fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר

ג'ודו| כל התרגילים בג'ודו+שמותים+תמונות+הסבר, *שווה כניסה*

1. 02-03-2008 22:33 #1
    בן
    ג'ודו| כל התרגילים בג'ודו+שמותים+תמונות+הסבר, *שווה כניסה*סומי גישי Frederic Bourgoun מאמן צרפתי דאן 6 מאמן בנבחרת צרפת

3 2 1

סומי גישי - Obi - tori - gaeshi

1. טורי תופס בחגורה למעלהביד ימין ומכופף בלחץ כלפי מטה את אוקה ביד שמאל תופס בשרוול.
    2. טורי מתקדם צעד עם רגל שמאל, מקפל את רגל ימין כקפיץ, יד ימין לוחצת מלמעלה ומקפלת למטה.
    3. טורי משחרר אתה קפיץ כלפי מעלה עם היד הופך לאותו צד שאוקה עומד, עם יש שמאל סוגר לכיוון הבטן.

ג'ודו| כל התרגילים בג'ודו+שמותים+תמונות+הסבר, *שווה כניסה*איפון סיונאגה D'AMINA ABDELLATIF ג'ודאית צרפתייה במשקל 70 ק"ג מדגימה את התרגיל

1. טורי (הלבן) עומד בעמדת מוצא רגל שמאל קדימה ויד שמאל תופסת בדש אוקה (הכחול) תופס בדש ביד ימין
    (ראה זום למטה).
    2. טורי תופס ביד ימין בשרוול ומתחיל לסובב את אוקה לכיוון צד ימין
    3. טורי ממשיל לסובב את אוקה עד שאוקה נכנס לתוך התרגיל עצמו

בזום של אחד אנו רואים איך שטורי מכניס את המרפק מתחת ליד של אוקה ומרים למעלה את המרפק.

4. טורי נכנסת לתרגיל סיבוב שלם בין רגלייה של אוקה התכופפות עם הרגלים, שריר על שריר.
    5. טורי מישר את רגליו ומפיל את אוקה כלפי מטה מהצד הימני.

2. 02-03-2008 22:33 #2
    בן
    טאי טושי מאמן נבחרת בלגיה אלכסנדר יצקביץ מדגים עם דניאל פרננדז חניכו, טאי טושי

1. טורי הלבן מתמקם מול מתמקם מול אוקה הכחול ומסדר את התפיסה (קומיקטה)
    2. התפיסה המיוחדת מקרוב יד ימין בדש באמצע ויד שמאל באותו גובה מקביל בסוף השרוול קרוב לבית השחי
    3. רגל ימין צעד לאמצע הרגלים של אוקה שיד ימין מסתובבת כלפי מעלה (המרפק)

4. טורי מסתובב עם מסתובב עם רגל שמאל אחורנית ומוסיף את רגל ימין שמשמשת מחסום עם מקפצה,
    היד מסתובבת כמו במורטה סיונאגה.
    5. טורי מתחיל בביצוע הפלה מישר את הרגל החוסמת ומושך את השרוול של אוקה כלפי מטה
    6. טורי מסיים את הפלה שאוקה מונח לפניו קדימה.

מורטה גרי
    1. אוקה מתכופף לעבר רגליו של טורי הראש מצד שמאל ימין של טורי, רגל ימין לשמאלו של טורי אוקה אוחז בשני
    ידיו בקיפול הרגלים מתחיל להרים את רגליו בתנועת גריפה
    2. אוקה לוחץ את טורי כלפי מטה ועם הרגלים דוחף חזק לכיוון הגב של טורי.

3. טורי נופל לאחור אוקה לא מרפה מהתפיסה מהרגלים ומתגלגל מעל אוקה
    4. סיום התרגיל אוקה לא עוזב את הרגלים ומהדק את טורי למזרון שהוא מעליו ומקפל את רגליו אליו שלא
    יוכל להסתובב לשום צד .

אוקורי אשי בראי
    ממקם את הרגל השמאלית שלי והיריב מגיב בתנועה חזקה לימני כדי להתחמק מהתקפה שלי.
    אני ממקם שוב את רגל ימין שלי כרגל תמיכה ומטאטא את שתי רגליו באוקורי אשי בראי.

אוצ'י מטה
    אני ממקם את הרגל השמאלית שלי ופותח בעזרת הידיים את תפיסתו. היריב מגיב תוך כדי תנועה אחורית.
    אני ממשיך באוצ'י מטה (בקפיצה).

יוקו טומו ינאגה מערך התקפה של יושיהירו אקיאמה 81 ק"ג נבחרת יפן

1. אני תופס קומי קטא בצד שמאל (אוקה תופס באותו צד), אני עומד על רגל התומכת שמאל, תוך כדי לחץ על אוקה כלפי מטה.
    2 - 3. משחרר מעט את הלחץ, תוך כדי כיפוף הרגל התומכת ויורד כלפי הקרקע כשאני מחפש לקרב את ראשי לרגל השמאלית של אוקה. כמובן אני פותח את ידו השמאלית כדי להוציאו משיווי משקל.

4-5-6. על הקרקע אני זורק אותו בעזרת הרגל הימנית שלי ומושך את ידו כלפי כדי להוציא כל אפשרות של תמיכה וליעל את הטלה.

הכנה: כדי להקדים את היריב בתנועת הרגל השמאלית, אני גורם לו להגיב כשאני מתקיף קואוצ'יגארי. עושה את היוקו טומאו כשהוא מתחמק.

קרדיט ל: שוקי קואז, המאמן שלי בג'ודו

תגובות חברה, השקעתי נורא!

3. 02-03-2008 22:35 #3
    בן
    זה לא כול התרגילים

4. 02-03-2008 22:37 #4
    בן
    אחי זה כללל התרגילים בג'ודו בעמידה יש גם בקרקע ריתוקים, חניקות ובריכים אבל למה הגבת אחי ??!! רציתי להביא עוד לא חשוב

5. 03-03-2008 08:26 #5
    זה מה זה לא כל התרגילים בעמידה, זה אפילו לא הגוקיו , שהגוקיו זה רק ה40 ההטלות הבסיסיות של הקודוקאן, יש לפחות איזה 95 הטלות אחי. איפה איפון קובינאגה, איפה טומואה נאגה, אוסוטו גארי, קוסוטו גארי, אואוצ'י גארי, קואוצ'י גארי? יש המון דברים שלא רשמת פה.

6. 03-03-2008 08:31 #6
    ציטוט פורסם במקור על ידי Bass צפה בהודעה
    זה מה זה לא כל התרגילים בעמידה, זה אפילו לא ה40 הבסיסיות, איפה איפון קובינאגה, איפה טומואה נאגה, אוסוטו גארי, קוסוטו גארי אואוצ'י גארי, קואוצ'י גארי? יש המון דברים שלא רשמת פה.

נכון וגם תרגיל בסיסי מאוד שנקרא "דאשי בראי"...
    בפעם הבאה אל תגיד "כל התרגילים" כי בכל ללא התקרבת לכולם.
    תוסיף עוד תרגילים עד שיהיו לפחות 40-50 כאלה.

תודה על ההקשעה אבל זה לא הכול אחי

7. 03-03-2008 14:02 #7
    בן
    נו אני יודע שיש עוד תרגילים אבל זה רוב התרגילים בג'ודו אחי אלה התרגילים שתאכלס צריך לדעת מלבנה עד כתומה השאר זה פחות חשוב אלה התרגילים הבסיסיים..... אני לומד ג'ודו 11 שנים ושאר התרגילים הם תרגילים שבחיים לא יעשו אותם בקרב והם סתם לאוצ'יקומי או הפלות בתנועה.. אני יודע שיש מלא אורה אנגה, סוקי נגה אבל זה שלב יותר מתקדם... אני לא רוצה לחפור אז הבאתי תתרגילים הכי חשובים בעייני.. והכי שימושיים ונ.ב
    אפשר לבצע את התרגילים בכמה צורות נגיד איפון סאונגה אפשר לעשות ברכיים, תא גורומה בגלגול, צד שלישי יש כמה..

8. 03-03-2008 14:20 #8
    בן
    זה לקוח מג'דוקאן לא??.
    ציצי קטן עומד איתן. ציצי גדול סופו ליפול.

9. 03-03-2008 16:35 #9
    בן
    כה אחי^^ ג'ודוקאן זה אתר הבית שלי, המאמן שלי שוקי קואז בנה אותו.. תגיד אתה מתאמן גם בג'ודו?! כי אני רואה שאתה מפרסם מלא כתבות, אני מתאמן 11 שנים בג'ודו חגורה חומה ומתאמן בנבחרת ישראל בג'ודו באולם הרב ספורט ההישגי הדר יוסף

10. 03-03-2008 16:43 #10
    T_ShIrT מנותק מנהל פורום אומנויות לחימה לשעבר
    תתחיל לתת קרדיטים!
    בהעדרות

11. 03-03-2008 21:30 #11
    בן
    ^^ אחי אתה לא רואה??
    קרדיט ל:שוקי קואז הוא בעצמו רשם את זה

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner