fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
פרסום|

כל המשתתפים באח הגדול + קצת מידע

1. 17-07-2009 16:37 #1
    בן
    שם פרטי
    LoL !!
    [CENTER]
    משתתפי האח הגדול

בוריס שניידרובסקי
    בוריס שניידרובסקי נולד בתאריך 17-8-1986 בוריס מתגורר ברעננה
    לא כל-כך הצלחנו להכיר את בוריס שניידרובסקי, בגלל שהיה המודח הראשון מן הבית של האח הגדול, כעבור שבוע, אך תכונה אחד בלטה במהלך שבוע שהיה אחד מן המתמודדים – בחור מאוד שקט שלא שומעים ולא רואים אותו.
    בוריס האח התאום של לאון שניידרובסקי, שהוא מתמודד נוסף של הבית של האח הגדול ולמרות שהם תאומים, הם לא דומים בכלל, לא בהתנהגות ולא במראה החיצוני.
    בוריס מגדיר את עצמו כגבר במשפחה .

מיקי לוין
    מיקי לוין נולדה בתאריך 7-1-1977
    מיקי מתגוררת ברמת השרון ואם לבת
    מיקי לוין הגיעה לתוכנית האח הגדול, כשהיא מלאה בציפיות להגיע עד לגמר, אך הייתה המודחת השנייה מן הבית, אחרי בוריס שניידרובסקי כולנו צפינו, כי תמצא שפה משותפת עם אם השנייה, נעמה פרידמן (עזבה את התוכנית בתאריך 26-09-2008 , כאשר לא הסתדרה עם רוב המכריע מדיירי הבית) אך לבסוף הדבר לא קרה, ההפך, רק מריבות.

ערן זילברמן
    ערן זילברמן נולד בתאריך 7-6-1982 ערן מתגורר בתל-אביב
    בקליפ הכרות עם ערן זילברמן בתחילת התוכנית (1-1-2008) ראינו, כי מדבר על מתמודד עם פוביה להומואים ואי אהדה לערבי ישראל, אך לאחר שהפך להיות המודח השלישי מן הבית האח הגדול, אחרי מיקי לוין ומתמודד בוריס שניידרובסקי, ניצל במה של האולפן, בכדי לשנות תדמית זאת, אשר נוצרה בעקבות קליפ ההכרות.
    לפני שהודח, ראינו את ערן כבחור חברמן, אשר ניסה והצליח עם קרן חסיס (נשיקות לוהטות בערב יום שישי) וניסיון לכבוש את שפרה קורנפלד, אך כאן זה לא כל-כך הלך לו

נעמה פרידמן
    נעמה פרידמן נולדה בתאריך 1-9-1974
    נעמה מתגוררת במושב לימן, נשואה ואם לשני בנים
    נעמה פרידמן מגדירה את עצמה כאסטטית, תקשורתית, יצירתית ונעימה, שמאוד רוצה להצליח ולממש את עצמה בתחום הכתיבה ולהיות בעלת משפחה מאושרת.
    מייד עם כניסתה לביתו של האח הגדול, היינו בטוחים, כי תתחבר לדיירת מיקי לוין ותיווצר כאן חברות, אשר תתבסס על העובדה, כי שתיהן אמהות, אך לא היה כך במציאות, אלא ההפך, מריבות וכעס.

ג'ני טוקרב
    ג'ני טוקרב נולדה בתאריך 31-12-1984
    ג'ני מתגוררת בתל-אביב
    כאשר בקשה לספר על עצמה, ציינה, כי למרות שהיא בלונדינית יפה, היא בחורה מאוד חכמה ופקחה.
    ג'ני טוקרב בת יחידה להורים גרושים, כאשר אמא, עמה היא מתגוררת, היא גם חברה הכי טובה שלה, שלה ניתן וגם חובה לספר את הכול.

קרן חסיס
    קרן חסיס נולדה בתאריך 7-11-1983
    קרן מתגוררת בערי הרצלייה ולפעמים בתל-אביב
    קרן רוצה להיות רופא וכאשר התבקשה בכמה מילים לספר על עצמה, אמרה קרן – "אין רגע בלי פגע" וכנראה זה מסביר למה היא רוצה להיות דווקא רופא.
    קרן חסיס שימשה כחברה ותומכת של נעמה פרידמן עד לדקה האחרונה הימצאותה ביתו של האח הגדול, אך לא הצליחה לשנות את דעתה של נעמה.

אשר סימוני
    אשר מתגורר בעיר טבריה
    תכונות כמו חריצות, דייקנות ואהבת הומור, הביאו את אשר סימוני להשתתף בתוכנית האח הגדול, אך עדיין מקווה, כי לא יצטער על השתתפותו בריאליטי.
    אשר סימוני בחור דתי ואב ל-3 ילדים (בת השלישית נולדה, כאשר אשר סגור בביתו של האח הגדול. יותר פרטים ניתן לקבל בפוסט אשר סימוני אב בפעם השלישית).

שי שטרית
    שי שטרית נולד בתאריך 29-11-1982
    שי איש עסקים ובעל חברת תוכן לסלולר בחו"ל ומתגורר בעיר תל-אביב
    שי שטרית משתייך לאנשים, שמדליקים אש ואחרי זה, גם מכבים אותה, כאשר בעצמו ציין, שאחד התכונות הבולטות שלו וגם שנואות והיא חוסר התחשבות.

ונסה אלוש
    ונסה אלוש נולדה בתאריך 27-2-1981
    ונסה מתגוררת בבתן אהרון
    ונסה אלוש בחורה שמאוד אוהבת בעלי חיים ובעיקר סוסים (יכולה לדבר על סוסים שעות על גבי שעות וזה מאוד מפריע לדייר המפורסם של האח הגדול – יוסי בובליל), יש לונסה תוכי מדבר וכמה וכמה חתולים ואם לדייק במספר, אז 8

צבר גדיש
    צבר מתגורר בנימינה
    צבר גדיש בחור שאוהב את הארץ וניתן להגיד שהוא ציוני בדם ושמו מעיד על כך. צבר משדר חום ואהבה ואהוב על כל דיירי הבית.
    לא פעם נגשה אליו ונסה אלוש מלאה ברצון להתחיל קשר חדש, אך קבלה סירוב.

חגית רונן מימון‏‏
    חגית: "יוסי בעלי אמר שאני פולניה, אני אנוח כשאני אמות".
    אני אומרת לכ מה שאני חושבת.
    לפעמים אני מצטערת.
    למה אני רוצה לבוא? אני רוצה חופש. אני רוצה להתנתק
    אני רוצה לנוח.
    אני לא רודפת אחרי אף אחד, לא מכבסת לאף אחד
    רוצה שקט שקט שקט.

רנין בולוס
    רנין בולוס נולדה בתאריך 15-09-1984
    רנין מתגוררת בישוב נווה שלום
    רנין מנהלת שיווק מצליחה ונסיכה ערבייה.

אינה ברוורמן
    בת 22 מעכו, למי ששכח. וביום הכניסה היא סיפרה שהיא דוגמנית.

יוני וינקל
    יוני וינקל - בן 30 מערד, חלק גדול מחייו בילה בחו"ל ולפני 3 חודשים חזר לארץ, כשהוא דובר 6 שפות

שחר בן דוד
    שחר בן דוד – בן 28 מצור יגאל, בחור שרירי מאוד אין הרבה מידע.

2. 17-07-2009 16:39 #2
    בן
    שם פרטי
    LoL !!
    לאון שניידרובסקי

לאון מתגורר בעיר רעננה ביחד עם אחיו התאום (שלא דומים כלל) בוריס שניידרובסקי, שגם הוא היה אחד מדיירי ביתו של האח הגדול, אך הודח ע"י הצופים כבר כעבור שבוע מתחילת התוכנית.
    כאשר התבקש לספר על עצמו בכמה מלים, אמר לאון, שהוא תקשורתי מאוד, שאפתן וסטייליסט.
    מרגע שלאון שניידרובסקי, הופיע בביתו של האח הגדול, הייה ניתן להבין, כי מדובר על דמות מיוחדת, שמוסיפה המון לתמונה הכללית. כאשר נכנס מתמודד חדש לבית, לאון היה ניגש לכולם, מחבק ומנשק אותו (בלחי) וכך, היה נותן תחושה לכולם, כי הם רצויים כאן מאוד ושהם מכירים אחד השני, כבר שנים רבות.
    בגלל שלאון מיוחד במינו, זה לא עבר בשתיקה ולדוגמא אשר סימוני בימים ראשוניים של ההכרות עם הדיירים, אמר, כי אצלנו בטבריה אין דברים כאלה ובשלב מאוחר יותר, קרא לו פסוק מן התורה, בו מדובר, כי אין גבר יהיה עם גבר, אך לאון נעלב קצת מזה.
    יוסי בובליל, כאשר התבקש לתת שמות של נשים לחרקים, אשר נדרש למיין במשימת מפעל בביתו של האח הגדול, הגיע למסכנה כי שם לאון הוא בהחלט משתייך לשמות של נשים.

עינב בובליל

עינב מתגוררת בעיר אשקלון יחד עם אביה יוסי בובליל, שגם הוא משתתף בתוכנית ריאליטי האח הגדול.
    כאשר התבקשה עינב בובליל לספר בכמה מילים על עצמה, אמרה שהיא אמיתית, מצחיקה, רגישה וסקסית, כאשר חלומה לזכות בתוכנית.
    הפתעה גדולה חכתה לעינב – אבא שלה, יוסי בובליל המפורסם, גם הוא אחד מן המשתתפים בריאליטי האח הגדול וכאשר הופיע בבית, לא האמינה עינב למראה עיניה, אך זהו היה אביה.
    את עינב בובליל ניתן לשייך ללא כל בבעיה לאנשים, אשר בולטים בשטח, גם כשהם לא היו רוצים בכך, כאשר היא מתלקחת מדברים, שלנו, נראים קטנים ולא חשובים, עינב נותנת פרוש אחר לגמרי ואז נשמעים בשטח ביתו של האח הגדול בכי וצעקות, אך למרות זאת, עינב בהחלט מוסיפה המון לתמונה הכללית ואם לא הייתה משתתפת בתוכנית, אולי לא היה מספר כה עצום של גוונים לדיירי הבית של האח הגדול.

איתי זיו

איתי זיו נולד בתאריך 8-6-1980
    איתי מתגורר בעיר תל-אביב
    כאשר התבקש לספר על עצמו, אמר איתי זיו, כי אובה להתגבר על מכשולים ממש קשים.
    בחור שקט מאוד שסטוצים לא בשבילו וקשר רציני זה מה שמושך אותו.
    למרות שאיתי זיו די שקט ולא בולט בשטח, גרם הבחור להמון "סבל" לשכנה שלו – עינב בובליל, כאשר רצה "להשמיד" את עינב בצורה שפרדי קרוגר פעל בסדרה המפורסמת, אותה אהבנו, כשהיינו ילדים, אך היה לסיפור הזה סוף טוב, כשהתברר, שהיה זה רק חלום רע, כאשר איתי זיו בכבודו ובעצמו, הרגיע את עינב, כשאחרי המתרחש, משגיח יוסי בובליל, אביו של עינב בובליל.

יוסי בובליל

יוסי בובליל נולד בתאריך 5-9-1953
    יוסי מתגורר בעיר אשקלון יחד עם בתו עינב בובליל, שגם היא משתתפת בתוכנית האח הגדול.
    כאשר הופיע לראשונה בבית האח הגדול, הייתה זו הפתעה גדולה לעינב בובליל, בתו של יוסי בובליל, שלא ידעה כלל, שגם אבא שלה, יהיה אחד מן המשתתפים בתוכנית.
    בהתחלה יוסי לא כל-כך התחבר לדיירי הבית, ככל הנראה בגלל הגיל

שפרה קורנפלד

שפרה קורנפלד נולדה בתאריך 9-12-1980
    שפרה מתגוררת עם אחיות שלה בירושלים ויש לה כלב חמוד בשם ויק
    שפרה חוזרת בשאלה, כאשר חלק גדול מחייה היית השייכת לקהילה הדתית.
    כאשר ראינו לראשונה את הקליפ ההכרות עם מתמודדת שפרה קורנפלד, לשאלה "מה הכי מעצבן אותך" , השיבה שפרה, "כאשר צוחקים על השם שלי"
    לשפרה שתי אחיות קטנות ובשבילן, שפרה היא אמא.
    מייד עם כניסתה לביתו של האח הגדול, היה ניתן להבין, כי מדובר על בחורה חכמה, בעלת יחסי אנוש מעולים עם דיירי הבית ויכולת הבעה עצמית מדהימים, אם כי, עם אשר סימוני, החל מרגע, שנודע לשפרה, שאשר סימוני, הוא בחור דתי ולאשר ששפרה קורנפלד, היא בחורה, אשר חזרה בשאלה, קיימת בביתו של האח הגדול מתיחות בין השניים בנושא הדת.
    עם הזמן ראינו כי ערן זילברמן ניסה לסלול דרך אל לבה של שפרה, אך נכשל במשימה בשלב כלשהו, כאשר צבר גדיש בהחלט הצליח, ניתן לציין, כאשר תומך בשפרה ברגעים קשים בשבילה.

קרדיט לי על הסידור הזה..
    וקרדיט ל bblive על המידע .

תגובות השקעתי פה רצח !

3. 24-07-2009 19:05 #3
    בן
    שם פרטי
    חן
    ממש אבל ממש יפה רואים את ההשקעה שלך,

4. 25-07-2009 02:30 #4
    בן
    שם פרטי
    עידן
    כל הכבוד ותודה על המידע

5. 25-07-2009 04:50 #5
    בן
    שם פרטי
    עמיתツ
    בתמונה של קרן חסיס שמת תמונה של רנין
    תודה על ההשקעה

6. 29-07-2009 14:42 #6
    בן
    שם פרטי
    LoL !!
    תהנו ! ^^

7. 30-07-2009 12:36 #7
    בן
    שם פרטי
    אלברט
    תודה רבה על ההשקעה

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner