fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
פרסום|

המפלצת ממונטוק!! *שווה כניסה*

1. 17-10-2008 19:49 #1
    בן
    המפלצת ממונטוק: דביבון מסוג נדיר או מפלצת שטרם נראתה?

מה מעסיק את התקשורת האמריקאית יותר מברק אובמה ומורגן פרימן גם יחד? יצור מוזר וקירח שנסחף בסוף יולי אל החוף במונטוק, ניו יורק ומעורר דיונים אינסופיים. קריפטוזאולוגיה במיטבה

עלמה גור | 21/8/2008 18:04 המפלצת ממונטוק!! *שווה כניסה* המפלצת ממונטוק!! *שווה כניסה* המפלצת ממונטוק!! *שווה כניסה* המפלצת ממונטוק!! *שווה כניסה* המפלצת ממונטוק!! *שווה כניסה*
    המפלצת ממונטוק!! *שווה כניסה*המפלצת ממונטק

מה מעסיק את התקשורת האמריקאית יותר מברק אובמה ומורגן פרימן גם יחד? יצור מוזר שנסחף בסוף יולי אל החוף במונטוק, ניו יורק. היצור הקירח חלקית ובעל פה הדומה למקור מסעיר את הדמיון האמריקאי ומעורר דיונים אינסופיים בשאלה האם זה דביבון (רקון), כלב מעוות או צב שאיבד את שריונו, או שמא מדובר במפלצת שטרם נראתה קודם?

החיה המוזרה צולמה על ידי שלוש עלמות בחצר בית של חבר שלהן ומאז היא לא יורדת מהכותרות. יש כאלה שמתעקשים למצוא לנתונים הסבר מדעי הגיוני וכתמיד, יש גם כאלה שמעדיפים את האפשרויות האקזוטיות יותר. רוצים לשפוט בעצמם? עשו ב-YouTube חיפוש של Montauk Monster וקבלו שפע של חומר שמבוסס על שניים-שלושה צילומים.

באתר Cryptomundo שעוסק בקריפטוזאולוגיה, כלומר חקר יצורים שאינם מוכרים על ידי המדע, כמו המפלצת מלוך נס וביגפוט, טוענים שביום רגיל יש 25,000 עד 35,000 כניסות לאתר. אחרי שפורסמה הידיעה הראשונה על המפלצת ממונטוק מספר הכניסות הגיע בשיאו ל-1,519,624, ביום ה' ה-31 ביולי, כנראה בשל קישורים לסיפור מאתרים רבים אחרים.

המפלצת המתה הפכה עד מהרה לסלבריטי, וכבר לא משנה אם מדובר בגזע נדיר של דביבון שמצא את מותו בים או בחיה שאינה מוכרת לאדם. כמו כל סלבריטי המפלצת קיבלה זמן מסך בערוצים שונים. אתר החדשות Newsday קרס וכך גם אתרים אחרים שנחשבים פחות "רציניים" כמו Boing Boing וה-Anomalist שפרסמו ידיעות על המפלצת.

כנראה שהיתרון של המפלצת ממונטוק טמון בתמונות. בניגוד לכל מיני דימויים מטושטשים או חשודים בעיבוד בפוטושופ, כאן יש לנו צילומים ברורים למדי ומקרוב של היצור המת. אתר animachina פרסם איורי הדמיה שמראים כיצד דביבון שמנמן הפך לאותה מפלצת שמסעירה את ארצות הברית, אבל זה לא השקיט את הסערה התקשורתית ואת הסקרנות שמסרבת לשכוך.

בלי פוטושופ

לא לקח זמן עד שהיצור שימש חומר גלם לבדיחות. רוברט פול רייס מהאתר News Blaze הוא אחד משורה של קומיקאים שלא יכלו להישאר אדישים. הוא כתב "עשר סיבות לכך שהמפלצת ממונטוק צריכה להיות סגנית הנשיא של ג'ון מק'קיין". לא כולם חושבים שזה מצחיק, והנה דוגמה: "רק לבן אדם מת או למפלצת מתה יש פחות כריזמה מאשר למק'קיין. הסנטור הבכיר מאריזונה לא צריך להיות מודאג מכך שהמפלצת תגנוב לו את ההצגה מעל דוכן הנאומים." נו.
    Fox News ראיינו את ג'ף קורווין, מומחה לחיות בר מ- Animal Planetשאמר ש"כולנו מטומטמים" והסביר בנחישות מדוע המפלצת היא יונק, כנראה דביבון מסוג נדיר, ומה שנראה כמקור הוא פשוט ניבים בפה שהחל להירקב. בינתיים הגוויה לא עברה בדיקות דנ"א. שלוש הנשים שאחראיות לצילומים – רייצ'ל גולדברג, קורטני פרוין וג'נה יואיט, טוענת שהיצור אמיתי, שהן לא עיבדו את התמונות בפוטושופ, וכמה ימים לאחר תחילת הסערה הן פרסמו תצלום נוסף. כשנשאלו על ידי מראיין בערוץ הכבלים Plum TV היכן נמצאת הגוויה,הן הפכו קצרות רוח במקצת וסיפרו שהיא נרקבה בחצר של חברן ואז סולקה משם. לאחר מכן הן אמרו שהן מקוות שמדענים ייצרו עמן קשר כדי לגלות באיזה מין יצור מדובר, וסתרו את עצמן כשהוסיפו: "הוא בתוך קופסה"

מאוחר יותר הגיע ל-Fox News קטע וידיאו מחבר-גולש של השלישייה שטען שהגופה נמצאת בחצר ביתו. בווידיאו רואים גוויה, שמה שנשאר ממנה זה עור ועצמות. במקביל הערוץ ציין שחברת המשקאות Venom פתחה בלוג שמציע אספקה לכל החיים של מוצריהם למי שיתפוס מפלצת מונטוק חיה. רייצ'ל גולדברג, אגב, יצרה סרט בשם Splinterheads ואחת הסברות היא שרייצ'ל שתלה את הגופה בחוף כאמצעי לקידום הסרט שלה. הסברה האפלה ביותר שקשורה ליצור טוענת שהוא תוצר של ניסוי שהשתבש במכון לחקר בעלי חיים שנמצא בסמוך.

קרדיט לאתר NRG..

אם אתם רוצים לקרוא את הכתבה בבירור יותר,
    http://www.nrg.co.il/online/43/ART1/777/085.html

תהנו!

2. 17-10-2008 20:00 #2
    בן
    חחחחח..
    וואי מגניב..תודה אחי..

3. 17-10-2008 20:01 #3
    בן
    בבקשה ^_^

4. 17-10-2008 21:13 #4
    yoav1 מנותק מנהל פורום מדע בדיוני לשעבר
    בן
    זה פורסם פה בעבר ואני חושב שקראתי שזו מתיחה
    ודרך הגב זה לא מעסיק את העולם יותר אובמה ומקיין
    אם כן כבר היתי שמוע על זה
    וזה ניראה לי פוטושופ אני יודע שלא שלך אבל ראיתי את זה בעבר וזה זיוף

5. 18-10-2008 19:19 #5
    בן
    מבחינתך הכל בעולם זה זיוף..

6. 19-10-2008 00:16 #6
    בן
    כי היתי יודע על זה...
    אני קורא דברים מיסתכל בחדשות
    בודק כול יום בידען ^^
    רק כדי לגלות על דברים חדשים
    ואם אני רואה תמונה של מיפלצת שאין הוחכות שהיא באמת קיימת אז כן זה זיוף עד הודעה חדשה
    ודרך הגב ניזכרתי מישהו הביא את זה
    ואז מישהוהיבא תמונה של חיה כול שהיא הצליב וראו שזאת אותה חייה
    אם התצלום אמיתי זו חייה שפשטו את עורה כדי להגיע לכותרות מזעזע!
    ואם אתה רוצה הוחכה תיסתכל על החייה - היא ניראת לך כמו משהו שיכול ליחיות?
    הרגליים שלה חסרות צורה היא לא יכולה ללכת הזנב הזה חסר תועלת לחלותין זנב תפקידו לישמור על שיבוי מישקל החייה וזנב כזה לא יעזור לחייה בגרוש בקיצור זו השחתה או של תמונה או של חייה (אם היתי יכול ליבחור אני מקווה שרת התמונה הושחטה)

7. 19-10-2008 00:27 #7
    בן
    שם פרטי
    עמית
    ציטוט פורסם במקור על ידי yoav1 צפה בהודעה
    כי היתי יודע על זה...
    בודק כול יום בידען ^^
    ואם אני רואה תמונה של מיפלצת שאין הוחכות שהיא באמת קיימת אז כן זה זיוף עד הודעה חדשה
    הרגליים שלה חסרות צורה היא לא יכולה ללכת הזנב הזה חסר תועלת לחלותין זנב תפקידו לישמור על שיבוי מישקל החייה וזנב כזה לא יעזור לחייה בגרוש בקיצור זו השחתה או של תמונה או של חייה (אם היתי יכול ליבחור אני מקווה שרת התמונה הושחטה)
    מה פיתאום, אתה טועה!
    זה חיה מהירח, היא עלתה על החללית בדרך בחזרה שלא שמו לב.
    מה זה לא ברור??

8. 19-10-2008 00:36 #8
    בן
    אתה לא זה שאמר באשכול השני שאתה רוצה שאנשים יפסיקו לדבר שטויות?

אין חיים בירח הוא מת - שומם. בלי אטמוספריה בלי מים בלי כלום רק אבן לבנה
    והדבר הזה לא יכול לעלות על חללית אין לו ידיים הרגליים שלו לא בנויות להליכה בכול מצב לא על 4 ולא על 2
    הפה שלו לא בנוי לדיבור דבר שמאוד הכרחי לזיוויליזציות מיתקדמות
    המוח שלו קטן לפי הגולגולת
    ובקיצור זה זיוף אם זיוף שנעשה במחשב (אני מקווה) או זיוף שעלה בחיי חיה מיסכנה

9. 19-10-2008 00:56 #9
    בן
    שם פרטי
    עמית
    אתה לא זה שאמר באשכול השני שאתה רוצה שאנשים יפסיקו לדבר שטויות?

אין חיים בירח הוא מת - שומם. בלי אטמוספריה בלי מים בלי כלום רק אבן לבנה
    והדבר הזה לא יכול לעלות על חללית אין לו ידיים הרגליים שלו לא בנויות להליכה בכול מצב לא על 4 ולא על 2
    הפה שלו לא בנוי לדיבור דבר שמאוד הכרחי לזיוויליזציות מיתקדמות
    המוח שלו קטן לפי הגולגולת
    ובקיצור זה זיוף אם זיוף שנעשה במחשב (אני מקווה) או זיוף שעלה בחיי חיה מיסכנה
    אחי, ציניות..
    ציניות.

10. 19-10-2008 02:17 #10
    בן
    כי היתי יודע על זה...
    בודק כול יום בידען ^^
    חח אחינו הופה הופה מנהל חכם יש לנו XD..
    תמשיך להתעדכן בידען ואני אמשיך להביא לפה ידיעות מזוייפות,
    עשינו עסק?!

ציטוט פורסם במקור על ידי xxamitx צפה בהודעה
    מה פיתאום, אתה טועה!
    זה חיה מהירח, היא עלתה על החללית בדרך בחזרה שלא שמו לב.
    מה זה לא ברור??
    תפסיק לזלזל.

11. 19-10-2008 03:38 #11
    בן
    אם יש מכון לחיות בסמוך, כנראה שזה מה שזה. זה אולי קצת מבעית, אבל זה לא אמיתי - כלומר אין מין מיוחד של דביבון או משהו כזה.

12. 19-10-2008 13:49 #12
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי amitvax12 צפה בהודעה
    חח אחינו הופה הופה מנהל חכם יש לנו XD..
    תמשיך להתעדכן בידען ואני אמשיך להביא לפה ידיעות מזוייפות,
    עשינו עסק?!

תפסיק לזלזל.

1)חחחח עשינו עסק ^^

2)הוא לא מזלזל זו סתם ציניות ,צחוק אין מה להיתרגש

13. 19-10-2008 14:17 #13
    בן
    שם פרטי
    עמית
    ציטוט פורסם במקור על ידי amitvax12 צפה בהודעה

תפסיק לזלזל.
    אני לא מזלזל (כאילו באמת שלא ניסיתי, מתנצל אים פגעתי במישהו), זה לא אשמתי שיש לי חוש הומור גרוע..

14. 19-10-2008 20:06 #14
    בן
    חח מגניב , איכסס

~ ~ ~I AM SEXY AND I KNOW IT ~ ~ ~

15. 19-10-2008 21:21 #15
    בן
    שם פרטי
    מקס
    זה לא זיוף ולא כלום.
    זה פשוט דביבון(רקון) שטבע, וכל הפרווה שלו נמסה בגלל המים.
    ראיתי תמונות השוואתיות של זה עם שלד של דביביון, והכל היה זהה, עד לשן האחרונה.
    מבנה הגולגולת של הרקונים מזכיר מקור. אין שום דבר מיוחד בזה...

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner