fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תגיות: סוף

סוף לפירמוטים + תוכנות מוכרות ושוות + מדריכים (הכול שלי)

1. 07-10-2008 20:21 #1
    בן
    שם פרטי
    אלעד
    יאלה הפגזת מדריכים! חלק א'

קרדיט לי ולאחי הקטן שחטף באן חחח
    1) סוף לפירמוטים ב-20 דקות- תוכנת GHOST גיבוי ושחזור על דיסק !

טיפ כאן

אני לא אחראי לכל נזק שיגרם כתוצאה משימוש לא נכון בתוכנה האחריות היא שלכם בלבד ולכן תפעלו בדיוק לפי המדריך ועל תעשו שטויות התוכנה הזאת יכולה להרוס לכם את המחשב אם היא נמצאת בידיים הלא נכונות או שתשחקו איתה יותר מדי! למרות ששום נזק לא אמור להיגרם התוכנה פשוטה ונוחה לשימוש ונמצאת בשימוש אצל הרבה מאוד טכנאים מנוסים
    "הודעה זו היא רק ליתר הביטחון אל תבהלו יותר מדי".
    תקציר
    תוכנת הGHOST מאפשרת לכם לעשות קובץ גיבוי לכוננים שלכם אחד על אחד מה שיאפשר לכם לעשות שחזור בתוך 3-10 דקות כשבתהליך השחזור כבר יהיו לכם מותקנים כל הדריברים והעדכונים של הוינדוס שלכם.
    במקום לעשות פירמוט שלוקח כמה שעות והתקנת הדריברים שגם לוקחת זמן והעדכונים והאנטי וירוס וכל שאר התוכנות של הוינדוס שלכם שהכול בייחד יכול לעבור את ה-4 שעות עבודה - בעזרת הGHOST אתם יכולים לעשות את כל זה בתוך 3-10 דקות בלבד!

שימו לב: שהשחזור לא יפגע לכם בכוננים האחרים כשאני עשיתי שחזור לכונן C שלי שבו יש את הוינדוס בכונן D הכול נשאר כרגיל וכל המשחקים והתוכנות שהיו מותקנים בו פעלו כולל משחק הרשת GUNZ.

מומלץ: לעשות גיבוי לכונן בעל הוינדוס לאחר פירמוט ולאחר התקנת כל הדריברים והתכונות הרצויות כולל עדכונים, ובצורה הזאת תוכלו להחזיר את המחשב שלכם למצב מושלם מתי שרק יתחשק לכם אפילו אם הוינדוס שלכם יותקף על ידי וירוס.

הערה חשובה: לפני השחזור תעשו גיבוי לדיסקון קי או דיסק לכל הקבצים שאתם צריכים שיצרתם לאחר הגיבוי מפני שכל מה שנוצר לאחר הגיבוי יעלם ברגע שתעשו את השחזור (מן הסתם זאת המטרה) ליתר הביטחון תגבו גם קבצים חשובים שנמצאים על הכוננים האחרים כגון עבודות חשובות ומסמכים.

הערה נוספת: במידה ותרצו לצאת מהתוכנה תלחצו "QUIT" ולאחר מכן תגיעו לחלון שחור של המחשב עם כמה כתוביות ומשם אם הוינדוס לא יעלה אוטומטית תלחצו על לחצן הכיבוי של המחשב "ידנית" ותפעילו תמחשב ( אל תשכחו להוציא מהר את הדיסק אחרת התוכנה תפעל בשנית).

כאן יופיע המדריך שאני הכנתי ל-GHOST אני אשים קישור למדריך שממנו אני למדתי על התוכנה במיקרה ומישהו לא בוטח בי או שהוא רוצה פירוט נוסף על התכונות של התוכנה והסברים מדויקים על איך היא עובדת.

קישור להורדה http://rapidshare.com/files/60211975/Bootable_Ghost_2003.iso

הנה האתר שממנו אני למדתי כיצד להשתמש ב-GHOST דרכו תוכלו לקבל טיפים נוספים והורדה נוספת של התוכנה ל-דיסקט ( לא דיסק) וגם הורדה לדיסק.
    אני מאוד מודה למי שהכין את המדריך הזה למדתי ממנו המון ולא ההיתי יכול להכין את המדריך שלי ללא המדריך שלו.

קרדיט לאתר http://www.******.co.il/showthread.php?t=297545

את התוכנה כמו שהיא אתם צריכים לצרוב על דיסק רגיל של CD - להכניסו למחשב - לעשות הפעלה מחדש ולחכות עד שיופיע לכם החלון של התוכנה ברגע שהוא יופיע תאשרו.
    לאחר שאישרתם את התוכנה תגיעו לחלון הבא שבו תוכלו לעשות גיבוי לכונן הוינדוס שלכם.
    לחצו על LOCAL-PARTITION-TO IMAGE הפעולה הזאת תצלם מעין תמונה של הכונן שתבחרו (הגיבוי).
    תאשרו.
    בחלון הזה תוכלו לבחור את הכונן שברצונכם לגבות (מומלץ מאוד לגבות את הכונן שבעל הוינדוס אצלי זה כונן "C" תוכלו לזהות את הכונן לפי כמות ה-MB שבו אצלי כונן "C" הוא הכונן עם הפחות MB. לאחר סימון הכונן (על ידי לחיצה) תאשרו.
    בחלון הזה תוכלו לבחור איפו הגיבוי ישמר ( לא לשמור על הכונן שאותו אתם מגבים) אני שומר על כונן"D".
    תרשמו את שמו של הקובץ ותלחצו "SAVE".
    התוכנה תדחס את קובץ הגיבוי שלכם ובצורה כזאת הגיבוי ישקול הרבה פחות מאשר גודל הכונן המקורי אך עדיין יוכל להגיע לגודל של כ-5 ג'יגה או יותר תלוי בגודל הכונן שגיביתם. לכן תבדקו שישנו מספיק מקום על הכונן שבו תשמרו את הגיבוי לפני התהליך ( במידה והמקום עדיין לא יספיק התוכנה לא תאפשר לכם להמשיך את הפעולה (תופיע הודעה) וזה יחזיר אותכם לחלון הראשי. בדרך כלל וינדוס חדש ללא הרבה תוספות אמור להיכנס לדיסק רגיל של DVD של 4.7 ג'יגה.
    לאחר שתלחצו "SAVE" יופיע החלון הבא שבו תלחצו - "HIGH"
    תאשרו על ידי לחיצה על "YES"
    עכשיו כל מה שנשאר זה לחכות הגיבוי יכול לההיות כרבע שעה עד כ-חצי שעה כשגיביתי את הויסטה שלי זה לקח חצי שעה וכשגיביתי את המחשב הנייד כולל עדכונים ותוכנות זה לקח רבע שעה

לאחר הגיבוי הקבצים יראו בדומה לקבצי הגיבוי שלי- את הקבצים תוכלו לשמור על גבי דיסק DVD אחד או יותר וכשתרצו לשחזר בחזרה פשוט תעתיקו מהדיסק את כל הקבצים בחזרה לכונן שממנו הוצאתם אותם (לא לשכוח שום קובץ!!!)
    עכשיו אחרי שעשינו גיבוי נלמד איך לשחזר אותו !

local - partiton - from image
    תפתחו את הכונן שבו שמרתם את קובץ הגיבוי רק שכאן הוא לא יופיע בחלקים כמו שראיתם לאחר הגיבוי אלה כאן הוא יופיע כקובץ אחד - תלחצו עליו ותגיעו אוטומטית לחלון הבא.
    תאשרו
    תאשרו שוב
    תסמנו את הכונן שברצונכם לשחזר ( "C" אצלי) ותאשרו
    לאחר מכן תאשרו שוב והשחזור יתחיל !! שימו לב שתיהיה לכם אפשרות לעשות הפעלה מחדש תלחצו על האפשרות הזאת על מנת שהפעולה תושלם!!!

שימו לב טוב שבסוף השחזור הוא יתן לכם אפשרות לעשות RESTART למחשב תלחצו על זה! וכשהמחשב יופעל מחדש תוציאו מהר את הדיסק אחרת התוכנה תופעל שוב.

חלק ב'

תוכנות מומלצות

הרבה תוכנות מומלצות ובסיסיות ביותר שיעזרו למחשב שלכם ברמות

רוב העלאות הן שלי

א) תוכנה מצוינת לאיחוי כאן

ב) CCLEANER כאן

ג) EVEREST כאן

ד) AVG 7.5 מקורי עם סיריאלים כאן (שימו לב שהסיפרה 70 צריכה לההיות בצד שמאל ולכן תעתיקו את הסיריאל ללא ה"-70" ותוסיפו את הסיפרה 70 לאחר מכן יחד עם המקף "-"

ה) Ad-Aware SE Personal כאן

ו) WRAR בעברית כאן

ז) NOD32 + CRACK + הוראות הפעלה לקראק כאן

חלק ג' מדריך למניעת לאגים

נתחיל מהדברים הבסיסים ביותר ונתקדם

1) שיפילו כמה שפחות תוכנות בו זמנית

2) שהזיכרון של המחשב שלכם יהיה כמה שיותר פנוי בעיקר מתוכנות רבות שאתם מתקינים מומלץ למחוק תוכנות בעזרת

Your Uninstaller 2008 Pro 6.1.12.32 - תוכנה שימושית להסרת קבצים בצורה מסודרת ללא התקנה
    הקישור:http://rapidshare.com/files/80552070..._6.1.12.32.rar
    קרדיט ל-KID15

3) יש פטנט שנקר איחוי דיסק שזה תהליך שמסדר לכם את כל הקבצים של המחשב מומלץ לעשות זאת מדי שבוע והנה הסבר על איך לעשות זאת:
    א)הכנסו להתחל - תוכניות - עזרים-כלי מערכת - מאחה הדיסק.

ישנה תוכנה שעושה זאת באותו עיקרון רק יותר טובה ויותר מהירה
    הנה קישור להורדה שלה כאן

4) לאגים באינטרנט: תודעו שיש לכם כמה שפחות דברים פתוחים בסרגל הכלים של שורת הכתובות.

כדאי מדי פעם למחוק את כל ההיסטוריה של המחשב ואת כל קבצי ה-COOKIE מומלץ מאוד להשתמש בתוכנה בשביל זה CCLEANER שמוחקת את כל הקבצים שסתם מעמיסים על המחשב ולא מועלים (ברשותכם גם לבחור במדיוק את מה אתם בדיוק רוצם למחוק) כאן
    אחרי שתתקינו את התוכנה תסמנו את הדברים שברצונכם למחוק (התוכנה לא מוחקת מעודפים) לאחר שתסמנו את הקטגוריות הרצויות תלחצו על נתח ולאחר סיום הניתוח יופיעו לכם כל הקבצים שהוא מצא ואת גודלם. לאחר סיום הניתוח תלחצו על הפעל מנקה תאשרו וזהו זה. מומלץ לעשות תהליך זה מדי יום לפני שתכבו את המחשב.

5) לנתק את המחשב מהחשמל לפני הניקוי למניעת מקרי התחשמלות.
    ממולץ מאוד לנקות את הכונן של המחשב מדי חודש מכל האבק שמצטבר בו (במיוחד במאווררים) מפני שככל שהאבק מצטבר המחשב יתחמם יותר וזה משפיע לרעה על האופן שבו פועל המחשב. אם אינכם יודעים איך לעשות זאת מומלץ להזמין טכנאי או אדם שמבין בנושא ולתת לו לבצע תעבודה השחורה במקומכם.(אפשרי להשתמש במיבש שער, שואב אבק חלש,ואפילו במברשת צבע רכה). הנה אתה מצוין שמאתי שמסביר איך לנקות את המחשב בצורה מקצועיתכאן

6) לשמור על המחשב קר: אפשר לקנות מכשירי קירור ( יקרים). מה שכן אפשר בזול- ברוב המחשבים ישנה אפשרות להוספת מאוורים תלכו לחנות ותקנו כמה ותבקשו ממישהו שיחבר לכם אותם.
    הנה מדריך שמצאתי ב-FXP שיכול לעזור כאן
    הנה עוד מדריך פצץ כאן
    דרך שנייה: למי שיש לו אפשרות לעשות זאת, אפשרי לפתוח את המכסה של כונן המחשב ולשים אותו במקום גלוי כך שיתקרר יותר. בקיץ אפשר גם לשים מאוורר שפונה לכיון הפנים של הכונן הגלוי ויקרר אותו.

בקשר לתרסיס של הלחץ אוויר אתם יכולים להכין אחד תוצרת בית, טריק שלי: לוקחים מיבש שער כמובן שמכונים אותו על קור ולא חימום - לוקחים סרט הדבקה וחוסמים את פתח היציאה ברצועות של דבק נייר עד שלבסוף נשאר פתח קטן בלבד תודאו שכל הראש אטום לחלוטין מלבד הפתח הקטן שדרכו יצא לחץ אוויר בעוצמה רבה יותר מאשר המצב הרגל של מיבש השער ואז תוכלו לראות שברגע שתשתמשו בו (לאחר השימוש במיבש שער ללא דבק) יצא עוד הרבה אבק שלא יצא מהניסיון הראשון זאת מכייון הלחץ הרב שנוצר מפני שלאוויר ישנו רק פתח קטן לצאת אז הוא מתרכז בפתח הזה מה שיוצר לחץ אוויר לא רע בכלל לניקיוון. רק הבעיה היחידה היא ששטח הפנים שלו קטן יותר ולכן תצתרכו להעביר אותו במספר רב של זויות ומקומות על מנת לכסות שטח גדול בניקיון.

הנה תוכנה שבעזרת תוכלו לדעת מה הטמפרטורה של לוח האם שלכם והכוננים שלכם:
    כאןEVEREST

הועלה על ידי לאתר רפידשר

וירוסים
    ישנם וירוסים כגון טולעים וסוסים טרויאנים שמפיצים את עצמם ברשת דרך אימלים תמונות וכל דבר אחר (המחשב שלכם תמיד פרוץ לא משנה כמה הגנה ישנה עליו!!!!!)
    אומנם בכל זאת תוכנות כגון "חומת אש" ואנטי וירוס הכרחיות לשמירה על המחשב שלכם!!!! חשוב מאוד ומומלץ תמיד לעדכן את התוכנות הללו ולאפשר לוינדוס לקבל את כל העדכונים שהוא צריך אפשר להיכנס גם ל- התחל - תוכניות - WINDOWS UPDATE ולהוריד משם את SERVICE PACK3 ואת כל שאר הדברים שהוא יתן לכם. ( לא חובה SP3 )
    הערה: במקרה והוינדוס שלכם הוא פרוץ אז לא תוכלו לעדכן עדכונים של מיקרוסופט כגון ה-סרוויס פאק 3 לכן תצתרכו להפוך אותו למקורי הנה מדריך מצוין לזה כאן
    תעשו גם סריקה בעזרת האנטי וריוס שלכם פעם בשבוע ככה ותמחקו כל מה שהוא מוצא.

הנה מדריך מפורט לגבי הוירוסים: כאן

מדריכים איך להימנע מוירוסים
    כאן ( מדריך לוירוסםי במייל)
    יוספו בהמשך מדריכים נוספים

תוכנות כגון אימיול ומסנג'ר הן תוכנות שיתוף אשר מחברות מחשבים אחרים למחשב שלכם מה שמעמיס על האינטרנט בצורה משמעותית מאוד במיוחד אימיול (מסנג'ר לא כל כך) אם תכנסו להתחל - הפעלה - CMD - ותרשמו שם -NETSTAT בזמן שהאמיול דולק תראו כמה כתובות מחוברות אליכם למחשב וחלקם יכולים לההיות סוסים טרויאנים ותולעים. אם ישארו לכם מעל 3 כתובות גם לאחר כיבוי כל תוכנות השיתוף "אימיול" מסנג'ר וכאלה מומלץ מאוד להעזר בתוכנה
    AD AWARE ששמתי בחלק ב' במדריך. הם גורמים להאטת האינטרנט בצורה משמעותית מאוד ( ירידה משמעותיתבמהירות הגלישה היא גם סימן לוירוסים אפילו קטנים).
    או במדריך בנעוצים של פורום תמיכה תכנית להסרת רוגלות

הורדה איטית באינטרנט

הרבה אנשים לא מבינים למה האינטרנט שלהם מוריד לאט ( במיוחד מאתרי האלעה ).
    שאלה שחוזרת על עצמה שוב ושוב ושוב ושוב ..... "למה כשאני מוריד מרפידשר זה לאט?" (דוגמה).
    כל אתרי האלעה השונים הם עמוסים מאוד ולכן הם מגבילים את מהירות ההורדה במיוחד בשעות היום אתר כמו MAGAUPLOAD ( אם רשמתי טוב) במשך היום יוריד בין 7-50 KB לשנייה 50 במיקרה הטוב רק לאלו שיש אינטרנט ממש מהיר 5 מגה ומעלה יורידו ממנו בצורה נורמלית.
    הבעיה היא שאין הרבה מה לעשות בנידון כשהאתרים עמוסים אז הם עמוסים וההורדות איטיות ומוגבלות.

נערך לאחרונה על ידי zaraki_kenpachi_rule, 10-10-2008 בשעה 16:01
    1) לסדר את המחשב +לעשות אותו יותר מהירכאן
    2) תוכנות ללא התקנה א)כאן ב)וכאן
    3) סוף לפרמוטים+איחו יCLEANER EVEREST AVG Ad-Aware NOD32 כאן

2. 07-10-2008 20:40 #2
    _Dorr_ מנותק מנהל פורומים מחשבים ניידים וקנייה ומכירה - חומרה לשעבר
    בן
    שם פרטי
    Ðorr
    תודה אחי

,AMD CrossFireX Technology
    .Because two are better then one

3. 07-10-2008 21:12 #3
    תודה

4. 07-10-2008 22:20 #4
    בן
    תודה מדריך סופר מושקע

5. 07-10-2008 22:40 #5
    בן
    שם פרטי
    Adir ツ
    תודה רבה אחי,
    מדריך מאוד מושקע..

6. 07-10-2008 23:00 #6
    בן
    שם פרטי
    אלעד
    עכישו שיפרתי!!!!!!! למרות שהרוב כאן זה דברים קצת קו קו אני צריך לעבוד על העריכה

7. 08-10-2008 01:36 #7
    בן
    שם פרטי
    דניאל
    תודה רבה

צפו בחתימה שלי:
    מנהל פורום THE SIMS לשעבר.

8. 08-10-2008 06:54 #8
    בן
    שם פרטי
    Ziv Avitan
    מדריך טוב!
    תודה רבה!
    iPhone 2G 8GB>>iPhone 3G 16GB>>iPhone 3Gs>>iPhone 4 16GB>>iPhone 5 >>iPhone 5S

iMac 21.5" inch

F.C. Maccabi Haifa <3

9. 08-10-2008 07:35 #9
    בן
    שם פרטי
    ליאל
    איזה מושקע!!!
    וגם מאוד יעיל, אין אתה מלך...

מחפש מעצב שיעצב לי חתימה, מי שרוצה בה"פ.

תודה מראש, hikarogosay

10. 08-10-2008 07:38 #10
    בן
    שם פרטי
    אבי
    יש לי את התוכנה ואני העלתי אותה לפה מזמן זאת תוכנה מאוד סוסה מציע לכם

!Parkour And FreeRun For Life

פארקור ופרי ראן דרך ולחיים!

11. 08-10-2008 08:27 #11
    בן
    שם פרטי
    יאעע מאי
    פרמוט יותר טוב מהתןכנה הזאתתתתתתת

12. 08-10-2008 08:58 #12
    שם פרטי
    www.fxp.co.il
    תודה מושקע... אבל לא ניראלי שלוכך לעשות את כל המדריך תוח כמה דקות ...

13. 08-10-2008 09:29 #13
    בן
    שם פרטי
    Bitons-User
    תודה אחי
    נראה סבבה
    אחלה השקעה!

14. 08-10-2008 09:42 #14
    בן
    שם פרטי
    יוסי
    תודה אחי

15. 08-10-2008 10:30 #15
    בן
    שם פרטי
    אלעד
    ציטוט פורסם במקור על ידי SNIRY14 צפה בהודעה
    תודה מושקע... אבל לא ניראלי שלוכך לעשות את כל המדריך תוח כמה דקות ...

תתפלא לשמוע שכל התהליך לוקח כ-20 דקות ואני אסביר לך איך

2 דקות לצרוב את התוכנה על דיסק ( היא שוקל כולה 1 מגה)

רבע שעה בערך להכין תגיבוי = 17 דקות

ועוד 3 דקות לשחזר אותו = 20 דקות!!!!!!!!!!!!!!!!

ראית איזו טובה

ובקשר למי שרשם למעלה שפירמוט יותר טוב אז תקשיב כל הקטע הוא שזה שחזור מערכת אתה מגבה את המחשב שלך לאחר פירמוט ולאחר התקנת הדריברים שבו מה שאומר שהשחזור הזה טוב בדיוק כמו פירמוט!!!+ שאתה לא צריך לעשות את כל התהליך הארוך של התקנת הדריברים והוינדוס מההתחלה אלה עושה אותו תוך 3 -10 דקות!!!!!!!!!!!

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner