fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 7 12345 אחרוןאחרון
תגיות: החיים הכל, היום אני, מפלגה, איך אני הולך, משעמם בבית
דיון|

החוויה שלי על איך מגיוס עד לאיך שהפכתי למשתמט ויצאתי מהצבא.

1. 02-07-2013 19:52 #1
    בן
    אז ככה אני מספר את זה בשביל כאלה לעזור להם, מה יחכה להם אם הם יערקו, והכי חשוב שהכול בחיים עובר.

אז ככה בהתחלה רציתי להתגייס כמו כולם הייתי בצווי ראשון כל הזמן, ובסוף קבעו שאני יתגייס בתאריך הזה והזה, ככל שהתאריך הזה התקרב חששתי, וביום של הגיוס לא הלכתי,
    כעבור חודש לילה אחד בשעה 3 בלילה או 3 לפנות בוקר דפקו בדלת וזה היה מ.צ אני זוכר שמרוב שהייתי עייף לא התנגדתי אמרתי יאללה נלך איתם ונסיים אם זה, הם לא שמו אזיקים ליד ההורים שלי הם חיכו שההורים שלי לא יראו וניהיה רחוקים ואז הם שמו אזיק אחד ליד שלי ואזיק שני מחובר לאיזה מ.צ, עלינו במכונית אני אפילו לא זוכר תדרך לקחו אותי למעצר בקסטינה, מעצר דן אם אני זוכר נכון, ובתהליך הראשוני שאלו אותי כמה שאלות, נתנו לי שיחה אחרונה להתקשר למי שאני רוצה, ואז שמו את כל החפצים שהיו עליי בשקית בידיוק כמו בכלא, ואז הכניסו אותי למעצר ששמה היו עוד איזה 6 עצורים, אמרו לי אתה יכול ללכת לישון, הלכתי לישון אבל זה היה לחצי שעה אולי היה קשה להירדם,
    אחרי שקמתי אמרו לי ללבוש מדים וזה המדים של המארינס האלה ואז אמרו לי קודם כל לוקחים אותך למשפט בפני קצין, עמדתי בפני הקצין, שאל אותי אתה זה וזה, אמרתי כן, ואז שאל אותי שאלה אחרונה
    אתה רוצה להתגייס כן או לא ? אמרתי לו לא. הוא אמר לי סבבה אני מכניס אותך ל 14 ימי מחבוש, ואני יכניס אותך עד שתגיד כן.
    ( פה זה הייתה הטעות שלי אם הייתי אומר כן היה משחרר אותי הביתה והיו מביאים לי זימון להתגייס יום למחרת)
    ואגב שאני מספר את זה אתם חושבים שזה כל זה צ'יק צ'א'ק אל תחשבו זה לקח שעות במשך כל היום, נכון ב 5 בבוקר הייתי במעצר ?! רק ב 6 בערב הייתי אצל הקצין
    ובמעצר פגשתי אנשים מדהימים, מצחיקים, כל אחד כמובן עם הצרות שלו.

עכשיו אחרי המשפט אני הולך בחוץ אם אזיקים מגיע אוטובוס עם מלא חיילים אסירים ניכנסתי ישבתי, הגענו לכלא 6 באותו לילה ירד גשם חזק, ואז קיבלו אותנו שמה נתנו לנו מדים חדשים, נעליים, ואז אני זוכר שבכיתי, איזה אחד אמר לי מה אתה בוכה פה זה קייטנה ויש לך ממתקים כל היום בקנטינה (כאילו שזה מעניין אותי עכשיו ) ועוד היתה לי חברה באותו הזמן, והפלאפון שלי היה אצלי, אז התקשרתי אליה ועשה לי ממש רע לעזוב אותה ככה ולא לראות אותה, בקיצר אני ידלג קדימה קצת,
    עשיתי בעיות, הגעתי לאגף הבודדים, שמה מפחידים אותך ואומרים לך כל מיני דברים, גם משקרים לך אומרים שההורים שלך בוכים ואתה מבייש תמשפחה שלך וזה כל מיני חארטות. ואז שיצאתי משמה הייתי אסיר טוב, ובסוף עברו להם כמעט 14 יום, ויום לפני זה שיחררו אותי שיחרור מוקדם התנהגות טובה. ואז קיבלתי שוב זימון ליום ראשון. והשתחררתי ביום חמישי.

יום ראשון מגיע אני לא הולך ! אני שוב והפעם אני עריק בקו"ם שזה יותר חמור, עוברים להם 8 חודשים !, והמ.צ באים הפעם בצהריים תופסים אותי אני שוב הולך למעצר הזה, רק שהפעם אני נשפט בבית משפט בדין וזה רק עוד כמה ימים ולבנתיים אני נשלח לכלא 4 כלא שפוט, ואז אני מגיע לשמה וכעבור יומיים אני הולך לבית הדין הצבאי
    שמה כל אחד פוגש תעורכת דין שלו או עורך דין פרטי תלוי בו, אני פגשתי אחת וואלה מלכה אני חייב לה עד היום הזה אומר לה תודה, ואז הגיע תורי בבית הדין השופט אותי שואל אם זה אני, ואני לא מדבר, העורכת דין שלי מדברת, והיא אומרת יש לו בעיה פה ושמה, יש לו בעיה נפשית ופיזית פה ושמה אני מבקשת הערכה עד שהוא יעשה תבדיקות .
    ואז ככה עוברים להם 3 שבועות, האוכל שמה חרא על הפנים קר ואפילו מקולקל, אבל האנשים זהב, ישנו לידי 2 חיילים מגולני, הביאו לי שמיכות הביאו לי שמפו בקיצר דדאגו לי אפילו לאכול בלילה, ושמה זה לא משנה אם אתה משתמט או התגייסת, כולנו באותו בור ומה שמדהים כול אחד מבין את השני ומבינים תצרות ולמה לא התגייסת וזה מה שיפה האחדות הזאת שמה, ובזמן הזה שהייתי שמה התחזקתי נורא, מדי יום הייתי מניח תפילין הולך לתפילת שחרית מנחה משתדל כמה שיותר ותמיד הייתי אומר תהילים כל יום ! ואז היה לי גם פגישה עם הקב"ן של הפסיכאטרית של הכלא, ובסופו של דבר אני מתקשר לעו"ד שלי אני אומר לה מה נסגר אני יוצא ?! היא אומרת לי אל תדאג בע"ה אתה משוחרר
    כולי הייתי שמח והיום של המשפט הגיע, 4 שוטרים מ.צ לוקחים אותי במכונית פרטית שמים עליי אזיקים והם הולכים מסביבי כאילו שמינימום רצחתי את רבין, אני מגיע לחר"פ שמה הוא מביא לי פטור מהצבא וגם עוד עלון למקרה שאני ירצה להתנדב לשירות צבאי, המ.צ ראו שקיבלתי פטור ישר והופתעתי אומרים לי ואיי סתכלו קיבל פטור איזה כיף לו תהנה אחי וזה, ואז הגעתי לבית המשפט, הגיע תורי והשופט אמר החל מיום זה וזה אתה משוחרר ואתה מקבל תנאי 90 יום, ואז אני זוכר שהעו"ד שלי אמרה למ.צ אל תשים אליו אזיקים הוא משוחרר, הוא לא שם עלי עליתי על האוטובוס חופשי עם חיוך מאוזן לאוזן זהו אמרתי לעצמי היום אני בבית, הגעתי לתא שלי, וכולם היו המומים מה ?! איך קיבלת פטור ?! ועוד מהקב"ן של הכלא ?! איך ?! היא הכי קשוחה בעולם היא לא נותנת לאף אחד לצאת , היו המומים, ואז גם המ.צ אמרו לי הלוואי עליי וזה. ואז עד שהשתחררתי היה הערב שיחררו אותי, ההורים שלי באו לקחת אותי עם האוטו וזהו נגמר. הצבא מאחווריי.

מה שלמדתי מכל זה שהכול בחיים עובר אפילו תקופות הכי קשות, ובחיים לא האמנתי שאני יגיע למצב הזה אבל בחיים דברים מתגלגלים ואי אפשר לדעת איך הם יהיו וזה היה כנראה גורלי, זהו סוף סיפור.

למי שיש שאלות על תהליך הכליאה או משו שישאל נשמח לענות (:

2. 02-07-2013 19:55 #2
    בן
    רק אם זה יהיה סיפור זימה יקראו את זה ...

3. 02-07-2013 19:57 #3
    בן
    0.

Because they’re horrible and hard to kill

4. 02-07-2013 20:15 #4
    בן
    שם פרטי
    13,943

5. 02-07-2013 20:23 #5
    בן
    שם פרטי
    flum
    למה לא רצית להתגייס?

6. 02-07-2013 20:24 #6
    בן
    אתה
    !!!Go Snail
    Steam - http://steamcommunity.com/id/SnailOP
    DC Universe Online - Neno Boy

7. 02-07-2013 20:24 #7
    בן
    שם פרטי
    קווקזי מג
    ציטוט פורסם במקור על ידי eiven23 צפה בהודעה
    למה לא רצית להתגייס?
    כי הוא שמאלני גיי

8. 02-07-2013 20:24 #8
    בן
    שם פרטי
    flum
    ציטוט פורסם במקור על ידי BFnCOD1080 צפה בהודעה
    כי הוא שמאלני גיי
    באמת?

9. 02-07-2013 20:24 #9
    בן
    שם פרטי
    קווקזי מג
    באמת?
    כן.

10. 02-07-2013 20:25 #10
    בן
    שם פרטי
    flum
    כן.
    מוזר כי צבא לא אומר בהכרח להרוג ערבים,זה לא שאנשים מתגייסים ויאללה להרוג

11. 02-07-2013 20:25 #11
    בן
    שם פרטי
    קווקזי מג
    מוזר כי צבא לא אומר בהכרח להרוג ערבים,זה לא שאנשים מתגייסים ויאללה להרוג
    עדיין, הוא לא תורם למדינה.
    זה שמאלני.

12. 02-07-2013 20:27 #12
    בן
    שם פרטי
    flum
    עדיין, הוא לא תורם למדינה.
    זה שמאלני.
    טוב תודה

13. 02-07-2013 20:28 #13
    בן
    שם פרטי
    קווקזי מג
    טוב תודה
    אין בעד מה

14. 02-07-2013 20:37 #14
    בן
    קראתי הכל חח. תהנה!
    אני אתאיסט גאה

15. 02-07-2013 20:38 #15
    בן
    מה אתה בדיוק מתלהב פה?
    אתה חתיכת אפס אוכל חינם
    מילא היה לך בעיה כספית שאתה צריך לעבוד בשביל לפרנס ולהביא כסף הביתה
    אבל גם אתזה אין לך (כי לא אמרת)
    תגיד תודה לזה שהרסת לעצמך את החיים בזה הרגע... אני בתור בוס בחיים לא הייתי מעסיק איזה מישו שלא התגייס- לך תדע הוא פסיכופט או משו בסגנון...
    אני מכיר עוד כמה כאלה שלא התגייסו והם מצטערים על זה.
    אל תדאג אתה לא מבין את הטעות שלך עכשיו אבל אתה תבין בסופו של דבר

-מאור
    -בן 19
    -ראשל"צ
    -משרת בחיל האוויר

עמוד 1 מתוך 7 12345 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner