fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

שיעור כשפות מס' 4 - כשפות אוויר - כל יום שאלה חדשה! - 19:00

1. 02-12-2012 15:40 #1
    בן
    שם פרטי
    עדו ツ
    שיעור כשפות מס'  - כשפות אוויר - כל יום שאלה חדשה! - :
    שיעור כשפות מס'  - כשפות אוויר - כל יום שאלה חדשה! - :
    שיעור כשפות מס' 4 - כשפות אוויר

שלום לכל התלמידים! אני המורה שלכם לכשפות אוויר, טנזין.
    כמו בכל המקצועות, שיעור זה חשוב כדי שתוכלו לנצח במשימה היומית ולהפוך לאוואטר של FxP!
    כדי לעשות תשובה טובה למשימה היומית, כדאי לזכור את כל החומר שנלמד כאן,
    אך לפני הכל, נלמד קצת על כשפות אוויר!

כשפות אוויר היא אחת מארבעת אומנויות הכשפות. בכשפות אוויר הכשף יכול לשלוט על האוויר.
    כשפי האוויר הראשונים למדו לכשף באמצעות צפייה בביזונים המעופפים.
    סגנון הלחימה של כשפות האוויר הוא ברובו זורם, שלו וחינני. כשפי האוויר מתמקדים בהגנה, וממעיטים בהתקפה, בשל היותם נזירים שוכני שלום.

הנה כמה מהלכים חשובים שיעזרו לכם ללמוד את כשפות האוויר ולהתמחות בה:

מערבולת אוויר: מהלך המשמש כמלכודת ויכול לבלבל את היריב, או כהגנה חזקה. מערבולת האוויר יכולה לזרוק עצמים ליריב, כיוון שהיא יכולה יסיט את העצם
    שביל אוויר: מהלך שבו כשף אוויר יכול לירות אוויר דחוס הדומה לגוף המשתמש במטרה.
    צינור אוויר: מהלך פשוט, המשמש להתקפה ומתמקד בפריסת זרמי אוויר, שאף יכולים לחתוך אבן.
    כדור אוויר: מהלך שבו כשף האוויר יכול ליצור תחתיו כדור אוויר, שאיתו הוא יכול לנוע ולעוף. לא משמש להתקפה או להגנה, אלא לתחבורה.

זה השיעור שלכם על כשפות אוויר, נתראה במשימה היומית!

המשימה היומית
    בכל יום בשעה 16:00 תינתן לכם, התלמידים, משימה יומית, הקשורה לכשפות.
    המשתמש הראשון שיגיב באשכול עם הפתרון למשימה, יזכה ב-20 נקודות.

דוגמה:

מנהל:
    אתם נמצאים בבה-סינג-סה. מקיפים אתכם חיילים של אומת האש. איך תצאו משם בלי להיכנס למצב האוואטר ועם הפחתה בנזק?

משתמש:
    אני הייתי משתמש בשביל אוויר כדי להפיל את החיילים של אומת האש, ואז משתמש במהלך "כדור האוויר" כדי לטפס אל מחוץ לחומות בה-סינג-סה.

חוקי האתגר
    1.
    אין לקלל, להעליב, להשמיץ או לפגוע בכל דרך אחרת באחד מהמשתמשים או בבני-אדם בכללי במהלך ההפעלה
    2. אין לערוך את תגובתכם. טעיתם בתשובה? תגיבו שוב עם התשובה החדשה.
    3. למתן תשובה לשאלות ובקשות יש לפנות לאשכול השאלות והתשובות שנעוץ בפעילות בלבד.
    4. אין להגיב תגובות ספאם, תגובות חסרות תוכן או תגובות שאינן קשורות לאשכול האתגר.
    5. שאר חוקי הפורום והקהילה חלים גם כאן!
    6. ליהנות!

בהצלחה לכולם!
    צוות פורום אנימציה
    נערך לאחרונה על ידי Led Zeppelin, 05-12-2012 בשעה 17:29

שובר שורות זה ה-דבר

עדו, מנהל פורום משפחה מודרנית & סדרות אנימציה & המתים המהלכים & MineCraft וחבר בצוות סיקורים לשעבר
    minecraft100
    >ChampBear>Led Zeppelin

2. 10-12-2012 16:04 #2
    Khaleesi מנותק מלכתם של האנדאלים ושל הרוינאר ושל ראשוני האדם, מלכת שבע המלכויות ומגנת הממלכה
    בת
    שם פרטי
    ♥ Sheℓℓy
    היום יהיו 2 שאלות, הראשונה:
    אתם נמצאים בעיר הרפובליקה. חבורה של כשפי דם תוקפים אתכם, ואתם משותקים לגמרי, למעט הראש ויד אחת. איך תוכלו לנצח אותם בהמעטה בנקים?
    s
    .I am so tired of being strong, I want to be foolish, I want to be comforted, one day she would allow herself to be less than strong

3. 10-12-2012 16:17 #3
    בן
    שם פרטי
    ddan
    1)הייתי משתמש בשביל אוויר במטרה לגרום לכשפים לאבד אחיזה בי ,ובניסיון להפיל אותם
    2)הייתי משתמש בכדור אוויר לזוז משם
    3)וברגע הראשון שיש הזדמנות טובה הייתי משתמש במערבולת אוויר לבלבל אותם אם נשאר לי קצת כח משתמש בצינור אוויר בניסיון לחסל אותם.
    4)עכשיו אני פשוט ילך משם כי כשפי הדם פגועים על הריצפה .

(: Nami

4. 10-12-2012 16:40 #4
    בן
    שם פרטי
    הראל
    1. הייתי משתמש בשביל אוויר כדי לבלבל ולתקוף אותם ככה שהם יאבדו את הריכוז בי.
    2. הייתי עושה כדור אוויר ומסתובב סביבם ומבלבל אותם
    3. תוך כדי שאני על הכדור אוויר שאני יחכה לרגע המתאים.
    4. אני יעשה מערבולת אוויר
    5. אני ירה עליהם ציונורת אוויר

5. 10-12-2012 20:08 #5
    בן
    שם פרטי
    עדו ツ
    מוזמנים להמשיך להגיב. השאלה השנייה: אתם נמצאים ביער. לפתע אתם מגיעים לכפר, ומגלים שהוא נמצא בשליטת אומת האש, ואתם רוצים לשחרר אותו. על הכפר שומרים כ-50 אנשים, ואתם נמצאים עם עוד כשף אנרגיה אחד. כיצד תוכלו לעשות זאת עם המעטה בנזקים (בכפר)?

שובר שורות זה ה-דבר

עדו, מנהל פורום משפחה מודרנית & סדרות אנימציה & המתים המהלכים & MineCraft וחבר בצוות סיקורים לשעבר
    minecraft100
    >ChampBear>Led Zeppelin

6. 10-12-2012 20:27 #6
    בן
    שם פרטי
    ddan
    1) הייתי אומר לכשף שיסיח את דעתם של כשפי האש, הוא יפתח בסדר מתקפות של שביל אוויר
    2) מיד הייתי מסמל לו לבוא בכדור אוויר אליי ושנינו ביחד היינו עושים מערבולת אוויר גדולה ותוקפים.
    3) משתמשים במתקפות של צינורי אוויר כדאי לגמור אותם.
    4) קושרים אותם ואוסרים אותם.

7. 10-12-2012 22:57 #7
    בן
    לשאלה הראשונה : הפעל כך :
    1) כשכשף דם בא אלי ומנסה לקחת ממני את הכוחות שלי אני פשוט מאוד ינשוף רוח מהפה שלי (רוח חזקה מאוד) כדי שאני יעוף לצד אחד , וכשף דם יעוף לד שני
    2) אחרי שעשיתי את המהלך השני אני בעצם יעשה מערבולות אוויר ולא אחת אלה כמה פעמים !
    3) כשכשפי הדם כבר לא יודעים מה לעשות, אני פשוט מאוד יעשה עוד מערבולת אוויר
    4)אחרי שהם כבר על הרצפה אני פשוט מהר מאוד ופשוט הייתי עושה הרבה מאוד צינורי אוויר
    5) ואז בעצם הייתי קורה למשטר הרפובלי . כדי שיתפלו בעניין .

לשאלה השנייה הפעל כך :
    1)אני הייתי מתכנן עם חבר שלי משהו מיוחד מאוד וחכם . הייתי אומר לו שיתגנב בשקט לכפר בלי שאומת האש תשים לב
    2( ואני פשוט מאוד יבוא מקדימה ויעשה הרבה רעש כדי שהחיילים יבואו החוצה מחוץ לכפר
    3) אני ילך להסתתר באיזה שיח נסתר , ובינתיים חבר שלי יחלץ את אנשי הכפר מחוץ לכפר לצד בצד שם ואז בעצם ...
    4) חבר שלי יבוא להם מאחורה ופשוט מאוד יעשה מערבולת אוויר , ואני יצא מהשיח ובום יעשה גם מערבול אוויר , אומת האש (החיילים לא יבינו כלום )
    5( וככה בעצם כולם על הרצפה לא מבינים כלום מה קרה , ואז בעצם נחסל אותם אחד אחד בכל טכניקה אפשרית , טכניקה חכמה :
    חבר שלי יתקוף ואני בינתיים יעשה מערבולת אוויר כדי שהם יפלו כל פעם או ההפך (לא משנה מי העיקר שנפעל נכון ובאסטרטגי [אמבוש])

יום טוב

8. 11-12-2012 12:19 #8
    בן
    שם פרטי
    עדו ツ
    ציטוט פורסם במקור על ידי dany9786 צפה בהודעה
    1) הייתי אומר לכשף שיסיח את דעתם של כשפי האש, הוא יפתח בסדר מתקפות של שביל אוויר
    2) מיד הייתי מסמל לו לבוא בכדור אוויר אליי ושנינו ביחד היינו עושים מערבולת אוויר גדולה ותוקפים.
    לאיזה שאלה אתה מתייחס?

שובר שורות זה ה-דבר

minecraft100
    >ChampBear>Led Zeppelin

9. 11-12-2012 12:21 #9
    בן
    שם פרטי
    ddan
    ציטוט פורסם במקור על ידי ChampBear צפה בהודעה
    לאיזה שאלה אתה מתייחס?
    השנייה

10. 11-12-2012 13:40 #10
    בן
    שם פרטי
    עדו ツ
    ציטוט פורסם במקור על ידי iScreameR צפה בהודעה
    לשאלה הראשונה : הפעל כך :
    1) כשכשף דם בא אלי ומנסה לקחת ממני את הכוחות שלי אני פשוט מאוד ינשוף רוח מהפה שלי (רוח חזקה מאוד) כדי שאני יעוף לצד אחד , וכשף דם יעוף לד שני
    2) אחרי שעשיתי את המהלך השני אני בעצם יעשה מערבולות אוויר ולא אחת אלה כמה פעמים !
    3) כשכשפי הדם כבר לא יודעים מה לעשות, אני פשוט מאוד יעשה עוד מערבולת אוויר
    4)אחרי שהם כבר על הרצפה אני פשוט מהר מאוד ופשוט הייתי עושה הרבה מאוד צינורי אוויר
    5) ואז בעצם הייתי קורה למשטר הרפובלי . כדי שיתפלו בעניין .

לשאלה השנייה הפעל כך :
    1)אני הייתי מתכנן עם חבר שלי משהו מיוחד מאוד וחכם . הייתי אומר לו שיתגנב בשקט לכפר בלי שאומת האש תשים לב
    2( ואני פשוט מאוד יבוא מקדימה ויעשה הרבה רעש כדי שהחיילים יבואו החוצה מחוץ לכפר
    3) אני ילך להסתתר באיזה שיח נסתר , ובינתיים חבר שלי יחלץ את אנשי הכפר מחוץ לכפר לצד בצד שם ואז בעצם ...
    4) חבר שלי יבוא להם מאחורה ופשוט מאוד יעשה מערבולת אוויר , ואני יצא מהשיח ובום יעשה גם מערבול אוויר , אומת האש (החיילים לא יבינו כלום )
    5( וככה בעצם כולם על הרצפה לא מבינים כלום מה קרה , ואז בעצם נחסל אותם אחד אחד בכל טכניקה אפשרית , טכניקה חכמה :
    חבר שלי יתקוף ואני בינתיים יעשה מערבולת אוויר כדי שהם יפלו כל פעם או ההפך (לא משנה מי העיקר שנפעל נכון ובאסטרטגי [אמבוש])

יום טוב
    השאלה הראשונה שלך טובה מאוד, זכית ב-20 נקודות!

תשובה מצויינת, כל הכבוד! זכית ב-20 נקודות!

נמשיך היום בשעה 19:00

שובר שורות זה ה-דבר

minecraft100
    >ChampBear>Led Zeppelin

11. 11-12-2012 19:55 #11
    בן
    שם פרטי
    עדו ツ
    השאלה היומית: אתם נמצאים במקדש האוויר הצפוני. לפתע מגיעים לשם חיילים של אומת האש ותוקפים אתכם. כיצד תנצחו אותם?

שובר שורות זה ה-דבר

minecraft100
    >ChampBear>Led Zeppelin

12. 12-12-2012 01:09 #12
    בן
    שם פרטי
    אביתר
    יש לנו יתרון אווירי(כמו שהיה בפרק שאנג הלך למקדש האוויר ואז הוא ומי שהוא פגש ע"י יתרון אווירי שהם הפילו פצצות מסריחות.כאלה)אז קיצר נעיף אותם עם שביל אוויר(לא יודע איך חירתתם מה כל דבר עושה אבל זה הכי מתאים)או שניכנס למצב אווטאר ואז נהפוך עליהם את האדמה(אני מכיר את כל הפרקים בעל פה)

זיכרו אם מחטטים באף מוצאים רק חננה אל תפנטזו על יהלומים
    מוזמנים לחפור

photoshop-מעולה||android-מעולה++||java-מתלמד

13. 12-12-2012 09:49 #13
    בן
    שם פרטי
    ddan
    1) יש לנו יתרון אווירי זמני אנחנו למעלה אבל הם תוקפים אני יעשה מערבולת אוויר אחת גדולה כדי לפגוע בכולם ולבלבלם.
    2)אני ישתמש בשביל אוויר כדי לקנות זמן ותוך כדי אולי לעיף חלק.
    3) אני לוקח דקה ואז משתמש בכל הכח שיש לי ועושה צינור אוויר חזק
    ותוך כדאי זז לאורך בכדור אוויר וחותך את האדמה, כלומר אני שובר את החלק שממנו הכשפים באים ואז כולם נופלים אל התהום.

14. 12-12-2012 20:15 #14
    בן
    שם פרטי
    עדו ツ
    1) יש לנו יתרון אווירי זמני אנחנו למעלה אבל הם תוקפים אני יעשה מערבולת אוויר אחת גדולה כדי לפגוע בכולם ולבלבלם.2)אני ישתמש בשביל אוויר כדי לקנות זמן ותוך כדי אולי לעיף חלק.3) אני לוקח דקה ואז משתמש בכל הכח שיש לי ועושה צינור אוויר חזקותוך כדאי זז לאורך בכדור אוויר וחותך את האדמה, כלומר אני שובר את החלק שממנו הכשפים באים ואז כולם נופלים אל התהום.
    תשובה מצויינת! השאלה להיום: אתם נמצאים בשבט המים הדרומי. לפתע מגיעים לשם חיילים של אומת האש ותוקפים אתכם. עמכם נמצאים כ-3 כשפי מים, ואתם נלחמים נגד 80 כשפי אש. כיצד תנצחו ללא אבידות ועם המעטה בפגיעה בבתים ורכוש?

שובר שורות זה ה-דבר

minecraft100
    >ChampBear>Led Zeppelin

15. 12-12-2012 20:21 #15
    בן
    שם פרטי
    Gimer2
    כשפות אוויר היא אחת מארבעת אומנויות הכשפות. בכשפות אוויר הכשף יכול לשלוט על האוויר.
    כשפי האוויר הראשונים למדו לכשף באמצעות צפייה בביזונים המעופפים.
    סגנון הלחימה של כשפות האוויר הוא ברובו זורם, שלו וחינני. כשפי האוויר מתמקדים בהגנה, וממעיטים בהתקפה, בשל היותם נזירים שוכני שלום.

הנה כמה מהלכים חשובים שיעזרו לכם ללמוד את כשפות האוויר ולהתמחות בה:

מערבולת אוויר: מהלך המשמש כמלכודת ויכול לבלבל את היריב, או כהגנה חזקה. מערבולת האוויר יכולה לזרוק עצמים ליריב, כיוון שהיא יכולה יסיט את העצם
    שביל אוויר: מהלך שבו כשף אוויר יכול לירות אוויר דחוס הדומה לגוף המשתמש במטרה.
    צינור אוויר: מהלך פשוט, המשמש להתקפה ומתמקד בפריסת זרמי אוויר, שאף יכולים לחתוך אבן.
    כדור אוויר: מהלך שבו כשף האוויר יכול ליצור תחתיו כדור אוויר, שאיתו הוא יכול לנוע ולעוף. לא משמש להתקפה או להגנה, אלא לתחבורה.

1 אומר לכשפי המים להפיא את חיילי אומת האש ככול שויכלו
    2 יוצא כדור האויר בשיבל המהירות
    ועם המהירות של כדוא האביר יוצר מערבולת אוויר

אומר לכשפי אמר ליצור חומת קרח סביב המערבולת/טורנדו ושכול כשפי האש יהיו בפנים
    הם עפים מהטרונדו ולא יכולים ליברוח בגלל שהם בתוך החומה
    והחומה מחזיקה את הסופה בפנים שהיא לא תפגע בבתים

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner