fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

[סיפור זימה] סקס עם המורה ללשון

1. 15-03-2007 15:16 #1
    שם פרטי
    מאחורי ההר..
    סקס עם המורה ללשון- סיפור זמה ראשון שלי!

אני רון- נער בכיתה יא' גבוה, שזוף, יפה, ודי שרירי.
    אני לומד בבית ספר תיכון רגיל, כמו כל אחד. אבל מה שלא רגיל בתיכון שלי, הוא המורה.
    ענבל הייתה המורה ללשון שלי, האישה הכי יפה שראיתם! שיער בלונדיני מתולתל, עיניים כחולות כמו הים, גוף מחוטב ושזוף, שדיים עגלגלים ועומדים, בערך מידה c תחת ממוצע ועגול, ורגלים ארוכות וחלקות. ענבל תמיד אהבה להפציץ אותנו במבחנים, ואני כמובן הייתי מתקשה כדי להשאר איתה אחרי הלימודים כדי שתסביר לי את החומר. יום אחד לפני מבחן בלשון, ענבל רצתה שאשאר אחרי הלימודים בכיתה כדי שתשאר להסביר לי את החומר למבחן. ואני כמובן שמחתי.
    הצלצול נשמע, כל התלמידים רצו לביתם ואני נשארתי וחיכיתי לענבל. לפתע היא באה, כל כך יפה וכל כך סקסית, מזיזה את התחת שלה תוך כדי הליכה, ממש מלאך.
    היא התיישבה והתכופפה להוציא את הספרים, ואני בנתים בהיתי לה ישר לתוך השדיים.
    היא שמה אותם על השולחן והתחילה להקריא לי את החומר, אבל אני לא הייתי יכול להיות מרוכז, כל הזמן הסתכלתי עליה, עד שהרגשתי שאני לא יכול, הרמתי לה את הראש בעדינות והתחלתי לצרפת אותה נשיקה שהיא בחיים לא תשכח! אבל הרגשתי שהיא מנסה להשתחרר וישר עזבתי, ואז היא נעצה בי מבט מתפלא. מרוך בושה רצתי לשירותים ונעלתי את עצמי בתוך התא.
    ממש התאכזבתי, לא ידעתי מה לעשות, אולי היא תדבר עם ההורים שלי או משהו.. הייתי ממש במבוכה.
    פתאום אני שומע צעדים מתקרבים אלי ואז דפיקות על דלת התא של השירותים, פתחתי ותנחשו מי זאת הייתה? ענבל כמובן. היא הסתכלה לי ישר לתוך העיניים ואני לשלה. פתאום היא קפצה עלי עם רגליים פתוחות, הושיבה אותי על האסלה והתחילה לנשק אותי וממש להתחרמן עליי! בהתחלה הייתי טיפה מופתע אבל ישר המשכתי לנשק אותה ולזרום. היא הורידה לי את החולצה ונישקה אותי בכל הגוף, ירדה לצוואר, אחר כך לחזה, ואז ליקקה לי ריבוע ריבוע עד שהגיעה למכנסיים. היא פתחה לי את הכפתורים בג'ינס והורידה אותו בפראות. ישר החייל שלי התחיל להתקשות והתחתונים כמעט נקרעו. היא התרוממה טיפה למעלה והסתכלה עלי ואני חייכתי. היא הורידה לי את התחתון והתגלו מולה 20 סנטימטר של זין.
    היא התחילה לעשות לי ביד בתנועות סיבוביות, ונישקה לי את הכיפה. לאט לאט בלאה יותר וממשיכה לעשות ביד. היא הכניסה יותר מחצי לתוך הפה וליקקה אותו כשהוא בפיה. ואני לא יכולתי! צעקתי כמו מטורף, מזל שכבר כל הכיתות סיימו ללמוד אחרת כולם היו מתאספים בשירותים.
    הרגשתי שאני עומד לגמור ואמרתי לה שתפסיק, עכשיו הגיע תורי לענג אותה קצת.
    הושבתי אותה על האסלה. והורדתי לה את החולצה. התחלתי למשש אותם וללקק לה את הבטן. היא שלחה ידיים לאחור ופתחה את החזיה. התגלו לעיני פטמות קטנות וורודות אבל הכי חשוב, השדיים הכי מושלמים בעולם! תחלתי לממש וללקק לה את הפטמות, והיא מחבק אותי ומלטפת את הגב שלי. היא החזיקה לי את הראש והורידה אותו למטה. הבנתי שהיא רוצה שאני ירד לה. פתחתי לי את הג'ינס, ופשוט זרקתי אותו מעבר לתא. היא הכניסה את היד לתוך החוטיני האדום שלה והתחילה לגנוח. לקחתי לה את היד והורדתי לה את החוטיני. בהיתי כמה שניות בתוך הכוס הורדרד והמגולח שלה, וישר דחפתי את הראש שלי לתוכו.התחלתי ללקק במהירות והיא צועקת לי יותר מהר יותר מהר! שלחתי גם שתי אצבעות לתוכו, עכשיו היא כבר ממש צעקה ואני מלקק ודוחף הכי מהר שאני יכול! אחרי כמה דקות היא נאנחה, כנראה גמרה. עכשיו היא הוציאה לי את הראש, והתחילה לנשק אותי, נשיקה כזאת רכה בחיים לא הייתה לי.היא דחפה אותי לדלת התא וירדה מהאסלה, ושוב התחילה למצוץ הפעם הרבה יותר במהירות ובנתיים משחק לי בביצים עם הידים,אוי זה היה כל כך כייף!אבל אחרי כמה דקות של מציצה טובה, ראיתי על הפנים שלה שהיא כבר מתעייפת והרמתי אותה. ואז היא אמרה לי: רון, אני רוצה שתחדור אלי עכשיו שמעת?! או שאני יכשיל אותך! שנינו העלנו גיחוך. ישר פתחתי את הארנק ושמתי קונדום, מזל שאני לוקח איתי כמה לכל מקום. הרמתי אותה לגובה הראש שלי והיא פתחה את הרגליים שלה ושמה לי על הכתפיים ואת הראש השעינה על האסלה. התחלתי לחדור אליה בתנועות איטיות והיא העלתה גניחות קלות. לאט לאט הגברתי את הקצב עד שהיא צועקת וצועקת. רק מהגניחות שלה יכולתי לגמור! התעיפתי טיפה ועצרתי. ובנתים היא שינתה תנוחה וקרבה אליי את התחת העגול והמושלם שלה. הבנתי שהיא רוצה דוגי. בלי לחכות, ישר דחפתי לה ישר לתוך התחת במהירות. היא ממש רעדה קדימה ואחורה, והשדיים של קיפצו והצליפו לה בגוף, הייתי בתוך שזה הכאיב לה אבל היא המשיכה לגנוח ולצעוק, אז רק הגברתי את הקצב. הוצאתי הכנסתי הוצאתי הכנסתי בשיא המהירות ושנינו פשוט צעקנו כמו משוגעים! הרגשתי שאני עומד לגמור וגם הרגשתי שהיא בדרך אז הגברתי עוד יותר את הקצב והנה זה הגיע, שנינו גמרנו בדיוק באותו הזמן. הוצאתי את הזין וחיבקתי אותה. היא התנשפה ואמרה לי: אני הולכת להביא לך עוד הרבה מבחנים כאלו. צחקתי ונישקתי אותה. זה מבחן שאני בחיים לא ישכח!

נו אייך? אל תשכחו סיפור ראשון!

2. 15-03-2007 15:46 #2
    שם פרטי
    Classical MusHRooM
    אתה כתבת את זה?

3. 15-03-2007 15:52 #3
    שם פרטי
    מאחורי ההר..
    כן בטח שאני כתבתי למה?

4. 15-03-2007 16:28 #4
    שם פרטי
    Classical MusHRooM
    אה, חשבתי שלקחת את זה מאיזה אתר...
    אחלה סיפור , אני אישית אהבתי.... תן לנו בראש עוד כאלה...

5. 15-03-2007 16:32 #5
    שם פרטי
    מאחורי ההר..
    לא ראסמי אני עשיתי עכשיו זה מבוסס על מורה אמיתית חח
    נכתוב לכם עוד כמה!

יאללה עוד תגובות!

6. 15-03-2007 16:34 #6
    שם פרטי
    מביט בשמיים על ציפור מתה
    יפה מאד, תכתוב עוד

7. 15-03-2007 17:19 #7
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי ~!~Sexy BaNNaNa~!~ צפה בהודעה
    לא ראסמי אני עשיתי עכשיו זה מבוסס על מורה אמיתית חח
    נכתוב לכם עוד כמה!

יאללה עוד תגובות!
    ילד מושפע XD..
    ענבל ענבל ענבל ענבללא נמאס אף פעם XD

כבאות והצלה
    רמת גן

אזהרה: משתמש זה הוא אתאיסט, פילוסוף ומאסטר באומנות הלחימה פייספאלם
    הקעקוע שלי

8. 15-03-2007 17:30 #8
    בת
    שם פרטי
    נוועה
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עם אתה עשית אתזה יש'ך כישרון בזה
    אבל אני בטוחה שזה לא אתה חחחחחחחחחחחחחח

9. 15-03-2007 17:43 #9
    שם פרטי
    ^^^7.3.2007^^^
    חחחחחחחחח יפה אחי

10. 15-03-2007 18:07 #10
    שם פרטי
    מאחורי ההר..
    אלון ימכוער חח זה שאתה מפנטז על אילן זה לא בעיה שלי חח
    ונועה 3puntos הוא חבר שלי מבית ספר תשאלי אותו אפילו שזה שלי

11. 15-03-2007 18:52 #11
    בת
    מהה?רציני?
    יעני אתה עשית את זה עם המורה?
    פחח XD
    סייפור אחחלהה:]

12. 15-03-2007 19:12 #12
    שם פרטי
    בלוח הבקרה של הפורום^^
    יפה אחי

13. 15-03-2007 19:23 #13
    שם פרטי
    בירת הנגב
    חח לא ראיתי כותרת..אז חשבתי שזה עלייך :]]
    נחמד

14. 15-03-2007 19:43 #14
    נחמד...
    לא רע...
    למרות שקשה לי להאמין שיש מורות עד כדי כך חתיכות LOL

15. 15-03-2007 19:57 #15
    חחחחח יצא לך אחלה חחחחחחחחח
    שאני יקלוט נדלקת על המורה שלך או מההההה
    חחחחחחחחחחחחח שיאוו נקרעת יורד לי דמעות חחחחחח
    רגע באמת ישך רובועים וכל זה? חחחחח לא מנסה להתחיל איתך נשמה בכלל לא חח
    כפרהעלייך ישווה

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner