fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 6 12345 אחרוןאחרון
תגיות: גדול, טוקנס
מדריך|

נגמר ה-7ימים ב-VPN? רוצים עוד טוקנס? כנסו!! המדריך גדול להרוויח טוקנס!!

1. 28-02-2013 22:46 #1
    בן
    שם פרטי
    מה אכפת
    **חשוב מאוד**- אני או צוות האתר לא אחראים במידה וייגרם נזק למכשיר, ואין סיבה שייגרם, אל תחששו, זה עובד מעולה!.

לפני שנתחיל, מנהל בבקשה לא לנהול, כי ראיתי שהאשכול בנעוץ ננהל ואני רוצה שכולם יראו את המדריך.

שלום לכולם!, תאמינו או לא, מצאתי דרך חדשה איך להרוויח טוקנס (והרבה) הרבה מאוד בלי להתאמץ יותר מדי ולחרוש כול היום על ה-APPDOG או TAPJOY.
    מה זה? אתם רוצים לדעת איך השגתי?
    בשביל זה כתבתי את המדריך הזה שכולכם יוכלו להינות!!.

החלטתי שאני רוצה לשתף את כולכם בדרך החדשה שעליתי עלייה, כדי לא רק שאני יוכל להינות, שאולי חלקכם מכירים וחלקכם אולם לא... אתם לא תאמינו כמה זה קל, וכמה
    כמה אתם יכולים לעשות

*דבר ראשון, המדריך מיועד לבעלי אייפונים בלבד* וזה כי מכמה סיבות שעליהן אפרט בהמשך ובמדריך עצמו.

הדרישות למדריך הן:

1.שכל (לא הרבה, באמת שלא. רמת משכל מינימלית ואי קיו השואף ליותר מ-0 וכמובן מוח).

2.קצת סבלנות (גם לא הרבה).. תאמינו לי שאתם בסופו של דבר תגידו לי "צדקת!" .

3. אייפון, לא משנה איזה גרסה ועל כול אייפון אני מאמין שזה יעבוד. כול עוד: *הוא פרוץ*, הוא חייב להיות פרוץ* על מנת שהמדריך יעבוד בשלמותו ובאופן מלא וחלק. דבר שני שמצריך המדריך, יחד עם אייפון פרוץ, הוא סידייה. בלי סידייה זה לא יעבוד, אני אומר כבר מעכשיו. 2 הדברים האלה, הכרחיים בלעדיהם, זה לא יעבוד...

4. כול תוכנת VPN שנמצאת בהישג ידכם (אני ממליץ בחום על *VPN1CLICK*, בהמשך יפורט למה).

5. התוכנה UDIDFaker הניתנת להורדה מסידייה דרך הסורס: sinfuliphone
    *(שוב אני ממליץ להוריד רק מהסורס הזה את התוכנה, בדומה לסעיף הקודם יפורט בהמשך למה...)

*חשוב להגיד: המדריך הזה עובד גם על TAPJOY וגם על APPDOG, מה שתבחרו להשתמש.. מה שתעדיפו. לדעתי TAPJOY יותר מהיר ויותר אפליקציות, יותר טוקנס
    .
    כמה שיותר טוקנס, יותר טוב!

אז בלי יותר מדי דיבורים, בואו נתחיל במדריך הגדול להרווחת טוקנס!

טוב אז התחלנו,
    כמו שאמרתי בתחילת המדריך: חייב אייפון פרוץ עם סידייה, לא משנה איזה גרסה העיקר פרוץ עם סידייה.
    יש לכם? יופי!, בוא נתקדם...

דבר ראשון וקודם כול הכרחי מאוד זה: תוכנת VPN אשר נמצאת כל מכשירכם, בתכל'ס לא חייב מה שאני הצעתי.. אבל אני יגיד לכם למה VPN1CLICK היא העדיפה שתהיה מותקנת על מכשירכם.. מכיוון ש, יש הרבה תוכנות VPN למיניהן.. אבל אני ניסיתי ספציפית על VPN1CLICK, ובנתים ממה שאני יכול להגיד.. זה עובד פיקס. בגלל זה המלצתי דווקא עלייה וזה משנה למדריך הזה. אם אין ברשותכם אפליקציית VPN הנמצאת על המכשיר, הורידו כעת מה-
    APPSTORE, אבל שוב פעם עדיף ומומלץ להוריד את VPN1CLICK, גם בגלל שהיא אחת התוכנות הטובות ביותר ל-VPN וזה בגלל שהיא נותנת אפשרות בחירה רחבה לכול מדינה אשר תחפצו להתחבר אלייה, טוב לא באמת כול מדינה, אבל הבנתם תפואנטה.. יש הרבה מדינות שאפשר להתחבר אליהן, ולי זה פועל חלק בלי שום בעיות, אז אין סיבה שגם לכם לא, נכון? יאללה נמשיך?...

דבר שני, כנסו לסידייה.. ורשמו בחיפוש: "UDID Faker" בדיוק כך, אחד לאחד. זה ימצא לכם כמה תוצאות פשוט מסורסים שונים. הורידו רק ואני מדגיש רק מהורס הזה: SINFULIPHONEREPO.COM, אך ורק משם. אם אין לכם, הוסיפו את הסורס ואז גשו להוריד את התוכנה. עכשיו למה זה משנה דווקא להוריד מהורס הזה? זה מאוד משנה!, כי מסיבה פשוטה מאוד, משאר הסורסים זה פשוט לא יעבוד לכם והתוכנה תקרוס*. לכן מהסורס שאני הבאתי, זה יעבוד פיקס. את גרסה 2.3 אנחנו צריכים למדריך הזה.
    התקדמנו... עכשיו כנסו אלייה.. אל תיבהלו, תהיה לכם רשימה של אפליקציות המותקנות על מכשירכם, אל תדאגו זה בסדר, אני כבר יסביר לכם מה התוכנה הזאת עושה..
    ה-UDID זה סריאל ייחודי שהמכשיר מזדהה איתו מול השרתים של אפל , ומה שהתוכנה עושה, היא פשוט מזייפת את ה-UDID שלך. היא עובדת כמעט עם כול טוויק בגרסת ניסיון ובעצם משנה את ה-UDID -המספר הייחודי המזהה של המכשיר למס' שאתם בוחר, היא יוצרת אחד חדש באופן רנדומאלי.

היא בעצם אפשר להגיד, נותנת לכם, ניקח לדוגמא את האפליקציה VPN1CLICK, נגיד נגמר לכם ה-TRIAL ל-7 ימים?? אין בעיות! היא מחדשת לכם את הזמן, בעצם נותנת לכם עוד שבוע EXTRA חינם להשתמש באפליקציה וכול זה בלחיצת כפתור. איך אתם שואלים? זה היופי שבדבר, משום שזה כול כך פשוט...

אז ככה זה עובד:
    אחרי שכבר נכנסתם לאפליקציה עצמה, גלגלו עם האצבע למטה.. עד שתמצאו את התוכנה VPN1CLICK. לחצו עלייה.. כעת ייפתח לכם מסך עם השם של האפליקציה, יחד עם תבנית מלבנית ומסדר סידורי של המכשיר שהתוכנה תראה לכם, המס' הייחודי הזה שרשום לכם הוא במקרה הזה, ספציפית של האפליקציה אלייה זה מכוון. בצדדים למטה, תהיה לכם 2 אפשרויות: מצד ימין=Random UDID-התוכנה תבחר בשבילכם סריאל רנדומאלי .ובצד שמאל=ORIGINAL UDID-שאומר, שתוכנה תביא לכם חזרה את הסריאל המקורי של האפליקציה הנבחרת. כעת, ביחרו באפשרות הימנית, לחצו פעם אחת והופ, איזה קסם... המסדר הסידורי השתנה. חשוב מאוד להגיד, בזמן שאתם מבצעים את הפעולות הללו, לא לצאת מאפליקציית ה-VPN וגם כן מזאת. חזרו ל-VPN1CLICK- וזהו הצלחתם!, קיבלתם עוד שבוע חינם! לא לשכוח ללחוץ על ה-7 FREE DAYS.

לבסוף, תיהנו...
    אם אפשר בבקשה אז תגובות לא יזיקו, בכול זאת שיתפתי אותכם בשביל שכולנו, נוכל להינות מהמדריך הזה ולהרוויח הרבה טוקנס!.

אם פעל לכם, תכתבו בבקשה תגובה כדי שאנשים יוכלו לראות שזה באמת פועל ושלא המצאתי את זה, ככה שכולם ידעו מהדרך החדשה הזאת, אם כבר ידעתם עלייה, בכיף אז תהינו... אני רק רציתי לשתף יחד איתכם דרך חדשה שגיליתי.
    נערך לאחרונה על ידי TheStrangle, 28-02-2013 בשעה 22:52

2. 28-02-2013 22:49 #2
    בן
    שם פרטי
    ✡תומר✡
    תשמע השקעה כזאת לא ראיתי הרבה זמן אתה תותח זה עובד אומנם צריך קצת סבלנות אבל וואלה אתה צודק
    ומנהלים ללינקיה
    בברכה תומר,
    מנהל פורום HaxBall
    ומנהל פורומים : כדורסל בחו"ל - כללי & Top Eleven וחבר בצוות סיקורים לשעבר.

שער השבת בפורום HaxBall מי יודע ואולי השער שלכם יהיה שער השבת ?

3. 28-02-2013 22:51 #3
    בן
    שם פרטי
    מה אכפת
    תודה אחי, עוד תגובות בבקשה, שאני ידע אם זה פועל גם לעוד ילדים
    טוב לדעת שזה פועל באמת.

מנהלים לא אני אמרתי חחחח, אבל באמת תשמעו לו ותכניסו ללינקייה XD.

4. 28-02-2013 22:54 #4
    בן
    שם פרטי
    בר ツ
    תודה רבה על המדריך!
    איזו השקעה!
    אבל האייפון שלי לא פרוץ אז אני לא עושה..

קרדיט :GreatDesigner

GadgetBoy > Non Stop < ב ר < AutoBlood

5. 28-02-2013 22:54 #5
    בן
    שם פרטי
    Dor
    תודה על המדריך אחי

6. 28-02-2013 22:55 #6
    בן
    שם פרטי
    Dor
    עובד לי תודה
    נערך לאחרונה על ידי Dorbob, 28-02-2013 בשעה 22:56

7. 28-02-2013 22:55 #7
    בן
    שם פרטי
    מה אכפת
    בכיף, כול בעיה או עזרה אני פה אם לא הבנתם למרות שהמדריך קל להבנה.

8. 28-02-2013 22:56 #8
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheStrangle צפה בהודעה
    בכיף, כול בעיה או עזרה אני פה אם לא הבנתם למרות שהמדריך קל להבנה.
    ואחרי שאני מקבל עוד 7 ימים חינם מה אני מקבל מזה? חח אני לא מבין בזה

9. 28-02-2013 22:58 #9
    בן
    שם פרטי
    מה אכפת
    ציטוט פורסם במקור על ידי idandc221196 צפה בהודעה
    ואחרי שאני מקבל עוד 7 ימים חינם מה אני מקבל מזה? חח אני לא מבין בזה
    אתה מקבל מזה שאתה יכול להשתמש ב-VPN עוד שבוע חינם וזה נותן לך עוד אפליקציות ה-VPN. ראיתי פשוט שהרבה מחפשים אז אמרתי נעשה מדריך.

10. 28-02-2013 23:10 #10
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheStrangle צפה בהודעה
    אתה מקבל מזה שאתה יכול להשתמש ב-VPN עוד שבוע חינם וזה נותן לך עוד אפליקציות ה-VPN. ראיתי פשוט שהרבה מחפשים אז אמרתי נעשה מדריך.
    אחי אין לי רשימת ארצות בVPN1CLICK הזה ישלך מושג מה עושים?

11. 28-02-2013 23:12 #11
    בן
    שם פרטי
    מה אכפת
    ציטוט פורסם במקור על ידי idandc221196 צפה בהודעה
    אחי אין לי רשימת ארצות בVPN1CLICK הזה ישלך מושג מה עושים?
    שאתה מתקין את הפרופיל של ה-VPN1CLICK אז מתווסף לך אוטומטית VPN להגדרות.. תיכנס ללשונית של ה-VPN, ויהיה לך רשימה של ארצות. לפחות ככה זה אצלי..
    עזר?

12. 28-02-2013 23:14 #12
    בן
    כן אחי תודה

13. 28-02-2013 23:15 #13
    בן
    שם פרטי
    מה אכפת
    עוד תגובות אנשים?

14. 28-02-2013 23:17 #14
    בן
    שם פרטי
    ..
    שאני בא להוסיף תסורס אזז שאני רושם אותו ולוחץ ADD SOURCE זה רושם לי
    Verification error - the request timed out

15. 28-02-2013 23:19 #15
    בן
    שם פרטי
    מה אכפת
    אז תנסה שוב להוסיף, לפעמים זה פשוט לוקח זמן להוסיף תסורס אז זה עושה תשגיאה הזאת. תנסה להוסיף עד שתצליח. ותבדוק שרשמת טוב תסורס.

עמוד 1 מתוך 6 12345 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner