fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
דיון|

סמארטפון *כשר* עם חיבור לרשת יצא בעוד חודש-חודש וחצי בעזרת ה'..............

1. 28-02-2013 04:19 #1
    בן
    בס"ד
    אחרי לחץ מעסקנים כנראה שבקרוב יגיע סמארטפון כשר... הנה הכתבה (דיברתי עם האחראי הראשי והוא אמר שזה יהיה כמעט ברמה של גלקסי 2 , ולכן טיפה יותר זול מגלקסי 2, וכנראה יגיע תוך חודש עד חודש וחצי (בתקווה שהכל יתנהל כמו שצריך בעזרת ה'...)

http://rotter.name/kolot/prime/34057.php

בקרוב: סמארטפון כשר כולל אינטרנט

בשורה לאנשי עסקים, מנהלים, אנשי תקשורת וכיוצא בזה מהמגזר החרדי, הזקוקים לשירותים טכנולוגיים באמצעות מכשיר נייד, ונמנעו עד כה מהחזקת מכשיר לא כשר: ועדת הרבנים לענייני תקשורת עומדת להשיק בתקופה הקרובה מכשיר כף יד חכם, בו יוכלו לקבל דואר אלקטרוני, שירותי GPS ואפליקציות נוספות שיאפשרו להם גישה לשירותים חיוניים כמו בנקים, משרדי ממשלה, תחנות דלק ועוד.
    אחרי ה'בלקברי' הכשר - שבשונה מהמכשירים הכשרים עליהם מתנוסס הלוגו 'מאושר', צויין עליו 'מוגן' או 'מסונן', הגיע תורו של המכשיר החדש, שלא תהיה בו גישה לשיחות טלפון או מסרונים בין מכשירים סלולאריים.

ועדת הרבנים, המודעת לצרכים העסקיים של הציבור החרדי, עוסקת בהתאמת פתרונות תקשורת טכנולוגיים, בעוד שעד כה התירו למי שזקוק לצרכי פרנסה ועל פי הוראת רבותיו, להשתמש ברשת המקוונת במשרד, ובלבד שהמשתמש יהא מחובר לספק שיעניק שירות סינון קפדני על התכנים והאתרים בהם ניתן לגלוש, הרי למי שזקוק לשירותי האינטרנט בדרכים, לא נמצא עד כה פתרון מניח את הדעת, שיזכה לאישור הוועדה.
    אחד הפיתוחים האחרונים מבית מדרשה של הוועדה, היה שבב שמכונה 'נט-סטיק', המאפשר קבלת דואר אלקטרוני במחשב הנייד, ללא חיבור לרשת המקוונת. אבל גם כאן הבינו שהמענה אינו מספק.
    "אנחנו מבינים ומודעים בהחלט לצורך של הציבור החרדי האינטלקטואלי, שזקוק גם בהיותו נייד בדרכים לשירותים מסוימים, מהם איננו יכול להתנזר, ולמענו אנו עוסקים כעת בפיתוח המכשיר שייתן מענה אבסולוטי לצרכים השונים מחד, ומאידך יאפשר את השמירה על הקודים והערכים החשובים לנו כציבור חרדי". אומרים גורמים בוועדה.
    כדי שלא להכשיר לחלוטין את ה'שרץ', לא תתאפשר מהמכשיר גלישה לאתרים שאינם הכרחיים. לרשות המשתמש תועמד רשימת אפליקציות מסוננת לבחירה, אותן יוכל להוריד על פי צרכיו. בשלב זה, טרם נפלה החלטה סופית בקרב אנשי הוועדה, האם לצרף למערכת ההפעלה גם מנוע חיפוש שיאפשר למשתמשים להגיע למחוזות נוספים כמו מפעלים, משרדים, שירותים מקצועיים, שירות 144 וכיוצא בזה.
    ומה לא יהיה במכשיר?
    הוועדה כבר קבעה מספר לאווים למכשיר:
    "שיהיה ברור. אין כאן אינטרנט. מנוע החיפוש של גוגל לא יופיע כאן. המכשיר לא נועד לתרבות ופנאי. אבל אנו בודקים אופציות נוספות, שיאפשרו הרחבת הפונקציות שכבר אישרנו במכשיר, על מנת שאלו המשתמשים בו, ירחיקו מרשותם את מכשירי הסמארטפונים שנאסרו על ידי גדולי ישראל. מגיע לציבור לקבל שירות, אבל לא על חשבון הערכי ".
    המכשיר המתקדם, הנמצא כעת בהרצה, הינו מבית היוצר של חברת אורנג', שהטמיעה את המוצר בין לקוחותיה, שם הוא משמש כמכשיר טלפון. ועדת הרבנים, שהבינה כי לא ניתן לשוב לימי ה'פאלם' שכבר חדלו ליצרו, החליטה לאמץ מכשיר מתקדם במיוחד, כדי להסיר פתחון פה מאלו שטענו 'חייבים להתקדם עם הטכנולוגיה'.
    המכשיר נמסר לידי ספקית האינטרנט והתוכנות הכשרה, חברת 'נתיב' וחברה חיצונית נוספת, על מנת שינטרלו לחלוטין את האופציה הסלולארית שבו, ויפתחו אלמנטים שיותאמו אך ורק לצרכים המאושרים, החל מדף הבית ומערכת ההפעלה, וכלה באפליקציות השונות. הטכנאים מנסים להגיע לאפיון מקסימלי של המכשיר, כדי לוודא מה חייבים לנטרל ולעקר מתוכו ואלו פונקציות ותכנים, ניתן להשאיר, לפתח ולשדרג. בשלב זה, טרם הוכרע מי תהיה החברה שתשווק את המכשיר. מי שמתחרות ביניהן על מכירתו, הן חברת אורנג' האחראית על ייצורו, וחברת 'נתיב' שהתבקשה על ידי הוועדה להסב אותו לצרכי הציבור החרדי. המוצר הנמצא כעת ב'פיילוט' בקרב אנשי הוועדה, ישווק לציבור בתקופה הקרובה, בתום שלב הפיתוחים וההסבה.
    נערך לאחרונה על ידי ברסלבר, 28-02-2013 בשעה 22:42
    ב"ה
    "כשאדם אומר תודה לה' הוא מוריד מעליו את כל הדינים.. וגם מראה שיש לו אמונה, כי תודה פירושו שזה מה' ולא מעצמי... ועכשיו שמראה שיש לו אמונה יש מה לדבר על בקשות ומשאלות וכו'.." \הרב שלום ארוש.

**חובה!!! -
    https://www.youtube.com/watch?v=aAPuRkQ0vPU

2. 28-02-2013 14:15 #2
    בן
    שם פרטי
    אפריים
    אושר\
    פשש אשרייך אחי על הפרסום , תודה !

תחייה את החיים בחיים כי מחיים לא תצא מהם בחיים.

כשיש לך אחת בראש, כל השאר סתם כאב ראש..

שעוני יד GENEVA למכירה - 30 ש"ח לשעון!

מבחר עצום של ספרי קודש למכירה במחירי מחסן!!

אינסטגרם

מנהל פורום יהדות ותורה לשעבר.

3. 28-02-2013 15:05 #3
    בן
    שם פרטי
    רועי
    יש לי גלאקסי 3 יש בו מלא אפליקציות של תורה

4. 28-02-2013 15:09 #4
    בן
    שם פרטי
    אפריים
    אם אתם רואים מישהו שמדבר בשפה לא נאותה בפורום תדווחו לי בפרטי והוא יטופל. תודה.
    אני אמרתי כבר אתמול שאני יתחיל לטפל חזק בכל מי שמספים ועובר על חוקי הפורום, דיבור בשפה לא נאותה ועוד.
    אתם רואים מישהו כזה שלחו לי הודעה פרטית, תודה.

אינסטגרם

5. 28-02-2013 15:21 #5
    בן
    שם פרטי
    tal
    הגיע הזמן

6. 28-02-2013 16:24 #6
    בן
    שם פרטי
    Reibei Minhuretz
    ציטוט פורסם במקור על ידי roibehory צפה בהודעה
    יש לי גלאקסי 3 יש בו מלא אפליקציות של תורה
    ממליץ לך להפטר מהנבלה כמה שיותר מהר !

אתה לא יודע איזה זימה הולכת בתוך המכשיר שלך !

תתחבר לקדוש ברוך הוא ותעבור לטלפון כשר.

7. 28-02-2013 16:36 #7
    בן
    שם פרטי
    403
    אחי אני לא מבין זה קצת לא הגיוני שזה כזאת זימה ולא שאני נגד הסמרתפון הכשר אני בעד אבל אני נגד זריקה או מחירה של הסמרטפון הלא קשרים והנה למה:
    1.אם הוא דתי לא משנה כמה זימה יכולה להיות לו בפלאפון אפשר גם ליראות אותה ברחוב באותו מידה!
    2.גם אם יש אןפציה ליראות זימה למה שהוא יראה?
    3.אני יודע שהבית יוסף פסק שמי שיש לו סמרט פון לא כשר לא ראוי שיעלה לשליח ציבור אבל עדיין מותר!הלוואי שסמארט פון הייתה הבעיה תאמין לי שלפי ההלכה אין כמעט אנשים שראוים להיות שצ''ים אז פלאפן לא כשר זה בערך הבעיה האחרונה אחי לדעתי אם אתה לא משתמש בזימה זה לא כל כך נורא :
    וגם רשום במילי :"אל תיהיה צדיק הרבה"

8. 28-02-2013 16:55 #8
    בן
    שם פרטי
    מאיר
    יעני...חזיר כשר?

9. 28-02-2013 16:59 #9
    בן
    שם פרטי
    403
    חזיר יכול להיות לך בחצר אבל לא תאכל אותו אחי לזה אני מתכוון!

10. 28-02-2013 17:01 #10
    בן
    שם פרטי
    מאיר
    ציטוט פורסם במקור על ידי maorz1234 צפה בהודעה
    חזיר יכול להיות לך בחצר אבל לא תאכל אותו אחי לזה אני מתכוון!
    אסור להיות עם סמארט פון...אסור בתכלית.

אלא אם כן יש לך כדי להחזיר בתשובה בני ישראל. ורק אם אתה גדול בתורה וצדיק גדול,ורק עם גדול הדור מתיר לך אישית.

11. 28-02-2013 17:05 #11
    בן
    שם פרטי
    רועי
    ציטוט פורסם במקור על ידי Minhuretz צפה בהודעה
    ממליץ לך להפטר מהנבלה כמה שיותר מהר !
    אתה לא יודע איזה זימה הולכת בתוך המכשיר שלך !
    תתחבר לקדוש ברוך הוא ותעבור לטלפון כשר.
    שמע אני אדם חרדי ואני לא מתבייש בגלקסי להפך אני מנווט את השימוש בו לשימוש כשר . הכפתור הוא בראש

12. 28-02-2013 17:14 #12
    בן
    שם פרטי
    מאיר
    שמע אני אדם חרדי ואני לא מתבייש בגלקסי להפך אני מנווט את השימוש בו לשימוש כשר . הכפתור הוא בראש
    ממתי לחרדי יש גלאקסע?

זה אסור. כל גדולי הדור (כולל הרב שטיינמן והרב קנייבסקי והרב עובדיה) יצאו נגד הסמארטפון.

13. 28-02-2013 17:16 #13
    בן
    שם פרטי
    403
    בידיוק לזה אני מתכוון ואחי דרך אגב לי יש פלאפון משנות ה1998 והוא כשר אז אני לא מדבר על דווקה מותר לקנות לא כשר אני מתכוון שאם כבר יש תנוות אותו כמו שצריך ולא תזרוק עוד 1000 שקל על עוד פלאפון אלה תשתמש בו ותגדר לעצמך את הפלאפון זה לא בעיה אם תביא לי מראה מקום למה זה נחשב מחשיר כשר אז אולי זה ממש לא בעיה להחשיב לך את הגלסקי 3 לככשר אם זה תמונות או סרטונים אז אני יוכל למצוא פטרון!

14. 28-02-2013 17:29 #14
    בן
    שם פרטי
    רועי
    ציטוט פורסם במקור על ידי maorz1234 צפה בהודעה
    בידיוק לזה אני מתכוון ואחי דרך אגב לי יש פלאפון משנות ה1998 והוא כשר אז אני לא מדבר על דווקה מותר לקנות לא כשר אני מתכוון שאם כבר יש תנוות אותו כמו שצריך ולא תזרוק עוד 1000 שקל על עוד פלאפון אלה תשתמש בו ותגדר לעצמך את הפלאפון זה לא בעיה אם תביא לי מראה מקום למה זה נחשב מחשיר כשר אז אולי זה ממש לא בעיה להחשיב לך את הגלסקי 3 לככשר אם זה תמונות או סרטונים אז אני יוכל למצוא פטרון!
    בוא נאמר שהאפליקציות ששולטות בו זה משנה ברורה,סידור,ובלכתך בדרך (הלכות מוסר,פרשת שבוע),שולחן ערוך,תפילת הדרך,ברכת המזון ילקוט יוסף.

15. 28-02-2013 18:02 #15
    בן
    שם פרטי
    אפריים
    תשמעו מכשיר לא כשר יש בו הרבה דברים טובים אבל אין אין אפטרוס לעריות בסוף אתה תכשל .
    זה בדוק .
    לכן צריך לקנות כשר וזהו .. מה גם שזה יותר זול...

אינסטגרם

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner