה ידוע לכולם, לדעתי שניהם יכולים לזכות השנה בכדור הזהב, אבל משום שאחד מהם הצליח בנבחרת והגיע איתה לחצי גמר היורו (רונאלדו-פורטוגל), והשני נלחץ כשמדובר בנבחרת וממעט לכבוש ולמצות את הפוטנציאל שלו, הרבה בשל הביקורות הרבות שהוא מקבל בארגנטינה שאומרות שהוא לא ארגנטינאי אמיתי משום שגדל מגיל צעיר בקטאלוניה, אני מאמין שכריסטיאנו רונאלדו צריך לזכות השנה.

תקשורת "הורגת" את רונאלדו, מחפשים אותו בכל דבר, הסיבה לדעתי- משום שהוא נראה טוב, אנשים מקנאים בשחקן שכל כך מצליח ובנוסף לכך מצליח גם בחייו מחוץ לעולם הכדורגל, בדיוק כמו בקהאם בעבר שספג אינספור ביקורות הרבה בשל הקנאה במראהו, כך גם רונאלדו, אנשים צריכים להשאיר את העניין הזה בצד ולהבין שרונאלדו הוא השחקן האולטימטיבי, שחקן מהיר,סקורר,קר רוח, דריבלר,כובש מכל עמדה, ובנוסף להכל גם מנהיג, פשוט משכמו ומעלה, הוא ומסי שניהם מפלנטה אחרת, ההבדל הוא שאחד מקנאים ובאחר פחות, וזה מה שגורם לשנאה הרבה כלפיי רונאלדו.

http://www.as.com/futbol/articulo/gu...sdasftb_10/Tes

קרדיט ל-XxRealMadridxX

חחחחחחחחח אני לא מאמין שהוא אמר את זה,עזבו את זה שגם בטורנירים הקודמים מסי היה הכי טוב בנבחרת אבל פשוט היגוואין ואגווארו החמיצו המון כדורים ולארגנטינה לא היתה הגנה,לפחות לא כמו שיש לה השנה. בשנה האחרונה הוא השחקן שמשחק הכי טוב בנבחרת,יש לו סטטיסטיקות מטורפות לשחקן שמשחק בנבחרת גם אם זה משחקי ידידות,למרות שהרוב זה משחקי קדם מונדיאל

5. 28-10-2012 01:40 #5
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Iker_Muniain צפה בהודעה
    חחחחחחח חצי מהכתבה בכלל לא הייתה כתובה. בטח גם אוהדי ריאל מאמינים שמשהו שם נכון.
    AS = העיתון הכי צהוב בעולם. יוצא בפרויקט "כדור הזהב לרונאלדו", פאתטי.
    אני מסכים עם המילה האחרונה שלך פאתי
    וואלה?השחקן הכי טוב ולפני שתניים תזכיר לי אפה הוא היה בקופה? רגע תן לי לחשוב אאאאאאאאאאאאאאאאאאא
    אאאאאאאאא
    א
    א
    א
    א
    א
    א
    א
    א
    הוא עף בהתחלה!איזה מצטיין הוא בנבחרת אין דברים כאלה
    ואם כל השחקנים המעולים שיש לו בנבחרת קון די מריה היגוואין פסטורה לאבצי
    פורטוגל:נאני (גם לא בתקופה טובה) וארלה? פושטיגה?(חלוץ ריאל סואידאד)

King
    אין עוד מלבדו

6. 28-10-2012 02:47 #6
    בן
    שם פרטי
    נתנאל
    רונאלדו הכי טוב

7. 28-10-2012 07:41 #7
    בן
    חח כמה שהוא צודק. אוהדי בארסה יכולים רק ללקק

8. 28-10-2012 08:04 #8
    בן
    שם פרטי
    יקיר
    חחחח לא טוב בנבחרת? ממתי הכתבה הזאת?
    Thank You
    2008~2012

9. 28-10-2012 13:11 #9
    בן
    שם פרטי
    אלי
    צודק תאמת, רונאלדו שחקן מושלם יש לו הכל
    במשחקי ידידות ? נראה אותו בטורנירים כמו הקופה והמונדיאל

10. 28-10-2012 13:37 #10
    בן
    שם פרטי
    דני
    שונאים אותו בגלל שהוא שחצן ובכיין

Seung-Woo Lee

11. 28-10-2012 13:43 #11
    בן
    רוד חוליט מבין עניין.
    מסי גיי מטומטם שלא עושה בנבחרת כלום

12. 28-10-2012 13:47 #12
    בן
    שם פרטי
    MessiLa
    ציטוט פורסם במקור על ידי _Yetinger_ צפה בהודעה
    צודק תאמת, רונאלדו שחקן מושלם יש לו הכל

במשחקי ידידות ? נראה אותו בטורנירים כמו הקופה והמונדיאל
    מה שנקרא נחכה ונראה, אבל אחרי הקופה הוא התחיל לקחת על עצמו, מנהיג את הקבוצה, עד המונדיאל יעשה את המקסימום בשביל לזכות עם הנבחרת שלו.
    חינוך היא שיטה המאפשרת השגת רמה גבוהה יותר של דעות קדומות.
    ^

13. 28-10-2012 15:23 #13
    בן
    כי משחקי ידידות זה מזה מדד להשוואה - מסי 0 שערים במונדיאל 2010 0 שערים בקופה אמריקה בארגנטינה + הדחה בשמינית/רבע מול אורוגוואי

14. 29-10-2012 01:33 #14
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי AlexSong25 צפה בהודעה
    מה שנקרא נחכה ונראה, אבל אחרי הקופה הוא התחיל לקחת על עצמו, מנהיג את הקבוצה, עד המונדיאל יעשה את המקסימום בשביל לזכות עם הנבחרת שלו.
    יאללה שמענו שמענו במונדיאל 0 שערים בקופה גול 1 מפנדל
    אוהדי ברסה רק יודעים לזיין תמוח

King
    אין עוד מלבדו

15. 29-10-2012 01:41 #15
    בן
    אם אתם בכוח רוצים להתסכל על שערים אז מה רונאלדו? כבש שער אחד במונדיאל נגד נבחרת צפון קוריאה שזאת מדינת כת סגורה כדורגל זה הדבר האחרון שמעניין אותם, כבש שער אחד מתוך 7 אז מה אתם מזיינים בשכל

והאלה שאומרים משחקי ידידות אלה הכי מכחישנים חושבים מה בא להם אפילו שזה לא נכון
    נערך לאחרונה על ידי oedronaldo7, 29-10-2012 בשעה 01:42

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner