fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
פרסום|

קבוצת אוהדים המזוהה עם ארגון האולטראס גם מוציאים דיסק אליפות כנסו לפרטים

1. 08-05-2013 23:15 #1
    בן
    שם פרטי
    שולמן
    שמעתי אתמול מחבר שיש שמועות שגם האולטראס מתכננים להוציא דיסק אליפות והתברר לי שהשמועות נכונות והנה הם הוציאו לנו טעימה קטנה:
    https://www.youtube.com/watch?v=eOZAoUTkwl8

הדיסק, שנקרא "הפרויקט של סידי", מכיל שירים של זוהר כמו:"היה זה בערב סגריר",של גילי ארגוב:"מי המציא את המילה אהבה"+ המורי הזקן של דקלון וגם את "לא לבד","כוכבי מרום" ו"קוראים לזה שגעת" של ליאור נרקיס. הדיסק הוא כמובן בשיתוף של הכרוז הגדול שלנו - מספר 1 - (שגם בישל את השער וגם כבש את השער והוא אומר חלש ואנחנו חזק) - שיייייייי ______ (סידי). לפי הטעימה, יש שירי אוהדים כמו:"שנים רבות" "אידלה הו (המרוקאי),"מכבי או מוות" ועוד...
    בנוסף יש מחרוזת שירי מכבי תל אביב - שירי אליפות - מכל הזמנים אותם תוכלו לראות בקישור המצורף (כתוב שם את רשימת השירים המלאה).

רציתי לדעת מה אתם אומרים על הדיסק ועל הנושא הזה שגם האולטראס מוציאים דיסק משל עצמם?
    אני לדוגמא יותר אהבתי את הדיסק של הפאנטיקס כי שם זה נראה יותר מקצועי משל האולטראס שנראה לפי דעתי כמו שכונה אחת גדולה אבל זו דעתי ויכול להיות שיש שיאהבו את זה...

*אם מישהו שמע על זה ויכול לתת לנו מחירים ומתי תתבצע מכירה למי שמעוניין זה יעזור מאוד.
    נערך לאחרונה על ידי Cleric1life, 08-05-2013 בשעה 23:39
    "גבירותיי ורבותיי,
    קהל נכבד,
    אנחנו נמצאים בדקה ה78...
    מכבי תל אביב - ארבע.
    אני חוזר,
    מכבי תל אביב - ארבע.
    הפועל תל אביב - אפס.
    אני חוזר,
    הפועל תל אביב - אפס."
    שי סידי, 11.02.13.
    מ
    כבי יש רק בת"א!!!

2. 08-05-2013 23:31 #2
    Liron מנותק מפקח קטגורית דיון עזרה ויעוץ ואחראי צוות עדכונים לשעבר
    בן
    שם פרטי
    לירון
    כתוב ״הדיסק לא למכירה"...מה זה אומר?

3. 08-05-2013 23:33 #3
    בן
    שם פרטי
    שולמן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Liron צפה בהודעה
    כתוב ״הדיסק לא למכירה"...מה זה אומר?
    לא יודע אחי גם אני לא הבנתי את זה...
    זה ברור שהוא כן יצא למכירה אחרת בשביל מה לעשות דיסק אם לא בשביל להכניס קצת כסף לארגון?
    אולי זה יצא באינטרנט להורדה חינם לך תדע...
    "גבירותיי ורבותיי,
    קהל נכבד,
    אנחנו נמצאים בדקה ה78...
    מכבי תל אביב - ארבע.
    אני חוזר,
    מכבי תל אביב - ארבע.
    הפועל תל אביב - אפס.
    אני חוזר,
    הפועל תל אביב - אפס."
    שי סידי, 11.02.13.
    מ
    כבי יש רק בת"א!!!

4. 08-05-2013 23:39 #4
    בן
    שם פרטי
    קובי
    עזבו שטויות הדיסק של הפנאטיקס זה הדבר האמיתי
    על הזין מה כולם אומרים.

5. 09-05-2013 08:34 #5
    בן
    הפאנטיקס לוקח. קל

6. 09-05-2013 08:35 #6
    בן
    שם פרטי
    Joni
    איזה עלוב

7. 09-05-2013 13:19 #7
    בן
    שם פרטי
    שולמן
    אני גם חושב כמוכם שהדיסק של הפאנטיקס יותר מקצועי ושל האולטראס נראה כמו שכונה... גם השיר שלהם עם קובי פרץ נראה כמו שכונה...
    "גבירותיי ורבותיי,
    קהל נכבד,
    אנחנו נמצאים בדקה ה78...
    מכבי תל אביב - ארבע.
    אני חוזר,
    מכבי תל אביב - ארבע.
    הפועל תל אביב - אפס.
    אני חוזר,
    הפועל תל אביב - אפס."
    שי סידי, 11.02.13.
    מ
    כבי יש רק בת"א!!!

8. 09-05-2013 14:12 #8
    MaccariTA מנותק מנהל פורומים מבחני IQ וחידות ומכבי ת"א לשעבר
    בן
    שם פרטי
    "פרטי" לא ?
    ציטוט פורסם במקור על ידי Cleric1life צפה בהודעה
    אני גם חושב כמוכם שהדיסק של הפאנטיקס יותר מקצועי ושל האולטראס נראה כמו שכונה... גם השיר שלהם עם קובי פרץ נראה כמו שכונה...
    +1

--------------------------------
    מתכנת מתקדם -
    Java,Php,Assembly,V.B,HTML,C, C++, #C
    מתכנת לMicrosoft בלבד.
    (לא לשלוח פרטיות,
    Copyrights to Microsoft ®)

9. 09-05-2013 19:09 #9
    בן
    שם פרטי
    ניב
    אל תגזימו זה לא עד כדי כך גרוע,מאיפה זה בא,מהשנאה לאולטראס?
    כן גם אני לא מת עליהם ומעדיף כמו הרוב את הפאנטיקס אבל זה ארגון של מכבי,תנו כבוד!

10. 09-05-2013 19:38 #10
    בן
    שם פרטי
    מתן חזיזה
    תרגעו כבר עם האולטראס ותפסיקו לצאת עליהם כבר
    ​זה נראה לי ממש טוב
    נערך לאחרונה על ידי __Protector__, 09-05-2013 בשעה 19:39

11. 09-05-2013 19:40 #11
    בן
    בלי שום קשר לארגון זה פשוט מכוער הדבר שהם הולכים להוציא

12. 10-05-2013 00:22 #12
    בן
    שם פרטי
    שולמן
    ציטוט פורסם במקור על ידי MTA_For_Ever צפה בהודעה
    אל תגזימו זה לא עד כדי כך גרוע,מאיפה זה בא,מהשנאה לאולטראס?
    כן גם אני לא מת עליהם ומעדיף כמו הרוב את הפאנטיקס אבל זה ארגון של מכבי,תנו כבוד!
    ציטוט פורסם במקור על ידי __Protector__ צפה בהודעה
    תרגעו כבר עם האולטראס ותפסיקו לצאת עליהם כבר
    ​זה נראה לי ממש טוב

שמעו אני לא שייך לשום ארגון ולא מעדיף ארגון כזה על ארגון אחר,פשוט אני חושב יותר שהדיסק של הפאנאטיקס יותר מאורגן ומקצועי מאשר של האולטראס.
    אתם חייבים להודות שהאיכות של השירים של הפאנטיקס יותר טובה מאשר של האולטראס... אפשר היה גם לראות את זה בשיר האליפות שלנו עם קובי פרץ שפשוט עמדו לידו ושרו אפילו לא לכיוון המיקרופון והאיכות של השירה גם של קובי פרץ וגם בקולות רקע...זה פשוט נראה, לפי דעתי, כמו שכונה אחת גדולה... כאילו אמרו יאללה על הדרך אנחנו כבר באולפן - נעשה שיר...
    אם אהבתם - זכותכם לאהוב ומי אני שאגיד לכם מה לאהוב? זכותו של כל אחד לאהוב את הדיסק ולא לאהוב...
    אתם שאלתם מה זאת השנאה לאולטראס, אז זה לא שנאה זה פשוט חוסר החיבור איתם, אנשים לא מתחברים לארגון הזה... המאורעות שהיו בעבר ומדי פעם גם היום עם המכות בשער 11 לא ממש גורמים לאנשים לאהוב את הארגון הזה... ואני מנוי בשער 10 ולפעמים אני יושב ב8 עם חברים ובשמונה תמיד מדברים על הפילוג הזה שיש וכל משחק מחדש ממש מתפללים שלא יהיה מכות או משהו כזה... אני הייתי במשחק נגד בני יהודה שנגמר 2-2 שהם ארחו והובילו 2-0 ועשינו 2-2 בשער 10, ושם היה אחד איש אחד עם חזות מאיימת בלי חולצה רץ משער 10 לשער 11 בטירוף הוריד בוקס לאחד מהפאנטיקס (הייתה לו חולצה שכתוב עליה בענק - "מכבי פנאטיקס" באנגלית) והיו צעקות ובלגן גדול ונכנסו שוטרים מבחוץ והוציאו אותו ובאולטראס בואו נודה בזה - יש יותר אנשים בעלי חזות מאיימת מאשר בפאנטיקס ששם לפי המראה יש ילדים בגיל הנוער והחזות הזאת פחות מאיימית מהחזות של האולטראס... גם הסמל של הארגון והדגלים שהם מניפים כל משחק (גולגלות ודברים כאלה ופסים צהובים שחורים, כן, שחורים לא כחולים) לא ממש תורמים לאהבת הקהל הנייטרלי כלפיהם... וגם העובדה שהפאנאטיקס הוציאו קודם דיסק ואז שבוע וחצי לאחר מכן יש טעימה מדיסק של האולטראס וזה נראה כמו נסיון לחקות את מה שהפאנטיקס עשו... אני לא שונא את האולטראס ולא אוהב אותם כמו שאני לא שונא את הפאנטיקס וגם לא אוהב אותם, אבל מבחוץ זה נראה פשוט... פטתי...
    יש דבר אחד בלבד שאני אוהב וקוראים לו מכבי תל אביב. כל השאר לא מעניין. אם יש שיר ששרים כולם אני מצטרף ושר ולא מעניין אותי איזה ארגון התחיל אותו. אם אנחנו שמים גול אני מאושר עד הגג וצועק "יש" שכל העולם ישמע. אם חלילה אנחנו מפסידים אני עצוב. אם מנצחים אני שמח. ואם יש מכות בשער 11 - מעניין לי ת'תחת. שיריבו על דברים מטומטמים. מה אכפת לי? אני לא אוהד של אלה ולא של אלה.
    האוהדים היחידים שאני שונא הם של הגועל. לא אף אחד אחר. אתה אוהד מכבי? תחייך. אתה אוהד הגועל? שסודני יאנוס אותך בתחת...
    אני אוהד מכבי. כן מכבי. זאת שגולדהאר אמר עליה:"This Is Maccabi". לא של הארגון הזה ולא של הארגון הזה...

​פיי איזה נאום הבאתי פה מקווה שלא חפרתי לכם חחחח...
    נערך לאחרונה על ידי Cleric1life, 10-05-2013 בשעה 01:42 סיבה: הפועל זונה
    "גבירותיי ורבותיי,
    קהל נכבד,
    אנחנו נמצאים בדקה ה78...
    מכבי תל אביב - ארבע.
    אני חוזר,
    מכבי תל אביב - ארבע.
    הפועל תל אביב - אפס.
    אני חוזר,
    הפועל תל אביב - אפס."
    שי סידי, 11.02.13.
    מ
    כבי יש רק בת"א!!!

13. 10-05-2013 08:30 #13
    בן
    שם פרטי
    ניב
    ציטוט פורסם במקור על ידי Cleric1life צפה בהודעה
    שמעו אני לא שייך לשום ארגון ולא מעדיף ארגון כזה על ארגון אחר,פשוט אני חושב יותר שהדיסק של הפאנאטיקס יותר מאורגן ומקצועי מאשר של האולטראס.
    אתם חייבים להודות שהאיכות של השירים של הפאנטיקס יותר טובה מאשר של האולטראס... אפשר היה גם לראות את זה בשיר האליפות שלנו עם קובי פרץ שפשוט עמדו לידו ושרו אפילו לא לכיוון המיקרופון והאיכות של השירה גם של קובי פרץ וגם בקולות רקע...זה פשוט נראה, לפי דעתי, כמו שכונה אחת גדולה... כאילו אמרו יאללה על הדרך אנחנו כבר באולפן - נעשה שיר...
    אם אהבתם - זכותכם לאהוב ומי אני שאגיד לכם מה לאהוב? זכותו של כל אחד לאהוב את הדיסק ולא לאהוב...
    אתם שאלתם מה זאת השנאה לאולטראס, אז זה לא שנאה זה פשוט חוסר החיבור איתם, אנשים לא מתחברים לארגון הזה... המאורעות שהיו בעבר ומדי פעם גם היום עם המכות בשער 11 לא ממש גורמים לאנשים לאהוב את הארגון הזה... ואני מנוי בשער 10 ולפעמים אני יושב ב8 עם חברים ובשמונה תמיד מדברים על הפילוג הזה שיש וכל משחק מחדש ממש מתפללים שלא יהיה מכות או משהו כזה... אני הייתי במשחק נגד בני יהודה שנגמר 2-2 שהם ארחו והובילו 2-0 ועשינו 2-2 בשער 10, ושם היה אחד איש אחד עם חזות מאיימת בלי חולצה רץ משער 10 לשער 11 בטירוף הוריד בוקס לאחד מהפאנטיקס (הייתה לו חולצה שכתוב עליה בענק - "מכבי פנאטיקס" באנגלית) והיו צעקות ובלגן גדול ונכנסו שוטרים מבחוץ והוציאו אותו ובאולטראס בואו נודה בזה - יש יותר אנשים בעלי חזות מאיימת מאשר בפאנטיקס ששם לפי המראה יש ילדים בגיל הנוער והחזות הזאת פחות מאיימית מהחזות של האולטראס... גם הסמל של הארגון והדגלים שהם מניפים כל משחק (גולגלות ודברים כאלה ופסים צהובים שחורים, כן, שחורים לא כחולים) לא ממש תורמים לאהבת הקהל הנייטרלי כלפיהם... וגם העובדה שהפאנאטיקס הוציאו קודם דיסק ואז שבוע וחצי לאחר מכן יש טעימה מדיסק של האולטראס וזה נראה כמו נסיון לחקות את מה שהפאנטיקס עשו... אני לא שונא את האולטראס ולא אוהב אותם כמו שאני לא שונא את הפאנטיקס וגם לא אוהב אותם, אבל מבחוץ זה נראה פשוט... פטתי...
    יש דבר אחד בלבד שאני אוהב וקוראים לו מכבי תל אביב. כל השאר לא מעניין. אם יש שיר ששרים כולם אני מצטרף ושר ולא מעניין אותי איזה ארגון התחיל אותו. אם אנחנו שמים גול אני מאושר עד הגג וצועק "יש" שכל העולם ישמע. אם חלילה אנחנו מפסידים אני עצוב. אם מנצחים אני שמח. ואם יש מכות בשער 11 - מעניין לי ת'תחת. שיריבו על דברים מטומטמים. מה אכפת לי? אני לא אוהד של אלה ולא של אלה.
    האוהדים היחידים שאני שונא הם של הגועל. לא אף אחד אחר. אתה אוהד מכבי? תחייך. אתה אוהד הגועל? שסודני יאנוס אותך בתחת...
    אני אוהד מכבי. כן מכבי. זאת שגולדהאר אמר עליה:"This Is Maccabi". לא של הארגון הזה ולא של הארגון הזה...

​פיי איזה נאום הבאתי פה מקווה שלא חפרתי לכם חחחח...
    איזה נאום באמת חחחחחח
    אבל אתה צודק,אין שנאה אל האולטראס,אין חיבור מה לעשות,באמת מה שקרה בעבר משפיע והרבה מסתכלים עליהם בעין לא יפה...

14. 10-05-2013 15:54 #14
    בן
    יש לי את כל השירים של הדיסק הזה
    חבר חלק מזה והוא שלח לי
    שירים מדהימים !!

מכבי ת"א----------באיירן מינכן

מנהל פורום
    מכבי תל אביב
    לכל בקשה או עזרה,אני פנוי בה"פ

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner