fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תגיות: הבונים החופשיים
דיון|

הבונים החופשיים

1. 04-11-2008 21:46 #1
    בן
    טוב ראיתי שאין דיון אחד גדול מאורגן וריציני על הנושא הזה אז החלטתי לפתוח אחד.
    טוב אז קודם מידע מוויקיפדיה:

הבונים החופשיים הוא כינויים של חברים בארגון העולמי הנקרא בשם "הבנייה החופשית" אשר דוגלת בחופש הדת, המצפון והמחשבה, בהתנהגות מוסרית ובמתן צדקה.
    הארגון קיים מאז ימים "איש אינו זוכר אותם" - כלומר אין הוכחה ארכאולוגית, היסטורית או מדעית אשר יכולה להצביע על השנה בה קם הארגון.
    הבונים החופשיים אימצו את כלי-העבודה ועולם המושגים של בנאי האבן מימי הביניים. מהם ומסמליהם שאבו את העקרונות ואת המסורת הארגונית המדוקדקת. במתכונתו המודרנית התפתח הארגון בעיקר באנגליה ובארצות הברית.
    בשנת 1717 הוקם לראשונה באנגליה גוף פורמאלי-ייצוגי לארגון בשם: "הלשכה הגדולה של אנגליה". זו איחדה תחתיה ארבע לשכות שהיו קיימות באותה התקופה בלונדון.
    בכל מדינה בה קיימות לשכות של בונים חופשיים קיימת "לשכה גדולה" המאחדת אותן כגוף כלל-ארצי. אדם יכול להתקבל אל הארגון רק אם הוא גבר, חופשי ולא תלוי מבחינה כלכלית, רוחנית ופוליטית, בעל שם טוב בקהילה ובעל השכלה מסוימת, המצהיר על נכונותו לעזור בקידום מטרות הומניטריות. הלשכה שאליה ביקש המועמד להתקבל אוספת מידע מדוקדק על כל מועמד ולאחר התייעצויות מקיימת הצבעה בקלפי בין כל האחים של אותה הלשכה. מועמדות נדחית אם היא נתקלת בהתנגדות של 3 קולות או אפילו פחות, תלוי באופי הלשכה ובתקנון המונהג בה.
    הכנסייה הקתולית לחמה בבונים החופשיים מראשית קיומם, ומשטרים רבים, בהם הפשיזם והנאציזם רדפו אותם. משטרו של פרנקו בספרד הוקיע לעתים קרובות את "הקונספירציה היודאו-מסונית". גם בארצות הקומוניסטיות (למעט קובה) ובמדינות ערב נאסר עליהם לפעול והם הוקעו שם כבעלי נטיות חתרניות, ציוניות או קפיטליסטיות.

הבנייה החופשית היא "אומנות אזוטרית" כלומר, חלק מדרכי פעולותיה אינן גלויות לציבור הרחב. הבונים החופשיים נותנים מספר סיבות לכך. אחת מהן היא שהבנייה החופשית עושה שימוש בסדרה של טקסי קבלה הנקראים "דרגות" כאשר הדרגה הגבוהה ביותר היא דרגה מספר 33. שיטה זו היא פחות אפקטיבית אם הצופה יודע מראש את העומד להתרחש.
    לעתים קרובות מכנים את הבנייה החופשית "חברה סודית" ולמעשה, היא נחשבת בעיני רבים כאבטיפוס לחברות כאלו. בונים חופשיים רבים אומרים שההגדרה "חברה בעלת סודות" נכונה יותר. רמת הסודיות משתנה ממקום למקום. בארצות דוברות אנגלית, רוב הבונים החופשיים מצהירים בגלוי על השתייכותם למסדר. הבניינים המסוניים משולטים בבירור וזמני הפגישות מפורסמים בציבור. בארצות אחרות בהן הבנייה החופשית הייתה אסורה על פי חוק נשמרת עדיין הסודיות בדבקות. אך באף מקום אין הפרטים המדויקים של הריטואל גלויים לציבור.
    בין המנהגים האמורים להישאר כמוסים נמצאת לחיצת היד הסודית המסונית, אשר בעזרתה מזהים הבונים החופשיים זה את זה "גם בחושך וגם באור". הבונים עצמם מייחסים חשיבות רבה לסודות אלו למרות שכבר לפני שנים רבות הם פורסמו בספרים שונים.

לכל המידע:http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%...99%D7%99%D7%9D

טוב אותי זה מאוד מעניין כי אפילו בוויקיפדיה יש רשימה של אנשים ידועים שהיו שייכים לבונים החופשים ובכלל אף אחד לא יודע מה הם בכלל עושים יש אפילו את הסמל שלהם על הגג של בית המשפט העליון בישראל!
    אז בכללי שכל אחד ירשום פה משהו שהוא יודע ובכללי כמו שרשום בתיוג בואו נדון על זה Oם

2. 04-11-2008 22:21 #2
    בן
    מכיר אותם, והם קשורים לרוב הקונספירציות שיש היום..
    אפילו לקבוצת בילדנברג הם קשורים

בסופו של דבר לפי דעתי זה סתם ארגון, שניסה להביא חופש אבל לא הלך לא.. וסתכל לאן הוא הידרדר

וסתכלו גם על שטר הדולר.. ועל כל הסימנים שלהם שנמצאים בו-

הנה הפירמידה.. שהיא אחד הסמלים הידועים של הבונים החופשיים-

אפילו סמל מגן הדוד (שיש שמקשרים אותו אליהם) מופיע שם-

וכמובן שהסמל הכי הכי הכי ידוע שלהם גם כן מופיע שם ! הינשוף !!

זה להתחלה, בהמשך אני יביא עליהם עוד מידע

3. 04-11-2008 22:24 #3
    בן
    כן גם אני יודע את כל זה אבל מה זאת אומרת ניסה להביא חפוש אבל לא הצליח?
    לדעתי זה הרבה יותר מורכב כי סתכל הם קיימים כל כך הרבה זמן וכל כך הרבה אנשים גדולים ומשפעים שייכים לארגון הזה היום וגם בעבר אנשים גם מקשרים את רצח קנדי אליהם מפני שקנדי לא היה חלק מהבונים החופשיים והוא נרצח במקום שקשור לבונים החופשיים(אני כבר לא זוכר איך)

4. 04-11-2008 23:08 #4
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Iron_Ass צפה בהודעה
    כן גם אני יודע את כל זה אבל מה זאת אומרת ניסה להביא חפוש אבל לא הצליח?
    לדעתי זה הרבה יותר מורכב כי סתכל הם קיימים כל כך הרבה זמן וכל כך הרבה אנשים גדולים ומשפעים שייכים לארגון הזה היום וגם בעבר אנשים גם מקשרים את רצח קנדי אליהם מפני שקנדי לא היה חלק מהבונים החופשיים והוא נרצח במקום שקשור לבונים החופשיים(אני כבר לא זוכר איך)
    אני מדבר איתך על ההתחלה שלהם.. לפי מאות שנים
    אני חושב שהוא סתם היה ארגון שנוצר למטרה מסויימת.. ואז לאט לאט חדרו אליו אנשים שהרסו אותו ודירדרו אותו למה שיש היום

וקנדי נרצח בדאלאס שבטקסס..
    והיא לא קשורה בשום צורה לבונים החופשיים.. או לא בצורה שאני יודע עליה

5. 04-11-2008 23:11 #5
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי LifeAfterPeople צפה בהודעה
    אני חושב שהוא סתם היה ארגון שנוצר למטרה מסויימת.. ואז לאט לאט חדרו אליו אנשים שהרסו אותו ודירדרו אותו למה שיש היום

הם... טוב כניראה טעיתי אני כבר לא זוכר הרבה על זה...
    ובכללי בכלל יודעים מה עושים הבונים החופשיים במפגשים שלהם בימינו כאילו נכנסתי עכשיו לאתר הישראלי של הבונים החופשיים שהוא רובו באנגלית וראיתי שיש הרבה לשכות בארץ

6. 04-11-2008 23:16 #6
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Iron_Ass צפה בהודעה
    הם... טוב כניראה טעיתי אני כבר לא זוכר הרבה על זה...
    ובכללי בכלל יודעים מה עושים הבונים החופשיים במפגשים שלהם בימינו כאילו נכנסתי עכשיו לאתר הישראלי של הבונים החופשיים שהוא רובו באנגלית וראיתי שיש הרבה לשכות בארץ
    יודעים בערך מה הם עושים.. אבל תמיד הם יכולים לעשות דברים שעליהם הם לא מודיעים בציבור
    כמו דברים שקשורים להערצת השטן וכל אלה

ואיזה מגניב יש לשכה שלהם בכרמיאל (העיר שלי XD) למה שמו אותם בחור הזה XDDD

7. 05-11-2008 18:03 #7
    בן
    איפה ינשוף?? לא ראיתי שום ינשוף!

8. 05-11-2008 21:58 #8
    בן

קנדי נרצח בהצטלבות של שני רחובות ראשיים שבהם נמצא בית מלון - והבית מלון הזה הוקם על ההריסות של הלישכה הראשונה של הבונים החופשיים בטקסס. בנוסף, אותה הצטלבות רחובות נראית קצת כמו הפירמידה של הבונים החופשיים...

9. 05-11-2008 22:03 #9
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי IDMK צפה בהודעה
    איפה ינשוף?? לא ראיתי שום ינשוף!
    סתכל טוב
    ציטוט פורסם במקור על ידי placibo צפה בהודעה
    קנדי נרצח בהצטלבות של שני רחובות ראשיים שבהם נמצא בית מלון - והבית מלון הזה הוקם על ההריסות של הלישכה הראשונה של הבונים החופשיים בטקסס. בנוסף, אותה הצטלבות רחובות נראית קצת כמו הפירמידה של הבונים החופשיים...
    אהה... עכשיו הבנתי
    אז הכל מתחבר

10. 13-11-2008 00:07 #10
    בן
    טוב אלו דברים ידועים כבר המון זמן... למי שלא מכיר ורוצה טיפה להתלהב מזה לפני שהוא קורא הרבה חומר וישתעמם תקראו את הספר צופן דה וינצי, כמובן שתקחו את מה שכתוב שם בעירבון מוגבל אבל עדיין...

11. 13-11-2008 05:49 #11
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Mini_Me צפה בהודעה
    טוב אלו דברים ידועים כבר המון זמן... למי שלא מכיר ורוצה טיפה להתלהב מזה לפני שהוא קורא הרבה חומר וישתעמם תקראו את הספר צופן דה וינצי, כמובן שתקחו את מה שכתוב שם בעירבון מוגבל אבל עדיין...
    אני לא ממליץ לאף אחד לקרוא את צופן דה-וינצ'י. חבל על הזמן הוא מערבב שם בין דברים אמיתיים לבין שטויות במיץ עגבניות, עושה מזה סלט יווני ומנסה להציג את כל הסיפור כאילו שזה משהו טוב בכלל... סתם מכניס רעיונות לא נכונים לראש ומבלבל במיוחד למי שמנסה להגיע לאמת... מי שרק רוצה לקרוא מותחן לעומת זאת, שיהיה לו לבריאות. אבל אל תאמינו לשום מילה מהספר זה הרוב עיוותים וסילופים של עובדות ידועות...

12. 13-11-2008 22:18 #12
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי placibo צפה בהודעה
    אני לא ממליץ לאף אחד לקרוא את צופן דה-וינצ'י. חבל על הזמן הוא מערבב שם בין דברים אמיתיים לבין שטויות במיץ עגבניות, עושה מזה סלט יווני ומנסה להציג את כל הסיפור כאילו שזה משהו טוב בכלל... סתם מכניס רעיונות לא נכונים לראש ומבלבל במיוחד למי שמנסה להגיע לאמת... מי שרק רוצה לקרוא מותחן לעומת זאת, שיהיה לו לבריאות. אבל אל תאמינו לשום מילה מהספר זה הרוב עיוותים וסילופים של עובדות ידועות...
    אני קראתי אותו, וחקרתי אחרי זה את הנושא
    כל הדברים עם מסדר המכשפות, הגביע הקדוש וכל זה נכונים לגמרי.. רק הטענה שאלוהים קיים ושישו בנו לא נכונים חחח

13. 13-11-2008 22:46 #13
    _iPanda_ מנותק מנהל פורום Call Of Duty 5 & סטנדאפ לשעבר
    בן
    שם פרטי
    I Have A Dream
    תראה את הסרט אוצר לאומי מדברים שם על הבונים החופשיים שהייתה קונספירציה שלהם עם הנשיאים של ארצות הברית שבעצם הם החביאו אוצרות בין לאומיים בשביל להגן עליהם מהבריטים שהם היו בארה"ב...
    מסביר שם על השיטות שלהם וכל זה
    "מערכת שמגבילה את התלמידים שלה לחשוב באופן כל כך צר ולא יצירתי לא יכולה להיקרא מערכת החינוך, אנחנו מייצרים רובוטים חסרי יכולת לחשיבה עצמאית, שרגילים שמאכילים אותם בטונות של חומר מאוד טכני ולעולם לא מבקשים מהם לחשוב מעבר. דבר שפוגע במקצועות אמיתיים אשר יועילו לאדם ובפרט לחברה כמו תחומי אבטחת המידע ,המחשוב והמדעים הדורשים מוטיבציה וסקרנות."

מוחות גדולים מדברים על רעיונות.
    מוחות רגילים מדברים על אירועים.
    מוחות קטנים מדברים על אנשים.

איזה מוח שייך לך?

14. 15-11-2008 00:06 #14
    בן
    ברור שצופן דה וינצי לא נכון, אבל הוא מבוסס על אמת ושוב.. מבוסס (!) אם תקח כל מקרה פרטי שם בניפרד אתה תמצא שלפחות 70% אמת אבל כמובן שדן בראון (הסופר) שינה פרטים בשביל להרכיב מהכל סיפור שלם שמתחבר לכאורה לפאזל מדוייק ו"איך לא ידענו ושמנו לב לזה קודם" בגלל זה ציינתי מקודם מי שרוצה להיכנס לעיניין אז הוא יכול לקרוא בשביל להיות מולהב אבל (!) לקחת הכל בערבון מוגבל!

15. 27-11-2008 20:01 #15
    בן
    מכיר אותם, והם קשורים לרוב הקונספירציות שיש היום..
    אפילו לקבוצת בילדנברג הם קשורים

בסופו של דבר לפי דעתי זה סתם ארגון, שניסה להביא חופש אבל לא הלך לא.. וסתכל לאן הוא הידרדר

וסתכלו גם על שטר הדולר.. ועל כל הסימנים שלהם שנמצאים בו-

הנה הפירמידה.. שהיא אחד הסמלים הידועים של הבונים החופשיים-

אפילו סמל מגן הדוד (שיש שמקשרים אותו אליהם) מופיע שם-

וכמובן שהסמל הכי הכי הכי ידוע שלהם גם כן מופיע שם ! הינשוף !!

זה להתחלה, בהמשך אני יביא עליהם עוד מידע
    בקשר לכל התמונות,יש עוד. תספרו את הכוכבים,13.
    אם שמים את המגן דוד על הפירמידה ואוספים את האותיות שיש שם נוצרת המילה mason.
    מש שכתוב מעל ומתחת לפירמידה ביחד אומר, ליצור מחדש את האנושות או לשנות או לשלוט משהו כזה לא זוכר.
    וגם או החיצים או העלים ברגליו של הנשר אחד מהם הוא 13.
    כמובן העיט הלבן,אני לא זוכר איך אבל הוא מתקשר לבונים החופשיים.
    והכי מוזר,מספר הנוצות בדולר,53,שהם מספר הפקידים או המשתתפים בועידה הראשונה של הבונים החופשיים או משהו כזה,גם את זה אני לא זוכר

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרויקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner