fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר

שמות של סרטים מפחידים

1. 20-03-2009 18:40 #1
    בן
    אני וחברים שלי עושים ערב סרטים מפחידים חחח...

תביאו שמות של הסרטים הכי מפחידים שראיתם

2. 20-03-2009 18:48 #2
    בן
    שם פרטי
    פרוייקט המכפשה מבלייר
    החוש השישי
    אלה הכי מפחידים שראיתי.

עכשיו אני יתן לך שמות של סרטי אימה שממש אהבתי:
    המנסרים מטקסס 1-2
    המסור 1-5
    בית השעווה
    ג'יפרס קריפרס 1-2
    גבעות הפחד
    טעות בכיוון
    יום שישי ה-13

סתם סרטי אימה:
    קיוב
    סיוט ברחוב אלם
    צעקה
    הטינה
    הצלצול

לא עולה לי עוד לראש כרגע, אם תרצה אני יתן לך עוד...
    כסף , כבוד , אוטו דלוקס?! שילכו כוסעמו , עדיף אמא שלא דואגת ובריאה , חברים נאמנים ואישה שתאהב אותי בגלל מי שאני ולא בגלל מה שאני מתעסק...

3. 20-03-2009 18:51 #3
    בן
    1 2 3 [>>] עמוד יום שישי ה-13 - קבוצה של צעירים סקרנים מגיעה לאיזור קריסטל לייק כדי לראות את המקום שהתפרסם בעקבות רציחות של נופשים ב... - 2009

מלחמת האופל: עלייתם של אנשי הזאב - סיפור המקור של הסכסוך העתיק בין הערפדים לאנשי הזאב בסדרת סרטי מלחמות האופל. בימי שלטונות של ויקטור (... - 2009

התאום - עיבוד של אגדת "הדיבוק". קייסי, אשר סובלת מסיוטים וחזיונות קשים, מגלה שהיה לה אח תאום שמת ברחם וכעת ר... - 2009

איש הזאב - איש האצולה לורנס טלבוט (בניסיו דל טורו) חוזר מאמריקה לאחוזה המשפחתית באנגליה כדי לאתר את אחיו שנעלם,... - 2009

בלאדי ולנטיין 3D - סרט אימה בתלת מימד. טום חוזר לעיירה שבה גדל בדיוק עשר שנים לאחר שגרם לתאונה קטלנית שאחד מהניצולים של... - 2009

המסור 5 - המומחה לראיות מרק הופמן הוא היחיד שנותר ממעשיו המטורפים של ג'יגסו, אך כאשר הסודות מתחילים לדלוף הוא ... - 2008

הלבוי 2: צבא הזהב - תושבי עולם הרוחות המיתי מחליטים למרוד נגד בני האנוש ופורצים במרד כדי לשלוט בכדור הארץ. כעת היצור היח... - 2008

ראיון עם ערפד - מבוסס על ספרה של אן רייס. הערפד לואי (בראד פיט) מספר לעיתונאי סקרן (כריסטיאן סלייטר) את סיפור חייו, ... - 1994

עלי ג'י בבית - סרט המבוסס על דמותו הטלוויזיונית של עלי ג'י (סשה ברון כהן), בן למשפחה לבנה מהפרברים של לונדון שמנסה ... - 2002

השער התשיעי - דין קורסו הוא סוחר ספרים עתיקים שנשכר על ידי אספן ספרים תמוה למצוא את שני העותקים הנוספים לספר הקיים... - 1999

אשת האסטרונאוט - קבוצה של אסטרונאוטים נשלחת לחלל על ידי נאס"א במשימה לתקן לוויין שנפגע, בשעה ששניים מהם יוצאים מהחללי... - 1999

חגיגה רצחנית - אל בר מרוחק נכנס בפתאומיות אדם מדמם המזהיר את שאר הלקוחות מפני מפלצות טורפות שעומדות לפקוד את המקום ... - 2005

חלון סודי - סופר מצליח בשם מורט רייני מגלה כי אשתו בוגדת בו ומחליט להתגרש, בעקבות הפרידה עובר מורט להתגורר בפרבר... - 2004

לקחת חיים - איליאנה סקוט היא פרופיילרית בשירות האף בי איי האמריקאי, אשר נקראת לעזור בחקירה קנדית במונטריאול. ביח... - 2004

סיכון רטוב - ג'ון וריאה, זוג נשוי אשר עבר תאונת דרכים מטלטלת, יוצאים לשיט מרגיע ביאכטה באוקיינוס הפסיפי. בוקר אחד... - 1989

האחרים - גרייס ממתינה לבעלה שישוב מהמלחמה ביחד עם שני ילדיה שאינם יכולים לבוא במגע עם עור שמש בעקבות מחלה שבה... - 2001

צבא הכלבים - יחידת אימונים בריטית נשלחת לסדרת אימונים בערבות סקוטלנד, כנגד כל השמועות הזדוניות אודות האזור המיוער... - 2002

ערפדים: המתים - 2002

מלכת הארורים - הערפד לסטט הופך להיות כוכב רוק ושבט הערפדים רואה בו בוגד. כאשר המוזיקה שלו מעירה לחיים את מלכת הערפד... - 2002

P2 - אשת עסקים נקלעת לסיטואציה המלחיצה של ירידה לחניון המקורה של משרדה לבדה משום שעבדה עד מאוחר ערב חג המ... - 2007

משחקי שעשוע - רימייק אמריקאי דובר אנגלית לסרט המחריד משנת 97' בו יוצאת משפחה לחופשה תמימה בבקתה, שם מתעללים באם, ב... - 2007

ללא עקבות - ג'ניפר היא חוקרת פשעים המבוצעים מעל דפי האינטרנט, וכשהיא והיחידה בטוחים שהם כבר ראו הכול ומסוגלים לא... - 2008

העין - סידני וולס, נגנית כינור מוכשרת התעוורה בילדותה והעבירה את חייה עד כה מבלי לראות דבר, עתה הגיע הרגע ה... - 2008

פתולוגיה - אל ד"ר גאלו מצטרף ד"ר גריי בחדר המתים העירוני היישר מלימודי הרפואה בהרווארד. ביחד הם תוהים האם היו י... - 2008

שלושה עשרה רוחות - ארתור יורש מדודו שנפטר את אחוזתו וכל הונו ביחד עם שלוש עשרה רוחות הרודפות את הבית. הוא עובר אל הבית ... - 2001

יום אהבה קטלני - ארבע נשים צעירות אשר היו חברות טובות בתקופת התיכון נפגשות יום לפני חג האהבה בהלוויתה של חברה חמישית ... - 2001

האמת שמתחת לפני השטח - קלייר (מישל פייפר) נגנית לשעבר אשר עברה תאונת דרכים מתחילה לשמוע קולות ולראות דברים המביאים אותה להא... - 2000

עכבישים נגד אנשים - בעיירת כורים קטנה נשפך חומר כימי ממשאית שעברה תאונה אשר זיהם את הנהר וגרם לקבוצה של עכבישים לגדול למ... - 2002

סליפי הולו - איכבוד קריין הוא בלש במשטרת ניו יורק במאה ה-18 הנקרא לעיירה קטנה בשם סליפי הולו בעקבות סדרה של רציחו... - 1999

סדוק - פנטון ואדם גדלו אצל אותו אב מאמין אדוק (ביל פקסטון), אשר היה בטוח כי הוא מבצע משימה שניתנה לו ע"י הא... - 2001

לעולם אל תשחקו עם זרים - לואיס הוא תלמיד קולג' שמחליט לצאת לטיול לפגוש חברה מהתיכון בקולג' שלה, הוא אוסף בדרך את אחיו הסורר ו... - 2001

רואה בקלפים - אנני ווילסון (קייט בלנשט) היא אלמנה שמגדלת שלושה ילדים, ומתפרנסת מיכולותה העל חושית לקרוא בקלפים את ... - 2000

נבואות איש העש - ג'ון קליין (ריצ'רד גיר) ואשתו (דברה מסינג) נקלעים לתאונת דרכים מצערת, שאחריה נפטרת אשתו מפצעיה. לפני... - 2002

קיוב - שישה זרים - ארכיטקט, רופאה, סטודנטית למתמטיקה, שוטר, גבר אוטיסט בעל יכולת חישוב פנומנלית ואסיר נמלט ... - 1997

הנוסע השמיני נגד הטורף - כשלווין פרטי מאתר גלי חום מאנטרקטיקה נשלחת קבוצה של ארכיאולוגים ע"י מיליונר למצוא שם מקדש אבוד ולחקו... - 2004

הנוסע השמיני 4: התחייה - כעבור 200 מצליחה החברה להחיות את ריפלי כהכלאה משובטת בין בן אנוש לחייזר בניסיון להשיג את המפלצת המלכ... - 1997

הנוסע השמיני 3 - לאחר הבריחה מהכוכב LV-462 מתרסקת ספינת החלל של ריפלי על כוכב של חציבות, בו שוכנים אסירים, בשעה שהיא ... - 1992

שובו של הנוסע השמיני - סרט ההמשך של הנוסע השמיני, בו אלן ריפלי היא הניצולה היחידה ממתקפת החייזרים על החללית שלה והיא מתעורר... - 1986

הנוסע השמיני - חללית בדרכה חזרה לארץ מקבלת קריאת מצוקה ומחליטה לנחות על הכוכב ממנו הגיעה ולבדוק את המתרחש. הצוות יו... - 1979

גבעת הפחד 2 - קבוצה של חיילי המשמר הלאומי שנמצאת באימונים נשלחת למדבר להביא אספקה לקבוצת לוחמים ומדענים שנמצאים שם... - 2007

גבעת הפחד - 2006

המדרון - חבורה של מטיילות, חברות טובות יורדות למערה ומגלות את האמת הקבורה בתוכה, פוגשות ביצורים מחליאים צמאי ... - 2005

יעד סופי 3 - 2006

יעד סופי 2 - 2003

יעד סופי 1 - 2000

4. 20-03-2009 18:56 #4
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי TecK צפה בהודעה
    פרוייקט המכפשה מבלייר
    החוש השישי
    אלה הכי מפחידים שראיתי.

עכשיו אני יתן לך שמות של סרטי אימה שממש אהבתי:
    המנסרים מטקסס 1-2
    המסור 1-5
    בית השעווה
    ג'יפרס קריפרס 1-2
    גבעות הפחד
    טעות בכיוון
    יום שישי ה-13

סתם סרטי אימה:
    קיוב
    סיוט ברחוב אלם
    צעקה
    הטינה
    הצלצול

לא עולה לי עוד לראש כרגע, אם תרצה אני יתן לך עוד...
    תודה אחי

וזה שמעלי אני מעדיף שתביא סרטים שאתה ראיתה עם חוות דעת אישית לא סתם להעתיק מאיזה אתר

5. 20-03-2009 22:48 #5
    בן
    מדרון
    אימה באיטוויל
    מראות
    סרטים מאוד מפחידים

6. 21-03-2009 18:44 #6
    בן
    תודה אחי

7. 21-03-2009 19:45 #7
    בן
    הצילצול, יעד סופי 3

8. 21-03-2009 21:11 #8
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי naknik'/ צפה בהודעה
    הצילצול, יעד סופי 3
    ראיתי את שתיהם חח...

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner