fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מדריך|

מדריך לשחקן המתקדם - שדות 18 ו2-3 האמרים עד האוצרות

1. 03-02-2013 18:09 #1
    בן
    שם פרטי
    אמיר
    אוקי אז ככה:
    קודם כל אני זה אמיר-MisterB מפורום טרויאן IL או b123456 מי שהיה בשרת 3 בטוח שמע עליי.. בונה הפלא ל100 של כידון ה1 שניצחו.
    בכל מקרה החלטתי לחזור קצת לפורום הזה לראות האם הצליחו ל"החיות" אותו כי בפעם האחרונה שהייתי פה(המון זמן) היה בקושי אשכול ליום.
    חשוב לי לפרסם את מדריך זה כי עבדתי עליו עם כמה חברים שעזרו לי בביצועו ולקח לא מעט זמן, ובמידה ובאמת אנשים יבצעו אותו כהלכה זה יקפיץ אותם בלפחות רמה -2 מעל לרמה הנוכחית שנחשבת "גבוהה" בקהילת IL שלנו.

במידה ואראה שיש עניין אז אפרסם תחלק הראשון שהוא בעצם הפחות קשה/בעייתי/חשוב שבעצם נבנה כדי "להוכיח" לספקנים שאפשר להגיע בקלות אפילו לדרישות המקדימות שצריך בשביל לבצע את המדריך הנ"ל.
    מי שמעוניין לקבל את 2 החלקים על קבצי וורד(לדעתי נוח יותר לקריאה) מוזמן לתת לי תמייל שלו/לשלוח לי הודעה בפרטי ואשלח לו את 2 הקבצים.

בגלל ששאלו אותי כמה פעמים בפרטי בפורום IL בנוגע לשימוש לזהב (חשבתי שזה ברור מאליו) אז אני אומר מראש - צריך לפחות 4800 זהב לכל התקופה של מהיום הראשון לשרת ועד היום של כניסת האוצרות
    במידה ואין את כמות הזהב הזאת, המדריך לא יצלח כי צריך לא מעט ניפוסים והשלמות משדות 16 ל18 ובכללי בשביל להריץ מהר את כפרי ההאמר וקופה עם תשתיות
    במידה ואתם קצרים בזהב אבל עדיין יש לכם, אתם יכולים לקחת רק את החלק של עד שדות 16 לאוצרות(יום 67) שזו בעצם הרמה הנוכחית המקובלת ביותר בקהילה שלנו שהיא נחשבת רמה גבוהה, ומשם להמשיך להאמר אחד בלבד(אפשרי מאוד עם תקציב של 1600 זהב עד האוצרות.. מיום 67 שדות 16.. לוקחים 3-5 ימים לפיתוח של פידרים אם צריך .. ומשם אפשר לרוץ בקלות להאמר כי זה לעשות רק האמר אחד.. לא קשה.. ברור לכולכם איך וכו' וכו').

תודה מראש וקריאה מהנה שתהיה לכם..

מדריך לשחקן המתקדם- שדות 18 עד יום 90 חלק 2

אז זה ההמשך לחלק 1, כאן מתחילה העבודה הרצינית וזה בעצם המדריך עצמו, חלק 1 היה רק להבהיר ולהראות איך מגיעים לתנאים המקדימים:

מדריך עד לאוצרות החל מהיום ה-30:
    הקדמה:
    יצרתי את המדריך כאשר חשבתי לעצמי כל הזמן "למה אנשים כולל אני עושים תמיד לאוצרות שדות16/17אפילו יש כאלו שעושים 15,למה לא לעשות יותר.
    למה כמעט כל השחקנים עושים האמר אחד בלבד כאשר אפילו הוא לא מגיע לגדלים יפה?
    האם אפשר להפיק יותר משדות 16/17בבירה לפני האוצרות מבלי לפגוע בייצור ההאמר/ים שלך?“

עד כה כל החישובים והבדיקות שלי היו תיאורטיות בכלל,כאשר אני לוקח את המינימום המינמאלי מבזיזה או פיתוח כפרים ,עד שדות 13 אני בכלל לא מחשיב בזיזות מפני שאני יוצא מנקודת הנחה שאני מכניס כ50K משאב ליום שהתועלת שלהם היא לא משאבים לפיתוח אלה משאבים ל2חגיגות קטנות ואחזקת המניפים(כלומר אני כביכול לא משלם מייצור עצמי על החיילים שלי)
    בשרת2אני אנסה את המדריך מעשית ויוכיח שזה אפשרי ביותר,
    מטרת המדריך היא להסביר איך לניצול מלא של המשאבים בפיתוח החשבון לפחות בדרכי האישית, שיטה זו של פיתוח בירה חזקה ואז האמר ברצף היא שיטה שכביכול המון שחקנים משתמשים בה ולא מחדשת שום דבר,אך כאן אני מעלה את השיטה הזאת עוד כמה רמות,מעלמה שכולם חשבו או "ידעו"לעשות,ולהראות שכן אפשר יותר!
    אני מפיץ את המדריך הזה כאן כי יש המון המון שחקנים כאן שיודעים לנצל את המשאבים שלהם בצורה סבירה+(לפי דעתי)ואני חושב..ומקווה שאצליח לשנות ולשבח את הקהילה בהפצת המדריך הזה בזה שהשחקנים כאן יעלו ברמה מה שנקרא והרף כאן יעלה.

2. 03-02-2013 18:12 #2
    בן
    שם פרטי
    אמיר
    דרישות:
    המדריךמתחיל מיום 30לשרת,לאצריך להיות הבוזז של השרת,הקונהעבודות אומנות של השרת(אניסולד מאוד מעבודות אומנות בגלל החסרוןהגדול שלי בזהב)אולהיות בטופ של הטופ,מספיקשאתה בטופ 30ואתהיכול לבצע אז הנה הדרישות-
    *3כפרים,1 הכפרהראשון שהתחלתה איתו,2 כפרקרופר שיש לו לפחות 100%מנאותמדבר(אםיש לו פחות אז לא תצליחו להגיע לשדות 18,אלהרק ל17*אלהאם כן תבזזו כמויות הרבה יותר גדולותותתפתחו הרבה יותר מהר מהנדרש במדריך)
    **500מניפיאלה שיכולים לבזוז!
    ***שהקרופר15יהיהעם שדות ייבול שלב 10,נווהמדבר כבוש 50%, מאפיה5,טחנתדגן 5
    ****הכנסהשל כ50Kמשאבליום מבזיזות
    *****3200זהבלפחות לכל התקופה שבין היום ה30לשרתלבין יום 111שלהשרת(אוצרות)

• יש לציין כי במידה ואין לך את אחת מ5 הדרישות האלו( חוץ מזהב שאפילו 2000 זהב יספיק יכול להיות) אז ככל הנראה לא תצליח לבצע את הנדרש ותגיע לתוצאות ותעמוד בלוח הזמנים שמוצב...
    • יש לציין גם כי ההתחלה ביום 30 אומרות שאתה חוגג מסביב לשעון לפחות ביום 3 בכפר הראשון והשני שלך (כפר שהתחלתה איתו וקרופר 15) , וממשיך להתקדם עם חגיגות קטנות ככל שיש לך יותר כפרים. וחובה בונוסי 25% משאב לכל אורך התקופה.
    • עכשיו תשאלו- אם אני חוגג בפידר, אז איך אתה מחשיב שפידר מכניס כמות משאבים מלאה לבירה? אז זהו שלא ! פידר של 6-4-4-4 עם נווה מדבר 25% אחד מייצר : 1250 משני משאבים, 1500 מהמשאב המחוזק מהנווה ועוד 1500 ייבול(בהנחה שהכפר הוא 750 אוכ' , למרות שבשלב שלפני האוצרות פידר רגיל עם קצת נ.ת הוא בד"כ 600~700 אוכ') וזה יוצר כ5500 משאב לשעה! שזה 132 אלף משאב ליום, אני החשבתי שפידר מכניס לבירה(כשהוא תומך בא, או בכפר האמר) כ100000 משאבים ליום, כלומר אפילו יוצא לכם כאן אקסטרה של 12 אלף משאבים ליום אך אתם כביכול לא רואים ת12 אלף האלו כי הם "נעלמים" ולא עושים כלום.
    • כשאני רושם ייצור לשעה- אני מתכוון לייצור נטו, אחרי אוכ' וחיילים.

אני אומר מראש שהמדריך הזה הוא לשחקנים שמחשיבים את עצמם ברמה מתקדמת-גבוהה(proffesional) ולא פחות. אני לא מתכוון להסביר כאן איך מפתחים פידר ,מתי לחגוג בפידר,איפה לייסד כפר חדש או בכללי מתי להשתמש בזהב..אני רק אומר מה לעשות עם המשאבים של הבירה ובעתיד עם משאבים בחשבון,עקב כך אני יוצא מנקודת הנחה ראשונית שהבנאדם שמבצע יודע את העבודה ולא מתברבר לי עם ייצור מטורף של מניפים פתאום או כל דבר אחר בסגנון-יש לציין גם כי המשאבים של הבירה לא זזים לשום מקום לכל אורך התקופה הזאת(יום30ליום111)אלה אם כן רשמתי אחרת!(וכן יהיה רשום אחרת באיזה יום 85~90בערך)

נערך לאחרונה על ידי Mr_B, 03-02-2013 בשעה 18:20

3. 03-02-2013 18:12 #3
    בן
    שם פרטי
    אמיר
    אוקי אז בואו נתחיל! :

יום
    30 התחלה:יש לנו שדות 10בירה נווה 50%טחנה ומאפיה 5ו500~750מניף.
    עכשיו התחלנו,אני לא מחשב לכם את הזמן של כמה שזה צריך לקחת,ישרק כמה נקודות מפנה חשובות אבל בגדול אםאתם רוצים תעשו ת חישוב ימים הכולל בעצמיכם(זה יוצא כמו שרשום בסיכומוני עצירות)
    התחלנו:
    משקיעים את כל המשאבים על פיתוח ייצור לפי מה שרשום באותו הסדר!:
    15שדות11:
    עלות-632700 משאב-ייצור 6000 לשעה,כמה זמן אמור לקחת?-משך-4.4יום(מחושב לפי כאילו הבירה 500אוכ')

15שדות12:
    עלות:1056675 משאב-ייצור לשעה 9250- משך-4.9יום

עושים עכשיו אחוזה ל15כדי לכבוש עוד נווה מדבר(מכאן כאלו עם קרופר 100%יתקשו יותר להמשיך וכאלו עם 125%/150%יהיה להם יותר קל)

15שדות13:
    עלות-1,764,600משאב-ייצור-12750 לשעהמשך-.5.75יום

יוםשלם בוא עושים 2אסמיםומחסן בשביל שדות 14

כרגע אנחנו ביום 47 של השרת עם שדות 13ונווה שני.
    15שדות14:
    עלות-2,946,675 משאב-ייצור-100 אלף משאב ליום מפידר אחד שתומך ובזיזות יחד נטו (כלומר אתם יכולים להכניס 100 אלף ליום רווח אחרי 2חגיגות קטנות ואחזקת חיילים או לבזוז עדיין רק 50 אלף ליום והפידר תומך לבד ...זה לא משנה)+ ייצור בירתי של -19000ייבול נטו לשעה
    משך-5.3 יום.
    כרגע 25 אלף ייצור נטו ועוד 100אלף משאב חיצוני ליום(פידר או בזיזות או חצי פידר חצי בזיזות,שוב זה לא משנה!).

נווהשלישי:
    3ימים שבהם עושים אחוזה ל20, ועושים עוד 2מחסן ואסם,צריכה כוללת:2.1M משאב
    עכשיו הייצור נטו בירה הוא 28אלף לשעה ועוד 300אלף משאב חיצוני (2פידרים שיכולים לתמוך בבירה ועוד בזיזות להערכתי זה החילוק הריאלי..לפחות בשבילי,מצידי תכניסו 300אלף נטו מבזיזה ליום אחרי ה50אלף הבסיסים של ה2חגיגות ואחזקת חיילים)

15 שדות15:
    עלות-4.9מיליון משאב-ייצור-28 אלף בירתי לשעה+300 אלף ליום חיצוני ,משך-5.1 יום

נערך לאחרונה על ידי Mr_B, 03-02-2013 בשעה 18:24

4. 03-02-2013 18:13 #4
    בן
    שם פרטי
    אמיר
    15שדות ל16:
    עלות-8.218מיליון משאב-ייצור– 35500בירתי לשעה,300 אלף חיצוני ליום,משך-7.1 יום.
    שדות15 ל16 זה 8,218,200

אנחנו בתחילת יום 67עם שדות 16,עם3נאות מדבר,עם5פידרים שיכולים לתמוך בבירה ועוד 150אלףמ שאב יומי מבזיזה(650אלף חיצוני ליום)
    ייצור אופטימלי מינימאלי ליום הוא 1,706,000משאב ליום במינימום לתמיכה בבירה.
    ישלנו בבירה 3מחסניםו4אסמיםקטנים
    מבנים חובה שיהיה בבירה כרגע:
    נקודת מפגש,בניין מרכזי,, ארמון,שוק,רחבת טורניר(לא חובה אבל בטח לשחקן בוזז יש רמה 10ככה),מאפייה,טחנת דגן,מגורי חיילים,אורווה,אקדמיה ואחוזת גיבור (בשלבי הריסה).

חצי יום לכל הפחות מוקדש,לחקירה של הכל באקדמיה,כדי להרוס אותה.

לסיכוםעד כה:
    ייצור בירה נטו-44 אלף לשעה
    שדות שלב 16, 3 מחסן, 4 אסם

לשדות18אנו צריכים כ-7מחסנים ו-2אסמים לפחות.
    אז:
    יום שלם אשר יושקע ב:
    4מחסן,2 אסם,מגורי חיילים ואורווה ל20.

קיבולת בבירה ביום מספר 68:
    560אלף מכל משאב ו480אלף יבול.
    15שדותל-17:
    עלות-13,724,400משאב-ייצור בירה לשעה-44 אלף נטו ועוד 650אלף חיצוני(צויין ביום 67)משך-8יום.

אנחנו נמצאים ביום 76 לשרת,עם 7פידרים שתומכים בבירה ועוד 150 אלף משאב ליום מבזיזה
    כלומר 850אלף משאב ליום חיצוני ועוד 58 אלף נטו לשעה מהבירה

15שדותל-18:
    עלות-22,919,775משאב-ייצור-58אלף לשעה ועוד 850אלף חיצוני ליום משך-10.2 ימים.
    אנחנו נמצאים ביום 86עם שדות 18!!!!!

נערך לאחרונה על ידי Mr_B, 03-02-2013 בשעה 18:30

5. 03-02-2013 18:19 #5
    בן
    שם פרטי
    אמיר

אנחנו עם שדות
    18,יום86לשרת,צריכים לעשות בבירה:
    משרד סחר 20
    סתת 20
    בית מלאכה 20
    נפחיה20+שיפורי חיילים ל20מניף אביר נוגח קאטה

עלויות:
    משרד סחר 2.13מליון
    בית מלאכה 0.934מיליון
    נפחייה 0.54מיליון
    סתת 0.24מליון
    שדרוגי נפחייה :מניף-295 אלף
    אביר-478 אלף
    נוגח-536אלף
    קאטות -422 אלף.
    כל העלות של זה-5.585משאב-משך-2.5יום בהנחה ש:
    1.7מליון משאב ליום מהבירה ועוד 5פידרים שתומכים בבירה ובזיזה 150אלף ליום.(650אלף חיצוני,הסיבה שזה ירד זה כדי לטפל בפידרים ופיתוחם ביומיים האלו שזה אפשרות..)

עכשיו אנחנו ביום 88.5 יכולים להתחיל לייצר מסביב לשעון

כפר האמר:
    מגורי חיילים קטנים וגדולים ,אורווה קטנה,בית מלאכה,נפחייה ושדרוגים בנפחייה עולים כ-5מיליון
    בנוסף צריך גם שוק,רחבת טורניר 15,מגורים מלכותיים,נקודת מפגש,בניין עירייה,6אסם,ו4מחסן,שדרוג נפחיה+נפחיה20כאשר משדרגים מניף אביר נוגח קאטה ,עולה כ-7.4מיליון-ייצור2.35מליון משאב ליום משך 3 ימים.

המצב כרגע בירה עם שדות 18,תשתיות בכפר האמר ובבירה להתחלת ייצור ההאמר ו-9 פידרים שתומכים בהכנת ההאמר ואנחנו ביום 92

בכפר האמר אנו מעלים קופת אוצר לשלב 20 ו3 מחסן ו2אסם מה שמסתכם בעוד 4.4מיליון משאב-מה שלוקח לנו עוד יומיים.

הוספנו עוד יום אחד,לטאצ'ים לקראת ייצור והיום האלו מחוסרים גם כן כאילו איבדנו יום ייצור בבזיזות והעלנו ביומיים האלו רחבות ל18לפחות ב2ההאמרים וגם החצי יום הזה שהלך בהתחלה על אקדמיה שכאילו עכשיו הוא מתבטא..

נערך לאחרונה על ידי Mr_B, 03-02-2013 בשעה 18:50

6. 03-02-2013 18:30 #6
    בן
    שם פרטי
    אמיר
    יום 95 התחלת ייצור האמר:
    אנחנו עומדים על 10 פידרים עם שדות 10שיכולים לתמוך,בירה עם התחלה של ייצור נטו 70אלף ו2אלף מניף להתחלת בזיזה.
    ייצור נטו כולל לשעה 133אלף לשעה,התחלתי כולל בזיזות של 7אלף לשעה של המניפים בהתחלה בלבד!(170אלף משאב ליום)
    בכפר האמר לוקח 65אלף משאב לשעה לייצר 24/7כולל המגורים הגדולים,מניף-אביר-קאטה או ביום של נוגחים 67 אלף משאב לשעה.

בכפר האמר בירתי-33.5 אלף משאב לשעה מניף-אביר-קאטה או 36.5 ביום של נוגח

הסבר וייצור האמרים:
    צריך כ 104אלף משאב לשעה כדי לייצר כמו שצריך אם עושים בנוגחים שזה לוקח 6 אלף לשעה יותר משאב, כלומר,10 הפידרים שלנו יתמכו בכפר האמר בלבד כי הם יספקו כ55אלף משאב לשעה לא כולל הבזיזות,זאת אומרת שאותו הכפר האמר ייצר עם הפידרים תמיד חיילים ולא יצטרך את הבירה (3אלף משאב לשעה תמיכה של הבירה זה כלום..ואנחנו מחשיבים גם ככה ייצור נטו של הבירה עם 2אלף מניף בשדות 18 נווה100% 70 אלף ולא 75אלף ,לאיפה נעלם 3אלף?לזה. ).
    הבירה שתייצר 70 אלף נטו התחלתי לשעה ,תוכל לייצר בעצמה בקלילות את ההאמר.

כעבור7 ימים,בבירה יהיה ייצור קדימה של שבוע מפני שהיא מייצרת כל שעה משאבים שמכסים שעתיים קדימה(לא כולל בזיזה)זאת אומרת שאחרי שבוע אפשר לאחסן את 2 ההאמרים בבירה בכיף.

אני יוצא מנקודת הנחה כי לפחות ב4-5ימים הראשונים של הייצור כשההאמרים גדלים נורא,
    גם הבזיזות יגדלו משמעותית,כלומר מ170אלף משאב ליום(1.05מליון משאב לשבוע)הכמות תוכפל לפחות!(2.1מליון לשבוע ו340אלף ליום),וכן זה אפשרי בהחלט,זה לא נכנס לבוזזים אפילו בשלבים האלו.

אחרי שבוע יהיה בכפר האמר 13.7 מניף ו1.7 אביר ו500קאטה
    ובכפר האמר בירתי יהיה קרוב ל 7מניף 1.7 אביר ו500קאטה

אחרי שבועיים ייצור כמגיעים לאוצרות ההאמרי םיגיעו לגודל מקסימלי של:
    28 אלף מניף(כוח של 19 גרזן)3.5 אביר 1קאטה
    15מניף (כוח של 10גרזן) 3.5 אביר 1קאטה

ומעכשיו...יאללהבלאגן!!

7. 03-02-2013 18:34 #7
    בן
    שם פרטי
    אמיר
    כמה כוכביות ככה לחדד דברים: 1) יש לציין כי כן אתם מגיעים לזה כביכול יומיים לפני האוצרות(יום109)אך אני לוקח בחשבון שכביכול תאבדו יומיים ייצור חיילים בבזיזות ,במידה ולא,קבלו ח"ח יש להם עוד כוח בהאמרים.אתם יכולים להגיע לכמות גדולה יותר באפילו 5מניף 1אביר בקטן ו10מניף1אביר בגדול אם תספיקו להגיע לשדות 18כמהימים לפניכן..איך? לא לקחת קרופר 100% אלה 150/125%, לבזוז יותר (וזה אפשרי,אם תצליחו להכנס לבוזזים כביכול אתם תבזזו הרבה יותר מהמבוקש במדריך,אך אני כתבתי את המדריך כדי שיוכל לשמש כל שחקן מקצועי שמעוניין להשקיע כמות זמן נחמדה ולא רק אנשים שנותנים 24/7 על השחקן ובזיזות מטורפות)

1. המדריך לא מיועד לרומאים! מפני שאצל הרומאים החיילים יותר יקרים וזה דופק את העניין(וגם עולה יותר לייצר 24/7 במיוחד בהאמר שאתה תייצר במגורים גדולים אימפריאן זה יהיה שחיטה)
    2. עכשיו אתם שואלים את עצמיכם, למה לא האמר גרזנים? זה הרבה פחות ייבול?!, זה ככה: הסבר קצר- מניף נותן יותר כוח ואנחנו צריכים כמה שיותר כוח במינימום זמן שנשאר(אין לנו חודש וחצי לפני האוצרות לייצר כמו שיש אם היינו מפסיקים בשדות 16..) וגם בגלל שכשאתה מייצר מניף, הוא הופך ליותר יקר מבחינת עלות(בגלל האחזקה) רק אחרי 240 שעות(גרזן עולה 490 משאב, מניף 250) כאשר המניף כביכול צורך אקסטרה ייבול יחסית לגרזן ולא שווה את העלות שלו(וגם זה לא מדוייק בגלל שיש רק הפרש למשל X גרזן ויש 1.68X מניף, אז רק 0.68X נכללים בתוך העניין הזה.. אבל שיהיה) ואם אנחנו מייצרים רק שבועיים לפני האוצרות זה אומר שאנחנו מקבלים לא מאט כוח אקסטרה אבל משלמים רק על 4 ימי אחזקה אקסטרה על המניפים(לדעתי זה שווה) וגם גרזנים לא בטוח שהיינו מצליחים לייצר בגדולים כי הם יקרים נורא(ההפרש בין גרזן למניף בגדול זה 720 משאב זה כמו לייצר כמעט עוד 3 מניף בקטן או 1 מניף בגדול ! &nbsp

לסיכום:
    ממשהו שרוב הקוראים כאן אמרו "בלתי אפשרי" או אפשרי רק אם "אתה בוזז כמו מטורף"ה פכנו לאפשרי לכל שחקן שקצת יודע את המשחק!!!
    הפקנו החשבון שלנו את המירב וזה מה שחשוב.

אני חייב לומר לסיום שבלי קשר לשדות 18 או לא זה השיטה הטובה ביותר לטעמי לעבודה לפני האוצרות,אם אין לך קרופר 100% אלה 75%ומטה אז אפשרי לעשות שדות 17 ללפני האוצרות ו2 האמרים אבל בקטנים.
    לרומאים גם טוב לעבוד בשיטה הזו אך הם צריכים לבזוז המון בכמויות גדולות הרבה יותר כדי להגיע להספק כזה....או פשוט מאוד לקחת קרופר 150%ייבול ולבזוז קצת יותר מהנדרש ובזהירות יתרה.

מקווה שלמדתם דבר או שניים מהמדריך (זה המדריך הראשון שלי)
    *אמיר-MisterB*

מנהלים אם תוכלו תכניסו ללינקיה..
    אם יש לכם גם אפשרות לגורם לזה שכל ההודעות יקובצו יחד להודעה אחת זה בהחלט יוכל לעזור זה יהיה הרבה יותר נוח לכולם.. משום מה זה לא כמו בפורום טרויאן שזה נתן לי לדחוס את הכל יחד.. זה נותן רק 13K תווים(חח איזה חפירה יא אלה) אז הייתי צריך לפצל את זה לכמה הודעות

8. 03-02-2013 19:03 #8
    בן
    שם פרטי
    Zzz
    בשביל המדריך הזה צריך זהב כמו שציינת שימוש ב NPC בזכות ייצור הגבוהה של היבול.

אחלה מדריך קראתי חצי ומדובר במדריך כללי מצויין לפיתוח החשבון .

9. 04-02-2013 15:11 #9
    בן
    שם פרטי
    אלון
    ציטוט פורסם במקור על ידי Molet צפה בהודעה
    בשביל המדריך הזה צריך זהב כמו שציינת שימוש ב NPC בזכות ייצור הגבוהה של היבול.

אחלה מדריך קראתי חצי ומדובר במדריך כללי מצויין לפיתוח החשבון .

כל הכבוד על ההשקעה, ירדת לפרטי פרטים והראית שבאמת השקעת על המדריך.
    קראתי את כולו ואני מאמין שהוא נכון, עוזר ואפילו מחדש את הידע של המון שחקנים! (אפילו של הטובים ביותר)

הגעתי לשלבים כאלה כשיחקתי ואני מוכרח להגיד שחידשת לי המון אז כל הכבוד לך, דרך צלחה, ואם תפרסם עוד מדריכים אהיה הראשון שאקרא אותם

יישר כוח ובהצלחה בהמשך הדרך

אלון

10. 04-02-2013 15:53 #10
    בן
    שם פרטי
    אמיר
    ציטוט פורסם במקור על ידי alon_gozlan צפה בהודעה
    כל הכבוד על ההשקעה, ירדת לפרטי פרטים והראית שבאמת השקעת על המדריך.
    קראתי את כולו ואני מאמין שהוא נכון, עוזר ואפילו מחדש את הידע של המון שחקנים! (אפילו של הטובים ביותר)

הגעתי לשלבים כאלה כשיחקתי ואני מוכרח להגיד שחידשת לי המון אז כל הכבוד לך, דרך צלחה, ואם תפרסם עוד מדריכים אהיה הראשון שאקרא אותם

יישר כוח ובהצלחה בהמשך הדרך

אלון
    חחחח אחשלי אני כבר בסוף הדרך.. השרת האחרון שלי(IL3 שהסתיים) סיימתי כבונה פלא 100, מקום 5 אוכ', 1 תוקף , 1 מגן, האמר מה3 הכי גדולים של כל הזמנים של הקהילה באיטיים... והיה גם האמר נוגחים משני חח.. אני סיימתי תקריירה שלי במשחק.. רק מפרסם תמדריך שהשקעתי בוא לא מעט

11. 04-02-2013 15:56 #11
    בן
    שם פרטי
    אלון
    ציטוט פורסם במקור על ידי Mr_B צפה בהודעה
    חחחח אחשלי אני כבר בסוף הדרך.. השרת האחרון שלי(IL3 שהסתיים) סיימתי כבונה פלא 100, מקום 5 אוכ', 1 תוקף , 1 מגן, האמר מה3 הכי גדולים של כל הזמנים של הקהילה באיטיים... והיה גם האמר נוגחים משני חח.. אני סיימתי תקריירה שלי במשחק.. רק מפרסם תמדריך שהשקעתי בוא לא מעט
    רואים שהשקעת!

תאמת אחרי שלוקחים פלא פעם ראשונה ומגיעים להישגים ממש יפים כבר לא רוצים לבנות עוד פלא..

יש לי חבר שבנה פלא עולם והוא מאז כבר לא רצה לבנות פלא עולם למרות שהוא יכל..

12. 04-02-2013 15:58 #12
    בן
    שם פרטי
    אמיר
    רואים שהשקעת!

תאמת אחרי שלוקחים פלא פעם ראשונה ומגיעים להישגים ממש יפים כבר לא רוצים לבנות עוד פלא..

יש לי חבר שבנה פלא עולם והוא מאז כבר לא רצה לבנות פלא עולם למרות שהוא יכל..
    אם אתה אומר שחבר שלך ניצח פלא כלומר הגיע עם פלא לשלב 100, אז או שהוא שקרן, או שהוא חרטטן, או שהוא התכוון לזה שהברית שלו ניצחה.
    הצוותי ילדים היחידים שלקחו שרתים זה צוות B של שרת 3, וצוות SAVIDA של איתי הקטן בספיד.

או שאולי הוא התכוון לשרת פרטי שזה גם לא כזה גדולה כמובן.

13. 04-02-2013 16:01 #13
    בן
    שם פרטי
    אלון
    אם אתה אומר שחבר שלך ניצח פלא כלומר הגיע עם פלא לשלב 100, אז או שהוא שקרן, או שהוא חרטטן, או שהוא התכוון לזה שהברית שלו ניצחה.
    הצוותי ילדים היחידים שלקחו שרתים זה צוות B של שרת 3, וצוות SAVIDA של איתי הקטן בספיד.

או שאולי הוא התכוון לשרת פרטי שזה גם לא כזה גדולה כמובן.

חחחחח בטח שעם הברית אז מה חשבת?!

הוא ניצח עם הברית שלנו אבל עדיין הוא מיצה את כל העניין של הפלא ולכן הוא לא רוצה לבנות עוד אחד. כי כמה שזה כיף זה דורש הרבה יותר זמן במשחק מאשר לשחק רגיל..

14. 04-02-2013 16:05 #14
    בן
    שם פרטי
    אמיר
    חחחחח בטח שעם הברית אז מה חשבת?!

הוא ניצח עם הברית שלנו אבל עדיין הוא מיצה את כל העניין של הפלא ולכן הוא לא רוצה לבנות עוד אחד. כי כמה שזה כיף זה דורש הרבה יותר זמן במשחק מאשר לשחק רגיל..
    חשבתי שהתכוונתה ניצח כמוני בתור החשבון עם הפלא..

לנצח עם ברית זה סבבה אבל לחברי ברית שלא מצוות בניית הפלא(יושבים עליו 24/7 כשמירה/שותף) אין כל כך הרבה עבודה.. כולה הם שולחים במקרה הטוב פעמיים ביום משאבים/ייבול לפלא.. לא כזה עבודה קשה

15. 04-02-2013 16:08 #15
    בן
    שם פרטי
    אלון
    חשבתי שהתכוונתה ניצח כמוני בתור החשבון עם הפלא..

לנצח עם ברית זה סבבה אבל לחברי ברית שלא מצוות בניית הפלא(יושבים עליו 24/7 כשמירה/שותף) אין כל כך הרבה עבודה.. כולה הם שולחים במקרה הטוב פעמיים ביום משאבים/ייבול לפלא.. לא כזה עבודה קשה

לא, הוא היה החשבון עם הפלא והוא משחק עכשיו במהיר אבל אני לא אגיד מי זה.. והוא לא בגילי הוא מבוגר חח
    הוא לקח פלא פעם אחת אבל הוא מיצה את זה והוא ממשיך לשחק אבל הוא הפעם לא רוצה לקחת פלא הוא אמר שיש עוד זמן עד שהוא ירצה..

אם תרצה אני יגיד לך את שמו בפרטי

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner