fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
עזרה|

בגדים בארה"ב

1. 23-07-2009 21:51 #1
    בן
    שלום לכולם אני טס לארה"ב ביום ראשון כמעט לחודש לניו יורק, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו ולאס וגאס.
    אני צריך את העזרה שלכם, אני כמובן רוצה לקנות הרבה בגדים בעיקר חולצות אבל גם מכנסיים (לא ג'ינסים כי שמעתי שזה לא כזה זול) ונעליים.
    עכשיו אני לא ממש מבין באופנה, הארון שלי דיי עלוב וסוף סוף ניתנת לי האפשרות להעשיר את הלבוש שלי .
    בקיצור אני צריך את העזרה שלכם בלבחור מותגים של חולצות,מכנסיים ונעליים שכדי לי לקנות.
    חלק יגידו לי זה עניין של טעם, אממ סבבה אז אני אגיד רק שאני לא אוהב יותר מידי צבעוניות ובדר"כ אני פתוח להרבה דברים העיקר שזה ימצא חן בעיניי חחח אז תזרקו דברים שאתם אוהבים וגם שאתם יודעים שהסביבה אוהבת...
    אה וד"א אם זה עוזר אני בעל גוון עור כהה (לא שחור אלא דיי שזוף...).

תודה וסוף שבוע נעים !!!

2. 23-07-2009 21:56 #2
    בן
    בוא אני יעזור לך אני הייתי בארהב ועשיתי תקניות של החיים שלי

כנס לחנויות : Marc ecko, Nike, Adidas, quicksilver, billabong, ed hardy, אם יש כסף אז לקוסט טומי וראלף לורן

גינסים אך ורקקקקקקקקקק דיזל
    יש שם דיזלים מעלפים ואני לא מבין למה לא קניתי !!!

עכשיו אני לא בטוח איפה תהיה
    אבל אם יהיו חנויות כמו element rip curl no fear volcom וכדומה תכנס
    דברים מעלפים!

3. 23-07-2009 21:57 #3
    בן
    תשמע אחי אני הייתי בסאן פרנסיסקו ולאס וגאס בסאן פרנסיסקו יש את הדאון טאון זה רחוב שקוראים לו MARKET ST שם זה הדאון בקיצור יש שם לאקוסט נייק ואדידס רנואר פומה דיזל ועוד קניתי משם חולצות וג'ינסים מלי וייס הכל נמצא ברחוב הזה אבל רחוב מול יש את נייקי טאון זה קניון 3 קומות רק של נייק שם קניתי נעליים

4. 23-07-2009 22:16 #4
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי roeicoh1 צפה בהודעה
    בוא אני יעזור לך אני הייתי בארהב ועשיתי תקניות של החיים שלי

כנס לחנויות : Marc ecko, Nike, Adidas, quicksilver, billabong, ed hardy, אם יש כסף אז לקוסט טומי וראלף לורן

גינסים אך ורקקקקקקקקקק דיזל
    יש שם דיזלים מעלפים ואני לא מבין למה לא קניתי !!!

עכשיו אני לא בטוח איפה תהיה
    אבל אם יהיו חנויות כמו element rip curl no fear volcom וכדומה תכנס
    דברים מעלפים!
    ציטוט פורסם במקור על ידי 123carter321 צפה בהודעה
    תשמע אחי אני הייתי בסאן פרנסיסקו ולאס וגאס בסאן פרנסיסקו יש את הדאון טאון זה רחוב שקוראים לו MARKET ST שם זה הדאון בקיצור יש שם לאקוסט נייק ואדידס רנואר פומה דיזל ועוד קניתי משם חולצות וג'ינסים מלי וייס הכל נמצא ברחוב הזה אבל רחוב מול יש את נייקי טאון זה קניון 3 קומות רק של נייק שם קניתי נעליים

תודה לשניכם אני רושם הכל

עוד תגובות בבקשה!

5. 24-07-2009 00:44 #5
    בן
    בארה"ב אתה יכול לקנות ג'ינסים במחירים מאוד נמוכים בחנויות כמו אמריקן איגל, גאפ וטומי הילפיגר (שאגב שם נחשבים לחברה בערך כמו פוקס בארץ- זול ואיכות לא משהו..) ועוד
    בניו יורק בתור אחד שנמצא שם הרבה וגר שם פעם אני אומר לך תלך במנהטן לשדרה החמישית , למתחם מייסיס בברודוואיי ולסוהו, יש שם הרבה חנויות טובות של הרבה מותגים של חברות אופנה.אני ממליץ לך על גאפ, אמריקן איגל, ראלף לורן, נאוטיקה, h&m ,זארה ומייסיס במתחם מייסיס בברודוואיי, חנויות דגל של אברקרומבי אנד פיץ' (חנות שאם לא הלכת אליה, זה כאילו לא עשית קניות בעיר הזאת. מה שכן מאוד יקר ומאוד מפתה, תנסה לא להיסחף שם), לקוסט, גוצ'י וארמאני (הם די יקרים, בכלל בשדרה החמישית יקר, אבל לדעתי זה חובה ללכת אליהם אפילו רק לבדוק מה קורה שם ומה יש, אגב אם אתה חובב ספורט יש שם חנות דגל של נייקי ואת החנות של הnba)... בסוהו יש לך אדידיס, h&m, טומי הילפיגר ועוד כמה... אלה המקומות העיקריים (יש בהם עוד הרבה חנויות מוכרות שלא היה לי כוח להזכיר, אלה בעקרון העיקריים), יש גם בטיימס סקוואר קצת בילבונג לווייס וזה אבל לא הרבה..
    אם אתה בקטע של מחירים נמוכים, ליד ניו יורק יש כמה אאוטלטים טובים אחד בוודבארי והיה עוד אחד ממש טוב לא זוכר בדיוק איפה..אבל תבדוק יש שם הרבה טובים בסביבה.
    בשאר המקומות לא הייתי הרבה אבל אני יכול להגיד לך שבסן פרנסיסקו יש הרבה מקומות בדאונטאון, בלוס אנג'לס אני לא ממש זוכר אבל אני זוכר שהיה איזה אאוטלט אחד ממש טוב ליד, ובלאס וגאס אל תקנה אופנה ממש, אין שם הרבה דברים טובים לקנות עדיף לך בשאר המקומות.

6. 24-07-2009 07:42 #6
    בת
    בניו יורק לעשות שופינג זה הכי זול כי לא מחשבים שם את המיסים (: ויש שם כל חנות של כל חברה שרק תרצה..
    בסן פרנסיסקו אני לא ממש זוכרת מה יש :\
    בלאס ווגס יש אוטלט (עודפים) ממש נחמד שם יש שם מבחר דיי גדול והמחירים סבירים.
    ובלוס אנג'לססס *-* אהבת חיי חחח יש לך את כל המולים הכללל כל מה שאתה רק רוצה כל החברות הכל.
    במולים החברות חוזרות על עצמן כך שכל מה שזה מעליי הזכיר יש שם...
    מייסיס זואת חנות חמודה אפשר למצוא שם בגדים בממש זול...
    ואם אתה רוצה בגדים ממש זולים וחברות תילך לROSS יש שם את כל החברות בכלום כסף כי זה עודפים אבל יש את הבגדים בחנויות עדיין.. בקיצוררר ארה"ב זה המקום לעשות שופינג תהנה

7. 24-07-2009 12:15 #7
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי iWantToRapU צפה בהודעה
    בניו יורק לעשות שופינג זה הכי זול כי לא מחשבים שם את המיסים (: ויש שם כל חנות של כל חברה שרק תרצה..
    בסן פרנסיסקו אני לא ממש זוכרת מה יש :\
    בלאס ווגס יש אוטלט (עודפים) ממש נחמד שם יש שם מבחר דיי גדול והמחירים סבירים.
    ובלוס אנג'לססס *-* אהבת חיי חחח יש לך את כל המולים הכללל כל מה שאתה רק רוצה כל החברות הכל.
    במולים החברות חוזרות על עצמן כך שכל מה שזה מעליי הזכיר יש שם...
    מייסיס זואת חנות חמודה אפשר למצוא שם בגדים בממש זול...
    ואם אתה רוצה בגדים ממש זולים וחברות תילך לROSS יש שם את כל החברות בכלום כסף כי זה עודפים אבל יש את הבגדים בחנויות עדיין.. בקיצוררר ארה"ב זה המקום לעשות שופינג תהנה
    חחח סבבה תודה אז את אומרת שהכי שווה בלוס אנג'לס ואחרי זה ניו יורק בגלל שזה בלי מיסים?
    בת דודה שלי גרה בLA אז היא תדע לאן לקחת אותי

8. 24-07-2009 12:19 #8
    Audrey מנותק מנהלת פורומים: מיסטיקה ומאגיה & לימודי שפות & אופנה והלבשה וחברה בצוות הגהה לשעבר
    בת
    שם פרטי
    סאשצ'וו
    הכל באמריקה זה בלי מיסים, אני חייבת לציין XD
    וכן יותר שווה לך לקנות בLA וניו יורק כי יש שם המון אאוטלטים,
    זה לא קושי למצוא אותם - אחרי כל חנות יש אאוטלט.

9. 24-07-2009 12:52 #9
    בן
    שם פרטי
    ליד המחש
    POLO
    LACOSTE
    TOMMY HILFIGER
    ABERCROMBIE
    AMERICAN EAGLE
    H&M
    NIKE
    ED HARDY
    NO FEAR
    BILABONG
    ADIDAS
    VERSACE
    D&G
    PIERRE CARDIN
    PUMA
    DIESEL
    CROCKER
    LE COOPER
    'LEVIS
    ARMANI
    וזהו לא?

10. 24-07-2009 13:47 #10
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Elle צפה בהודעה
    הכל באמריקה זה בלי מיסים, אני חייבת לציין XD
    וכן יותר שווה לך לקנות בLA וניו יורק כי יש שם המון אאוטלטים,
    זה לא קושי למצוא אותם - אחרי כל חנות יש אאוטלט.
    בשנים האחרונות יש כמה מדינות שם שכן מחשבים בהם במחיר הכולל את המיסים, פנסילבניה למשל

11. 28-07-2009 02:41 #11
    בת
    מזה בלי מיסים? X_ס המחיר שרשום על המוצר זה לא המחיר שתשלמי בקופה מוסיפים את הטקס >_<"

12. 28-07-2009 02:42 #12
    בת
    טומי לא נחשב שם כחברה זולה הם לא ממש זולים כן... והאיכות של הבגדים כן טובה

13. 28-07-2009 04:05 #13
    בן
    שם פרטי
    יששי לוי
    אממ קודם כל - תהנה

דבר שני-בארצות הברית הכי כדאי לקנות חלצות חלקות של מותגי ספורט כמו אדידס ונייקי.
    מכנסיים אתה יכול לקנות בכל חנות-אני בחיים לא הייתי בארצות הברית אבל אמא שלי הייתי אולי 10 פעמיים
    יש שם חנויות בגדים ענקיות-שתי קומות ומעלה. תיכנס ותחפש מכנסיים, יש שם מלא סוגים ובכלום כסף.

לך לחנויות גלישה ותחפש שם מכנסי גלישה וחולצות של בילה בונג- הכי טוב תמיד מתאים ויפה, אם אתה רוצה להשתדרג תעשה את מה שהצעתי לך פה (:

14. 28-07-2009 08:18 #14
    בן
    שם פרטי
    אוריין ה
    אם הייתי בארצות הברית הייתי עוזר לך D:

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרויקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner