fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
בקשה|

השוואה בין 3 סמארטפונים מובילים

1. 02-11-2012 22:26 #1
    בן
    אני לא יודע אם אני אמור לפתוח לפי טופס מסוים... אם צריך בבקשה לאמר ואני אערוך מיד
    בכל מקרה, התקציב שלי הוא בערך 2500-3000, ואני מנוי בחברת פלאפון. אחרי הרבה שנים שאני התנגדתי לסמארטפון הגיע הזמן ואני חושב על קניה של אחד
    ה-3 שאני מתלבט ביניהם הם הS3, הHOX והנקסוס 4 שעוד לא יצא (יש תאריך כבר?)

בכל מקרה, אני חיפשתי הרבה הבדלים בין הS3 והHOX (הנקסוס האמת הוא אופציה חדשה בעדיפויות שלי), ולא מצאתי תשובה שתעזור לי
    אם אפשר הסברים כמה שיותר נרחבים על המכשירים, לדוג':
    מסך - אני יודע שהS3 עם GORILLA GLASS 2 והHOX עם הGORILLA GLASS, מה ההבדל?
    רמקולים - ממה שהבנתי בS3 הם חזקים יותר אך בHOX מדוייקים יותר
    אמינות פיזית - מה ישרוד נפילות יותר טוב? או חדירה של מים/אבק
    מהירות - איזה מהם מהיר יותר? האם זה משמעותי?
    סוללה - הבנתי שבS3 הסוללה חזקה יותר לא בהרבה, אם אפשר גם הסבר על חוזק הסוללה (מול לדוג' האייפון 4S שיצא לי להכיר או הS2)
    ממשק - מעולם לא היה לי סמארטפון, לכן אני לא יודע בכלל מה לשאול בנושא. רק הבנתי שיש הבדלים ביניהם והייתי רוצה לדעת באופן נרחב מהם. כמו כן האם יש אופציה להוריד למשל לS3 את הממשק של הHOX או של נקסוס (שהרגע הוציאו)? הרי הם כולם עובדים על אנדרואיד
    נוחות אחיזה - אני לא רגיל לפלאפונים גדולים, האם לעוד הייתה את הבעיה הזאת? האם מתרגלים לכך? וכמו כן עד כמה זה נח בכיס במכנס?
    אפליקציות נוחות - איזשהן אפלקיציות שכדאי להוריד שיקלו/ישפרו את חווית השימוש? דוג' וואטסאפ...
    מצלמה - ממה שהבנתי המצלמה בS3 יותר טובה כן מבחינת צבעים וכן מבחינת חדות (למשל בוידאו), האם זה נכון?
    עדכונים שוטפים - מה הסיכוי שבעוד שנה-שנתיים המכשיר יהיה ישן וכבר לא יצאו עדכונים עבורו? או יצאו בתדירות נמוכה מאוד?
    הרחבת זכרון - הבנתי שרק בS3 יש את האופציה, האם אתם משתמשים בה או שאני יכול להסתפק ב16GB של זכרון?
    מגנים - אני מניח שאני אקנה מגן, אז זה כבר יותר לשם הגנה/אסטתיקה אם יש לכם מגנים מגניבים להציע ?

ועוד הבדלים שלדעתכם יוכל לעזור לי להחליט בין ה3 (לא הגבתי על הנקסוס כיוון שאני לא יודע כלום אודותיו).

מצטער מאוד שחפרתי, ותודה לכל מי שיעזור לי להבטיח שאני אכן קונה את הפלאפון שיתאים לי!
    נערך לאחרונה על ידי kuzza, 02-11-2012 בשעה 22:34

2. 02-11-2012 23:17 #2
    בן
    שם פרטי
    אביב
    אני הייתי הולך על הנקסוס בענק.
    מסך אדיר
    מפרט כמו של ה NOTE 2
    עידכונים שוטפים ומקבלים בין הראשונים

3. 03-11-2012 00:10 #3
    בן
    אני מעדיף את הגלקסי 3, קראתי ביקורת על הנקסוס והיו שם כמה דברים שפחות התלהבתי מהם באופן אישי.

4. 03-11-2012 00:29 #4
    בן
    אתה יכול להגיד אילו דברים?

האמת שראיתי גם כמה פיצ'רים בS3 (ביוטיוב) שדי התלהבתי, ורציתי לבדוק אם יש באחרים (בבקשה רק אם אתם בטוחים בתשובה) -
    1. יש אופציה שהמצלמה הקדמית תקלוט את הפנים שלך ואז המסך לא יכבה אם אתה מסתכל עליו
    2. אם אתה בSMS ומצמיד את הפלאפון לאוזן, הוא יחייג לאותו אדם
    3. הTOOLBAR שנפתח למעלה, עם האופציות להדליק/לכבות את הWIFI/BLUETOOTH/GPS וכן אפשרות להדליק POWER SAVE.
    4. DOUBLE TAP על הפלאפון כדי לגלול את הרשימה למעלה
    אני לא זוכר אם היו עוד (האמת שאת ה"TURN TO MUTE" לא ממש אהבתי)
    רציתי לדעת אם אלו קיימים בHOX או בנקסוס?
    ועד כמה הפלאפון באמת פתוח לקוסטומיזציה (שכחתי את המילה העברית >.<)? איזה פלאפון הכי פתוח מהבחינה הזאת?

ועוד 2 שאלות:
    1. אם אני קונה מכשיר אחד, האם אני יכול לשים ממשק של חברה אחרת? למשל את הS3 עם המערכת הפעלה של גוגל (הJB 4.2 אם אני לא טועה)?
    2. לגבי תאימות לעברית, במידה ואני אקנה מכשיר מחו"ל או אפילו מהארץ, האם יש צורך בפריצה או משהו בסגנון, או שהורדה פשוטה תספק אותי?

5. 03-11-2012 00:57 #5
    בן
    שם פרטי
    זאוס
    בקשר לפיצ'רים שציינת, לדעתי אלו סתם שטויות שרק אוכלות סוללה וימאס אחרי יומיים (גם לHOX יש כל מיני שטויות אחרות בסגנון- נגיד להפוך אותו כדי להשתיק אותו בשיחה נכנסת)

מבחינת פתיחות- יתרון קל לנקסוס, אבל שלושתם ניתנים ל"פריצה" ואפשר לעשות להם כל דבר ואחותו.
    בקשר לשאלות נוספות
    1. בגדול לא, אבל את הממשק של גוגל כן כי זה בעצם ללא ממשק ו"נקי"- כמובן צריך "לפרוץ" ולהתקין גרסה בצורה לא רשמית. אפשר להתקין סתם "סקין" שיראה דומה- ישנה את המראה והתפריטים אבל לא את האופציות המתקדמות שיש בממשקים (כמו אלו שציינת)
    2. בכולם יש עברית מלאה לא משנה מאיפה תקנה אותם, מקסימום להפעיל עם morelocal2

היתי מתלבט בין הhtc one x plus החדש, לבין הNEXUS. הדבר היחיד שמציק לי בנקסוס זה חוסר הזכרון
    מגיב דברים חכמים פה ושם

6. 03-11-2012 01:07 #6
    בן
    האמת כן, זה אחד הדברים היותר בעיתיים איתו
    כמו גם שאין לי מספיק מידע לגביו (כמו דברים מינוריים שלא תמיד מדגישים) למשל:
    המיקום של כפתור הLOCK
    פיצ'רים מוכרים/חדשים
    האם יש מסך נעילה שניתן לשינוי (הוספת APPS למסך וכדומה)
    וכו'

מה שכן, אני לא יודע איך אני אהיה עם כפתור HOME לא פיזי (כלומר חלק מהמסך), לפעמים זה נח להפעיל בעזרתו את הפלאפון

7. 03-11-2012 01:16 #7
    בן
    שם פרטי
    זאוס
    כן אני מוצא את זה גם מעצבן
    אפשר להתקין לאנצ'רים שונים שמשנים את מסך הנעילה גם
    צריך לחכות לביקורות נורמאליות
    מגיב דברים חכמים פה ושם

8. 03-11-2012 01:18 #8
    בן

9. 03-11-2012 19:42 #9
    בן
    שם פרטי
    רועי
    כל המבחן היה על 4.03 אני מוכן להתערב שה HOX לוקח בכל מבחן

10. 03-11-2012 19:49 #10
    בן
    מה לגבי ממשק? מישהו פה התנסה? עד כמה ההמשקים שונים?
    ומה שמפריע לי בHOX הוא שהסוללה בלתי נפרדת ואין אפשרות להוסיף זכרון במידה וצריך
    מה גם שיש לי הרגשה שהמצלמה מאחור שבולטת תגרום לכך שהוא לא ינוח בצורה ישרה על משטחים (או שמגן יבטל את זה?)

ובעקרון ראיתי כל מיני פיצ'רים בS3 שדי נראו לי נחמדים, לא שאני אומר שבHOX אין כאלה... אבל אני לא יודע מה יש בו באמת, ולכן אני חושב שאני אלך הS3 (כי אני יודע יותר טוב מה מקבלים)

מה שכן כמו שאמרתי, אני חושב שאני אחכה לנקסוס 4... הDOWNSIDE הגדול בינתיים זה שהוא רק 16GB (וגם אין תמיכה עדיין באתרים בעברית, לא יודע מה הסיפור עם זה). אני אקווה שיכריזו על 32GB ואז אני ב100% אחכה לו ואקנה אותו

11. 03-11-2012 21:37 #11
    בן
    שם פרטי
    נווה
    אני הייתי הולך או על הנקסוס או ה-HOX+. אני אישית הולך לקנות HOX+ כי אני פשוט מאוהב בעיצוב שלו גם חיצונית וגם בתוכו.
    ערוץ הסאונדקלאוד שלי :] https://soundcloud.com/navemushkat | ערוץ המיקסקלאוד שלי :] https://x.mixcloud.com/navemushkat

5 3 1 R
    ┤┼┼└
    6 4 2 ♥

B | ידני | תאוריה ראשונה | טסט פנימי ראשון | טסט חיצוני ראשון

​1400 הודעות!!

12. 03-11-2012 22:00 #12
    ציטוט פורסם במקור על ידי kuzza צפה בהודעה
    מה לגבי ממשק? מישהו פה התנסה? עד כמה ההמשקים שונים?
    ומה שמפריע לי בHOX הוא שהסוללה בלתי נפרדת ואין אפשרות להוסיף זכרון במידה וצריך
    מה גם שיש לי הרגשה שהמצלמה מאחור שבולטת תגרום לכך שהוא לא ינוח בצורה ישרה על משטחים (או שמגן יבטל את זה?)

ובעקרון ראיתי כל מיני פיצ'רים בS3 שדי נראו לי נחמדים, לא שאני אומר שבHOX אין כאלה... אבל אני לא יודע מה יש בו באמת, ולכן אני חושב שאני אלך הS3 (כי אני יודע יותר טוב מה מקבלים)

מה שכן כמו שאמרתי, אני חושב שאני אחכה לנקסוס 4... הDOWNSIDE הגדול בינתיים זה שהוא רק 16GB (וגם אין תמיכה עדיין באתרים בעברית, לא יודע מה הסיפור עם זה). אני אקווה שיכריזו על 32GB ואז אני ב100% אחכה לו ואקנה אותו

ממשק אין מה להשוות והSense של HTC נחשב לממשק הטוב ביותר,הנוח,היפה והמושקע ביותר,אחריו הממשק של סמסונג והממשק של גוגל אחרון כי הוא ממש יבש ומשעמם ובלי אפשרויות לעיצוב...
    לדעתי בכללי הOne X הכי טוב מכל המכשירים-המסך הכי טוב,המצלמה הכי טובה,הממשק הכי שווה,עיצוב הכי יפה,וגם מכשיר לא חרוש כמו הSGS3 שיש אותו למלא אז הוא כבר משעמם...
    ומגנים מבטלים לגמרי את הבליטה של הסוללה,אבל גם בלי מגן לא קורה כלום.
    וכל הפי'צרים שיש בSGS3 יש בOne X-השתקת המכשיר בהזזה,הפיכה לרמקול,עוזרת קולית,והכל...

13. 03-11-2012 22:16 #13
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי amirk112233 צפה בהודעה
    ממשק אין מה להשוות והSense של HTC נחשב לממשק הטוב ביותר,הנוח,היפה והמושקע ביותר,אחריו הממשק של סמסונג והממשק של גוגל אחרון כי הוא ממש יבש ומשעמם ובלי אפשרויות לעיצוב...
    לדעתי בכללי הOne X הכי טוב מכל המכשירים-המסך הכי טוב,המצלמה הכי טובה,הממשק הכי שווה,עיצוב הכי יפה,וגם מכשיר לא חרוש כמו הSGS3 שיש אותו למלא אז הוא כבר משעמם...
    ומגנים מבטלים לגמרי את הבליטה של הסוללה,אבל גם בלי מגן לא קורה כלום.
    וכל הפי'צרים שיש בSGS3 יש בOne X-השתקת המכשיר בהזזה,הפיכה לרמקול,עוזרת קולית,והכל...
    איך העוזרת הקולית בHTC? ובעקרון בS3 הם מנסים להפוך את זה ממש לניהול קולי (ולא "עוזרת"), נראה איך יתקדם
    מה השם שלה ד"א?

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner