fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עזרה|

בקשר למערכת קולנוע ביתי

1. 16-01-2013 23:09 #1
    בן
    טובבב אז המצב כזה.. יש לי מערכת פשוטה של מחשב (5.1) והשתמשתי בה עד עכשיו .. אבל ביגלל שאין במערכת חיבור אופטי אלא רק חיבור אדום לבן בודד
    אני צריך להחליף כל הזמן בין הבננות(XBOX , ממיר) שלא נדבר על זה שאם אני רואה סרט ישירות מהטלויזיה דרך USB אי אפשר להשתמש במערכת..
    אז בקיצור אני סתם מציק לכם אני מחפש לקנות מערכת קולנוע ביתית חמודה , עד 1500שח כזה ..
    מאוד מאוד חשוב המראה .. אני לא רוצה 5 ריבועים מכוערים ובאס.. אפילו אם הצליל ממש מעולה.. חשוב שיהיה משולב מגבר .. כניסה אופטית.. וזהו ,אשמח אם תתנו לי עצות אם יש לכם מערכת טובה להציע בתקציב (שוב מזכיר ממש חשוב המראה )
    תודה מראשש

2. 18-01-2013 01:19 #2
    בן
    אוקיי..
    מכיוון שהתקציב לא מאפשר מגבר חדש נפרד, יש צורך לקנות רסיבר משולב DVD+סט רמקולים.
    אני מביא לך פה כמה דגמים שונים. אבל חשוב מאוד שתרשום מה השימושים שלך ומה אתה רוצה במערכת.

בעקרון, אם אתה רוצה בשביל לנגן סרטים עם כתוביות דרך הנגן, אז רק סמסונג. יש לה את התמיכה הכי טובה בכתוביות.
    אם זה רק בשביל מקור שמע, צריך ללכת לפי הרמקולים.

אם התקציב שלך היה טיפה יותר גבוה נגיד 1900 הייתי ממליץ לך בחום על HTE453HK של סמסונג.
    עולה 1890 אבל מערכת פשוט מצויינת. עד לפני פחות מחודש היא עלתה 1650 חבל שהמחיר קפץ..
    צליל מעולה, עיבודי שמע מתקדמים, ממשק נוח, מערכת שיפור באס וצליל, כניסה אופטית ועיצוב חבל על הזמן חחח

מבחינת סמסונג, אם התקציב לא מתאפשר,
    יש לך את HT-E450K ב1320.
    גם מערכת טובה. פחות יפה. ממשק פחות טוב, באס פחות טוב ועוד כמה פיצ'רים שיש רק בדגם החדש.
    לא קריטי, אבל ה453 יותר טובה אין מה לעשות.

יש לך גם את Panasonic SC-XH175GS-K ב1550.
    גם מערכת טובה, צליל מאוד טוב ואיכותי.
    זה משהו באמצע, בין לבין.

שוב, חשוב לי לדעת מה השימושים.
    אם מדובר רק במכשיר כדי לקבל סאונד ממכשירים אחרים ולא כדי להשתמש בו בתור נגן,
    זה פותח עוד אפשרויות להרבה מכשירים אחרים. כי הרבה מכשירים אין להם תמיכה טובה בניגון עצמו.

3. 18-01-2013 11:50 #3
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי _LA_ צפה בהודעה
    אוקיי..
    מכיוון שהתקציב לא מאפשר מגבר חדש נפרד, יש צורך לקנות רסיבר משולב DVD+סט רמקולים.
    אני מביא לך פה כמה דגמים שונים. אבל חשוב מאוד שתרשום מה השימושים שלך ומה אתה רוצה במערכת.

בעקרון, אם אתה רוצה בשביל לנגן סרטים עם כתוביות דרך הנגן, אז רק סמסונג. יש לה את התמיכה הכי טובה בכתוביות.
    אם זה רק בשביל מקור שמע, צריך ללכת לפי הרמקולים.

אם התקציב שלך היה טיפה יותר גבוה נגיד 1900 הייתי ממליץ לך בחום על HTE453HK של סמסונג.
    עולה 1890 אבל מערכת פשוט מצויינת. עד לפני פחות מחודש היא עלתה 1650 חבל שהמחיר קפץ..
    צליל מעולה, עיבודי שמע מתקדמים, ממשק נוח, מערכת שיפור באס וצליל, כניסה אופטית ועיצוב חבל על הזמן חחח

מבחינת סמסונג, אם התקציב לא מתאפשר,
    יש לך את HT-E450K ב1320.
    גם מערכת טובה. פחות יפה. ממשק פחות טוב, באס פחות טוב ועוד כמה פיצ'רים שיש רק בדגם החדש.
    לא קריטי, אבל ה453 יותר טובה אין מה לעשות.

יש לך גם את Panasonic SC-XH175GS-K ב1550.
    גם מערכת טובה, צליל מאוד טוב ואיכותי.
    זה משהו באמצע, בין לבין.

שוב, חשוב לי לדעת מה השימושים.
    אם מדובר רק במכשיר כדי לקבל סאונד ממכשירים אחרים ולא כדי להשתמש בו בתור נגן,
    זה פותח עוד אפשרויות להרבה מכשירים אחרים. כי הרבה מכשירים אין להם תמיכה טובה בניגון עצמו.
    אני מת להביא תמערכת סמסונג הראשונה שהבאתה אבל יש לי תסביך עלייה כי היא עלתה 200 דולר בדיוטיפרי(פחות מ800שח)
    שלחתי חבר עם כסף להביא לי .. ומסתבר שבאג דיוטיפרי נסגר רגע לפני שהוא הביא לי .. אבל עכשיו לא באלי לקנות את אותה מערכת שעולה ביוטיפרי 700 ומשהו
    בכמעט 2000 שקל...
    --
    ואני אמשיך לפרט לך .. אני לא צריך את זה בתור נגן.. בשביל יש לי את הטלויזיה שתומכת בכל הפורמטים והיא נגן מצויין.. חשוב לי נטו רמקולים.. שיראו כמה שיותר טוב ושתיהיה להן איכות טובה כמה שאפשר.. חשוב רק יציאה אופטית כדי שאני אוכל לחבר אותם ישירות לטלויזיה ..
    תודה שאתה מנסה לעזור בכל מקרה

4. 18-01-2013 16:11 #4
    בן
    שם פרטי
    עומר ツ
    יש לך- 24 שעות לערוך את האשכול לפי הטופס אחי, אם לאף האשכול ינעל אחי.

5. 18-01-2013 16:39 #5
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Naxer צפה בהודעה
    יש לך- 24 שעות לערוך את האשכול לפי הטופס אחי, אם לאף האשכול ינעל אחי.
    תשמע הסתכלתי עכשיו בחוקים ורשום שצריך טופס רק להמלצת טלויזיה .. אתה יכול להביא לי קישור לטופס המלצת מערכות קולנוע?

6. 18-01-2013 17:31 #6
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי INK צפה בהודעה
    אני מת להביא תמערכת סמסונג הראשונה שהבאתה אבל יש לי תסביך עלייה כי היא עלתה 200 דולר בדיוטיפרי(פחות מ800שח)
    שלחתי חבר עם כסף להביא לי .. ומסתבר שבאג דיוטיפרי נסגר רגע לפני שהוא הביא לי .. אבל עכשיו לא באלי לקנות את אותה מערכת שעולה ביוטיפרי 700 ומשהו
    בכמעט 2000 שקל...
    --
    ואני אמשיך לפרט לך .. אני לא צריך את זה בתור נגן.. בשביל יש לי את הטלויזיה שתומכת בכל הפורמטים והיא נגן מצויין.. חשוב לי נטו רמקולים.. שיראו כמה שיותר טוב ושתיהיה להן איכות טובה כמה שאפשר.. חשוב רק יציאה אופטית כדי שאני אוכל לחבר אותם ישירות לטלויזיה ..
    תודה שאתה מנסה לעזור בכל מקרה
    כן אני מבין אותך.
    למרות שלדעתי לא הגיוני שהיא עלתה 200 דולר. אולי מכרו את הדגם של ה2.1 ערוצים.

בכל מקרה, במקום באג יש את אלמ. אפשר לבדוק גם מה יש שם...

אם אתה צריך אותה בשביל נטו רמקולים,
    אז אתה יכול ללכת על הפנסוניק שהבאתי. יש לה סאונד מצויין.
    בעקרון אין ממש מערכות יפות כמו הסמסונג אבל כן יש עם סאונד טוב.
    אם אתה יכול, הכי טוב ללכת לחנויות אלקטרוניקה ופשוט לשמוע.
    ואחרי שיש לך דגמים של מערכות שאהבת, להכנס לזאפ ולראות איפה הכי זול.
    לסלון חללית יש הרבה מערכות שאתה יכול לשמוע וגם לשאר חנויות בזאפ...
    אתה יכול גם ללכת סתם לחנויות, לבקש לשמוע דגמים מסויימים, ולחפש.

7. 18-01-2013 17:42 #7
    בן
    כן אני מבין אותך.
    למרות שלדעתי לא הגיוני שהיא עלתה 200 דולר. אולי מכרו את הדגם של ה2.1 ערוצים.

בכל מקרה, במקום באג יש את אלמ. אפשר לבדוק גם מה יש שם...

אם אתה צריך אותה בשביל נטו רמקולים,
    אז אתה יכול ללכת על הפנסוניק שהבאתי. יש לה סאונד מצויין.
    בעקרון אין ממש מערכות יפות כמו הסמסונג אבל כן יש עם סאונד טוב.
    אם אתה יכול, הכי טוב ללכת לחנויות אלקטרוניקה ופשוט לשמוע.
    ואחרי שיש לך דגמים של מערכות שאהבת, להכנס לזאפ ולראות איפה הכי זול.
    לסלון חללית יש הרבה מערכות שאתה יכול לשמוע וגם לשאר חנויות בזאפ...
    אתה יכול גם ללכת סתם לחנויות, לבקש לשמוע דגמים מסויימים, ולחפש.
    אני גר באילת אין לנו מבחר של חנויות.. יש אלמ , טרקלין ופטקום.. אני אקפוץ השבוע לשמוע כמה דגמים ואני ישלח לך הודעה תגיד לי על איזה מהם אתה ממליץ

8. 18-01-2013 17:53 #8
    בן
    אני גר באילת אין לנו מבחר של חנויות.. יש אלמ , טרקלין ופטקום.. אני אקפוץ השבוע לשמוע כמה דגמים ואני ישלח לך הודעה תגיד לי על איזה מהם אתה ממליץ
    סבבה אחי זה גם בסדר.
    פשוט תכנס ותבקש לשמוע מערכות משולבות (DVD משולב רסיבר + סט רמקולים).
    תשמע כל מני דגמים, מה שנשמע לך טוב תבקש את הדגם ותרשום אותו.
    שעברת חנויות ודגמים אתה יכול לשלוח לי ואני ימליץ לך בכיף
    רק דבר אחד, על תתפתה לשמוע בכלל מערכות של חברות מדבקה. רק פירמות עם אחריות!

ודבר שאני אישית ממליץ, אם יש לך סמארטפון עם אינטרנט או משהו כזה,
    אני ממליץ לקחת אותו איתך לחנות ואם יש לך דגם שנשמע לך טוב, להריץ חיפוש עליו בזאפ ולראות אם הוא בכלל מתאים מבחינת המחיר.
    כי יכולים להשמיע לך מערכות שנשמעות פצצה אבל עולות בזאפ 2000 שקל שזה לא פרקטי.
    כדי שלא תסיים את היום עם רשימה ענקית שחצי ממנה בכלל לא עומד בתקציב.

9. 18-01-2013 17:55 #9
    בן
    סבבה אחי זה גם בסדר.
    פשוט תכנס ותבקש לשמוע מערכות משולבות (DVD משולב רסיבר + סט רמקולים).
    תשמע כל מני דגמים, מה שנשמע לך טוב תבקש את הדגם ותרשום אותו.
    שעברת חנויות ודגמים אתה יכול לשלוח לי ואני ימליץ לך בכיף
    רק דבר אחד, על תתפתה לשמוע בכלל מערכות של חברות מדבקה. רק פירמות עם אחריות!

ודבר שאני אישית ממליץ, אם יש לך סמארטפון עם אינטרנט או משהו כזה,
    אני ממליץ לקחת אותו איתך לחנות ואם יש לך דגם שנשמע לך טוב, להריץ חיפוש עליו בזאפ ולראות אם הוא בכלל מתאים מבחינת המחיר.
    כי יכולים להשמיע לך מערכות שנשמעות פצצה אבל עולות בזאפ 2000 שקל שזה לא פרקטי.
    כדי שלא תסיים את היום עם רשימה ענקית שחצי ממנה בכלל לא עומד בתקציב.
    חברות מדבקה כגון PEERLOS משהו כזה הציעו לי מערכת שלהם שנראית ממש טוב במחיר של 500שח והבנתי שמשהו חשוד אז ביררתי והבנתי שהם חרא..
    אני ילך על מותגים.. ושוב תודה

10. 19-01-2013 01:43 #10
    בן
    חברות מדבקה כגון PEERLOS משהו כזה הציעו לי מערכת שלהם שנראית ממש טוב במחיר של 500שח והבנתי שמשהו חשוד אז ביררתי והבנתי שהם חרא..
    אני ילך על מותגים.. ושוב תודה
    peerless?
    זאת חברת רמקולים לא מערכות.
    אין לך מה לחפש ברמקולים, כי רמקולים חייבים רסיבר. אתה חייב מערכת משולבת.
    חברה אחת שמציעה מכשיר שהוא DVD משולב רסיבר + סט רמקולים.
    וכל זה בחבילה אחת...

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner