fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
פרסום|

קונספירציה - פול מקרטני מת [ האהובה עלי ]

1. 29-07-2009 10:45 #1
    בן
    שם פרטי
    אוראל
    תאוריית קשר לפיה פול מקרטני מת בתאונת דרכים בשנת 1966 ומאז הוא מוחלף בכפיל.
    רקע
    תאוריות קונסיפרציה רבות נרקמו סביב כוכבי רוק מתים (לדוגמה, אלביס פרסלי וג'ים מוריסון), אך בניגוד להן, תאוריית הקשר על מותו של פול מקרטני מלהקת הביטלס היא הפוכה. לפי תאוריית הקונספירציה הרווחת, הוא נהרג כשהלהקה עוד הייתה פעילה והוא הוחלף בכפיל. מפיצי התאוריה והדוגלים בה נסמכים על רמזים רבים, שלדבריהם נמצאים על תמונות עטיפות התקליטים וחבויות בתוך הקלטות ומילות שירים של שירי הלהקה.
    היסטוריה של התאוריה
    ב-12 באוקטובר1969 התקבלה בתחנת הרדיו WKNR בדטרויט שיחת טלפון בה יעץ המתקשר לשדרן, ראס גיב, להאזין היטב לקטעי הסיום במספר שירים של הביטלס או לנגן אותם לאחור, ובמיוחד לסוף השירים "Strawberry Fields Forever" ,"Revolution 9" וקטע המעבר בין "I'm So Tired" ו-"Blackbird" מה"אלבום הלבן". גיב עשה כפי שנתבקש ודימה שהוא שומע מסרים כמו "פול מת, בנאדם" או "אני קברתי את פול".
    יומיים אחרי כן פרסם עיתון הסטודנטים "מישיגן דיילי" סקירה של האלבום Abbey Road, של פרד לבור וג'ון גריי, שהחליטו, כפי שמספר לבור[1], במקום לפרסם סקירה רגילה, להתייחס לתקליט "ברמה הסמלית" ולהמציא או למצוא עדויות שונות ומשונות לכך שפול מקרטני מת. בין השאר, מצא לבור סימנים בעטיפת האלבום Abbey Road, כמו לבושם של חברי הלהקה המצולמים על העטיפה ומספר הרישוי של מכונית. זמן קצר אחרי כן נטל אלכס בנט מתחנת WMCA בניו-יורק את הבדיחה והפך אותה לנושא המרכזי באחת מתוכניותיו. העילה הייתה שיחת טלפון מאדם בשם לואיס יגר, שטען שהתעורר בלילה בגלל צריחות חברתו חובבת הביטלס, שחלמה כי פול מת. מתחריו של בנט בתחנת WMCB המשיכו במהתלה ובתוך ימים ספורים פשטה השמועה בין תחנות הרדיו השונות בארצות הברית והפכה לשיחת היום בקמפוסים ובעיתונות ה"אלטרנטיבית". מעטה של רצינות לסיפור ניתן כאשר שודרה תוכנית טלוויזיה מיוחדת, שנערכה כמשפט פומבי, בו הוצגו עדויות מצד אנשים כמו האמרגן אלן קליין והזמר פיטר אשר (שהיה גם אחיה של ארוסתו לשעבר של מקרטני) שהעידו שהסיפור בדוי ופול חי, ולעומתם רס גיב ומרעיו שהציגו את שלל ה"עדויות" שבידיהם.
    בנט טס לבריטניה, שם ניסה ללקט עדויות נוספות. רינגו סטאר דחה אותו בבדיחות הדעת, ואילו צלם העטיפה של "Abbey Road", איאן מקמילן, הכחיש סמליות מכוונת בצילום העטיפה. ג'ון לנון עצמו, כאשר נדרש לנושא, טען כי בסוף "Strawberry Fields Forever" הוא אינו אומר "אני קברתי את פול" (I buried Paul) אלא "רוטב חמוציות" (Cranberry sauce). בדיקות שנערכו העלו כי טענתו נכונה: בטייק השביעי של השיר, באלבום Anthology 2, לנון נשמע בבירור אומר פעמיים "cranberry sauce". לבסוף, הגיח גם פול מהתבודדות בסקוטלנד והכריז: "השמועות על מותי היו מופרזות... אילו הייתי מת הייתי האחרון שהיו מספרים לו". כל אלו לא הועילו בשיכוך הסערה, אלא רק הלהיטו אותה עוד יותר, משום שנתפשו כניסיון נוסף להסתיר את האמת. יתר על כן, השמועות הביאו לכך שאלבומי הביטלס שבהם טמונים "רמזים" שבו למצעדי המכירות וחברות התקליטים העדיפו להגיב בשתיקה, כדי לאפשר למכירות להמשיך לשגשג.
    בין טענות הקשר שוררת הסכמה, בדרך כלל, כי מותו של מקרטני התרחש בנובמבר 1966 (לפי חלק מהגרסאות, ביום שלישי 9 בנובמבר, ולפי גרסאות אחרות, ביום רביעי בחמש בבוקר, כמו שנכתב במילות השיר "She's Leaving Home.") גרסתו של לבור, במקור, הייתה שמקרטני מת אחרי סיום הקלטת Revolver: פול יצא בסערה מאולפני אבי רוד, מרוגז בעקבות מריבה עם חבריו ללהקה, לקח את מכונית האסטון מרטין שלו (המוצגת על ברכה של הבובה על עטיפת האלבום "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band") ואז, כאשר הסתכל על פקחית החניה ריטה (מהשיר "Lovely Rita") "פוצץ את הראש במכונית / הוא לא שם לב לכך שהרמזור התחלף" (לפי השיר "A Day in the Life"). לפי טענות מסוימות, דוקטור רוברט (מהשיר "Doctor Robert") לא הצליח להציל את חייו (כלומר, האירוע קרה לפני מאי 1966, אז הוקלט השיר).

2. 29-07-2009 10:51 #2
    בן
    שם פרטי
    אוראל
    בהמשך לאותה תאוריה, שאר חברי הלהקה החליטו לשמור על הידיעה בסוד וערכו תחרות כפילים של פול מקרטני, בה ניצח ויליאם קמפבל, אך תוצאותיה לא פורסמו. קמפבל עבר סדרת ניתוחים פלסטיים כדי לשנות את מראהו, אך המנתחים הותירו צלקת מעל השפה העליונה, כך שאפשר להבחין בין תמונות פול המקורי וכפילו. קמפבל ניחן בכשרון מוזיקלי ובחן אישי שלא נפל כלל מזה של מקרטני, וכך הצליח להמשיך לקיים קשרי זוגיות עם ג'יין אשר, ארוסתו של מקרטני, במשך שנתיים נוספות, ואף להפוך למלחין הדומיננטי בביטלס, עם חיקויים מעולים של סגנון ההלחנה של מקרטני, בשירים כמו "Hey Jude"‏, "The Fool on the Hill"‏, "Blackbird", ועשרות אחרים. קשר השתיקה נשמר גם אחרי פירוק הביטלס, כאשר ויליאם קמפבל הפך למנהיגה של אחת מלהקות הפופ המצליחות בעולם, והמשיך בקריירה מוזיקלית ענפה ארבעים שנה נוספות.
    סערת השמועות דעכה כעבור כשנה, אך פריחתו של המיתוס שימשה חומר למחקרים סוציולוגיים ופסיכולוגיים רבים גם בשנות השבעים. לואיס ייגר, שהיה לו תפקיד מרכזי בכינון המיתוס, טען כעבור שנים: "כולם יודעים שזו תרמית, אבל אנשים עדיין אוהבים לשמוע את הרמזים. זה היה אחד התעלולים המרהיבים ביותר זה שנים."
    הזווית הישראלית
    בשנת 1975 ערך השדרן יואב קוטנר מחקר מקיף בנושא והביא את כל ההוכחות המפוברקות לכך שפול מת בתוכנית בגלי צה"ל בשם "פול מקרטני מת". התוכנית זכתה בפרס רשות השידור לשנת 1978. מאוחר יותר הפיק קוטנר תוכנית רדיו נוספת בשם "פול מקרטני חי" בה הפריך, אחת לאחת, את כל הטענות.
    רמזים
    Yesterday And Today
    רמזים בעטיפת האלבום:
    על העטיפה הראשונה שנדחתה (עטיפת ה"קצבים"), נראים חלקי בובות שמצביעים על תאונת דרכים. פול מחזיק שיניים בידו הימנית (שיניו עפו בזמן התאונה). האריסון מחזיק ראש של בובה ליד ראשו של פול שיושב במרכז כדי להצביע שהוא היה מעורב בתאונה. התמונה הייתה כה זוועתית עד שהחליטו לאסוף את כל האלבומים חזרה ולהחליפם בתמונה חדשה, בה יושב פול בתוך מזוודה שניתן לפרשה כארון קבורה. כמו כן ניתן לראות צלקת על שפתו העליונה.
    בפועל: צילום העטיפה בוצע מספר חודשים לפני התאריך המוקדם ביותר ל"מותו" של מקרטני והאלבום יצא לאור ביוני 1966, מספר חודשים לפני התאונה-כביכול. שירים עם 'רמזים' בו הוקלטו כבר בפברואר-מרץ אותה שנה.
    רמזים במלל:
    ·מתוך השיר Yesterday:
    "I believe in yesterday, suddenly, I'm not half the man I used to be, there's a shadow hanging over me. Yesterday came suddenly..." (אני מאמין באתמול, לפתע, איני חצי האדם שהייתי, יש צל תלוי מעליי. האתמול בא פתאום...) - מרמז כי פול אינו הוא יותר.
    בפועל: השיר הופיע כשנה וחצי לפני מועד התאונה.
    ·מתוך השיר Nowhere Man:
    "You don't know what you're missing, nowhere man can you see me at all?" (אינך יודע מה אתה מפספס, איש שום-מקום אתה יכול לראות אותי בכלל?) - מרמז כי פול לא יכול לראות אנשים מקברו.
    ·מתוך השיר Dr.Robert:
    "He does everything he can, Dr. Robert." (הוא עושה ככל שביכולתו, ד"ר רוברט) - דוקטור רוברט עשה ככל שביכולתו כדי להציל את חייו של פול אך לא הצליח.
    ·מתוך השיר And Your Bird Can Sing:
    "You can't see me" ,"You can't hear me" (אתה לא יכול לראות אותי, אתה לא יכול לשמוע אותי) - פול מת ולכן לא יכול לראות ולשמוע.
    בפועל: שלושת השירים הוקלטו שנה או כמה חודשים לפני מועד התאונה המשוער.

Rubber Soul

3. 29-07-2009 10:55 #3
    בן
    שם פרטי
    אוראל
    Revolver
    רמזים בעטיפת האלבום:
    שם האלבום נכתב בצורה של לב הפוך (כמו לבו של פול מקרטני בקבר) והתמונה מצולמת מנקודת מבטו של פול מקרטני הקבור.
    בפועל: משמעו שפול מקרטני נהרג בסתיו 1965, מועד הקלטת האלבום.
    Revolver
    רמזים בעטיפת האלבום:
    פול מקרטני פונה הצידה, בניגוד לכל יתר חברי הלהקה הפונים קדימה.
    בפועל: משמעו שפול מקרטני נהרג לפני המועד המקובל שבו אמור היה להיהרג.
    רמזים במלל:
    ·מתוך השיר She Said, She Said:
    "I know what it's like to be dead" (אני יודע איך זה להיות מת) - פול מת.
    ·מתוך השיר Yellow Submarine:
    "...Sky of blue, sea of green in our yellow submarine" (שמיי תכלת, ים ירוק בצוללת הצהובה שלנו...) - הצוללת הצהובה היא ארון קבורה והים ירוק כיוון שזה דשא שנמצא בבית הקברות.
    "...
    in the land of submarines..." (בארץ הצוללות) - בית קברות.
    ·מתוך השיר Tomorrow Never Knows:
    "Played the game existence to the end" (שיחק את משחק הקיום עד הסוף) - הכוונה למשחק החיים שפול שיחק עד הסוף, עד שמת. שם השיר לקוח מספר המתים הטיבטי.
    ·מתוך השיר Taxman:
    "If you drive a car" (אם אתה נוהג במכונית) - פול היה מעורב בתאונת דרכים.
    "
    If you get too cold" (אם אתה נהיה קר) - גופות הן קרות.
    בפועל: השיר הוא על גובה המיסים. המלים, בהקשרן: "אם תנהג במכונית/אמסה את הרחוב/אם יהיה לך קר/אמסה את החום". הרמז הבוטה ביותר, כביכול, בא בסוף השיר: "עצתי למי שמתו/ הצהירו על המטבעות שעל עיניכם".
    ·מתוך השיר Got to Get You Into my Life:
    "I took a ride, I didn't know what I would find there" (נסעתי, לא ידעתי מה אמצא שם) - התיחסות לנסיעה.
    "...
    And then suddenly I see you" (ואז אני לפתע רואה אותך...) - מתקשר לשיר Lovely Rita בהמשך.
    בפועל: כל השירים נכתבו והוקלטו טרם מועד מותו בתאונה, כביכול, של מקרטני.

4. 29-07-2009 10:59 #4
    בן
    שם פרטי
    אוראל
    Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
    רמזים בעטיפת האלבום:
    ·מתחת לפרחים שמאייתים BEATLES יש גיטרה המורכבת מפרחים צהובים ולה 3 מיתרים בלבד. פירוש אחד אומר שיש 3 מיתרים כדי לסמל את שלושת חברי הלהקה הנותרים. פירוש אחר אומר שיש דווקא 4 מיתרים, ולכן זוהי גיטרת בס- בה ניגן בעיקר מקרטני.
    ·מאחורי התוף, פול הוא היחיד שפונה קדימה ונראה כדמות דו-ממדית ולא כדמות תלת-ממדית כאחרים. בנוסף, הפרחים הצהובים מאייתים "Paul?". בנוסף, אם תציבו מראה באמצע התוף (לכיוון שמאל) תקבלו "1 ONE I X HE ^ DIE" כאשר החץ מצביע על פול. בספרות רומיות אם תקחו את ה-1 ו-ONE הראשונים ותחברו אותם עם ה-X תקבלו IX (9) וניתן לפרש זאת כתאריך -11 בספטמבר או 9 בנובמבר. ה-11 בספטמבר לא יצא ביום רביעי ולכן סביר להניח שזה 9 בנובמבר, היום בו פול מת. ניתן גם לפרש את 1 ONE 1 כ-3 ו-X (פול מת ונשארו 3 חברים בלהקה).
    ·חברי הלהקה הצעירים מסתכלים למטה אל מה שנראה כקבר.
    ·לבובה בצד ימין יש מכונית לבנה וכתם דם, סימן לתאונה שכנראה קרתה במכונית לבנה.
    ·משמאל לגיטרה שבמרכז יש פסל של האל שיווה, אל ההרס, המצביע על פול.
    ·כף היד הפתוחה מעל ראשו של מקרטני מסמלת שהוא מת או עומד למות בקרוב.
    ·פול הוא היחיד שאוחז בכלי נגינה שחור (מסמל מוות).
    רמזים במלל:
    ·מתוך השיר Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band:
    "Let me introduce to you the one and only Billy Shears" (הרשו לי להכיר לכם את האחד והיחיד, בילי שירס) - ניתן לפרש את Billy Shears כ-"Billy's here" (בילי כאן). בילי הוא כינוי לויליאם ובכך חברי הלהקה מציגים אותו.
    ·מתוך השיר Lovely Rita:
    "When I caught a glimpse of Rita" (כשראיתי לרגע את ריטה) — פול לא שם לב שהאורות התחלפו כיוון שבהה בריטה.
    ·מתוך השיר Good Morning, Good Morning:
    "Watching the skirts, you start to flirt, now you're in gear" — פול הסתכל על ריטה.
    "
    Nothing to do to save his life" ,"You are own your on, you are in the street" (אתה עכשיו לבד, אתה ברחוב, שום דבר כדי להציל את חייו) - התיחסות לתאונה.
    "
    People running around, it's five o'clock" (אנשים מתרוצצים סביב, חמש בבוקר) — התיחסות לתאונה שהייתה בחמש בבוקר.
    בפועל: בשיר מדובר על חמש אחר הצהרים.
    ·מתוך השיר She's Leaving Home:
    "Wednesday morning at five o'clock" (יום רביעי בשעה חמש בבוקר) - התיחסות לזמן התאונה.
    ·מתוך השיר A Day in the Life:
    "He blew his mind out in a car, he didn't notice that the lights had changed" (הוא "פוצץ את ראשו" [ביטוי בריטי שפירושו "נדהם"] במכונית, הוא לא שם לב שהאורות השתנו) — תיאור של התאונה: פול לא שם לב לרמזורים (כיוון שבהה בריטה) וספג פגיעות בראשו.

5. 29-07-2009 11:03 #5
    בן
    שם פרטי
    אוראל
    Magical Mystery Tour

Magical Mystery Tour
    רמזים בחוברת שצורפה לאלבום:
    ·עמוד 3: פול יושב מתחת לדגלים מוצלבים (בצבא הבריטי שמים דגלים מוצלבים על מצחיות בהלוויות). יש שלט ליד פול שעליו כתוב "I was you" (הייתי אתה), וניתן להבחין בצלקת על שפתו העליונה.
    ·עמוד 4: הכובע של פול מעוך, (מעיד על פגיעת ראש).
    ·עמוד 9: יש צלקת עלדמות מצוירת של פול (מעיד על פגיעת ראש).
    ·עמוד 13: על התוף של רינגו כתוב: "LOVE THE <3 BEATLES".
    ·עמוד 24: כף יד פתוחה לרווחה נמצאת מעל לראשו של פול מקרטני (ראה Sgt.Pepper's Lonely Hearts Club Band).
    בפועל: מקרטני היה יוזם הפרויקט והרוח החיה בו, כך שכל הרמזים היו יכולים להיות פרי הגותו בלבד, ולא של שאר חברי הלהקה.
    רמזים במלל:
    ·מתוך השיר Strawberry Fields Forever:
    בסוף השיר, ניתן לשמוע בקושי את ג'ון לנון אומר "I buried Paul" (קברתי את פול)
    "
    Let me take you down" (תן לי לקחת אותך אל מתחת לאדמה) - כיוון שפול בקבר מתחת לאדמה
    "
    Strawberry fields...nothing is real" (שדות תות שדה... דבר אינו אמיתי) - פול החי הוא אינו האמיתי.
    בפועל: למעשה, ג'ון אומר באופן ברור למדי "Cranberry Sauce" (רוטב חמוציות).
    ·מתוך השיר I am the Walrus:
    בהאזנה מעמיקה ניתן לשמוע לקראת סוף השיר, ברקע "Oh untimely death, bury my body" (הו, מוות בטרם עת, קבור את גופי).
    בפועל: אכן כך; במהלך עריכת השיר הוקלטו במקרה גם כמה קטעים מתוך "הטרגדיה של המלך ליר" והוחלט להוסיפם כקטע קצר במהלך המעבר האחרון בשיר. אין משום כך די כדי לקשר בין מחזהו של וויליאם שייקספיר משנת 1623 לבין מותו של פול מקרטני בשנת 1966, כביכול.
    ·מתוך השיר All You Need is Love:
    בהאזנה מעמיקה ניתן לשמוע לקראת סוף השיר את לנון אומר "Yes he's dead... we love you yeah, yeah, yeah." (כן הוא מת... אנחנו אוהבים אותך, כן, כן, כן).
    בפועל: ג'ון אומר "Yesterday" ולאחר מכן שר את השיר המפורסם של הלהקה, "She Loves You", כקטע מעבר מיוחד.

6. 29-07-2009 11:10 #6
    בן
    שם פרטי
    אוראל
    Yellow Submarine

Yellow Submarine
    רמזים בעטיפת האלבום:
    נדמה שהצוללת הצהובה קבורה מתחת לרגליהם של חברי הלהקה ומעל פול יש כף יד פתוחה (ראה Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band). בפועל: היד מעל ראשו של פול, היא ידו של לנון אשר עושה את הסימן המוכר בשנות השישים שנראה כך : /m\ .
    רמזים במלל:
    ·מתוך השיר Only a Northern Song:
    "When you are listening...you may think that the band is not quite right... the band is a little dark and out of key, you're correct, there's nobody there" (כשאתה מקשיב...אתה עשוי לחשוב שהלהקה לא ממש בסדר... הלהקה מעט חשוכה והסולם לא נכון, אתה צודק, אין שם אף אחד...) - פול ניגן על גיטרת בס והעדרותו משפיעה.
    בפועל: השיר עוסק בזכויות יוצרים והצלילים ה"לא נכונים" מכוונים, כפי שכותב האריסון: "הם פשוט מנגנים את זה כך".
    האלבום הלבן
    רמזים במלל:
    · מתוך השיר While My Guitar Gently Weeps:
    לקראת סוף השיר ניתן לשמוע את ג'ורג' האריסון מבכה את פול "Paul, Paul, Paul, Paul......"
    בפועל: האריסון נאנח: "oh, oh, oh..."
    ·מתוך השיר Don't Pass me by:
    "You were in a car crash..." (היית בתאונת דרכים) - התיחסות לתאונה.
    "...
    And you lost your hair" (ואיבדת את שערך) - התיחסות לפגיעת הראש.
    ·מתוך השיר Glass Onion:
    Glass Onion הינו ארון קבורה עם חלק מזכוכית.
    "
    I told you about the Walrus and me - man. We are as close as can be - man. Well here's another clue for you all, the walrus was Paul" (סיפרתי לך על ארי הים ואני, בנאדם. אנחנו הכי קרובים שאפשר, בנאדם. אז הנה עוד רמז לכולכם, ארי הים היה פול) - פול הוא הדמות יוצאת הדופן, השחורה, על עטיפת האלבום Magical Mystery Tour.
    בפועל: Glass Onion הוא סוג של בקבוק ברנדי, לא ארון קבורה. ארי-הים על עטיפת האלבום Magical Mystery Tour היה לנון, ולא פול. בנוסף, לנון כתב את השיר כביקורת צינית והבעת בוז על נסיונות המעריצים לחפש משמעויות נוספות בליריקה של שירי הלהקה, ולכן נתן להם כביכול "רמזים" ("here's another clue for you all").
    ·מתוך השיר I'm So Tired:
    בסוף השיר נשמע לנון ממלמל. כאשר משמיעים את המלמול לאחור, ניתן לשמוע אותו אומר: "Paul is dead man, miss him, miss him" (פול הוא איש מת, מתגעגע אליו, מתגעגע אליו).
    בפועל: כאשר משמיעים את המלמול לאחור (או בהשמעה רגילה) לא מושמע דבר הקרוב לנטען.

·מתוך השיר Revolution#9:
    בתחילת השיר נאמר "Number nine, number nine..." (מספר תשע, מספר תשע...) - במילה מקרטני באנגלית (McCartney) יש 9 אותיות. כשהשיר מושמע מהסוף להתחלה נשמע "Turn me on dead man, turn me on dead man..." (גַרֵה אותי איש מת, גַרֵה אותי איש מת) - עוד התיחסות למותו של פול.
    בפועל: כאשר מנגנים הפוך נשמע מלמול שלא ניתן להבין ממנו את הנטען לעיל (הנשמע קרוב ל"נֶמיאוֹנדֶדמֶה").

7. 29-07-2009 11:13 #7
    בן
    שם פרטי
    אוראל
    Abbey Road

Abbey Road
    רמזים בעטיפת האלבום:
    ·כולם פוסעים כשרגלם השמאלית קדימה, מלבד פול.
    ·מיקום חברי הלהקה: ג'ון לבוש בלבן ומסמל כומר (או אולי אלוהים), רינגו מנהל את ההלוויה (לבוש בהתאם), פול הוא הנקבר (עיניו עצומות, הוא יחף והוא מחזיק בידו הימנית סיגריה שהיא סמל למוות בסיציליה. בנוסף, הוא מחזיק את הסיגריה בידו הימנית למרות שהוא שמאלי) והאריסון הוא הקברן.
    ·ניתן לראות ברקע מספר רכבים: אמבולנס, רכב שנוסע ממש לכיוון פול ורכב לבן מסוג חיפושית שחונה בצד. מספר הרישוי של רכב זה הינו LMW 28IF. את LMW ניתן לפרש כ-Linda McCartney Weep או Widow (לינדה מקרטני מבכה או אלמנה) או כ-Left Me Waiting או Lost My Way (נשארתי מחכה או אבדתי את דרכי), מה שמסביר את השיר Blue Jay Way של האריסון. הכוונה ב-28IF היא שבעת יציאת אלבום זה (26 בספטמבר1969) פול היה בן 28, לו היה חי, אלא שבעת הקלטת האלבום היה מקרטני בן 26.
    בפועל: כמעשנים רבים, פול אוחז לעתים סיגריה בידו הימנית. הוא גם מופיע כך בצילום מוכר של הביטלס, שהופיע על מספר עטיפות תקליטונים. הפרשנות של LMW כמתייחסת ללינדה מקרטני בעייתית, שכן ההכרות ביניהם חלה בשנת1968, שנתיים אחרי מותו המשוער של מקרטני המקורי. פול יחף כי היה חם באותו יום. תמונות אחרות מאותו יום מראות אותם הולכים לכיוון ההפוך במעבר החצייה כשפול נועל סנדלים.
    רמזים במלל:
    ·מתוך השיר Come Together:
    "He got hair down to his knee" (יש לו שער עד לברך) - מתקשר לטענה ששיער וציפורניים ממשיכים לגדול אחרי המוות.
    "
    He got monkey finger" (יש לו אצבע קוף) - ציפורני מתים מתעקלות כמו ציפורני קופים.
    "
    One and one and one is three" (אחד ואחד ואחד הם שלוש) - נותרו 3 חברים בלהקה לאחר מות פול.
    "'
    Cos he's so hard to see" (כי כל-כך קשה לראות אותו) - פול מת והזיכרון דועך.
    "
    Come together right now over me" (בואו יחדו עכשיו מעליי) - הכוונה לקבר שלו, שעליו מתאחדים.
    בפועל: ציפורניים אינן גדלות אחרי המוות במידה שתאפשר התעקלות וציפורני קופים לרוב אינן מתעקלות.
    ·מתוך השיר She Came in Through the Bathroom Window:
    "And so I quit the police department/and got myself a steady job" (ולכן עזבתי את המשטרה/ומצאתי לעצמי עבודה יציבה) - ויליאם קמפבל עבד במשטרת אונטריו לפני שזכה בתחרות הכפילים ולכאורה הפך לכפילו של מקרטני.

8. 29-07-2009 11:17 #8
    בן
    שם פרטי
    אוראל
    תגובת חברי הלהקה
    חברי הביטלס התייחסו בביטול לתיאורית הקשר ומאמיניה. בשירו "How Do You Sleep?" של ג'ון לנון באלבומו משנת 1971, שר "Those freaks was right when they said you was dead" ("הטמבלים האלה צדקו כשהם אמרו שהיית מת"). מקרטני ניצל את תיאורית הקשר, מאוחר יותר, לקידום מכירות וכינה את מסע ההופעות ואלבום ההופעה החיה שלו מ-1993 "פול חי" (Paul is Live).

מילה שלי:

בתור חובב ביטלס מושבע, הרגשתי צורך להביא אותה[ את הקונספירציה ]
    יש לציין שזאת הקונספירציה הכי אהובה עלי , אבל אני לא מאמין בה ..
    את הקונספירציה הזאת חקרתי לעומק , לפני שנתיים בערך, כמו המחקר שעשה יואב קוטנר
    לפי זיכרוני , קראתי יותר מ 2000 ומשהו עמודים , גם בסיפריה ובעיקר באינטרנט , הרבה חוות דעת של אנשים
    ובשנה שעברה, שהלכתי להופעה שלו [ היה פיצוץ!] ידעתי שזה הוא ..
    שתפו מה דעתכם , יש לציין - לקוח [הכל] מויקיפדיה..
    ועוד יש לציין- אני ערכתי הכל , וזה לקח לי יותר משעה ..

לכל אלה שרוצים להגיד דברים רעים, תכתבו בפרטי ולא כאן.. בבקשה...

9. 29-07-2009 12:32 #9
    בן
    שם פרטי
    יותם
    חח מוכר.
    אפשר למצוא את הרמזים האלה בכל אלבום אם רק מחפשים.
    גם אני אוהב את הקונספירציה הזאת

10. 29-07-2009 15:41 #10
    בן
    שם פרטי
    Daniel
    חחחחחח
    אם זה נכון אז שילמו משו בסביבות אלף שקל להופעה שלו שנה שעברה סתם לול
    אני אישית ממש אוהב את הביטלס,
    חבל מאוד על ג'ון לנון>:
    אני לא מאמין בזה חח

11. 30-07-2009 10:32 #11
    בן
    שם פרטי
    רבי נשנש
    אני מאמין בהרבה קונספירציות הזויות, אבל זה כבר הזוי מדיי

אני לא מאמין >.<

12. 30-07-2009 11:31 #12
    בן
    שם פרטי
    אוראל
    זה שלמעלה , זה לא הזוי מידי..
    יש מצב שזה קרה.., ואני לא חושב שחבל על ג'ון...

פיס אנד לאב בויז

13. 30-07-2009 13:02 #13
    בן
    שם פרטי
    ליד המחש
    אני מאמין יש מלא הוכחות שאי אפשר להתווכח איתם!

14. 30-07-2009 14:00 #14
    בן
    שם פרטי
    בלופ
    איזה קונספירציה מגניבה....
    אז רק שנייה אתה אומר בעצם שאנשים כמעט משכנו את הבית בשביל לקנות כרטיס להופעה של כפיל?!

15. 30-07-2009 18:37 #15
    בן
    שם פרטי
    מוסיה
    קונספירציה הזויה, אין לי מושג אם להאמין או לא חחחח

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner