fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תגיות: פסיכיאטר, מהצבא, מחלת, הפניה, סיפוח

פסיכיאטר צבאי.

1. 18-05-2013 22:15 #1
    בת
    שם פרטי
    אוראל
    התגייסתי לצה"ל לפני חוד
    שיים... כבר מהלילה הראשון שם היו לי בעיות וחטפתי התקפי חרדה על ימין ועל שמאל, את הטירונות עברתי בקושי רב וגם בשיניים.. דפקתי נפקדות שבועיים וחצי מהטירונות, שהייתי אמורה לישון שם לא היתי נרדמת כל הלילה והייתי מדברת עם אמא שלי עד 4 לפנות בוקר כי לא הייתי נרדמת. הייתי כל הים בוכה, כל היום בדיכאון וכל היום לא עושה כלום. סיוטים והזיות. את המטווחים עשו לי לבד ולא עם כולם וגם במטווחים רעדי ולא הייתי מסוגלת להחזיק את הנשק ופשוט לא הפסקתי לרעוד והמ"מ שלי זהה שירה לי כי לא הייתי מסוגלת.הוא אני באמת לא יודעת איך הם העבירו אותי טירונות.. הייתי גם באמצע הטירונות אצל פסיכיאטר במיון שנתן לי הפנייה שאני צריכה לחזור לטירונות ולראות שם קבן והקבן לא התייחס אליי כי הוא אמר שבחוות דעת של הפסיכיאטר לא איבחנו אצלי סוג של מחלת נפש ...

ביום חמי
    שי כשסיימנו טירונות והביאו לנו את הצווים להתייצב נתנו לני להתייצב בטכני לשבוע מיונים לעשות קורס. מאז שראיתי את השיבוץ ראיתי חושך בעיניים. כל היום בכי, פחד לצאת מהבית, לא יוצאת לשום מקום בלי ההורים שלי, ולא מסוגלת לישון בידיעה שאני צריכה להתייצב שם מחר.. ההורים שלי היום לקחו אותי לפסיכיאטר במיון ואמרו לו שאין סיכוי שאני דורכת מחר בטכני בחיפה או יושנת שם לילה אחד וגם דאגתי להבהיר לו שאם אני דורכת בטכני אני פשוט מתאבדת ועושה משהו לעצמי. הפסיכיאטר במיון הפנה אותי למחר לראות פסיכיאטר הצבאי בתל השומר בחיל הרפואה ולא בטכני...

וי
    ש לי כמה שאלות...

זה לא קצת מוזר שהוא הפנה אותי ישר לפסיכיאטר? כי בדרך כלל הם ישר מפנים לראות קבן כמו שהפנו אותי פעם שעברה וגם שחברות שלי היו בפסיכיאטר הוא נתן להם הפניה לראות קבן, אז למה אותי הוא שלח לפסיכיאטר?

דבר
    שני, יש סיכוי שעם כל מה שקורה לי הפסיכיאטר פשוט יגיד לי שאני ביום שני צריכה להתייצב בטכני?

ודבר
    שלישי אני רוצה לצאת מהצבא. אני לא רואה את עצמי משרתת גם לא ביומיות.. הייתי ילדה בריאה לפני הצבא וילדה שלא חטפה שום התקף חרדה וכרגע פשוט יש לי התקפי חרדה על ימין ועל שמאל ואני מרגישה שאני פשוט משתגעת... אני מפחדת שהפסיכיאטר הצבאי לא ישחרר אותי ויחליט שאני כשירה לשירות כשאני לא, מה אני בדיוק צריכה להסביר לו? כי כשאני באה לספר עלכל מה שעובר עליי הכל מתלגן ומתבלבל לי ואני לא מצליחה לספר את זה...

אם י
    ש פה מישהו שמבין אני אשמח לעזרה

עריכה-

אני לא יודעת מה לע
    שות. הייתי אצל קבנית בתל השומר וסיפרתי לה הכל והיא טענה שאין לה סמכות לשחרר אותי כי רק היחידה שלי יכולה לשחרר אותי (וזה חרטה רצח כי חברה שלי נשלחה למצפה רמון והשתחררה מהצבא דרך תל השומר) עזבו את זה שהם בכלל לא נתנו לי לראות פסיכיאטר למרות שהיה רשום בפירוש שאני צריכה פסיכיאטר ולא קבן. היא אמרה שאני לא יכולה לראות פסיכיאטר צבאי בתל השומר ושאני צריכה לחזור ליחידה שלי ושלחה לי בכלל לראות קבן בטירונות שלי שנגמרה לפני 5 ימים כי היא טוענת שאם לא דרכתי בטכני אני לא קששורה לבסיס והיא אל יכולה להפנות אותי לקבן בטכני אלא רק לקבן בטירונות כי הם הבסיס שאני משוייכת אליהם כרגע ואני פשוט לא מבינה למה עושים לי את ה ..

אני יודעת
    שכן יש לה סמכות אבל היא פשוט החליטה להתנהג כמו בהמה ואפילו פסיכיאטר צבאי בתל השומר לא איפשרה לי לראות ויש לי מחר פגישה אצל קבן בטירונות שלא עזר לי בכלל ויותר גרוע אמר לי תתאבדי...

אני חייבת עצות ממי
    שהו אבא שלי רוצה לקחת אותי מחר שוב פעם לפסיכיאטר במיון אבל אני פשוט לא רואה במה זה יעזור כי בתל השומר לא מוכנים לעזור לי והקבן בטירונות לא מוכן להקשיב לי..
    נערך לאחרונה על ידי orelosh203, 19-05-2013 בשעה 11:52

2. 18-05-2013 22:23 #2
    פסיכיאטר הוא מעל קב"ן בסמכויות שנתנו לו.

היית בפסיכיאטר במיון שזה אחלה (אם המטרה לצאת מצהל) שהפנה אותך לפסיכיאטר בתל השומר (עוד יותר אחלה תלכי לשם במקום לטכני אולי יחסכו ממך זוועות ובעיות נוספות)
    דברי עם הפסיכיאטר בתל השומר. שם זה "המפקדה" של הפסיכיארים והקב"נים בצהל

תסבירו לו הכל. אל תחששי אם יתבלבל או הוא לא יבין.

אחרי המשך הטיפול בדרך כלל לא מקבלים ישר את ה"תוצאות" (ת"ש או 21 וכולי). יכול להיות שכן אני לא מאמין שהוא יעשה זאת.
    אחרי השיחה תצטרכי ככה הנראה לחזור לטכני. אלא אם יהיה הוראה אחרת מהפסיכיאטר. או גימלים נפשיים וכולי.

תנסי להכניס את ההורים זה יעזור מאוד.

ובאמת עדיף שתצאי מצהל אם המצב ממש גרוע חבל. הנזק לא שווה. אפשר לתרום גם בשירות לאומי או לא לתרום בכלל שזה גם בסדר.

בהצלחה אני מקווה שעזרתי לך ואם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לכתוב פה. אני חושב שכל מי שיש לו קצת ידע בנושא ישמח לעזור.
    אם בארזים נפלה שלהבת מה יעשו אזובי קיר?

If Nothing is true, then why believe in Anything? And If Everything is
    ?Permitted .. Why not chase every Desire

3. 18-05-2013 22:25 #3
    בת
    שם פרטי
    אוראל
    זה מה שאני מפחדת. שהוא יגיד לי לחזור לטכני כי אני באמת מתאבדת אני לא מסוגלת להיות שם... מה אני צריכה לעשות בשביל שהוא יביא לי גימלים נפשיים או יראה שהמצב באמת גרוע?

4. 18-05-2013 22:26 #4
    בן
    שם פרטי
    אורי
    זה טוב שהפנו אותך לפסיכיאטר בתל השומר, הוא יכול לשחרר אותך בקלות, יש להם הרבה כוח שם ובדרך כלל מי שרוצה להשתחרר מגיע לשם.
    תתארי לו את כל מה שקורה לך, תסבירי לו שאת לא מוכנה ולא מסוגלת להמשיך להיות בצבא. אם תתארי לו כמו שתיארת כאן את החוויה הנוראית שעברת בטירונות ואת התקפי החרדה שהתחלת לקבל, תוך ציון כוונה אובדנית אם תמשיכי לשרת בצבא (אבל לא להגזים, שזה יהיה אמין), אני לא רואה סיבה שלא ישחררו אותך.

David de Gea
    Number 1

5. 18-05-2013 22:35 #5
    בת
    שם פרטי
    אוראל
    מ
    זה אומר לא להגזים? זאת האמת.... ואם אני יספר את האמת והוא יח שוב שזה מוגזם? אני באמת מפחדת

אני גם לא הולכת ל
    שום מקם בלי ההורים שלי והפסיכיאטר אמר לאבא שלי שינסה להיכנס איתי מחר לבסיס לתוך הפסיכיאטר... הם יאשרו לו להיכנס?

6. 18-05-2013 22:43 #6
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי orelosh203 צפה בהודעה
    מ
    זה אומר לא להגזים? זאת האמת.... ואם אני יספר את האמת והוא יח שוב שזה מוגזם? אני באמת מפחדת

אני גם לא הולכת ל
    שום מקם בלי ההורים שלי והפסיכיאטר אמר לאבא שלי שינסה להיכנס איתי מחר לבסיס לתוך הפסיכיאטר... הם יאשרו לו להיכנס?
    הם יתייחסו למה שאת אומרת, פשוט תספרי את כל מה שעבר עלייך בינתיים. הם לא יחשבו שזה סתם מוגזם.
    אין לך מה לחשוש מהפגישה, וגם אם את לא מקבלת את מה שאתה רוצה ישר, אפשר לבקש פגישה נוספת.
    אם את עוזבת הצבא, תוכלי לנסות להיות בשירות לאומי, במקום שתבחרי, ויהיה באווירה רגועה ויותר נוחה

Uploaded with ImageShack.us

7. 18-05-2013 22:53 #7
    בן
    סתם שאלה, יש לך מסמר היסטורי לבעיות שלך או שהבעיה צצה רק אחרי שהתגייסת? כי זה קצת בעייתי שאין על מה לבסס את החרדות שלך. אלפים מגיעים כל יום לתל השומר עם הבעיה הזאת, אלה שבוודאות מצליחים להוציא פטור מהצבא, זה אלא עם המרשמים ההיסטוריים שלהם, ולא אלה שצצו להם הבעיות רק בצבא.

ואגב, אם אומרים לך ללכת לטכני, תקחי את הצו סיפוח ותשרפי אותו. אל תגיעי לטכני בחיים, זה בסיס חולני שהקורסיסטים בו עושים 11-3 וחיים תחת משמעה קשה שלא מביישת טירונות - בתור אחד שהיה שם חצי שנה.
    See sacrifice Robert... that's the price of a good trick

8. 18-05-2013 22:58 #8
    בת
    שם פרטי
    אוראל
    אין לי מסמכים כי לפני צבא הכל היה בסדר אייתי....
    זה באמת התחיל רק אחרי שהתגייסתי

ואני לא רוצה להגיע לטכני וגם לא לי
    שון עוד לילה אחד מחוץ לבית. אני ממפחדת מאוד שהוא יגיד לי ללכת לטכני

9. 18-05-2013 23:08 #9
    בן
    היי

תקשיבי ,שלחו אותך לפסיכיאטר צבאי-> כמו שכבר מישהו הזכיר פה למעלה,הסמכות שלו גדולה יותר מזו של קב"ן .
    זה טוב ..
    את צריכה לזכור שאחרי הכל יש המלצות,
    יש מסמכים ,אבל ההיכרות הכי טובה היא השיחה עצמה . תעלי הכל, אל תפחדי לטעות,אל תפחדי לבכות,
    אם צריך תיזכרי בצבא ופשוט ..זה יגיע לבד .

המצב שאת מתארת זה מצב לא תקין ,ועשית טוב שטיפלת בזה שעה אחת קודם . לכל עזרה חבריי הפורום פה

10. 18-05-2013 23:10 #10
    אל תיכנסי לסרטים
    בדרך כלל יש כאלה שמוציאים מסמכים אצל פסיכיאטר אזרחי
    או מטופלים לפני כן אצל פסיכיאטר\פסיכולוג לפני הצבא ולכן יש להם מסמכים.
    רובם מטופלים כבר בלשכת הגיוס בצו ראשון.

ולך אין סיבה ללכת עכשיו לפסיכיאטר אזרחי לשפוך כסף ולהוציא חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי כדי שהקב"ן ישר יפנה אותך לפסיכיאטר (קבן לא יכול לשלול חוות דעת של פסיכיאטר. \ פסיכיאטר = יכול לשלול חוות דעת של פסיכיאטר)

כי את כבר הולכת ישר לפסיכיאטר.

כמו שרשמו לך. תהיה אמיתית תדבקי בסיפור. ברקע (אישיותי \ נפשי) שדבקת בו עד עתה. אם הגעת מפסיכיאטר מיון לפסיכיאטר תל השומר את בדרך הנכונה.
    נערך לאחרונה על ידי Xiser, 18-05-2013 בשעה 23:11
    אם בארזים נפלה שלהבת מה יעשו אזובי קיר?

If Nothing is true, then why believe in Anything? And If Everything is
    ?Permitted .. Why not chase every Desire

11. 19-05-2013 00:16 #11
    בת
    שם פרטי
    אוראל
    אני מקווה
    שיהיה טוב...

12. 19-05-2013 11:52 #12
    בת
    שם פרטי
    אוראל
    אני לא יודעת מה לע
    שות. הייתי אצל קבנית בתל השומר וסיפרתי לה הכל והיא טענה שאין לה סמכות לשחרר אותי כי רק היחידה שלי יכולה לשחרר אותי (וזה חרטה רצח כי חברה שלי נשלחה למצפה רמון והשתחררה מהצבא דרך תל השומר) עזבו את זה שהם בכלל לא נתנו לי לראות פסיכיאטר למרות שהיה רשום בפירוש שאני צריכה פסיכיאטר ולא קבן. היא אמרה שאני לא יכולה לראות פסיכיאטר צבאי בתל השומר ושאני צריכה לחזור ליחידה שלי ושלחה לי בכלל לראות קבן בטירונות שלי שנגמרה לפני 5 ימים כי היא טוענת שאם לא דרכתי בטכני אני לא קששורה לבסיס והיא אל יכולה להפנות אותי לקבן בטכני אלא רק לקבן בטירונות כי הם הבסיס שאני משוייכת אליהם כרגע ואני פשוט לא מבינה למה עושים לי את ה ..

אני יודעת
    שכן יש לה סמכות אבל היא פשוט החליטה להתנהג כמו בהמה ואפילו פסיכיאטר צבאי בתל השומר לא איפשרה לי לראות ויש לי מחר פגישה אצל קבן בטירונות שלא עזר לי בכלל ויותר גרוע אמר לי תתאבדי...

אני חייבת עצות ממי
    שהו אבא שלי רוצה לקחת אותי מחר שוב פעם לפסיכיאטר במיון אבל אני פשוט לא רואה במה זה יעזור כי בתל השומר לא מוכנים לעזור לי והקבן בטירונות לא מוכן להקשיב לי..

13. 19-05-2013 12:00 #13
    בן
    תבקשי מהורים שלך ליצור קשר עם היחידה שלך, והם אולי יוכלו לעזור להפנות אותך להפניה אחרת כדי לפטור את זה.
    תבואי גם לפגישה הזאת, תבקשי בבירור את ההפניה שאת צריכה, לפעמים זה לוקח יותר מפגישה אחת.

14. 19-05-2013 12:07 #14
    בת
    שם פרטי
    אוראל
    אי
    זה הפניה אני צריכה?

ועם מי אאבא
    שלי צריך לדבר? עם הטכני?

15. 19-05-2013 12:12 #15
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי orelosh203 צפה בהודעה
    אי
    זה הפניה אני צריכה?

ועם מי אאבא
    שלי צריך לדבר? עם הטכני?
    עם מפקד בדרגה גבוהה בבסיס שאת שייכת אליו.
    בפגישה תבקשי את מה שביקשת ולא איפשרו לך בתל השומר, תסבירי שלמרות שהיה כתוב מה את צריכה, לא התייחסו לזה בתל השומר, ואז אולי הם יציעו לך ללכת למקום אחר, או שיוודאו לא תהיה בעיה בפעם הזאת שתלכי לתל השומר

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner