fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
פרסום|

מה זה שטניזם ומה זה לא !

1. 21-06-2009 15:54 #1
    בן
    שם פרטי
    אנקנוון (u
    הרבה מפרשים את השטניזם בדרך שנוחה להם ,כי הם חלשים מדי ,או לא חזקים מספיק ,כדי לקבל את המהות האמיתית של השטניזם וללכת בדרך הנכונה.הנה כמה מושגים שיעזרו להבין מה זה שטניזם ומה זה לא .

שטניזם וט'למה- לשטניזם אין מה לעשות עם הזרם/תאוריה הזאת . נתקלתי בהרבה אנשים שמאמינים בזה וקוראים לעצמם שטניסטים . זה לא שטניזם. זה דבר בפני עצמו ,שלא קשור באמת . יש שם דברים שדומים או מזכירים חלקים בשטניזם ,אבל בסופו של דבר, זה לא שטניזם .

שטניזם ונאציזם- לשטניזם אין קשר עם נאציזם. אומנם היטלר היה התגלמות השטן בכבודו ,שהצליח בגוף האנושי הזה לגרום להרג של 50 מיליון אנשים ,אבל הנאציזם רואה בו כ"היטלר הנוצרי ההדוק" והנאציזם שם את הנצרות בעדיפות ראשונה ,שלא לדבר על זה שהנאציזם נבנה על בסיס של מיתוס שנוגד את השטניזם . אז בגדול ,גם שטניזם וגם נאצים דוגלים בהשמדה המונית עד שקבוצה/גזע אחד ישאר ,אבל הם מדברים על קשרי דם ,ואנחנו מדברים ברמה גבוה יותר.

שטניזם וסאדיזם-
    יש קשר ישיר והדוק בין שטניזם לסאדיזם וחשוב לי להבהיר את זה כאן. שטניסט לא יכול להיות בעל רחמים או חמלה מיותרת . רחמים זה חולשה מאוד גדולה ,בן אדם חלש לא יכול לקבל עליו את מהות השטן והשטניזם. שטניסט אמיתי יכול להסתכל בעיניים לבן אדם או לכל בעל חיים אחר בזמן שהוא שוחט אותו. כנסיית השטן –

כנסיית השטן זה לא שטניזם ,אין שטניזם בכנסיית השטן. אנטון לה ויי כתב דברים שמראים ניצוצות מהאמת ,אבל התורה שלו בשלמותה ,והארגון שהוא הקים ,רחוקים מהאמת ומהשטניזם.

שטניסט- שטניסט הוא אחד שהולך בדרך של השטן ומקבל על עצמו את השטניזם.

כת השטן- כת השטן הם קבוצה של שטניסטים ,שהחליטו להתאחד ולחתור לעבר השגת המטרה השטנית ,ולעבוד את השטן ביחד.

מכשף – בין כישוף לשטניזם יש קשר ישיר . כל סוג כישוף שהוא לא מקושר עם השטן הוא לא באמת כישוף. בהגדרות של היום לא כל שטניסט הוא מכשף ולא כל מכשף הוא שטניסט ,אבל ההגדרות של היום הם של אותם אנשים שלא היה להם את האומץ להסתכל לאמת בעיניים ,אז לפי ההגדרות היותר קדומות ,כל שטניסט הוא מכשף ,וכל מכשף הוא שטניסט. מכשף הוא אחד שעובד עם השטן ועובד בשבילו ,וככה מקבל את היכולת להגשים את רצונו על בחיים דרך כישוף שחור ,בעזרת הכוחות השטניים ובעזרת שדים. שטניזם

ונצרות – יש הרבה אנשים שבאים לשטניזם מרקע נוצרים ,והם בטוחים שהשטן הוא איזה מלאך אלוהים שנפל....תרשו לי לחדש לכם ,הוא לא. השטן כמו שהבהרתי כבר ,הוא שליט האופל ,שבבוא היום יהיה שוב שליט כל היקום .

שטניזם ויהדות/קבלה- השטן מצטייר בקבלה ככוח המנוגן לאלוהים ...דבר שנכון בפני עצמו. מעבר לזה ,הוא מצטייר שם ככוח שכפוף לאותו יהוה. אז הם מכירים בשטן ככוח ששולט בצד האפל והמנוגד של אלוהים ,אבל מצד שני הם טוענים שהוא כפוף לפיקודו ...אז אחדש גם לכם ,הוא לא, הוא חזק מאלוהים..אם אלוהים בכלל קיים..אם.

שטניזם ואיסלם – השטן באיסלם ובפולקלור הערבי ,מוכר כמלך השדים ,ההורס ,המשמיד ,הרשע ,שצריך להתרחק ממנו.אז בעצם כמו שאר הדתות ,הם מכירים בו ומודעים לחלק ממה שהוא יכול לעשות ועושה ,אבל הם טועים בזה שצריך להתרחק ממנו. טוב ורע זה דבר יחסי ,והשטניסט נמצא מעבר לטוב ולרע .

אני לא שטניסט אני סתם מיתעניין בנושא!!!

כל מה שכתוב כאן זאת דעה של שטניסט !

ה' אלוקינו ה' אחד!
    נערך לאחרונה על ידי xXthegodfatherXx, 21-06-2009 בשעה 16:27

2. 21-06-2009 16:18 #2
    לפי דבריך אני מבין שאתה כזה אני מזהיר אותך אל תתעסק ותעבוד את מה שקשור לשטן!! זו סכנה גדולה שיכולה להביא אותך בסופו של דבר למותך!!! אח יקר תתעסק בקדושה בקב"ה ומלאכיו הקדושים זהו כוח הרבה יותר עצום! דבר איתי בפרטי ואסביר לך כמה דברים שלא ראוי להסביר כאן כי הם קבליים אבל במקרה שלך עדיף שאומר לך אותם

3. 21-06-2009 16:26 #3
    בן
    שם פרטי
    אנקנוון (u
    חח אחי אני לא שטניסט אני רק מיתעניין בנושא..

4. 21-06-2009 16:29 #4
    שמח לשמוע אחי

5. 22-06-2009 01:47 #5
    בן
    אני כמעט בטוח שראיתי את הפירסום המקורי של זה..
    ואם זה מה שאני חושב שזה מדובר בבן אדם שהוא שטניסט תאיסט (כלומר מאמין בקיומו של השטן)

בכל אופן זה לא מסביר את כל השטניזם זה נחמד והכול אבל לשטניזם יכולים להיות מיליון הגדרות והסברים והכול תלוי בסוג/זרם של השטניזם. יש שטניזם לווייסטי/סגנון "כנסיית השטן" שהם אתאיסטים ואצלהם זה בסך הכל סימלי, ויש את המושפעים שמאמינים באמת בקיומו של השטן או באחד הוריאציות שלו מאמונות שונות או שילוב בינהם.

אגב ת'למה זה החוק

ואם כבר בת'למה עסקינן זה משוכלל יותר מרוב הזרמים של השטניזם שתמצא וגם כנסיית השטן מבחינה מאגית אזוטרית הושפעה מת'למה ואליסטר קראולי (כמובן שלא רק).

אגב יכול להיות שזהל א הטקסט המקורי שאני קראתי או שבדיעבד שאני מבין שהוא די דבילי. היטלר ממש לא היה נוצרי, בטח לא אדוק והנאציזם ממש לא הדגיש את היהדות.. אם כבר ההפך, יותר הדגשה של המיתוסים הגרמניים-נורדים (כמובן לא אמונה ממשית בהם) ושימוש רב בסממנים טקסיים עתיקים. ויש לכך מלא עדויות.

6. 22-06-2009 16:49 #6
    בן
    שטויות
    אין לך מושג מה זה שטניזם אמיתי

7. 22-06-2009 22:30 #7
    בן
    יפההה אחי ..

8. 23-06-2009 15:48 #8
    בת
    שטניזם לא קשור לסאדיזם . סאדיזם זאת הפרעה נפשית אשר מאופיינת בסיפוק מיני מאלימות כלפי אחרים >>"""

אין דבר כזה הוא יותר חזק או הוא יותר חזק , איש איש באמונתו יחייה וכמה שהאמונה חזקה ככה האלוהים חזק
    ואהבת לרעך כמוך
    אני בת

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner