fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!

1. 10-10-2008 11:09 #1
    בן
    שם פרטי
    ITZIKCORE
    שלום חברים.בזמן האחרון,ראיתי שהרבה ממכם מחפשים סרטי קומדיה טובים.אז הנה החלטתי לפנק אתכם בהמלצות לסרטים.רוב הסרטים שיהיו פה,הם סרטים ממש מוכרים.אבל בכל זאת למי שמכיר ולמי שלא.

סיקורים לסרטי קומדיה

1.(Almost Heroes (1998
    כמעט גיבורים.תקציר:בשנת 1904 נשלחו ווילאם קלארק ולואיס מריווטר,לחקור את השטחים הבלתי מסומנים של צפון מערב אמריקה על ידי תומס ג'פרסון הנשיא.כמובן שהיו עוד צוות חוקרים,שרצו לצאת למסע הזה,ולחקור בעצמם את השטחים הלא מסומנים של צפון מערב אמריקה.שני גברים שאולי אין להם את האינטליגנציה,והמקצועיות של לואיס וקלארק,אבל גברים בכל זאת!לצוות השני קראו לסלי (מתיו פרי) והנט (כריס פארלי).הם אספו את הצוות הכי "טוב" שהם יכלו להשיג,ויצאו יחדיו למסע של טעויות לעבר אמריקה הצפונית.
    הטריילר.
    סרטי הקומדיה הכי יפים!!!
    2.(Beverly Hills Ninja (1997
    הנינג'ה מבוורלי הילס.תקציר הסרט:
    מסופר שתינוק זר,אמור להגיע יום אחד למקדש של נינג'ות ביפן,ולגדול להיות המאסטר נינג'ה הכי גדול!
    כן,הגיע תינוק זר למקדש,לפי האגדה של הנינג'ות.אבל ככל שהזמן עובר,וככל שהאימונים של הסנאסיי שלהם נהיים יותר רציניים,הילד הזה בכלל לא מה שהם חשבו.הוא רק נהיה יותר צרה צרורה שאין כמוהה,גם לעצמו וגם לנינג'ות שמסביבו.
    יום אחד הנינג'ות יצאו לאימון,ורק הרו {כריס פארלי} נשאר לשמור על הדוג'ו לבדו.בזמן שהוא במקדש הדוג'ו,מגיעה לשם אישה יפת מראה.היא סיפרה לו,שהיא מחפשת נינג'ה שיצא לחקור את בעלה,כי היא חושדת בו שהוא פושע.כמובן שאף נינג'ה לא הייתה באותו יום,כולם יצאו לאימונים.אז הרו {כריס פארלי} החליט לקחת את העניינים לידיים.הוא החליט שהוא יוצא בעצמו לחקור,ולהוכיח אחד ולתמיד שהוא הנינג'ה שכל הנינג'ות ציפו לו!
    הטריילר:

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!
    3.{Big Stan {2007
    סטן הגדול.תקציר:סטן {רוב שניידר} הוא "איש עסקים" נכבד מאוד,הוא מתעסק בעסקי הנדלן.יום אחד הוא נאשם בסעיפי הונאה,ונגזר עליו 3 שנים בכלא.אבל לפני שהוא יכנס לכלא,יש לו חצי שנה לעשות עבודות שירות לקהילה.סטן החליט שהוא לא רוצה להיות הכלבה של האסירים בכלא,הוא החליט שהוא חייב להגן על עצמו.יום אחד אחרי שהעיפו אותו על התנהגות מחפירה מחוג הג'ודו.עמד מולו איש זקן.האיש הזקן הזה לא היה סתם איש זקן,אלא מומחה הכי גדול באומנות לחימה.הוא לימד את סטן כל מה שהוא יודע,אבל הכול!ואז שסטן ניכנס לכלא העניינים התחילו להיות ממש מחוממים.
    טריילר

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!

4.(Booty Call (1997
    סקס לקינוח.תקציר:שני חברים {ג'ימי פוקס וטומי דוידסון} יוצאים לדייט עם שתי בחורות.אחרי הדייט שני החברים החליטו שהם רוצים לקחת את הערב לחלק האינטימי.אבל הבנות הן עקשניות ברמה שלא יתואר.הערב הזה הפך למסע ארוך ומעייף לשכנע את הבנות לשכב איתם.אבל לשכנע אותן זה אולי לא היה החלק הכי קשה שלהם.החלק הכי קשה שלהם היה להשיג אמצעי מניעה,באמצע הלילה.
    הטריילר

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!

5.(Caffeine (2006
    קפאין.תקציר:בתוך מסעדה קטנה וצנועה שבלונדון,מתחרשים להם שם הרבה דרמות.חלק מהעובדים ממורמרים מהלקוחות המוזרים ביותר שבאים לשם.לכולם יש שם סודות!לעובדים עצמם,וללקוחות המוזרים שניכנסים כל רגע,יש סיפור לספר,וסודות משעשעים ביותר מתגלים להם שם.
    http://www.reelzchannel.com/movie/226335/caffeine הטריילר

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!

6.(norbit (2007
    נורביט.תקציר:נורביט ננטש על ידי הוריו כשהיה תינוק.מר וונג מנהל בית היתומים גידל אותו כמו בנו.לנורביט הייתה חברה טובה שגדל איתה בבית היתומים שקראו לה קייטי.עם הזמן נורביט בלא ברירה,נישא לאישה מפלצת ששמה רספוישה.
    אישה רעה,שהיה לה כוח נפשי,פיזי,וכלכלי.יום אחד נורביט פגש בחברתו קייטי,אחרי שנים רבות.הם התיידדו מחדש,ואז נורביט הבין שהיא האחת בשבילו.הוא ניסה להשיג את קייטי,ולהתחמק מאישתו בדרכיו שלו.
    הטריילר
    סרטי הקומדיה הכי יפים!!!
    7.(school for scoundrels (2006
    בית ספר לאפסים.תקציר:רוג'ר {פול סיצר} הוא בחור ביישן,נעים הליכות,ומוסרי.אבל האם כל זה מביא לו תועלת בחיים?לא!
    החיים של רוג'ר לא ממש מחייכים אליו.הוא מאוהב בשכנתו אמנדה,אבל אין לו מספיק אומץ לעשות משהו בנידון.בעבודה הוא הכבשה השחורה שכולם צוחקים עליו.אין לו הצלחה בשום דבר שהוא לוקח יד בו!חברו הטוב של רוג'ר {דוויד קרוס},קם לעזרתו של רוגר,ומשכנע אותו לקחת חלק מקורס של "להרים את הביטחון,ולחזק את הגבריות שלך".רוג'ר אחרי התלבטות קלה,הסכים לקחת את הקורס,ולשפר סוף כול סוף את חייו.משם כל העלילה רק מסתבכת!

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!

8.(The Brothers Solomon (2007
    האחים סולומון.תקציר:שני אחים לא יוצלחים עם בנות,ובכלל לא יוצלחים!יוצאים למשימה,להביא תינוק לעולם בשביל שאבא שלהם יקום מהקומה.הם מאמינים שאם הם יביאו לאביהם נכד,הוא ישמח ויקום מהקומה.אז הם יוצאים לדרך,בשביל להכיר כל בחורה שרק אפשר,שתרצה לעשות עימם תינוק.עד שהם מצאו מישהי יפה,וצנועה שהסכימה לעשות בשבילם ילד.אבל לא בחינם!כל העלילה של הסרט הזויה ביותר ומצחיקה בטירוף!

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!
    9.(jingle all the way (1996
    מתנה בלתי אפשרית.תקציר:גי'מי רוצה מתנה לחג המולד,מתנה של טורבו מן.ג'ימי ביקש מאביו הווארד {ארנולד שווצינגר} שיקנה לו את הבובה הזאת.אבל הווארד הוא בנאדם שרק מבטיח,ומבטיח ומבטיח ומבטיח,אבל מתי הוא יקיים את הבטחותיו.עד שהוא החליט שהוא מקיים הבטחה כלשהי,שזה לקנות לג'ימי את הדבר שהוא הכי מעוניין לחג מולד,גם זה לא הלך כמו שהוא רצה.החג כבר עמד לבוא,כל העותקים של טורבומן כבר נמכרו,והווארד נזכר בדקה האחרונה ללכת להשיג.
    הוא יצא למסע של טעויות ברחבי העיר,רק בשביל להשיג לגי'מי את אשר הוא חפץ .

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!

10.(The Wedding Singer (1998
    זמר החתונות.תקציר:רובי (אדם סנדלר) הוא זמר החתונות של העיר.כולם מכירים אותו,כול מי שיש לו אירוע מזמין אותו להיות הזמר.יום אחד הוא עמד להתחתן עם חברת נעוריו,אהבת חיו.רק שביום חתונתו היא לא הגיעה,היא עזבה אותו.ורובי ניכנס לדיכאון,ומאז התחיל להתנהג ביאוש.עד שהכיר את ג'וליה (דרו ברימור) שהתיידד איתה,והקשר הידידות הזה הרים אותו על הרגליים.רק שבמשך הזמן זה לא היה רק קשר של ידידות,אהבה פרחה לה.

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!
    11.(Blue Streak (1999
    הנוכל המבריק.תקציר:הנוכל מיילס (מרטין לורנס).הוא לא סתם נוכל,אלא נוכל מבריק!מיילס ניתפס על ידי המשטרה פורץ לתוך מוזאון יקר ערך,ומשם גונב יהלום ששווה הון.רק שהוא ניתפס,הוא ניתפס בלי היהלום,רק בזירת הפשע.מיילס המבריק החליט שאם כבר הוא נתפס,אז הוא יהיה חייב להחביא את היהלום.אבל הוא ניכנס לכלא.אבל כשמיילס יוצא מהכלא הוא ישר
    רץ לעבר מקום המחבוא של היהלום.הוא חשב לעצמו שהכול ילך כשורה,שהוא יגיע לאותו מקום,ושם הוא ימצא את היהלום הנוצץ.פה הטעות שלו.כשהוא הגיע לאותו מוזאון,שהיה מוזאון.הדבר היחידי שנראה מולו,זה תחנת משטרה ענקית.כן כן נבנה שם תחנת משטרה.אז מיילס החליט שהוא ממש לא הולך לוותר על היהלום.כאן רק העלילה מתחילה.

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!
    12.(me, myself, and irene (2000
    אני,עצמי,ואיירין:תקציר:צר'אלי הוא איש משטרה מצוין ביותר,של רוד איילנד.כשהוא היה צעיר הוא נישא לאהבת חייו לילה.רק שאחרי החתונה היא עזבה אותו,והלכה עם מישהו אחר.צארלי ניכנס לדיכאון של ממש,ולא היה כפי שהיה.הוא לא היה מודע למי שהוא היה.פעם הוא היה איש של עקרונות,עם ביטחון,עם כבוד.אבל אחרי שלילה עזבה אותו,עולמו נחרב.אבל לילה הותירה לו את שלושת ילדיו שלא ממש דומים לו בשום דבר,אבל מה שעשה לו טוב בחיים אחרי שלילה עזבה אותו,זה שלושת ילדיו.הם היו חכמים ברמה,והיו אוהבים אותו ומכבדים אותו ממש.אבל יום אחד צארלי נקרא לקחת אישה שהורשעה בשימוש בסמים,למדינה אחרת שישפטו אותה שם.ומשם העלילה מסתבכת יותר.
    הטריילר.

סרטי הקומדיה הכי יפים!!!
    נערך לאחרונה על ידי itzikcore, 10-10-2008 בשעה 11:19

2. 10-10-2008 12:21 #2
    בן
    נחמד
    אמריקן פאי גם מצחיק
    מה איתו?

3. 10-10-2008 12:36 #3
    בן
    שם פרטי
    ITZIKCORE
    ציטוט פורסם במקור על ידי Marikour צפה בהודעה
    נחמד
    אמריקן פאי גם מצחיק
    מה איתו?
    ברור שהוא מצחיק!
    אבל לא רציתי לכתוב אותו פה.
    לא הלכתי על סרטי המשך.
    הלכתי על סרטים בלי המשכים.

4. 10-10-2008 13:19 #4
    בן
    מכל אלה ראיתי רק את נורביט ואת הנוכל המבריק של מרטין לורנז באמת סרט מצחיק זה קומדיית פעולה כזאת..

5. 10-10-2008 13:25 #5
    בן
    שם פרטי
    ITZIKCORE
    נו,בגלל שאני חושב שיש עוד סרטי קומדיה טובים שאנשים לא ראו,וזה הפסד.
    אז לשם כך,פתחתי נושא המלצות,שאנשים יכירו את הסרטים הללו!

6. 10-10-2008 15:29 #6
    בן
    שם פרטי
    ITZIKCORE
    חברה למה אף אחד לא מגיב?כל ההשקעה הזאת לא שווה כלום!

7. 10-10-2008 15:50 #7
    בן
    שם פרטי
    אחי מה עם בוראט?
    ואם אתה רוצה להוסיף המשכים אז אני מציע את הרולד וקומר 1,2 ואמריקן פאי 1-6.
    בכל מקרה, מהסרטים שציינת אני ראיתי רק את הנינג'ה מבוורלי הילס ונורביט.
    אין חתימה.

8. 10-10-2008 16:33 #8
    בן
    חח אלוהים ישמור מאיפה אתה מביא תסרטים האלה=/
    ראיתי רק את נורביט מהרשימה

9. 10-10-2008 16:38 #9
    בן
    שם פרטי
    ITZIKCORE
    ציטוט פורסם במקור על ידי 6Jigsaw6 צפה בהודעה
    ציטוט פורסם במקור על ידי NuTeLlA צפה בהודעה
    אחי מה עם בוראט?
    ואם אתה רוצה להוסיף המשכים אז אני מציע את הרולד וקומר 1,2 ואמריקן פאי 1-6.
    בכל מקרה, מהסרטים שציינת אני ראיתי רק את הנינג'ה מבוורלי הילס ונורביט.
    חברים אני לא מבין אתכם בכלל!!
    תגידו עוד לא הבנתם,שאני אוהב להביא לכם סרטים,שאני חושב שעדיין הרבה לא שמעו עליהם?
    במקום להגיד תודה,אני יבדוק את מה שלא ראיתי,אולי באמת סרטים ששווים צפייה!
    אתם עושים משהו שלא רצוי בכלל.שזה לומר,אבל מה זה הסרטים האלה,אנחנו לא מכירים אותם!
    זה העניין,אני רוצה שתכירו אותם!.חבל שבמקום להגיד תודה,אתם רק מנסים להכניס דברים שלא
    קשורים לקונספט של התוכן.

10. 10-10-2008 18:39 #10
    בן
    אני ראיתי את הנוכל המבריק של מרטין לורנז ואני יכול להגיד לך שזה לא סרט משעמם בכלל

חוץ מזה כל סרט שמרטין לורנז משחק בו לא ישעמם אותך...

11. 10-10-2008 18:58 #11
    בן
    לא התכוונתי שהסרטים משעממים,התכוונתי שאני אישית לא מכיר אותם ואולי שחכתי להוסיף שאני ישמח לראות את חלקם.

12. 10-10-2008 19:02 #12
    בן
    שם פרטי
    ITZIKCORE
    לא התכוונתי שהסרטים משעממים,התכוונתי שאני אישית לא מכיר אותם ואולי שחכתי להוסיף שאני ישמח לראות את חלקם.
    ואחרי שתראה,אני גם בטוח שתודה לי.
    כי הסרטים הללו ממש יפים,תודה על
    התגובה.

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner