fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
כתבה|

Microsoft מזהירה את Valve שקשה להיכנס לתחום החומרה

1. 12-01-2013 20:33 #16
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי anti_guy צפה בהודעה
    האמת שאתה טועה,טכנית,הם לא אלוהי הגיימינג....אבל הם אחת החברות הכי טובות ששוומרות על אמינות....
    היום רוב החברות עושות הכל בשביל כסף ב100 אחוזים לחלוטין....
    בvalve,bethsada softworks,nintendo זהגם בשביל כסף אבל גם יש מקום לתחביב קטן....
    תסתכלו על microsoft,sony,ea תסתכלו מה הם לא יעשו בשביל כסף....
    ea מוכרים לך משחק פגום,תשלם 100-200 דולר בשביל כל הdlc שיהיה מושלם.....
    microsoft מוציאים windows 8 שטוב רק לטאבלטים,ומתכננים ככל הנראה על פי שמועות עוד שנתיים כבר להוציא מערכת הפעלה חדשה,רוצים כסף....
    sony-תאמת לא יודע למה כתבתי אותם הם בסדר....
    רוב החברות היום לא רואות את יצור המשחקים כקצת תחביב,אלא רובן רואות אותו כ100 אחוז כסף טהור....
    בגלל זה לדוגמה ניקח את nintendo,כן הקונסולות שלהם לא מושלמות,הגרפיקה לא פצצה עולמית,אבל הם כיפים בסך הכל....מישהו ספר פה כמה שעות הוא שיחק בגיימבוי שלו?
    בואו נגיד ככה?כל בן אדם ממוצע שיחק בגמבויי שלו מעל 100 שעות על כל משחק טוב,ושיחקו בו יותר מבpsp....
    bethsada softworks,כמהזמן שיחקתם במשחק מסדרת elder of scrolls?ערמות של זמן,כל גיימר ממוצע חובב rpg שיחק בזה בין 60-200 שעות.....
    ואם הם מוציאים dlc אז הם משקיעים,ומוסיפים מעל הכיפיות של המשחק,ולא מתקנים את מה שהיה פגום,מכיוון שכמעט אין כזה,אם תחפשו לשפוט משחק של ea תראו הרבה בעיות,לעומת זאת בשביל לשפוט לרעה משחק של bethsada softworks כמו skyrim תצטרכו להיות פלצנים ברמה גבוהה.....

בגלל זה,רוב האנשים מצפים,שכן תיהיה להם קונסולה טובה,מה שכן ואנשים לא מודעים,זה לא הולך להיות זול,בואו נגיד ככה בשביל קונסולה טובה,תכינו 3000 ש''ח....ובגלל שזשה ישראל תוסיפו עוד קצת כסף,כל מה שוולב עושים זה שבמקום שתקנו מחשב,הם נותנים לכם קונסולה על linux כמדובר ככל הנראה,שתוכלו להפעיל עליה כל משחק שיצא לסטים(כנראה כמה שנים אחריי שזה יצא,יתחילו לעשות פורטים בגלל הדרישות הגבוההות)אבל עדיין,בps3 אחרי 3 שנים כבר הps3 השתמש ב80 אחוז ממנו,לעומת זאת הקונסולה שלהם,אם תהיה כמו שאומרים,תשתמש רק ב50-60 אחוז מעצמה עוד 3 שנים...מה זה אומר,וכמעט לא תשתמשו בדיסקים,אין יותר...תיכנסו לסטים שלכם,ותורידו הכל,גם זה דיי קומפקטי ביחס למחשב כזה חזק,כלומר תוכלו לקחת את זה לכל מקום,ולהפעיל את זה ברזולוציה נורמלית,במקום להסתפק במשחק מגעיל ומרוח,שדרך אגב כבר אחרי שנתיים המשחקים שיצאו לps3 היו ככה...אצל וולב זה לא יקרה לפחות,לא ב4 שנים הראשונות,ואם הם יעשו את המערכת ממש פתוחה,בטח יהיה ניתן לשדרג את המחשב הקטן הזה....
    נינטנדו ממש אבל ממש לא דוגמא טובה.
    היא אולי בין הגרועות להביא כדוגמא.

2. 12-01-2013 20:36 #17
    בן
    שם פרטי
    שי
    ציטוט פורסם במקור על ידי CFC7 צפה בהודעה
    אפילו אקטיכסף לא ממחזרים משחקים כמוהם הם מעתיקים את פוקימון\מריו כבר יותר מ...... (ברצינות מרוב כל כך הרבה משחקים שדומים אחד לשני כבר שחכתי כמה שנים כבר מוציאים אותם).

ולדיון מיינקרוסופט מפחדים! סוף סוף חברה שלא מוצצת את ארנקי האנשים נכנסת לעסק הקונסולות.

3. 12-01-2013 20:50 #18
    בן
    שם פרטי
    123
    ציטוט פורסם במקור על ידי blablablamk צפה בהודעה
    וואו מה הפכתם את וואלב לאלוהי הגיימינג?!
    כל משחק - אגדה
    מוציאים קונסולה - הקונסולה הכי טובה שיש בעולם! והשאר חרא
    משחקים של רוקסטאר זה אגדה תדייק פעם הבאה

4. 12-01-2013 20:52 #19
    בן
    שם פרטי
    רועי
    ציטוט פורסם במקור על ידי blablablamk צפה בהודעה
    לא אתה
    אלה שהגיבו ראשונים
    זה לא שהיא "אלוהי הגיימינג", היא KIND'A החברה הנורמאלית ביותר שיש כיום בשוק, היחס אליה מן הסתם יהיה הרבה יותר טוב מאשר חברות אחרות, שגורמות לואלב להיראות חברה עילאית לעומתן, טוב שואלב נכנסה לשוק החומרה, אישית אני מעדיף שואלב תשתלט לאט לאט בכל תחום שקשור לגיימינג, בינתיים היא מתקדמת טוב. ולא, היא לא החברה האהובה עליי.

5. 12-01-2013 20:53 #20
    בן
    שם פרטי
    אוריאל 😎
    ציטוט פורסם במקור על ידי coolbro467 צפה בהודעה
    אפילו אקטיכסף לא ממחזרים משחקים כמוהם הם מעתיקים את פוקימון\מריו כבר יותר מ...... (ברצינות מרוב כל כך הרבה משחקים שדומים אחד לשני כבר שחכתי כמה שנים כבר מוציאים אותם).

ולדיון מיינקרוסופט מפחדים! סוף סוף חברה שלא מוצצת את ארנקי האנשים נכנסת לעסק הקונסולות.
    לא מזמן יצא ל3DS משחק סופר מריו ברוס ״חדש״, וכמובן, אותה המוזיקה, אותן הדמויות, אותם האויבים, אותם קרבות הבוסים, שלבים כמעט זהים למשחקים הקודמים וכמובן אותה ה״עלילה״ - ויש אנשים שעדיין קונים את זה ומהללים את נינטנדו.

6. 12-01-2013 20:56 #21
    בן
    שם פרטי
    שי
    ציטוט פורסם במקור על ידי 3Dheller צפה בהודעה
    לא מזמן יצא ל3DS משחק סופר מריו ברוס ״חדש״, וכמובן, אותה המוזיקה, אותן הדמויות, אותם האויבים, אותם קרבות הבוסים, שלבים כמעט זהים למשחקים הקודמים וכמובן אותה ה״עלילה״ - ויש אנשים שעדיין קונים את זה ומהללים את נינטנדו.
    בדיוק.

זה פשוט מעציב שיש אנשים שקונים את אותו משחק וחוץ מזה גם אני יכול לקחת משחק עתיק ולהוציא אותו כ-"משחק חדש" ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב.

7. 12-01-2013 21:03 #22
    בן
    שם פרטי
    לא זוכר
    VALVE תגרום להם לדמם מהתחת זה למה MICROSOFT שלחו מכתב "אזהרה"
    VALVE FOR EVERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
    "אני לא יודע אנגלית כי אני לא אתאיסט שחותך ורידים ושומע מטאל."-ילד fxpד2014

8. 12-01-2013 21:04 #23
    בן
    שם פרטי
    ???
    ציטוט פורסם במקור על ידי CFC7 צפה בהודעה
    עוד שפטן גרוע,מצטער להגיד לך....אבל כנראה אף פעם לא שיחקת במשחק טוב שלהם,כמובן כמו שיש הרבה גרועיים יש גם הרבה טובים...
    לדוגמה:zelda אחד האקסלוסיבים העצבניים שלהם.....mario מותג טוב,כן אמנם זה ממש ילדותי,אבל זה כיפי....בפעם האחרונה שאני זוכר את עצמי לפני שנתיים,בן 13 הלכתי לחבר שלי,ואני קולט את עצמי 5-6 שעות שלמות משחק לו בwii,אחרי יומיים,לא נשארו לו יותר סוללות בבית,ובסוף השבוע הלכתי הביתה,זה היה פשוט מצחיק,לקחתי לו הכל מהשלטים........
    ח.חחחחח........
    אתה לא שופט טוב....חוץ מננטנדו,עםbethsada softworks וvalve אף אחד לא מתווכח,זה כמו להתווכח עם אלוהים איך הוא יצר את העולם...אני מדבר איתכם על אנשים שיש להם וותק בתחום,כי אם תחשבו על זה טוב,משחק התלת מימד המשכוללים קמו בעשור האחרון,רק אז סוני ומיקרוסופט הופיעו,לפני זה מי היה,bethsada softworks היו,נינטנדו היו,valve הצטרפו,אבל הם מהראשונים שהיו בתחילת העשור הזה,סוני ומיקרוסופט סתם נדחפו באמצע....וea?בהתחלה הם היו טובים,היום הם סתם קאקרים שמוכרים לך 10 סנט במקום דולר שלם,בשביל כל הדולר תשלם 100 דולר....

9. 12-01-2013 21:09 #24
    בן
    לvalve כבר יש תוכנה יותר טוב מmicrosoft-
    steam הם רק צריכים להצליח בחומרהוהם יצליחו בשוק

10. 12-01-2013 21:45 #25
    aWarrior מנותק מפקח קטגוריות Apple ודיון, עזרה וייעוץ לשעבר
    בן
    שם פרטי
    איליי
    חחחחחחחח כולם כאן אומרים שVALVE הם אלוהים, ובסוף כולם נתקעים בCOD/BF3... באיזה משחק כבר שיחקתם של VALVE? קונטר סטרייק?
    בכל מקרה, לדעתי הנסיון של Microsoft לא יצליח, VALVA יוציאו קוסולה מצליחה מאוד.

Game of Thrones | Dexter | Breaking Bad | The Walking Dead | Silicon Valley | South Park | Resurrection | True Detective | Hannibal
    Family Guy | Masters of Sex

11. 12-01-2013 21:50 #26
    בן
    שם פרטי
    שי
    ציטוט פורסם במקור על ידי ThePotatoRage צפה בהודעה
    חחחחחחחח כולם כאן אומרים שVALVE הם אלוהים, ובסוף כולם נתקעים בCOD/BF3... באיזה משחק כבר שיחקתם של VALVE? קונטר סטרייק?
    בכל מקרה, לדעתי הנסיון של Microsoft לא יצליח, VALVA יוציאו קוסולה מצליחה מאוד.
    אני פה מהחלוצים אני עוד משחק מהמשחק Half-Life הראשון! וגם TFC וגם ההרחבות ל-Half-Life גם TF2 גם L4D גם Portal 1+2 גם כל פרקי Half-Life 2 כולל המשחק עצמו
    Problem ?.

12. 12-01-2013 21:51 #27
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי GummyGum173 צפה בהודעה
    Huh,
    הביצים של Microsoft החלו לשקשק כשחברה נורמאלית סוף סוף נכנסה לשוק הקונסולות...
    למה?
    סוני ומייקרוסופט הם לא נורמלים?
    McLovin

"SuperBad"

13. 12-01-2013 21:52 #28
    בן
    שם פרטי
    Alex
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheCheater צפה בהודעה
    חשבת שאולי אנשים באמת חושבים שהמשחקים שלהם מדהימים ולא סתם אומרים?
    זאת אחת החברות היחידות שממשיכות לפתח ולא בגלל כסף.
    הם לא יוציאו לך DLCS שעולים כסף למשחקים, לא כמו חברות שמוכרות לך סקין לרכב ב-2 דולר (אהמJUST CAUSE2אהמ).
    הם תומכים במפתחי האינדי ומעודדים אנשים לפתח משחקים (וגם שיחררו את המנוע שלהם לכולם, בעוד שחברות אחרות לא היו חושבות על זה אפילו עוד 10 שנים).
    הם לא יוציאו משחק חצי שבור, הם אפילו ידחו משחק 100 פעם אם צריך.
    ועוד סיבות שפשוט אין לי כוח לפרט.

זה שהם מעדיפים עדיין לא להכריז על HL3 אומר ש... (?)
    אין כזה דבר חברה שלא אכפת לה מהכסף -_- הרי שמוציאים משחק מה הם אומרים בוא נוציא משחק שיכניס לנו כסף וכמובן שהיה טוב כי משחק טוב=כסף נכון?
    עכשיו מה קורה אם סדרת הHL
    ep1 יצא ב2006
    ep2 יצא ב2007
    ep3 - אולי הסוף? זאת אומרת שהחשיבה שלהם תיהיה בוא נבדוק מה עושים אם אפשר להמשיך את עלילה ולהוציא עוד כמה גובות או לגמור פה ולעשות עוד L4D2
    תחשוב אחד יצא אחרי שנה 2 יצא איפה 3 הם אפילו לא עובדים עליו
    מזכיר גם את SC2 באיזה מידה חילקו אותו ל3 חלקים ומוצאים אחרי שלוש שניים חלק למה כי אחרי שלוש שניים זה הזמן המינימלי שבו נמאס לך מהמשחק עוד SC2 יוצא זה יוצר בום זה גורם לעוד אנשים לקנות

14. 12-01-2013 21:58 #29
    בן
    אני חשוב שהקונסולה הולכת להצליח בגדול !

Lone Survivor
    "if you wanna succeed as bad as you w
    anna breathe then you'll be successful"

15. 12-01-2013 21:58 #30
    aWarrior מנותק מפקח קטגוריות Apple ודיון, עזרה וייעוץ לשעבר
    בן
    שם פרטי
    איליי
    ציטוט פורסם במקור על ידי coolbro467 צפה בהודעה
    אני פה מהחלוצים אני עוד משחק מהמשחק Half-Life הראשון! וגם TFC וגם ההרחבות ל-Half-Life גם TF2 גם L4D גם Portal 1+2 גם כל פרקי Half-Life 2 כולל המשחק עצמו
    Problem ?.
    חחחח אני שמח לשמוע שיש עוד גיימרים של HL...

Game of Thrones | Dexter | Breaking Bad | The Walking Dead | Silicon Valley | South Park | Resurrection | True Detective | Hannibal
    Family Guy | Masters of Sex

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner