fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
סיפור|

אני ילד מוכה

1. 17-06-2009 12:11 #1
    בן
    הקדמה:

אני שוכב בפינת החדר של בעליי, מדמם ומוכה. אני מרגיש כה עצוב, שנוא, ורע, אחרת למה הבעלים שלי כועסים עלי כך? "אתה תלמד איך להתנהג אל אנשים מבוגרים, תוריד את הקול כשאתה מדבר או שתקבל עוד חגורה בגב!" צווח עלי אבי החורג.
    -"כ...כן אדוני, אני מצטער, לא התכוונתי לצעוק עליך!" צעקתי את מילותיי וכשאני הבנתי מה קרה צעקתי שנית, "לא, לא!" אבל היה מאוחר מידי. קיבלתי עוד שלוש חבטות מחגורת העור השחורה של אבי ישר בגבי.
    -"תלמד לקח, אידיוט." סינן ויצא. הוא השאיר אותי לבד בפינת החדר בוכה בכי קטן, מנסה לא לצעוק מהכאב, ללא יכולת לזוז.

סליחה שההקדמה קצרה אבל אם תאהבו את ההקדמה אני אמשיך את הסיפור!
    תגובות בונות ותיקונים חופשי!

2. 17-06-2009 13:49 #2
    הקדמה באמת מאוד קצרה (:
    נשמע מעניין ^^
    אבל עדיין קשה לדעת
    אגב,
    במשפט הזה:
    אחרת למה הבעלים שלי כועסים עלי כך? "אתה תלמד איך להתנהג אל אנשים מבוגרים, תוריד את הקול כשאתה מדבר או שתקבל עוד חגורה בגב!" צווח עלי אבי החורג.
    תרדי שורה ברגע שהתחיל הציטוט
    חוץ מזה אין לי ממש הערות ^^"
    בהצלחה בכתיבת הסיפור! DD:
    קרדיט לנסט [FreedomSoul] על החתימה המשגעת ♥
    ...The end of the life as we know
    ".Say goodbye, as we dance with the Devil tonight"
    [Breaking Benjamin]
    מידי פעם מבקרת, אבל כבר לא ממש פעילה... היו זמנים [;

3. 17-06-2009 13:56 #3
    בן
    טוב, ארד בציטוט בפעם הבאה^^ פשוט עד עכשיו לא כתבתי ככה...אממ...תשלחי לי הודעה בפרטי ומקווה שאת תיהיי קוראת קבועה!D:

4. 17-06-2009 18:24 #4
    בת
    שם פרטי
    vit
    נשמע טוב, אין טעויות חוץ מזאת שכתובה בתגובה מעלי.
    באמת הקדמה די קצרה, איזה ילד מסכן!
    איזה אב אכזר!
    אני גם מאחלת לך הצלחה,
    ומצפה לפרק הראשון.
    Easy to find what's wrong
    Harder to find what's right
    I believe in you
    I can show you that
    I can see right through
    All your empty lies
    I won't stay long
    In this world so wrong
    Say goodbye
    As we dance with the devil tonight
    Don't you dare look at him in the eye
    goodbye

5. 17-06-2009 18:28 #5
    בן
    פרק 1.
    סליחה שהוא קצר!

בפרק זה תבינו מי הילד.

לאחר כרבע שעה נכנס אבי החורג. "תכין לי תה ותעלה חזרה, דן." אמר בקרירות והתיישב על מיטתו.
    -"כן, אדוני." אמרתי בלחש כשבקושי הצלחתי לעמוד. יצאתי מחדרו וירדתי למטה למטבח, מכין תה לאדוני ובדרך מכניס לו גם רעל פנימה, לאחר כמה דקות עליתי ונתתי את התה לאדוני.
    -"צא מהחדר ותחזור לפה בעוד כחצי שעה."
    -"כן, אדוני." יצאתי בפנים תמימות. כאשר סגרתי את דלת חדרו חיוך עצוב עלה על פניו. לא יכולתי לחייך חיוך אמיתי. כל חיי היו ממורמרים עד ששכחתי איך לחייך. אחרי חצי שעה דפקתי בדלת חדרו של אבי וחיכיתי לתשובה. לאחר כמה שניות פתחתי את הדלת וראיתי אותו, שוכב ללא רוח חיה כשידו באוויר ועל הריצפה כוס שבורה ותה נשפך. הבנתי שהרגתי אותו וגם והנתי את החטא שעשיתי. 'הרגתי אותו, כעת הנשמה שלי שחורה ואפלה, אבל לפחות שאר חיי יהיו נקיים. תסלח לי אלוהים אבל אתה בטוח לא תעניש אותי על ממזר זה.' חשבתי בליבי וסגרתי את הדלת, התקשרתי למשטרה, לקחתי את הדבר היחיד שבאמת היה שלי, קולר שחור מעור בעל עיגול שחרוטה עליו האות D, כיוון ששמי היה דן, באנגלית DEAN. וברחתי מהבית לתוך היער, רצתי עד שהתעייפתי ולא יכולתי לרוץ יותר. התיישבתי מתחת עץ והתנשפתי, ברחתי ואין למשטרה סיכון למצוא אותי. לבשתי את הקולר ונרדמתי מתחת לעץ, חולם על אותם ימים של חבטה מפה, דקירה משם, חגורה לפה. אני חושב שישנתי כמה שעות, משהו שלא אופייני לי והתעוררתי. מעלי הייתה דמות של נערה, עורה היה לבן וחלק, עינייה היו ירוקות אפורות, שיערה היה קצר וג'ינג'י כשהפוני שלה יותר ארוך משאר שיערה, שפתייה היו אדומות כדם, היא הייתה יפייפה.
    -"כן? איך אפשר לעזור לך?" שאלתי אותה בשקט, אבל היא שתקה. רק תפסה בעדינות בסנטרי והרימה אותו, כאשר פניה נמשכות לצווארי.

6. 17-06-2009 18:30 #6
    בן
    בטעות יצאה ההגבה השנייה!

7. 17-06-2009 18:40 #7
    בת
    שם פרטי
    vit
    היא ערפדית?
    הוא באמת קצר, אבל בסדר.
    רק כתבת סיכון במקום סיכוי, וגם כתבת והנתי, התכוונת להבנתי.
    טוב,
    בכל מקרה-
    מצפה לפרק הבא.
    Easy to find what's wrong
    Harder to find what's right
    I believe in you
    I can show you that
    I can see right through
    All your empty lies
    I won't stay long
    In this world so wrong
    Say goodbye
    Don't you dare look at him in the eye
    goodbye

8. 17-06-2009 20:36 #8
    בת
    שם פרטי
    נמ. D:
    ממ. קצת קשה להביע דעה...
    יש פה חלקים טובים מאוד, ויש גרועים. רמת הכתיבה שלך עולה ויורדת, עולה ויורדת...
    תיקונים בתוך הציטוט -

לאחר כרבע שעה נכנס אבי החורג. רבע שעה אחרי מה? זה לא חלק מהפרק הראשון, אתה צריך לציין. "תכין לי תה ותעלה חזרה, דן." אמר בקרירות והתיישב על מיטתו. תיאור של אביו החורג? למה בכלל יש לו אבא חורג?
    -"כן, אדוני." אמרתי בלחש לחשתי. זו שפה יותר גבוהה :] כשבקושי הצלחתי לעמוד. יצאתי מחדרו וירדתי למטה למטבח, מכין תה לאדוני קודם אמרת שהוא אביו החורג, ועכשיו "אדוני"? תקרא לו בשמו, או "אבי החורג". ובדרך מכניס לו גם רעל פנימה, לאחר כמה דקות עליתי ונתתי את התה לאדוני. הנה הדוגמא לרמה הנמוכה .-. "בדרך מכניס לו גם רעל פנימה"? כתבת את זה כבדרך אגב. כל שני וחמישי הוא מכניס לאביו החורג רעל לכוס התה? ומאיפה הוא בכלל השיג רעל? ואני הייתי מתארת גם את הרגשות שלו. שהוא יודע שהוא עומד לעשות משהו רע, אבל הוא לא מתחרט על זה כי אביו ממש התאכזר אליו.
    ולמה רק לאחר כמה דקות? אני הייתי רוצה להיפרט מה"משימה" כמה שיותר מהר.
    -"צא מהחדר ותחזור לפה בעוד כחצי שעה."
    -"כן, אדוני." יצאתי בפנים תמימות. כאשר סגרתי את דלת חדרו חיוך עצוב עלה על פניו. על פני* זה גוף ראשון. לא יכולתי לחייך חיוך אמיתי. נקודותיים או מקף נרראים לי יותר מתאימים פה. כל חיי היו ממורמרים עד ששכחתי איך לחייך. לרדת שורה, זו פסקה חדשה. אחרי חצי שעה דפקתי בדלת חדרו של אבי וחיכיתי לתשובה. על דלת חדרו* הוא אב חורג, תציין את זה. לאחר כמה שניות פתחתי את הדלת וראיתי אותו, שוכב ללא רוח חיה רוח חיים* כשידו באוויר ועל הריצפה כוס שבורה ותה נשפך. הבנתי שהרגתי אותו וגם והנתי את החטא שעשיתי. מה זה "והנתי"? וזה גם משפט לא ממש טוב. "הבנתי שהרגתי אותו"? כאילו, הוא לא היה מודע למעשיו כשהוא שם שם את הרעל? O_. 'הרגתי אותו, כעת הנשמה שלי שחורה ואפלה, אבל לפחות שאר חיי יהיו נקיים. תסלח לי אלוהים אבל אתה בטוח לא תעניש אותי על ממזר זה.' דאמממ, יש לך מושג מה ממזר? חחח. ממזר זה מישהו שנולד מחוץ לנישואים, ולאו דווקא בבגידה. חשבתי בליבי וסגרתי את הדלת, נקודה + ירידת שורה. התקשרתי למשטרה, לקחתי את הדבר היחיד שבאמת היה שלי, הבגדים שלו, לא היו שלו? ובמקום הפסיק מקף [-] קולר שחור מעור בעל עיגול שחרוטה עליו האות D, כיוון ששמי היה דן, באנגלית DEAN. במקום הנקודה עוד מקף. וברחתי מהבית לתוך היער, במקום הפסיק נקודה. רצתי עד שהתעייפתי ולא יכולתי לרוץ יותר. התיישבתי מתחת עץ לעץ* ואיזה עץ? איפה? איפה הוא בכלל? איך נראית הסביבה שלו? והתנשפתי, ברחתי ואין למשטרה סיכון למצוא אותי. אני בספק. ילד בן... כמה? לא יצליח לברוח להרבה זמן, במיוחד אם ירצו לחקור אותו בקשר למות אביו. לבשתי את הקולר ונרדמתי מתחת לעץ, לא לובשים קולר, אלא עונדים אותו. חולם על אותם ימים של חבטה מפה, דקירה משם, חגורה לפה. למה לעזאזל הוא חולם על זה? OO" אני חושב שישנתי כמה שעות, משהו שלא אופייני לי והתעוררתי. שפה לא כ"כ גבוהה... "אני חושב שישנתי כמה שעות לפחות, דבר שהוא לא אופייני לי, לפני שהתעוררתי."? ויורדים פה שורה. מעלי הייתה דמות של נערה, ניצבה? עמדה? ולמה דמות? פשוט נערה. וזה נקודה, לא פסיק. עורה היה לבן וחלק, עינייה היו ירוקות [-] אפורות, שיערה היה קצר וג'ינג'י כשהפוני שלה יותר ארוך משאר שיערה, שפתייה היו אדומות כדם, נקודה. היא הייתה יפייפה.
    -"כן? איך אפשר לעזור לך?" שאלתי אותה בשקט, אבל היא שתקה. רק תפסה בעדינות בסנטרי והרימה אותו, כאשר פניה נמשכות לצווארי. פניה נמשכו? אתה יודע שזה אומר שמישהו משך אותה? אז מי?
    ד"א, הניסוח הזה ממש לא טוב. "...אבל היא רק שתקה, תפסה בעדינות את סנטרי..."?

אתה צריך לתאר הרבה יותר!
    אם זה ערפדים, אני לא אקרא. אם זה לא ערפדים, נראה אם הפרק הבא יהיה מעניין :]

9. 17-06-2009 20:42 #9
    בן
    שם פרטי
    מאור
    אוקיי,
    אני מצטער להודיע לך
    אבל מקטעים כאלה קצרים,אני לא יכול להגיד מה רמת הכתיבה שלך,
    כי הרבה אנשים יכולים לכתוב 10-20 שורות ממש מצויינות,אבל שאר הסיפור לא טוב,
    לא שאנ אומר שהשפה שלך לא טובה,להפך,היא מעולה!
    יש לך כתיבה נהדרת,אבל אל תיקח את התגובה הזאת כביקורת עד שתכתוב סיפור יותר ארוך ואוכל להגיב ברצינות.

10. 17-06-2009 20:54 #10
    בן
    סיפור מעולה
    את/ה בן או בת?
    הפרקים באמת נורא קצרים כך שאי אפשר לראות את רמת הכתיבה שלך
    אבל ממה שראיתי מכאן זה סיפור מעולה
    לא יודע למה, אבל אני ממש מתחבר לסיפור הזה (אולי בגלל שאני סדיסט D: )
    מחכה להמשך
    לא תמיד כדאי לסמוך על האלים

קרדיט לסילבר הסוס

פרק שביעי הגיע, רוצו לקרוא!

11. 20-06-2009 11:35 #11
    בן
    אוקיי פרק 2.

הנערה קירבה את הראשה אל צווארי ורצתה לנשוך אותי. הרגשתי אימה אבל לא יכולתי להלחם בה, אבל מאחוריה ראיתי דמות, דמות של גבר, הוא תפס בצווארה וחנק אותה, ככה לפחות זה היה נראה לי. היא עזבה את סנטרי ונלחמה בידו של הנער, הוא עזב אותה והיא ברחה לנפשה לפני שהוא יהרוג אותה. "היה לך מזל שהסתובבתי פה." אמר, החזיק בידי ומשך אותי אליו, כדי שאעמוד.
    -"כן, אני מודה לך אדון..."
    -"אלן." אמר והתחיל ללכת. אני, לעומתו, נשארתי עומד שם. "אתה בא או לא?" שאל והמשיך לאחר רגע, "יש פה הרבה זאבים ודובים."
    -"א...אני בא." אמרתי בלחש ורצתי אליו. הלכנו אל סימטה, ראיתי אותה פעם אבל לא היה לי אומץ להכנס, גם לא יכולתי אילו היה לי אומץ.

נכנסנו פנימה, המקום היה נראה ישן ולא היה נראה כאילו זה מקום מגורים, קרן אור נפלה על אלן וראיתי את פניו. שיערו הבלונדיני היה בתסרוקת קצוצה, עיניו היו בגוון טורקיז, גובהו היה כ-175.
    -"הגענו!" צעק אלן. לאחר כשלוש שניות יצאה נערה, היא הייתה יפה ודומה לאלן, רק עינייה היו שחורות.
    -"ומי זה?" שאלה. קולה היה עדין ומתנגן.
    -"ילד." אמר בפשטות והתיישב על אחת הספות.
    -"אני דן." אמרתי בלחש.
    -"דן, בוא לחדר שלי." אמרה עם חיוך קטן ונכנסה לחדרה. נכנסתי לחדר שלה, והתיישבתי על המיטה שלה לידה. לא עשינו משהו מיוחד, רק דיברנו ונעשינו חברים. קראו לה אלכס.

יצאנו מהחדר והתיישבנו על ספה בסלון. היא נישקה אותי ולא התנגדתי, אבל ראיתי את קינאתו של אלן מהצד אז התנתקתי ממנה.
    -"דן, בוא לחדר שלי." אמר כשהוא מחזיר את פניו לפנים רציניות. קמתי והלכתי אל חדרו, כשניכנסתי הוא סגר ונעל את הדלת. "שב על הריצפה ותוריד את החולצה שלך."
    -"למה?" שאלתי בתמימות.
    -"כי אמרתי. עכשיו." הוא נעשה תקיף. הורדתי את חולצתי, זרקתי אותה הצידה, והתיישבתי באמצע החדר על הריצפה. אלן החל להוציא את חגורת העור שלו ממכנס הג'ינס שלו, משהו שפחדתי ממנו.
    -"אתה הולך להכות אותי? חזק?" שאלתי כשאני מסתכל על ידיו המחזיקות בחגורה.
    -"כן. חזק עד שתעזוב את אלכס ותיפרד ממנה." אמר והחל להצליך בי.

סורי, אימא לוקחת ת'מחשב.
    תגיבו.

12. 20-06-2009 11:46 #12
    בן
    שם פרטי
    ירון
    וואט דה פאק?
    כמה סדיסטים יש בסיפור שלך?
    תכלס זה סיפור מעניין אבל אתה מתקדם עם העלילה מהר מדי.
    איך בשנייה הם נהיו חברים?
    איך פתאום אלן שונא אותו על כלום?
    אתה צריך להתייחס לזה.
    ,In a coat of gold or a coat of red.
    .a lion still has claws

,And mine are long and sharp, my lord

.as long and sharp as yours

​YaronGrushka לשעבר
    /|T|\
    Praise the Sun!!!!​a.

Who watches the Watchmen?​a

13. 20-06-2009 14:07 #13
    בן
    אמרתי שאני בת...שיואו למה קשה לקלוט את זה?
    והם דיברו במשך כמה שעות, ולמה שאלן יאהב אותו אחרי שהוא נעשה של החבר של מי שהוא אוהב?:/
    לא משנה, עוד מעט הפרק הבא.

נ.ב.
    מה זה סדיסטים?

14. 20-06-2009 14:27 #14
    בן
    שם פרטי
    יוסי
    סיפור מעניין!
    אבל אם את בת אז למה בצד יש לך את זה:?

15. 20-06-2009 14:39 #15
    בן
    אחי בו נתערב שידעתי מזמן שאתה ילד מוכה?

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner