fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
תגיות: סיפור
סיפור קצר|

שירן - סיפור בהשראת יום הזיכרון לאיש הדגול - יצחק רבין

1. 28-10-2012 16:33 #1
    בן
    שם פרטי
    איתי
    אז, זה הסיפור השני שלי, הראשון לא הלך כל כך טוב אבל זה היה לפני 3 שנים אז החלטתי לנסות שוב.. תהנו

שירן
    אני מסתכל עליה, ולא קולט איזה אוצר יש לי בידיים, "אני אבא!", אמרתי לעצמי, אבא של שירן..
    ישבתי בחדר הלידה, מחזיק את הבת היפה שנולדה לי ממש לפני רגע, אני מסתכל על השעון, עכשיו כבר 9:20, כבר עברה שעה מאז הלידה ואנשים עדיין באים לבקר אותנו, אני מסתכל אל ניצן ורואה שהיא מביטה בי בעיניים מתחננות, היא סימנה לי עם הפה - "תגרום להם ללכת.."
    הבנתי.. הלכתי לחדר המנוחה של הרופאים וביקשתי מדוקטור זלצברג שיבקש מכולם לעזוב, הוא דיבר אליי בקול רך - "אתה לא הראשון ולא האחרון שמבקשים ממני את זה, למרות שאין לי כוח, מה לא עושים בשביל הבן של אורן?"
    כשכולם עזבו, ליטפתי את שערה הזהוב של ניצן, ושאלתי אותה לשלומה- "אני בסדר" , היא אמרה, "אני פשוט עייפה מאוד".. גם את הרמז הזה הבנתי, נישקתי את שפתיה בעדינות והנחתי את שירן במיטת התינוק, "איזה יפה, עם שיער ותווי פנים כמו של אמא שלה" הדבר היחיד שהיא קיבלה ממני זה את העיינים הירוקות שלי, דווקא שמחתי מזה...
    יצאתי החוצה, הלכתי למזנון וקניתי קפה, התיישבתי על הכורסא במסדרון וראיתי טלוויזיה.. רבין נאם בעצרת, הייתי אמור ללכת לעצרת, הרי אני וניצן לא פספסנו אף עצרת שרבין נכח בה... הייתי כל כך עייף, אני אעצום עיינים רק לשניה...

התעוררתי מזעקות חוזרות ונשנות בבית החולים, אנשים בחלוקים לבנים התאספו סביבי ופניהם היו מרוכזות בטלוויזיה- קמתי והיישרתי מבטי אל הטלוויזיה - מבזק חדשות-
    ראיתי המון אנשים בטלווזיה- כולם בוכים, אבל על מה?
    איתרתי את דוקטור זלצברג, הוא ישב עדיין בתוך חדר המנוחה של הרופאים, ראיתי אותו המום, ובו זמנית דמעו עייניו. "מה קרה?" שאלתי, "ירו בראש הממשלה, יהודי ירה בו!"...
    עיני התחילו לדמוע.. איך? איך דווקא בעצרת שאנחנו לא נמצאים בה קורה דבר כזה נורא? ולמה? למה יש אדם שהוא כל כך נבזי כדי להרוג אחד מעמו שלו?, ועוד ראש הממשלה שלו.. כל מה שהוא רצה היה שלום.

ואני, כך חשבתי לפחות, קבלתי את התקווה לשלום עם הולדת שירן. ועכשיו, כל כך הרבה רגשות מעורבים, שמחה ועצב כאחד, כאדם דו פרצופי, רגע אחד שמח, ורגע עצוב..
    ליבי היה שמח על הולדת ביתי, אך היה עצוב על מותו של ראש הממשלה, הכי טוב שהיה עד אז לדעתי..

והיום, 17 שנה לאחר הולדת שירן, ולאחר היום הנוראי הזה, עדיין אין לי ולאישתי את התושבות לשאלות של שירן, למה זה קרה? גם לי אין תשובה..
    אבל מאז ידעתי, ששלום בארץ הזאת, לא יהיה בלי יצחק, אבל לפחות, עדיין נותרה בי התקווה שיבוא מישהו כמוהו, שלמד מיצחק, וחיקה את דרכיו, ויביא שלום לארץ הזאת...

הסוף.

תודה רבה לכולם שקראתם, הנושא הזה כאוב לי, ואני מכבד את היום הזה..
    אני מבקש שתגיבו תגובות בונות, או סתם תגובות נחמדות
    נערך לאחרונה על ידי itaylotan, 11-11-2012 בשעה 17:25 סיבה: טעות הקלדה

בחורה בת 15 הולכת עם בנה בן השנה. אנשים קוראים לה שרמוטה.. אף אחד לא יודע שהיא נאנסה כשהייתה בת 13.
    אנשים קוראים לבחור אחד שמן.. אף אחד לא יודע שהוא חולה במחלה קשה שגורמת לו להשמנה.
    אנשים קוראים לזקן אחד מכוער.. אף אחד לא יודע שהוא נפצע בפניו בזמן שלחם במלחמה עבור המדינה שלנו.
    תעתיקו את הסטטוס הזה אם אתם נגד בריונות וסטראוטיפים.

כל שאלה שיש לכם אני פה
    מי שמאמין בקדוש ברוך הוא שיוסיף את זה לחתימה שלו כי אנחנו יהודים!!!!!

שירן - סיפור שכתבתי (:
    http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=11473775

2. 30-10-2012 23:17 #2
    בן
    שם פרטי
    איתי
    הקפצה..

בחורה בת 15 הולכת עם בנה בן השנה. אנשים קוראים לה שרמוטה.. אף אחד לא יודע שהיא נאנסה כשהייתה בת 13.
    אנשים קוראים לבחור אחד שמן.. אף אחד לא יודע שהוא חולה במחלה קשה שגורמת לו להשמנה.
    אנשים קוראים לזקן אחד מכוער.. אף אחד לא יודע שהוא נפצע בפניו בזמן שלחם במלחמה עבור המדינה שלנו.

כל שאלה שיש לכם אני פה

שירן - סיפור שכתבתי (:

3. 31-10-2012 23:00 #3
    בן
    1. כול הכבוד שאתה מנסה שוב (אחרי שלוש שנים!)
    2. לגבי הסיפור -
    ממש טוב. קצת תירואים יעשו את העבודה, תאריך טיפה - זה פשוט רץ.
    אולי ניסית לעשות את זה אבל זה סיפור של דקה וחצי.
    הסיפור על רבין ועל התינוקת קצת לא קשור. תנסה ליצור מזה משהוא.. זה נישמע כאילו זה בנאדם לא קשור שמספר על רבין וגם על הבת שלו ביחד...
    3. זה תגובה בונה, לעזור.. שלא תבין לא נכון
    4. ממממממממממממממתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת על טרה נובה!! רוצים עונה שניה!

5. גמאני כותב משהוא.. יש מצב להשאיר תגובה? ספר~Dolly

4. 01-11-2012 00:03 #4
    בן
    שם פרטי
    רפאל
    סיפור יפה
    אני חושב שזה היה יכול להיות יותר טוב אם שירן הייתה נולדת באותו בית חולים שבו רבין אושפז ואז הם גם היו רואים אותו בתוך המיטה או משהו. יש לך גם קצת שגיאות הקלדה, אבל זה בסדר.
    אתה בטוח שהסיפור הראשון שלך היה כל כך גרוע?

5. 01-11-2012 20:12 #5
    בן
    שם פרטי
    איתי
    ציטוט פורסם במקור על ידי LightningR צפה בהודעה
    סיפור יפה
    אני חושב שזה היה יכול להיות יותר טוב אם שירן הייתה נולדת באותו בית חולים שבו רבין אושפז ואז הם גם היו רואים אותו בתוך המיטה או משהו. יש לך גם קצת שגיאות הקלדה, אבל זה בסדר.
    אתה בטוח שהסיפור הראשון שלך היה כל כך גרוע?
    קודם כל תודה רבה, לא חשבתי על התפנית הזאת.. (:
    ובקשר לסיפור הראשון, זה היה סיפור שכתבתי בכיתה ה', זה היה לפני 4 או 5 שנים, וזה היה סיפור מאוד קצר שלא ממש הייתה לו פואנטה, וכתבו לי תגובות מאוד מעליבות.. (לא בונות) .. גם לא השקעתי בו הרבה ושאני קורא אותו היום אני מבין מה לא עשיתי טוב..

כל שאלה שיש לכם אני פה

שירן - סיפור שכתבתי (:

6. 10-11-2012 23:22 #6
    בת
    שם פרטי
    ענבר
    אייתיוושש לא ידעתי שאתה כותב.... זה מהממםם
    Be Happy

Instagram: Inbarkatz4
    facebook
    ~אני~

7. 11-11-2012 17:25 #7
    בן
    שם פרטי
    איתי
    ציטוט פורסם במקור על ידי inbarkatz4 צפה בהודעה
    אייתיוושש לא ידעתי שאתה כותב.... זה מהממםם
    תודה רבה חולה עלייך!!

כל שאלה שיש לכם אני פה

שירן - סיפור שכתבתי (:

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner