fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
תגיות: הלילה, מועדון, פאבים, נוער
עזרה|

מישהו היה בבולגריה ורנה ??

1. 20-06-2013 18:01 #1
    בן
    שם פרטי
    sahar
    אני עשוי לטוס לבולגריה ורנה בסוכות מישהו היה שם ? כיף שם ? שווה?
    Kate Upton

2. 21-06-2013 13:50 #2
    אם אתה מתכוון ליד ורנה, בGolden Sands אז זה אחלה מקום, כמעט ואין ישראלים והרוב אירופאים (אנגליה, גרמניה)
    יש טיילת ענקית עם מלא פאבים ומועדונים, המחירי אלכוהול ברצפה
    אבל אני לא יודע איך התקופת תיירות שם בסוכות...

בוורנה עצמה רק טיילתי אין לי מושג לגבי חיי הלילה שם.
    ציטוט מגניב כלשהו

3. 21-06-2013 18:26 #3
    בן
    שם פרטי
    sahar
    ציטוט פורסם במקור על ידי ה_אח צפה בהודעה
    אם אתה מתכוון ליד ורנה, בGolden Sands אז זה אחלה מקום, כמעט ואין ישראלים והרוב אירופאים (אנגליה, גרמניה)
    יש טיילת ענקית עם מלא פאבים ומועדונים, המחירי אלכוהול ברצפה
    אבל אני לא יודע איך התקופת תיירות שם בסוכות...

בוורנה עצמה רק טיילתי אין לי מושג לגבי חיי הלילה שם.
    תודה אחי ! וכן אני מחשפש אם חברים שלי הרבה מסיבות ואלכוהול חופשי אחי!
    Kate Upton

4. 21-06-2013 19:46 #4
    ציטוט פורסם במקור על ידי FrancisB צפה בהודעה
    תודה אחי ! וכן אני מחשפש אם חברים שלי הרבה מסיבות ואלכוהול חופשי אחי!
    אם אתה מתחת ל18, לדעתי לא שווה. הרוב שם בני 20 בערך.
    אגב יש מועדון ממש חזק ששם דווקא היה הרבה בנות נוער, המקום היחיד שמצאתי את עצמי לא מוקף במבוגרים (הייתי בן 16 נסעתי עם המשפחה הלכתי להסתובב לבד) היה במועדון על הטיילת שהכי קרובה לחוף (כל האזור של טיילת בסללומים כזה) יש מועדון ענק אתה לא יכול לפספס אותו, בכניסה יש טלוויזיה שמקרינה את המסיבה ממלצמות שיש במועדון
    חייב ביקור לפחות פעם אחת.
    ציטוט מגניב כלשהו

5. 21-06-2013 19:51 #5
    בן
    שם פרטי
    sahar
    ציטוט פורסם במקור על ידי ה_אח צפה בהודעה
    אם אתה מתחת ל18, לדעתי לא שווה. הרוב שם בני 20 בערך.
    אגב יש מועדון ממש חזק ששם דווקא היה הרבה בנות נוער, המקום היחיד שמצאתי את עצמי לא מוקף במבוגרים (הייתי בן 16 נסעתי עם המשפחה הלכתי להסתובב לבד) היה במועדון על הטיילת שהכי קרובה לחוף (כל האזור של טיילת בסללומים כזה) יש מועדון ענק אתה לא יכול לפספס אותו, בכניסה יש טלוויזיה שמקרינה את המסיבה ממלצמות שיש במועדון
    חייב ביקור לפחות פעם אחת.
    ב27.7 אני יהיה בן 18
    Kate Upton

6. 21-06-2013 19:58 #6
    ציטוט פורסם במקור על ידי FrancisB צפה בהודעה
    ב27.7 אני יהיה בן 18
    סבבה כך בחשבון שאם אתם נראים צעירים ממליץ לשנות יעד
    מבחינת אלכוהול סיגריות וכאלה אין עם זה שום בעיה, הייתי בן 16 ומכרו לי חופשי בכל קיוסק ובכל פאב

הערה: סיגריות!!!!!!! זול שם!!!!!!!!!!!! תקנה איתך 4-5 פאקטים הביתהה!! קופסה מלבורו אדום 11 שקל, לאקי סטרייק 9 שקל
    המרת מטבע - המלצה שלי לך לאחד המלונות המפוארים לא של הצעירים, אחד מאלה שעל הטיילת של ה5 כוכבים הפלצנים, בדרך כלל יש להם חנות כזאת של המרת מטבעות ושם השערים היו הכי טובים, אצלי בבית מלון הם שחטו וגם בחנויות אחרות. אל תתפתה ללכת להמרה הראשונה שאתה רואה, תעבור כמה תראה איפה השער הכי משתלם. אם מקום נראה לך אם שער טוב מידי אל תילך, רוב הסיכויים שתרומה (דוגמה היה אחד שהשער היה נראה ממש משתלם ואז קראתי באותיות הקטנות שזה שער הפוך, אתה מביא לבה והם מחזירים דולר וזה היה ממש לא משתלם)
    נערך לאחרונה על ידי ה_אח, 21-06-2013 בשעה 20:01
    ציטוט מגניב כלשהו

7. 22-06-2013 16:37 #7
    בן
    הייתי שם בקיץ שעבר , הלכתי עם המשפחה שלי , שני הימים הראשונים לא היו משהוא ! כי לא היה לי עם מי להסתובב שם , ביום השלישי הכרתי ישראלי שהייתה לו אותה בעיה ו ירדנו לעיר לחגוג... יש המון ברים , המון מועדונים , כמעט אחרי כל 20מ יש מועדון חשפנות וכו... והמון המון כוסיות מרוסיה , גרמניה , בריטניה ... הבנות שם לא כלכך זורמות ,הרוב שם בני 20 כנראה ובזמנו הייתי בן 17 אבל נכנסתי לכל מקום שרציתי חופשי .
    מחירי האלכוהול זולים מאוד ...
    אתה חייב ללכת למועדון בשם arrogance המועדון הכי שווה שם !! בנוי מארבעה אולמות ענקיים בכל אולם סוג אחר של מוזיקה !! המועדון הזה אי אפשר לשכוח ובטח לא לשכוח את הברמניות שלוקחות את ההפסקה שלהם בריקוד סקסי על הבר ... פשוט חוויה ...
    הים שם מהםם , יש שם מין רכבת שמסתובבת כל הזמן וזולה שבעזרתה תוכל להתנודד ממרכז העיר למלון וכמה יעדים...

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner