fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
תגיות: מייגן פוקס

סיקור על מייגן פוקס ,כל מה שרציתם לדעת עליה, כאן . **מתעדכן**

1. 03-07-2009 12:57 #1
    בן
    שם פרטי
    דוידוב
    תדרגו את האשכול,אני רוצה לדעת מה אתם חושבים!
    חתימות לאימוץ של MEGAN FOX מהממות
    כאן:
    http://www.f2h.co.il/7627549842000
    ------
    עדכון יום ++שבת 29.08.09+

עידכון : פוסטר חדש לסרט הגוף של ג'ינפר !
    וגם האם מייגן פוקס תהיה אשת חתול ?!

התשובה : בעמוד האחרון !!
    בעמוד האחרון

DaViDoV

אגב,בעמוד 6 יש שם טרייליר לסרט החדש
    פלוס תמונות מהתצוגה

*העידכונים מעמוד הראשון,והחמישי
    וכך הלאה*

*העידכונים יהיו בעמודים האחרונים*
    **אז שווה להציץ ולבדוק דברים חדשים**

סיקור על מייגן פוקס  ,כל מה שרציתם לדעת עליה, כאן . **מתעדכן**
    שם מקורי : מייגן דניס פוקס

עיר מגורים : אואק רידג' ,טנסיי

קטגוריה : בינלאומי

שם באנגלית : Megan-Fox

תאריך לידה : 15/5/1986

מוצא : איריים , צרפתיים ואמירקאים.

עיר הולדתה : טנסי שבארה''ב

מקצוע : שחקנית ודוגמנית .

פרופיל : פרופיל ב-IMDb

מייגן דניס פוקס (באנגלית: Megan Denise Fox, נולדה ב-16 במאי 1986), שחקנית ודוגמנית אמריקנית.
    פוקס נולדה בטנסי ויש למשפחתה שורשים איריים, צרפתיים ואמריקאים-ילידיים. היא הופיעה בין היתר על שערי המגזינים מקסים, יו אס ויקאנד, אסקווייר, אמפייר, קוסמו גירל, אנטרטיינמנט ויקלי ו-FHM. דורגה במקום הראשון ברשימת 25 הנשים היפות ביותר מתחת לגיל 25 של מגזין מוביפון ובמקום שני ברשימת מאה הנשים היפות ביותר של שנת 2009 של מגזין מקסים.
    פוקס נולדה באוק רידג', טנסי לדרלין טונאשיו ופרנקלין פוקס, שהתגרשו כשהייתה צעירה. היא ואחותה גדלו עם אימה ואביה החורג. בגיל חמש החלה באימוני דרמה וריקוד והייתה מעורבת בפעילויות קהילתיות, ביניהן במקהלת בית ספרה. לאחר מעבר המשפחה לסיינט פיטרסברג, פלורידה, היא המשיכה באימוניה.
    סרט הביכורים של פוקס היה בשנת 2001, לצד מרי קייט ואשלי אולסן. עד לשנת 2007, בה לוהקה לסרט רובוטריקים של הבמאי מייקל ביי, הופיעה פוקס בסרטים בחורים רעים 2, "וידויה של מלכת הכיתה" ובסדרות אחיות או לא להיות, "שני גברים וחצי" ו"הופ ופיית'".
    על הופעתה ברובוטריקים היא זכתה במועמדות בטקס פרסי ה-MTV.

הקדמה :
    ברשימה האנשים עם השמות הכי מתאימים, השחקנית מייגן פוקס במקום הראשון בגלל שהיא נראית כמו אחת שנקראת מייגן. מקום 12 במצעד 99 הנשים של שנת 2008 של ASKMEN.COM

סיפור חייה :
    מייגן פוקס נולדה באואק רידג' ,טנסיי.מייגן עברה לפלורידה בגיל 10 והתחילה לדגמן ולשחק בגיל 13, זכתה בכמה פרסים בשנת 1999 ב"אמריקן מודלינג" וב"ועידת הכשרונות".בגיל 15 הופיעה לראשונה בסרט עם האחיות אולסון שנקרא "חופשה בשמש" והמשיכה לככב גם בסדרות כמו "אחיות או לא להיות" ובסרט "ויידויה של נערה מתבגרת" שבה היא הודתה שלא הפריעו לה ההצקות משחקנית המשנה לינדזי לוהן.
    לאחרונה,כחולת העיניים הברונטית שיחקה בסיטקום כשלצידה קלי ריפה ב"הופ ופיית",ושיחקה כ"זאת שלא בליגה שלו" ב"ברובוטריקים" לצידו של שאייה לבוף.
    היא נישאה לשחקן בריאן אוסטין גרין(עליו אני אפרט בהמשך) ,יוצא בוורלי הילס 90210, אבל הם ביטלו בגלל הפרש הגילאים ביניהם וגם האי רצון להתחתן ולהתקדם.
    באוקטובר 2008 מגזין GQ פירסם ראיון עם מייגן שבה היא חשפה שהיה לה קשר עם חשפנית אבל אחת מהם התנגדה להמשך הקשר.כל זה קרה כשהייתה בת 18 וגרה לבדה בלוס אנג'לס.
    "באותה שנה חבר שלי עזב אותי ואני החלטתי –מצטערת אימא – שאני מאוהבת באישה שעובדת בחנות סקס. אז החלטתי שאני אגרום לה לאהוב אותי בחזרה, אז ניסיתי לגרום לקשר להתקדם עם אותה אישה,חשפנית ששמה ניקיטה" אבל פוקס התעקשה שהיא לא לסבית "אני חושבת שכל בני האדם נולדו עם יכולת להימשך לשני המינים. אני מתכוונת שאני יכולה לראות את עצמי בקשר עם בחורה – אוליבה וילדי כזאת סקסית היא גורמת לי לרצות לחנוק הרים עם היידים שלי.היא מהפנטט. ולאחרונה אני אובססיבית לג'נה ג'מסון אבל..."
    בהמשך מייגן תשתתף עם קריסטין דנסט,סימון פג וג'ף דניאלס בסרט קומדיה שיצא ב2008 "איך לאבד חברים ולהרחיק אנשים" אנחנו מנחשים שהחוק הראשון הוא: אל תראו כמו מייגן פוקס. היא כרגע מצטלמת בסרט "גופה של ג'ניפר" שכוללת סצנה שבא היא חצי ערומה ופורסמה ברחבי האינטרנט.

כידוע למייגן יש קעקועים על הגוף אז :

קעקועים
    היא "מחזיקה" בכ9 קעקועים שאנחנו יודעים עליהם. מיגן הסבירה חלק מהקעקועים שיש לה "שיר שכתבתי על בית החזה שלי וסמל של חוזק על הצוואר שלי,והשם של חבר שלי ,בריאן, מקועקע ליד "הפשטידה" שלי" יש לה גם את מרלין מונרו על הזרוע, כוכב על הקרסול, ועל הכתף יש לה את הכיתוב
    “We will all laugh at gilded butterflies” מהמחזה Shakespear's King Lear

©Take all the pictures from Internet of Megan Fox©
    נערך לאחרונה על ידי DaviDoV_, 29-08-2009 בשעה 16:54

2. 03-07-2009 12:58 #2
    בן
    שם פרטי
    דוידוב
    המקצוע כשחקנית :

1. וידוייה של נערה מתבגרת

ז'אנר: מוסיקלי, משפחה, קומדיה, רומנטיקה.
    אורך: 89 דקות.
    שפה: אנגלית.
    מדינה: ארה"ב, גרמניה.
    במאי: שרה סוגרמן.
    שחקנים: לינדזי לוהן, אדם גרסיה, גלן הדלי, אליסון פיל, אלי מרינטל, קארול קיין, מייגן פוקס.
    חברת הפקה: Walt Disney Pictures, Confessions Productions, Argentum Film Produktion und Betriebes KG.
    מילות מפתח: אין לסרט זה מילות מפתח כרגע. נשמח אם תוסיף מילות מפתח ע"י עריכתו.

תקציר:
    מרי אליזבת (לינדסי לוהן) בת-עשרה, משוכנעת שעיר הולדתה סובבת סביבה. עד שמשפחתה אורזת ועוזבת לפרברים, היכן שהיא מוצאת את עצמה מתחרה על תשומת הלב. ומפנטזת על להקת הרוק האהובה עליה. כשנודע לה שהלהקה עומדת להתפרק, ועורכת קונצרט פרידה אחרון. היא פורקת כל עול במטרה להגיע לקונצרט האחרון של הלהקה

2. רובוטריקים , שבואא היא יצא לעולם כולו !

ז'אנר: מדע בדיוני, מתח, פעולה.
    אורך: 144 דקות.
    שפה: אנגלית, ספרדית.
    מדינה: ארה"ב.
    במאי: מייקל ביי.
    חברת הפקה: DreamWorks SKG, Hasbro, Di Bonaventura Pictures, Paramount Pictures, SprocketHeads, Tom DeSanto/Don Murphy Production, Thinkfilm.
    תאריך יציאה לקולנוע בארץ: 12/07/2007
    תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 04/07/2007
    מילות מפתח: רובותריקים

תקציר:
    מייקל ביי וסטיבן ספילברג תרגמו את סדרת האנימציה משנות השמונים להפקת ענק. הרובוטריקים (הטובים) והשקרניקים (הרעים) הם זן של רובוטי-על המסוגלים לשנות את צורתם לכלי רכב ומכונות שבשימוש האדם. שני שבטי הרובוטים מעבירים את המלחמה ביניהם לכדור הארץ ומחריבים את כל מה שנקלע לדרכם.

3 . איך לאבד חברים ולהרחיק אנשים

ז'אנר: קומדיה, רומנטיקה.
    אורך: 110 דקות.
    מדינה: אנגליה.
    במאי: רוברט ב. ווייד.
    שחקנים: Anna Wintour, סיימון פג.
    חברת הפקה: Number 9 Films Ltd., Film4, Intandem Films, Aramid Entertainment Fund, Lip Sync Productions, The Film Council.
    תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 03/10/2008
    מילות מפתח: amp;

תקציר:
    סידני יאנג הוא אינטיליגנט מפוקח שגם מעריץ וגם מתעב את עולם הסלבריטי, תהילה ויופי. המגזין האלטרנטיבי שלו עושה צחוק מהאובססיה של התקשורת לכוכבים וטרנדים אופנתיים, ולכן כאשר סידני מקבל הצעה לנהל את העיתון השמרני זה הלם לכל הסובבים. נראה כי העורך של העיתון "שארפ" התלהב מהתנהגותו של סידני בערב של חלוקת פרסים שבו נכח. סידני הופיע כבחורה יפה בדמות חזיר. וכך מתחילה דרכו של סידני אל ההצלחה, הוא לאט לאט הופך מאאוטסיידר למבטחם של הכוכבים במיוחד סופי מאייס ומפתח רומן עם תלמידת קולג' אליסון אולסן שעלול להרוס אותו.

4 . רובוטריקים 2

ז'אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, פעולה.
    אורך: 150 דקות.
    במאי: מייקל ביי.
    שחקנים: ג'ולי וויט, קווין דאן.
    חברת הפקה: DreamWorks SKG, Paramount Pictures, Hasbro, Di Bonaventura Pictures.
    תאריך יציאה לקולנוע בארץ: 24/06/2009
    תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 24/06/2009
    מילות מפתח: ii, הנופלים, הנפילים, ניקמתם, נקמה, נקמתם, של

תקציר:
    חלפו שנתיים מאז שסם וויטוויקי (שאיה לבוף) הציל את היקום מקרב מכריע בין שני גזעים של חייזרים-רובוטים. על אף מעשי הגבורה שלו סם הוא עדיין נער מתבגר ממוצע עם דאגות יומיומיות בנוגע ללימודים בקולג', חברתו מיקאלה (מייגן פוקס) והפרידה הראשונה מהוריו (קווין דאן וג'ולי וויט). המטרה של סם היא לחיות חיים סטודנטיאליים רגילים אבל כדי לעשות את זה עליו להתעלם מגורלו ובדיוק כשחייו של סם בבית הספר החדש נכנסים למסלולם – חולפים במוחו חזיונות מטרידים. מתוך חשש שהוא חולה במחלת השיטיון, בה חלה סבו, הוא שומר בסוד את החזיונות עד שהוא כבר לא יכול להתעלם מהם. למרות תכניותיו סם מוצא עצמו שוב במרכזה של מלחמה בין הרובוטריקים והשקרניקים, כשגורלו של היקום מונח על כף המאזניים.

5 . הגוף של ג'נפר (שבוא בסרט יראו את החזה השופע שלה)

מי רוצה נשיקה ?!

ז'אנר: אימה, מדע בדיוני, מתח, קומדיה.
    במאי: קארין קוסמה.
    שחקנים: מייגן פוקס.
    חברת הפקה: Hard C.
    תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 18/09/2009

תקציר:
    מעודדת אחוזת דיבוק הופכת לרוצחת הניזונה מבנים בכיתתה.
    האם חברתה הטובה ביותר יכולה לשים סוף לאימה?

3. 03-07-2009 13:01 #3
    בן
    שם פרטי
    דוידוב
    7 . ג'ונה האקס ג'ונה הקס

ז'אנר: אימה, דרמה, מערבון, מתח, פעולה.
    במאי: ג'ימי האייוורד.
    שחקנים: ג'וש ברולין, מייגן פוקס, ג`ון מלקוביץ`, וויל ארנט, מייקל שאנון, מיכאל פאסבנדר, דייוויד ג'נסן.
    חברת הפקה: Legendary Pictures, DC Comics, Mad Chance, Weed Road Pictures.
    תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 06/08/2010
    מילות מפתח: dc

תקציר:
    הסרט לוקח חלק במערב הפרוע, בו ג'ונה הקס, צייד ראשים מצולק שמסעותיו תמיד מסתיימים בדם, מחפש אדם המתעסק בוודו אשר מנסה להחיות צבא של מתים-חיים.

8 . Hack/Slash (אמור לצאת ב-2010 )

ז'אנר: אימה, מתח, פעולה.
    במאי: טוד לינקולן.
    שחקנים: מייגן פוקס.
    חברת הפקה: Rogue Pictures.

עכשיו המשחק בסדרות

1 . הופ ופיית : עונה 3

2 . הופ ופיית : עונה 2

3 . אחיות או לא להיות : עונה 2

4 . שני גברים וחצי : עונה 1
    נערך לאחרונה על ידי DaviDoV_, 24-07-2009 בשעה 14:43

4. 03-07-2009 13:07 #4
    בן
    שם פרטי
    דוידוב
    חייה הזוגיים !

מייגן פוקס: "אני מרגישה כמו זונה"
    זה לא מה שאתה חושב. בעצם, זה כן מה שאתה חושב: יש פה תמונה של מייגן פוקס בבגד ים עם מחשוף ענק. אבל יש פה גם יותר מזה – יש פה את מייגן פוקס יוצאת בהצהרה שתיחרט לעולמי עד בספרי ההיסטוריה של הקולנוע, וחושפת את הרומן האחרון שהיה לה עם חשפנית רוסיה. תראה כמה זה קשה להיות שחקנית ברמתה

מה קורה לשחקנית-דוגמנית כמו מייגן פוקס כשהיא חושבת יותר מדי? היא מגלה שהיא מרגישה כמו זונה. לא זונה במובן של אני-מורידה-את-הבגדים-רק-כדי-שגברים-בכל-העולם-כולל-אתה-כן-אתה-יזילו-עליי-ריר, אלא במובן של המקצוע שלה.
    "כשחושבים על זה, כל השחקנים הם סוג של זונות," היא אמרה בראיון לגיליון יולי של מגזין GQ – מיד אחרי שהצטלמה לשער שלו בבגד ים חושפני. "משלמים לנו כדי שנזייף משיכה ואהבה ואנשים משלמים כדי לראות אותנו מתנשקים, נוגעים אחד בשני ועושים דברים שזוג מונוגומי נורמלי בחיים לא היה עושה. זה באמת די מגעיל".

פוקס חשפה בראיון עוד משהו מחייה הפרטיים, שלא קשור בכלל לזנות – אלא לחשפנית רוסיה, איתה היה לה רומן זעיר. "יש לי תדמית של מופקרת," היא מודה. "אנשים חושבים שאני סוג של ילדה פרועה, סקסית ואגרסיבית. אבל אני לא".
    ובכל זאת, היא לא התביישה לספר על הרומן הקצר עם החשפנית הרוסיה לפרטי פרטים: "הייתי בת 18", היא אמרה, "ובדיוק נפרדתי מהחבר שלי, והתאהבתי בה... היא עבדה בחנות למוצרי טיפוח והיא הייתה רוקדת ריקודים אירוטים ארוכים ואיטיים, עשיתי הכל כדי שזה יעבוד ביננו. אני לא לסבית, אבל אני מאמינה שכל אחד נולד עם משיכה לשני המינים". היא הוסיפה להגנתה: "אני מעדיפה שתהיה לי תדמית של מופקרת מאשר לצאת מעורי כדי להתנהג כמו שצריך כל הזמן".

שאלוהים ישמור

5. 03-07-2009 13:08 #5
    בן
    שם פרטי
    דוידוב
    כאמור היא היית חברה של בריאן אבל היא נפרדה ממנו !

מייגן פוקס, כוכבת "רובטריקים 2" והדבר הבא בהוליווד, נפרדה מהחבר שלה, בריאן אוסטין גרין הזכור יותר כדיוויד מבוורלי הילס 90210, לאחר שנה וחצי של זוגיות. מתאים לכם רובטריקית?

הנה בשורה משמחת לכמה וכמה גברים: השחקנית/דוגמנית מייגן פוקס, זו שתיכף תוכלו לראות ב"רובטריקים 2" שאמור להיות אחד מלהיטי הקיץ הגדולים, נפרדה ככל הנראה מהחבר שלה. וכשאנחנו כותבים חבר אנחנו מתכוונים לשחקן-מוזיקאי בריאן אוסטין גרין. ואם גם השם הזה לא אומר לכם כלום, נסו להיזכר בדיויד סילבר מ"בוורלי הילס 90210", זה הוא!

באופן מפתיע, הדיווח על סיום הזוגיות לאחר שנה וחצי של מערכת יחסים צמודה במיוחד, לא הגיע מצלמי הפפראצי או הרכילאים אלא ממקור ראשון, כשפוקס התראיינה השבוע ל"סאן" הבריטי ואמרה: "אני ככל הנראה מה שמכונה 'רווקה'".

הכוכבת לא ספקה פרטים נוספים בנוגע לנסיבות הפרידה בינה ובין אוסטין גרין, אך אחד מחבריה כבר אישר את הפרטים לאתר E online והוסיף: "היא ובריאן עדיין מתראים מדי פעם, אבל זה נעשה בצורה חברית ולא מחייבת". מקורביה מספרים, שלאחרונה הכוכבת הביעה עניין ברוברט פטינסון, כוכב הסרט "דמדומים", אבל למרות השניים טרם נפגשו רשמית. וחוץ ממנו, גורמים על הסט של "רובוטריקים 2: הנקמה" טוענים כי הכימיה בינה ובין כוכב הסרט שיה לה בוף התחממה אף היא מעל למקובל במהלך הצילומים, אך שניהם מכחישים וטוענים, כמו כולם, שהם רק ידידים.
    בכל מקרה, אם יש למישהו תכניות, קחו בחשבון שבהתחשב בלוח הזמנים שלה העמוס שלה בשנתיים הקרובות, פוקס לא ממש פנויה לקשר מחייב; בסתיו תגיע למסכים קומדיית האימה השחורה בכיכובה "Jennifer's Body", בה היא מגלמת מעודדת אחוזת דיבוק היוצאת למסע רצח חסר מעצורים (את התסריט כתבה החשפנית לשעבר דיאבלו קודי החתומה גם על "ג'ונו" שזיכה אותה בפרס האוסקר). בימים אלה מצטלמת פוקס למערבון האימה "ג'ונה הקס", ובקנה כבר מצפים לה תפקידים ראשיים בשלושה סרטים נוספים.

בנוסף מתרבות השמועות על סרט נוסף בסדרת לארה קרופט, שיחזור הפעם לשנות נעוריה של הארכיאולוגית חובבת ההרפתקאות ויסביר כיצד הפכה מבת טובים אנגליה לפריקית אקשן ביעדים אקזוטיים ברחבי העולם, לתפקיד הראשי מיועדת כמובן פוקס, ואם זה ייצא אל הפועל, כיבוש מעמדה כיורשת של אנג'לינה ג'ולי יושלם באופן סופי.

שייע להבאוף ?!

אמןן !!

הינה כמה הסברים איך זה יכול לקרות הזוגיות (מייגן שייע )

וכאן היא מדברת על זה :

האם היא תעבור את אנג'ילה ?!

יכול להיות שזה הסיבה למה :

ברור , שאלה של זמן !!!
    נערך לאחרונה על ידי DaviDoV_, 06-07-2009 בשעה 13:52

6. 03-07-2009 13:14 #6
    בן
    שם פרטי
    דוידוב
    עדכון של עכשיו 03.07.09

פורסם פוסטר של הגוף של ג'נפר !!
    ]

ב30.06 היא היית בתוכנית בוקר !

ולפני זה היא היית אצל ג''ימי קימיל ,שבו היא מחבקת שמן מקסיקני קטע מחרמן למדי .

ולפני זה היא היית בעוד תוכנית אירוח בגלל סיבוב ההופעות של ברובוטריקים

והראשון שלה אחרי הבכורה זה אצל ליטרמן

וזה השמלה המהממת שהיא באה לתוכנית האירוח :

ראבק כמה יפה אפשר להיות לא יאמן עליה !

ובוא היא עם בריאן שכאמור הם נפרדו :

ואחרי זה היא נפגשה לדייט עם שייע להבאוף , האם זה זוגיות חדשה ?!

וזה שנתיים לפני הדייט :

שאלו אותם והם אמרו אנחנו רק ידידים !!
    אני מאמין שהם יהיו עוד חברים !

זה תמונה מסיבוב ההופעות שלהם באוקראינה .
    האם התמונה רומזת משהו,או שבכוונה לחרמן אותנו !!!!!!!!!!
    DAMM :

לראות ולשתוק :

וזה מגרמניה :

זה מטוקיו

וזה מצפון קוראיה !!

היא עושה לשייע להבאוף כל כך נעים יאאלהה

©Customer for Megan-fox©
    נערך לאחרונה על ידי DaviDoV_, 06-07-2009 בשעה 13:38

7. 03-07-2009 13:14 #7
    בן
    שם פרטי
    דוידוב
    הגוף של ג'נפר

תקציר: מעודדת אחוזת דיבוק הופכת לרוצחת הניזונה מבנים בכיתתה. האם חברתה הטובה ביותר יכולה לשים סוף לאימה?

תמונות מתוך הסרט :

אז מי מעוניין שמייגן תהיה הרוצחת שלו אה בנים ?

תהנו :

הינה עוד אחת :

©Customer for Megan-fox©
    נערך לאחרונה על ידי DaviDoV_, 05-07-2009 בשעה 13:21

8. 03-07-2009 13:15 #8
    בן
    שם פרטי
    דוידוב
    מייגן הצטלמה לעיתון HQ והוא פורסם אתמול הינה חלק מהתמונות :

©Customer for Megan-fox©
    נערך לאחרונה על ידי DaviDoV_, 05-07-2009 בשעה 13:28

9. 03-07-2009 13:40 #9
    בן
    שם פרטי
    ישי
    קראתי הכול,תודה רבה אחלה השקעה גבר!,יש כמה דברים שלא ידעתי!,השחקנית הזאת כל כך יפהפייה בצורה מיוחד סקסית מאוד בצורה מיוחדת!,לא משנה מה אומרים עליה היא האישה הסקסית והלוהטת שקיימת עלי אדמות!!.

10. 03-07-2009 13:41 #10
    בן
    איכססס היא ממש יצור מחואר שרק יותר יפה ממנה!!!!!!!
    שלא נדבר על החמור בשרק אני לא ידוע כל מי שמישתתף בסרט רובוטריקים הוא אדם ללא הצלחה בחיים!!!!

11. 03-07-2009 13:43 #11
    בן
    שם פרטי
    דוידוב
    ציטוט פורסם במקור על ידי yudalef צפה בהודעה
    קראתי הכול,תודה רבה אחלה השקעה גבר!,יש כמה דברים שלא ידעתי!,השחקנית הזאת כל כך יפהפייה בצורה מיוחד סקסית מאוד בצורה מיוחדת!,לא משנה מה אומרים עליה היא האישה הסקסית והלוהטת שקיימת עלי אדמות!!.
    מסכים איתך בהכל יש עוד המון דברים שאתה לא יודע חלקם אמרתי לך אתמול חח
    אז מה היא תעקוף את אנג'ילה ?

ציטוט פורסם במקור על ידי shahen צפה בהודעה
    איכססס היא ממש יצור מחואר שרק יותר יפה ממנה!!!!!!!
    שלא נדבר על החמור בשרק אני לא ידוע כל מי שמישתתף בסרט רובוטריקים הוא אדם ללא הצלחה בחיים!!!!
    סע סע לי מהעיניים היית רוצה

12. 03-07-2009 13:47 #12
    בן
    שם פרטי
    ישי
    [quote=DaviDoV_;37851547]מסכים איתך בהכל יש עוד המון דברים שאתה לא יודע חלקם אמרתי לך אתמול חח
    אז מה היא תעקוף את אנג'ילה ?

ועוד משהו שככתי להוסיף מקווה מאוד שמייגן תבקש שיצנזרו את הקטע החצי עירום בסרט הגוף של ג'ניפר!, היא תעקוף את אג'נלינה בהכול!

13. 03-07-2009 13:53 #13
    בן
    שם פרטי
    Claws Of Satan
    וואי וואי מה הייתי עושה לה......

14. 03-07-2009 14:01 #14
    בן
    תודה על הפרסום

15. 03-07-2009 14:09 #15
    בן
    שם פרטי
    מתן
    אחחח מייגן מייגן...לא סתם דורגה הכי סקסית. מחכה לגוף של ג'ניפר!

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרויקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner