fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
פריקה|

אין חברים בכלל (14)

1. 17-08-2009 20:59 #1
    בן
    אוקיי..אז אני דביר בן 14 מחיפה ופשוט אין לי חברים פה...יש לי אולי כמה חברים אבל הם לא ממש טובים סתם מעפנים כול הזמן יורדים אחד על השני אנשים מגעילים שדופקים זה את זה..וגם אותי :/
    כולם עצלנים אני אומר להם יאללה בואו נארגן יציאה אחד אומר אין לי כוח השני אין לי כוח השלישי : אם זה לא בא אני לא בא
    הרביעי:לא ממש באלי החמישי אני לא בא רק אני ואתה
    קיצר הבנתם?? משעממים ומפעניםם מצטער שאני ככה מסביר ואתם לא מבינים כי אני פשוט רושם ישר מה שיש לי בראש
    אני לא יודע מה לעשות כי החברים האלה זבלים תמיד מקללים תמיד חשים את עצמם תמיד חושבים שהם מובילים את כולם או שיש תמיד אחד אחר
    אבל אני לא רוצה לריב איתם כי אני יודע שאין לי עוד חברים וממש קשה לי להכיר חברים חדשים ממש עכשיו שמתי לב ששבועיים לא יצאתי מהבית חוץ מיום שישי וזה ממש חרא אני יודע שזה טיפה ישתפר בלימודים כי אני יראה את כולם אבל עדיין יש לי זין של חברים ממש כול אחד מהם מטומטם ומעפן מאיזושהי סיבה ואני מרגיש תקוע כי אני תלוי בהםםם
    אני גם לא יכול סתם לבוא לבנאדם ולהגיד לו שיהיה חבר שלי חח איזה מן בנאדם עושה את זה?

2. 17-08-2009 21:10 #2
    בן
    תשים זין על כולם..
    מי שיורד עליך תיכנס באם אמא שלו
    וזה לא ספאם זה יכול לעזור יותר מכל החירטוטים שמביאים כאן

3. 17-08-2009 21:13 #3
    בן
    אבל אז לא יהיו לי חברים

4. 17-08-2009 21:16 #4
    בן
    יהיו לך כי ככה תקבל יותר כבוד ויראו שאתה לא פרייאר
    דופקים אותך? דפוק אותם יותר חזק והם יפסיקו

5. 17-08-2009 21:17 #5
    בן
    לא אחי זה יותר מסובך ואיך שזה נשמע

6. 17-08-2009 21:28 #6
    תראה תמצא חברים שמוכנים להיות חברים טובים...
    זה לא חייב להיות חבר מגניב...הוא יכול להיות אפילו כמו שמכנים את זה " חנון " ..
    אתה יודע...היה לי ילד בכיתה שהוא היה הילד הכי חנון והכי ממכוער,אחרי כמה שנים הוא פוגש אותי ואני לא מזהה אותו , הוא בא אליי ואומר לי היי זה אני ... לא זיהתי אותו הוא היה עם ממוצא 97, וחתיך חבל על הזמןןןןןןןןןןןןןן...

תאמין לי שחנון הוא לא חנון...המגניב הוא יהיה החנון...תקשיב לי ותמצא לך חברים נורמאליים..

7. 17-08-2009 22:27 #7
    בן
    שם פרטי
    זיו
    בת כמה את??? ושמע לך תכיר חברים אמיתיים בבית הספר שחק איתם ותזמין אותם לבית שלך תבוא אליהם ממש תפגשו כמעט כל יום אבל אל תקשיב לזקנה מלמעלה XD
    עריכה:פאק היא בת 13 סורי את נראית זקנה בתמונה את חייבת להחליף לזאת או לזאת

Beneath This Mask their is more than flesh , Beneath this mask their is an idea , and Ideas,Mr.Creedy , are bulletproof.
    V

8. 17-08-2009 22:40 #8
    בן
    שם פרטי
    dani
    ציטוט פורסם במקור על ידי 1vchtu10 צפה בהודעה
    אוקיי..אז אני דביר בן 14 מחיפה ופשוט אין לי חברים פה...יש לי אולי כמה חברים אבל הם לא ממש טובים סתם מעפנים כול הזמן יורדים אחד על השני אנשים מגעילים שדופקים זה את זה..וגם אותי :/
    כולם עצלנים אני אומר להם יאללה בואו נארגן יציאה אחד אומר אין לי כוח השני אין לי כוח השלישי : אם זה לא בא אני לא בא
    הרביעי:לא ממש באלי החמישי אני לא בא רק אני ואתה
    קיצר הבנתם?? משעממים ומפעניםם מצטער שאני ככה מסביר ואתם לא מבינים כי אני פשוט רושם ישר מה שיש לי בראש
    אני לא יודע מה לעשות כי החברים האלה זבלים תמיד מקללים תמיד חשים את עצמם תמיד חושבים שהם מובילים את כולם או שיש תמיד אחד אחר
    אבל אני לא רוצה לריב איתם כי אני יודע שאין לי עוד חברים וממש קשה לי להכיר חברים חדשים ממש עכשיו שמתי לב ששבועיים לא יצאתי מהבית חוץ מיום שישי וזה ממש חרא אני יודע שזה טיפה ישתפר בלימודים כי אני יראה את כולם אבל עדיין יש לי זין של חברים ממש כול אחד מהם מטומטם ומעפן מאיזושהי סיבה ואני מרגיש תקוע כי אני תלוי בהםםם
    אני גם לא יכול סתם לבוא לבנאדם ולהגיד לו שיהיה חבר שלי חח איזה מן בנאדם עושה את זה?
    תקשיב אלה חברים?
    חחחח
    יש לי מלא חברים "כאלה"
    אבל תקשיב זה בעיקרון רק בשביל לנצל אותם ולזרוק
    תקשיב אלה לא חברים..
    הם סתם מנצלים אותך אז תנצל אותם

9. 19-08-2009 12:25 #9
    בן
    אני גם מכיר כמה כאלה..,
    אל תסתמך עליהם,
    תמצא לך 2-4 חברים נורמלים שאתה תוכל להיפגש איתם לשחק כדורגל /כדורסל וכאלה,
    לגבי השאר , דבר איתם שלום שלום כזה ,
    רק אל תגיע למצב שאתה צריך להיות תלוי בהם.

10. 19-08-2009 12:49 #10
    בן
    שם פרטי
    Tomer
    ציטוט פורסם במקור על ידי lolita_sadicov צפה בהודעה
    תראה תמצא חברים שמוכנים להיות חברים טובים...
    זה לא חייב להיות חבר מגניב...הוא יכול להיות אפילו כמו שמכנים את זה " חנון " ..
    אתה יודע...היה לי ילד בכיתה שהוא היה הילד הכי חנון והכי ממכוער,אחרי כמה שנים הוא פוגש אותי ואני לא מזהה אותו , הוא בא אליי ואומר לי היי זה אני ... לא זיהתי אותו הוא היה עם ממוצא 97, וחתיך חבל על הזמןןןןןןןןןןןןןן...

תאמין לי שחנון הוא לא חנון...המגניב הוא יהיה החנון...תקשיב לי ותמצא לך חברים נורמאליים..
    מחזק ^

עם ישראל חי !

11. 19-08-2009 12:50 #11
    בן
    שם פרטי
    סהרון♥
    "עדיף חבר אחד מאשר 20 חארות" מניסיון.

12. 19-08-2009 12:54 #12
    kr_ מנותק מנהל פורום אומנויות לחימה לשעבר
    בן
    זה מה שנקרא, חבר לא חבר.

לא טוב לך איתם? לך תימצא חברים חדשים! זה לא כזה קשה תאמין לי, תמצא חברים שכן מעריכים אותך וחברים אמיתיים.
    לא כמו אלה.

13. 19-08-2009 12:56 #13
    בן
    שם פרטי
    איתי
    WTF

רואים שאין לך חברים צא מהבית יא גיי.
    קח את חברה שלך לטיול בקולנוע.

14. 19-08-2009 14:56 #14
    בת
    שם פרטי
    בלה
    תתחבר עם אנשים אחרים ואל תשאל כמו מטומטם רוצה להיות חבר שלי? ברור שזה לא יעזור אתה כבר יודע את זה!!! אז תצא עם אנשים אחרים תמצא חברה משהו...ואז הכל יהיה הרבה יותר טוב אתה תראה! אם רק תדע להיתחבר ולהיות חלק מכולם הכל יסתדר לך! =]] מקווה שעזרתי!

15. 19-08-2009 15:02 #15
    בן
    בתחילת שנה תכיר חברים בבצפר

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner