fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
בקשה|

גזעים

1. 12-03-2009 17:10 #1
    בן
    שם פרטי
    טירה, עיר הפשע
    חבר'ה.
    אני משחק מו"ד ולפעמים אני משה"ם לחברים שלי.
    עכשיו.
    הבקשה שלי היא כזו.
    אני בונה למשחק איזה טבלה של גזעים על ההתמחויות של הגזע שלהם ושל גנים דומיננטיים ורציסיביים בשביל שיוכל להיות זיווג בין גזעים.
    עכשיו בשביל זה אני צריך רשימה של כל הגזעים שקיימים כי אני לא זוכר את כולם מרוב שיש כל-כך הרבה...
    תודה מראש לעוזרים...

2. 12-03-2009 18:01 #2
    בן
    אין בעיה אני אעזור לך רק תבדוק באינטרנט על מדריל השלם לשחקן כתוב כל מה שצריך לדעת ועכשיו לגזעים
    אלף,חצי אלף,גמד,חצי אורק,אורק,ננס,בן מחצית,בן אאנוש

מקווה שעזרתי

3. 12-03-2009 18:09 #3
    בן
    "אני בונה למשחק איזה טבלה של גזעים על ההתמחויות של הגזע שלהם ושל גנים דומיננטיים ורציסיביים בשביל שיוכל להיות זיווג בין גזעים"

מהמהמה, לא הגזמנו? אתה באמת צריך כזה מן דבר? לא עדיף להשקיע מחשבה ברקע מגניב לדמויות והרפתקאות מעניינות? זה פי אלף יותר חשוב מטבלה שאף אחד אף פעם לא באמת ישתמש בה.

4. 12-03-2009 19:46 #4
    בן
    שם פרטי
    טירה, עיר הפשע
    עומרי...
    יפה שאתה מנסה לעזור אבל אני ביקשתי רשימה של כל הגזעים.
    נתת לי רק 5 או 6 וקיימים בכלל כמה מאות אם לא אלפים.
    ואם אפשר לתקן אותך אז בנוגע לאלפים יש כל מיני סוגים של אלפים.
    אבל עזוב את זה.
    תודה על הנסיון בכל זאת.
    השני שהגיב.
    אני משקיע בשניהם אבל אני די מנסה לעשות קצת בלגאן בכל המשחק.
    בינתיים יצא לי משהו סבבה והשחקנים שלי אוהבים את זה.
    אבל אני מנסה לעשות טבלה כזו כי אצלי באמת לא יהיו גבולות.
    עשכיו אני צריך רשימה של כל הגזעים שקיימים.
    ממש מבן אנוש ועד כל סוגי הדרקונים והלא-חיים...
    חוץ מזה זה לא אמור להיות עניינך אם זה שווה מה שאני עושה או לא.
    אם אתה לא יכול לעזור אז אל תגיב פשוט.
    אבל תודה בכל זאת...

5. 12-03-2009 19:52 #5
    בן
    שם פרטי
    שאול
    אתה באמת רוצה את כל הגזעים?
    אתה יודע כמה מיפלצות יכולת ליהות גזע אתה יודע כמה גזעים הימציאו כעיקרון אלף,חצי אלף,גמד,חצי אורק,אורק,ננס,בן מחצית,בן אנוש,דם-דרקון,אלדרין הגזעים הבסיסים

6. 12-03-2009 20:16 #6
    בן
    שם פרטי
    טירה, עיר הפשע
    טוב די כבר ללמד אותי את כל זה.
    אני יודע.
    אבל אני צריך הרכל ממש.
    ולא רק את הבסיסיים.
    אצלי לדוגמא אין את ההגבלה של גזע מסויים שאפשר לשחק איתו...
    אצלי אפשר לשחק בקלות אפילו דרקון ירוק אז מה?
    אבל עזבו את זה.
    אני צריך רשימה של כל הגזעים...

7. 13-03-2009 08:24 #7
    בן
    אז מה שאתה רוצה זה לא רשימה של כל הגזעים (שזה ספציפית סוגי יצורים ששחקנים יכולים לשחק), אלא רשימה של כל היצורים שקיימים. פשוט פתח את מגדיר המפלצות ותעתיק את האינדקס, מה הבעיה?
    יש כמובן כמה מאות מפלצות עוד מעבר לכך (במהדורה 3 יצאו הרבה מאוד מגדירי מפלצות נוספים, גם של חברות נוספות), אבל מאחר ואתה בכל מקרה לא יודע דבר וחצי דבר על היצורים האלו, השם שלהם לבדו לא יספיק לך. עדיף להגיד "מה שמופיע במגדיר המפלצות זה כל מה שיש בעולם שלי", ואין שום בעיה.

8. 13-03-2009 11:27 #8
    בן
    שם פרטי
    טירה, עיר הפשע
    שמע.
    אני יודע פחות או יותר על רוב היצורים.
    פשוט אני לא יכול לזכור את הכל ככה בשליפה.
    דבר שני אתה לא חושב שאם היה לי את מגדיר המפלצות הייתי משתמש בו כבר מזמן?
    אני לא משתמש בשום עזרים.
    מה הבעיה להביא את הרשימה וזהו...

9. 14-03-2009 21:26 #9
    בן
    שם פרטי
    lior
    אחי שמע יש יותר מ-50 גזעים מחר 15.3 אני יכניס את כל הגזעים שאני מכיר בערך 20

10. 14-03-2009 21:39 #10
    בן
    שם פרטי
    ד.יפית
    כל מפלצת נחשבת לגזע מכוון שהם שונות אחת מהשנייה. היישר ממגדיר המפלצות, אם אתה רוצה את כולם :
    אאסימר, אבולת' + אבולת' מג, אדרת חושך, אוויראל, אוטיוג, אורב נעלם, אורק, אזר, אטאש, אטין, אטרקאפ, אימפ, אכאיראי, אלאסמוזאורוס, אלדרין, אליפ, אלף + אלף אפור + אלף אפל ( דרו ) + אלף יער + אלף מים + אלף פרא, אנדרוספינקס, אניס, אנקהג, אפרית', אראל, אריה, אריה אימים, ארכון, ארכון זאב, ארכון זאב גיבור, ארכון כרוז, ארכון פנסס, ארנאה, באבאו, באלור, בארגהסט, בארגהסט דגול, בבון, בבלית', בהיר, בודאק, בוהה, בוליט, בזיליסק, בזיליסק שאול דגול, ביזון, בלתי נמנע, בן אופל, בן ים, בן כלאיים, בן מחצית, בן מחצית מעמקים, בן שטן, בן שמיים, בראלאני, גאות', ג'אני, גבה קומה, גולא, גובלין, גולם, גולם אבן, גולם אבן דגול, גולם ברזל, גולם בשר, גולם חימר, גועל, גורגון, ג'ין, ג'ינוספינקס, ג'יני, ג'יני אציל, גיראלון, גירית, גירית אימים, ג'יתזראי, גית'יאנקי, גלאברזו, ג'לי עכור, גלימתן, גמד, גמד הרים, גמד מעמקים, גמל, גמל שלמה ענק, גפן רצחני, גרגויל, גריג, גרימלוק, גריפון, גריק, דארו, דבורה ענקית, דוארגר, דוב אדם, דוב אימים, דוב חום, דוב קוטב, דוב שחור, דובלין, דווה אסטרלי, דולפין, דופלגנגר, דיונון, דיונון ענק, דיונוניכוס, דינוזאור, דמוי דרקון, דסטראכאן, דרגון, דרטצ', דריאדה, דריידר, דרקון אדום, דרקון ארד, דרקון זהוב, דרקון כסוף, דרקון ירוק, דרקון כחול, דרקון לבן, דרקון נחושת, דרקון פליז, דרקון שחור, דרקוצב, הובגובלין, הולך ליל, הומונוקולוס, הזראו, הידרה, הידרת אש, הידרת כפור, היפוגריף, הירקוספינקס, הרפיה, הרפיה קשת, וארגויל, וויברן, וורג, ורוק, זאב, זאב אימים, זאב חורף, זאב אדם, זרב אדם עליון, זאבון, זאבון אימים, זד, זוהר ביצות.
    יש עוד. אתה רוצה שאני אמשיך ?
    עריכה : אני מוכן לעזור לך בטבלה הזאת כי זה נשמע רעיון דיי מגניב. אם אתה לא צריך עזרה, אני יכול לפחות לראות אותה כאשר תסיים אותה ?

11. 14-03-2009 22:26 #11
    בן
    שם פרטי
    שאול
    ציטוט פורסם במקור על ידי BlackChader צפה בהודעה
    כל מפלצת נחשבת לגזע מכוון שהם שונות אחת מהשנייה. היישר ממגדיר המפלצות, אם אתה רוצה את כולם :
    אאסימר, אבולת' + אבולת' מג, אדרת חושך, אוויראל, אוטיוג, אורב נעלם, אורק, אזר, אטאש, אטין, אטרקאפ, אימפ, אכאיראי, אלאסמוזאורוס, אלדרין, אליפ, אלף + אלף אפור + אלף אפל ( דרו ) + אלף יער + אלף מים + אלף פרא, אנדרוספינקס, אניס, אנקהג, אפרית', אראל, אריה, אריה אימים, ארכון, ארכון זאב, ארכון זאב גיבור, ארכון כרוז, ארכון פנסס, ארנאה, באבאו, באלור, בארגהסט, בארגהסט דגול, בבון, בבלית', בהיר, בודאק, בוהה, בוליט, בזיליסק, בזיליסק שאול דגול, ביזון, בלתי נמנע, בן אופל, בן ים, בן כלאיים, בן מחצית, בן מחצית מעמקים, בן שטן, בן שמיים, בראלאני, גאות', ג'אני, גבה קומה, גולא, גובלין, גולם, גולם אבן, גולם אבן דגול, גולם ברזל, גולם בשר, גולם חימר, גועל, גורגון, ג'ין, ג'ינוספינקס, ג'יני, ג'יני אציל, גיראלון, גירית, גירית אימים, ג'יתזראי, גית'יאנקי, גלאברזו, ג'לי עכור, גלימתן, גמד, גמד הרים, גמד מעמקים, גמל, גמל שלמה ענק, גפן רצחני, גרגויל, גריג, גרימלוק, גריפון, גריק, דארו, דבורה ענקית, דוארגר, דוב אדם, דוב אימים, דוב חום, דוב קוטב, דוב שחור, דובלין, דווה אסטרלי, דולפין, דופלגנגר, דיונון, דיונון ענק, דיונוניכוס, דינוזאור, דמוי דרקון, דסטראכאן, דרגון, דרטצ', דריאדה, דריידר, דרקון אדום, דרקון ארד, דרקון זהוב, דרקון כסוף, דרקון ירוק, דרקון כחול, דרקון לבן, דרקון נחושת, דרקון פליז, דרקון שחור, דרקוצב, הובגובלין, הולך ליל, הומונוקולוס, הזראו, הידרה, הידרת אש, הידרת כפור, היפוגריף, הירקוספינקס, הרפיה, הרפיה קשת, וארגויל, וויברן, וורג, ורוק, זאב, זאב אימים, זאב חורף, זאב אדם, זרב אדם עליון, זאבון, זאבון אימים, זד, זוהר ביצות.
    יש עוד. אתה רוצה שאני אמשיך ?
    עריכה : אני מוכן לעזור לך בטבלה הזאת כי זה נשמע רעיון דיי מגניב. אם אתה לא צריך עזרה, אני יכול לפחות לראות אותה כאשר תסיים אותה ?
    לא יותר קל להגיד "תיפתח את מגדיר המיפלצות שלך"?

12. 14-03-2009 22:58 #12
    בן
    שם פרטי
    ד.יפית
    סביר להניח שאין לו את מגדיר המפלצות, כי אז הוא לא היה צריך את העזרה שלנו. אבל אולי יש לו, לך תדע.

13. 16-03-2009 15:15 #13
    בן
    שם פרטי
    גיא/ברק
    אני מציע גוגל.
    תנסה לחפש D&D Races List אתה כנראה תמצא רשימה של הגזעים הבסיסים אחד מהם צריך להיות קובץ PDF שמכיל 47 עמודים של כל מיני סוגים של גזעים כאלה ואחרים אם כל הסטאטים שלהם ופרטים חשובים אחרים שלהם.
    יש לי הצעה,עקרונית יש חורים בקשר לשילוב בין גזעים פשוט יש לך חצי דרקון וחצי אלף(לדוגמא) הבעיה היא שאתה לא מקבל את הבונוסים משניהם מהסיבה הפשוטה שזה יותר מידי חזק ולא מאוזן... אם אתה משלב בין גזעים צריך לעשות אותם הגיוניים זה חשוב.

14. 16-03-2009 16:01 #14
    בן
    שם פרטי
    שאול
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheDoctor227 צפה בהודעה
    אני מציע גוגל.
    תנסה לחפש D&D Races List אתה כנראה תמצא רשימה של הגזעים הבסיסים אחד מהם צריך להיות קובץ PDF שמכיל 47 עמודים של כל מיני סוגים של גזעים כאלה ואחרים אם כל הסטאטים שלהם ופרטים חשובים אחרים שלהם.
    יש לי הצעה,עקרונית יש חורים בקשר לשילוב בין גזעים פשוט יש לך חצי דרקון וחצי אלף(לדוגמא) הבעיה היא שאתה לא מקבל את הבונוסים משניהם מהסיבה הפשוטה שזה יותר מידי חזק ולא מאוזן... אם אתה משלב בין גזעים צריך לעשות אותם הגיוניים זה חשוב.
    גיא/ברק איפה אתה לא רואים אותך בפורם יותר... =(

15. 16-03-2009 17:00 #15
    בן
    שם פרטי
    גיא/ברק
    היו לי המון מבחנים ממש חשובים ופשוט כל היום הייתי לומד,סוף סוף יש לי שבוע או שבועיים של שקט =)

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner