fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תגיות: טוקנס, סרטון
פרסום|

סרטון המראה איך להרוויח טוקנס בטופ אילבן

1. 13-02-2013 18:28 #1
    הכנתי סרטון לאור הביקוש הרב.. ראיתי גם שיש כבר פרסום אבל סרטון תמיד יותר טוב !

מקווה שתוהבו ואם זה יכנס ללינקיה עוד יותר טוב! שיהיה בהצלחה לכולם!
    ואם אהבתם תעשו לייק ופרסמו !
    אמשיך לעשות עוד סירטונים ולהשקיע בזכות זה!! אז תעשו זה בטוח לא עולה לכם כסף ,וחסך דיי המון !

2. 13-02-2013 18:39 #2
    בן
    שם פרטי
    פרטי
    גנבת את המדריך שלי ופשוט עשית את זה בתור סרטון.. ילד מגעיל לפחות תן קרדיט יגנב
    וזה לא עבד לך כי לא הצלחת לשנות לא בגלל הVPN ימעפן
    נערך לאחרונה על ידי arbitman, 13-02-2013 בשעה 18:45

3. 13-02-2013 18:47 #3
    בן
    שם פרטי
    תומר
    אחי בקטע של הSTATE אני לא יכול לעשות NEXT בגלל הכרטיס אשראי ..
    פתחתי את המשתמש דרך המחשב ואז לא הייתי צריך להכניס כרטיס אשראי (אין להורים שלי את אחד מהכרטיסים שמופיעים שם) ואני באייפון 5.
    מה אני עושה?

4. 13-02-2013 18:51 #4
    בן
    שם פרטי
    Yarom
    למה יש לך רק אפליקציה אחת להורדה ?

5. 13-02-2013 18:55 #5
    בן
    שם פרטי
    פרטי
    ציטוט פורסם במקור על ידי Eden_Hazard17 צפה בהודעה
    אחי בקטע של הSTATE אני לא יכול לעשות NEXT בגלל הכרטיס אשראי ..
    פתחתי את המשתמש דרך המחשב ואז לא הייתי צריך להכניס כרטיס אשראי (אין להורים שלי את אחד מהכרטיסים שמופיעים שם) ואני באייפון 5.
    מה אני עושה?
    ציטוט פורסם במקור על ידי _Spicy_ צפה בהודעה
    למה יש לך רק אפליקציה אחת להורדה ?
    אין לכם מה להתאמץ הוא גנב ממני את המדריך אבל שכח המון דברים זה לא יעבוד לאף אחד!!!!!!!

6. 13-02-2013 19:43 #6
    בן
    שומע אחי נגמר לי השבוע של הVPN מה אפשר לעשות?

7. 13-02-2013 20:55 #7
    בן
    שם פרטי
    תומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי arbitman צפה בהודעה
    אין לכם מה להתאמץ הוא גנב ממני את המדריך אבל שכח המון דברים זה לא יעבוד לאף אחד!!!!!!!
    יש מצב אז אתה עוזר לי ?
    הבעיה שלי למעלה .

8. 14-02-2013 10:47 #8
    קודם כל זה לא נגנב ממך.. אתה לא ייצרת את זה או עלית על זה יש עוד עשרות של מדריכים באינטרנט ולא חסר ואפילו גם בעיברית. ראיתי בידיות כמוני ועשית אחד ועוד אחד... ראיתי את המדריך שלך פה, ויפה מאוד הצלחת ואהבו אותו , אין קשר למדריך עדין עשיתי סירטון שמסביר ובכלל לפירסום בפייסבוק, לאחר מכן אמרתי שלעלות אותו לפה יהיה נחמד לכאילו שלא פחות מבינים, אני לא יודע מה הגיל שלך אבל אתה מתנהג בצורה ממש ממש ילדותית, אם היית פונה אלי בצורה אישית ורושם לי בפרטי שהיה פה מדריך לפני זה ושים לי קרדיט, הייתי ישר שם, בכיף כדי לעודד פה תמיכה ואהדה. אבל כנראה שזה לא קרה וקרדיט אני לא חייב לתת לך כי זה לא המדריך שלך, ואני ראיתי ועוהמון מקומות חלקים ומדריכים דומים לפני שבדקתי בfxp . מצפה מהמנהלים פה לתת אזהרה כי זה ביקורת שלילית על משהו שהשקעתי וזה רק לעזור לא לעשות תחרות. הוא מוציא עלי דיבה, מה שאסור בחוק בארציינו. לכל האילו שיש קצת בעיות אני יענה לכם אני יודע לפתור כל בעיה שקיימת. חקרתי המון עד שעשיתי את המדריך שלי .

נ.ב
    לאילו שחושבים שלא הצליח לי במדריך זה בגלל דבר אחד, לא הכנתי את עצמי נכון כי צילמתי באייפון5 שלי ורק ביקשתי מאחי פלאפון כדי להראות כי לחצו עלי המון אנשים לעשות אותו.. כמו שאתם רואים הסירטון מצליח בצורה מטורפת ב12 שעות מאז שהו הועלה..
    שיהיה בצלחה לכולם ותיהנו!

9. 14-02-2013 10:49 #9
    ולזה שמעלי עם הבעיה.. אני גם באייפון 5 בעובד פיקס!! מה שאתה צריך לעשות זה לא לשים על כרטיס אשראי אלה על none כמו אצלי וזה יעבוד חלק

10. 14-02-2013 10:50 #10
    יש שמה המון אפליקציות להורדה! אפשר להגיע ל100 טוקנס בשקט

11. 14-02-2013 12:22 #11
    בן
    שם פרטי
    תומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי AlMoGaN צפה בהודעה
    ולזה שמעלי עם הבעיה.. אני גם באייפון 5 בעובד פיקס!! מה שאתה צריך לעשות זה לא לשים על כרטיס אשראי אלה על none כמו אצלי וזה יעבוד חלק
    אין לי שם את האפשרות NONE

12. 14-02-2013 12:49 #12
    בן
    שם פרטי
    מייק
    אלמוג תקשיב אחי עשיתי הכל לפי המדריך אבל כשאני מגיע ל My apps לא מופיע לי האפליקציה Top eleven ביניהם, זה מוזר, אתה יודע משהו על זה? כאילו אני משחק בפייסבוק דרך האייפון (4S) ובמחשב דרך האתר הרשמי שלהם, למה זה לא מופיע לי? תודה מראש. ואני רוצה לציין ש Arbitman נוהג באופן ממש ילדותי כאילו יש לו בעלות על כל העניין הזה, חוץ מזה שביקשתי ממנו לעזור לי והוא פשוט הסתלבט עליי והתעלם ממני, רואים שעשית את זה רק בשביל "קרדיט" ולא באמת בשביל לעזור. אלמוג אחי בבקשה תפנה אליי בפרטי! או שתצטט את התגובה שליי ותעזור לי..

13. 14-02-2013 12:55 #13
    בן
    שם פרטי
    יניב
    ציטוט פורסם במקור על ידי xstarsblasterx צפה בהודעה
    אלמוג תקשיב אחי עשיתי הכל לפי המדריך אבל כשאני מגיע ל My apps לא מופיע לי האפליקציה Top eleven ביניהם, זה מוזר, אתה יודע משהו על זה? כאילו אני משחק בפייסבוק דרך האייפון (4S) ובמחשב דרך האתר הרשמי שלהם, למה זה לא מופיע לי? תודה מראש. ואני רוצה לציין ש Arbitman נוהג באופן ממש ילדותי כאילו יש לו בעלות על כל העניין הזה, חוץ מזה שביקשתי ממנו לעזור לי והוא פשוט הסתלבט עליי והתעלם ממני, רואים שעשית את זה רק בשביל "קרדיט" ולא באמת בשביל לעזור. אלמוג אחי בבקשה תפנה אליי בפרטי! או שתצטט את התגובה שליי ותעזור לי..
    אתה צריך לאמת את ה TAPJOY דרך המשחק עצמו (לא במחשב)
    "בשבילך אחצה גם יבשות, בית"ר איתך זאת אהבה ללא גבולות
    גם בקור מקפיא או במדבר לוהט אצעד איתך,זאת אהבת אמת"..

14. 14-02-2013 13:40 #14
    ציטוט פורסם במקור על ידי xstarsblasterx צפה בהודעה
    אם אתה מאייפון וזה לא קולט תנסה להוריד את האפליקציה onavo extend זה יפעיל לך את הvpn אם לא תצליח תגיד לי

15. 14-02-2013 13:41 #15
    ציטוט פורסם במקור על ידי SpArOx19 צפה בהודעה
    אתה צריך לאמת את ה TAPJOY דרך המשחק עצמו (לא במחשב)
    גם אפשרות... העיקר שיעבוד
    ויש לי עוד כמה דרכים להרוויח להעלות אותם ?

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner