fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
תגיות: מכירים את זה ש
פרסום|

מכירים את זה ש... אשכול קורע מצחוק! אמיתי מהחיים!!

1. 16-09-2009 18:39 #1
    בן
    שם פרטי
    09-09-09
    אני כבתי את הכל לא העתקתי משום מקום!!
    עם תהבו אני יעשה חלק שני!
    שלום!
    קוראים לי רונן או כמו שחברים קוראים לי "רונן המאונן".
    אחרי שנכנסתי לכמה אשכולות בפורום פיפיFX (הפורום המתחרה של FXP) החלטתי לפתוח אשכול "מכירים את זה ש..."

נתחיל..

מכירים את זה שלפעמיים בבית ספר ילד אחד בא אליכם ואומר לכם "תעשה עם הידיים ככה" ואתה מפחד שהוא יתן לך מכה או משהו ואתה אומר לו תיעשה למשהו אחר ובסוף גם הוא לא מסכים אז מהסקרנות אתה אומר לו "תעשה, אבל בלי כאפות" והוא אומר "נשבע לך שאני לא עושה כלום" ואחרי שניה אתם אוכלים כאפה של החיים :]

מכירים את זה שאתה מרביץ למשהו חלש ממך\בצחוק לחבר ואז המורה באה אז תעשה סם אלו תיד על הילד ועושה כאילו "אתם החברים הכי טובים" ואומר "המורה זה היה בצחוק!" :ם

מכירים את זה שאתם גולשים בפורום FXP ואז רואים בחתימה משהו שכותב:

כמה עובדות
    1. אתה גולש ב FXP
    3. לא ראית שלא היה 2

....

ואתה חושב מה מצחיק בזה? (למרות שבפעם הראשונה שראית את זה מתת מצחוק)

מכירים את זה שאתם לא מכינים שיעורים במקצוע אחד ואתם מקוים שהמורה לא תבדוק מחברות אבל דפקה בשיעור הזה היא החליטה לבדוק שיעורים אז אתה מתפלל שהיא תתחיל מהצד הצד השני של הכיתה שיהיה לך בנתיים זמן להכין תשיעורים.

מכירים את זה שכמה ילדים באים אליכם ופתאום באים לכם עם המפשט הכי לא קשור כמו: "אתה יודע מה פתחו בקניון?" ואתה לא מבין מה הם רוצים אז אתה אומר "מה?" והם אומרים "אתם אמא שלך!!" והם מתים מצחוקקקק XD

מכירים את זה שאתם מתקשרים למשהו ואתם מתים לנתק לו את אתם חושבים איך נגיד לו ביי, ואתם אומרים "טוב אז יאללה ביי"

מכירים את זה שאתם מתים שיקנו לכם משהו כמו פאלפון חדש ואתם מזה מתלהבים ממנו רואים סירטונים אלו באינטרנט ואז ביום הראשון אתם מזה מתלהבים אבל אחרי איזה יומים זה ניראה לכם חרא דבר ואתם רוצים חדש :X

מכירים את זה שחבר מספר לכם משהו "מצחיק" אתם לא רוצים לבאס אותו אז אתם עושים צחוק מזויף כזה?

מכירים את זה שאתם יושבים על המחשב ואתם רעבים רצח אתם אתם הולכים לסלון ואז אתם שוככים מה רציתם לקחת?
    או
    מכירים את זה שאתם רוצים לעשות משהו ואתם נכנסים לחדר ואז שוככים מה רציתם לעשות ואתם מבואסים כי אתם זוכרים "שזה היה משהו חשוב"

מכירים את זה שאתם חושבים שגילתם משהו שאף אחד לא יודע? לדוגמה: גילתם ש FXP באותיות של עיברית זה כספ (כסף) או משהו אחר ואתם מתלהבים מזה הולכים ואומרים לחבר שלכם והוא אומר: "רק עכשיו גילת?"

מכירים את זה שאתם הולכים לישון ולא מצליחים לישון ואתם לא מבינים למה את אתם מנסים לא לזוז ורואים שזה לא עוזר, ופתאום אתם נזכרים בשיר (כמו בעלך בא לך עלי...) ואתם לא מצליחים לישון כי אתם חושבים על השיר?
    או
    אתם נזכרים בשיר (כמו בעלך בא לך עלי...) ואתם לא מצליחים להספיק לזמזם אותו מאתם מנסים שעתיים להוציא אותו מהראש ואיך משהו הוא פתאום נעלם.

מכירים את זה שפתאום אתם מעבדים משהו ולא יודעים איך כמו: כובע נייק, חולצה, עיפרון וכו... ואז אתם נלחצים רצח ופתאום אתם מוצאים אותו ואתם שמחים אחושרמטה...

מכירים את זה שיש ילדה כוסית עם חזה ענק ואתה מנסה להסתכל לה על החזה ומקווה שהיא לא תיראה אותך מסתכל ופתאום היא מזיזה תראש ומסתכלת לך לעיניים ואתה מזיז מהר תעינים כאילו שלא הסתכלת ואתה מקוהה שהיא לא ראתה כלום XD

מכירים את זה (אולי לא) תמיד אתם קונים פיצה (או כל דבר אחר) ב 10 שקל וכל הזמן אתם לוקחים 10 שקל כדי ליקנות תפיצה ואז פיתאום החליפו תמחיר ל 11 והוא לא נותן לכם... איזה מבאס זה נכון?

מכירים את זה שאתם רוצים לספר משהו לחבר שלכם ואתם שוככים מילה מסיומת וחצי שעה אתם מסבירים לו למה אתם מתכונים למשל: הלכתי למקום הזה... נוו עם המלא חניות.. שהינו בוא אתמול... אהה נזכרתי קניון! ואז אתם שוככים מה רציתם לספר לו ואחרי כמה שניות אתם נזכרים שוב.

מכירים את זה שיש לכם חצ'קון על הפרצוף עכשיואתם לא רוצים לפוצץ אותו כי אומרים שזה לא טוב..אז שאתם יוצאים מהמקלחת אתם מנגבים את הפנים בכוונה חזק שהחצ'קון התפוצץ מהמגבת...כאילו שזה לא אותו דבר כמו לפוצץ אותו..
    קרדיט למשהו מהפורום לא זוכר תשם.

תעצרו תנשימה ל 5 שניות. עכשיו תינשמו מהר. אתם עכשיו בטח מזה מבואסים כי אתם צריכים לנשום בכוח (לא אוטומטי כמו במצב רגיל חח) חחד

2. 16-09-2009 19:31 #2
    בן
    שם פרטי
    ליד המחש
    חזק!!!!!
    "רונן המאונן" אתה משחק כדורסל? כי יש לי מישהו בקבוצה שאני קורא לו ככה כבר שנתיים זה אתה?

3. 16-09-2009 19:56 #3
    בן
    אהבתי הכל קורע חזק עבודה לפנים אוהב תראש שך

4. 16-09-2009 20:00 #4
    בן
    שם פרטי
    09-09-09
    ציטוט פורסם במקור על ידי NBA_IH צפה בהודעה
    חזק!!!!!
    "רונן המאונן" אתה משחק כדורסל? כי יש לי מישהו בקבוצה שאני קורא לו ככה כבר שנתיים זה אתה?
    ציטוט פורסם במקור על ידי dandan4441 צפה בהודעה
    אהבתי הכל קורע חזק עבודה לפנים אוהב תראש שך
    תודה רבה חברה!!!

ולללא אחי חחח

5. 26-09-2009 11:32 #5
    בן
    שם פרטי
    ג'יימס ב
    אני לא רוצה לבאס אבל הכל פה זה "מכירים את זה ש..." ותביא עוד דברים חוץ מ"מכירים את זה ש..."
    NON

6. 26-09-2009 14:43 #6
    בן
    שם פרטי
    זיו
    זה כל הקטע של האשכול י'מפגר

אהבתי אחי =]

7. 26-09-2009 18:25 #7
    בן
    שם פרטי
    Joker (;
    המשפט - מכירים את זה שאתם מתים שיקנו לכם משהו כמו פאלפון חדש ואתם מזה מתלהבים ממנו רואים סירטונים אלו באינטרנט ואז ביום הראשון אתם מזה מתלהבים אבל אחרי איזה יומים זה ניראה לכם חרא דבר ואתם רוצים חדש :X

כל כך נכוןןןןןן !!

but sometimes, We have let it go

8. 26-09-2009 18:38 #8
    בן
    שם פרטי
    לא חשוב
    1 = הראשון
    2 = השני וכך הלאה.. שים לב איך השקעתי עליך =)

1. אולי נכון, אבל לא מצחיק
    2. מסופר לא טוב, ואולי נכון, אבל לא מצחיק
    3. ו?
    4. לא
    5. לא, זה ממתיחה של רבקה מחברת מקורות ואף אחד לא עושה את זה.. א
    6. מה? מה??
    7. נכון אבל לא מצחיק...
    8. בסדר.. אבל זה לא מצחיק
    9. כן.. =| אבל זה לא מצחיק אותי
    10. עדיין, כמו הקודם.. פשוט לא מצחיק
    11. לא
    12. זה לא מצחיק
    13. ו?
    14. לא מצחיק
    15. כן, לא מצחיק.
    16. לא
    17. לא
    18. לא
    19. מה? לא...

עכשיו תקשיב, לא צחקתי מאף אחת.. ואני בנאדם שצוחק מכל שטות אפילו מפרצופים של אנשים סתם.. ואני לא העלאתי חיוך.. מצטער =| התגובה שלי נראת כאילו אני עושה בכוונה אבל באמת שלא..

9. 26-09-2009 18:42 #9
    יפה מאוד אחי,
    אתה מזכיר קצת את הסגנון של שגיב פרידמן,
    תמשיך לכתוב,בהצלחה

10. 06-10-2009 17:24 #10
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי sTreTcheD צפה בהודעה
    1 = הראשון
    2 = השני וכך הלאה.. שים לב איך השקעתי עליך =)

1. אולי נכון, אבל לא מצחיק
    2. מסופר לא טוב, ואולי נכון, אבל לא מצחיק
    3. ו?
    4. לא
    5. לא, זה ממתיחה של רבקה מחברת מקורות ואף אחד לא עושה את זה.. א
    6. מה? מה??
    7. נכון אבל לא מצחיק...
    8. בסדר.. אבל זה לא מצחיק
    9. כן.. =| אבל זה לא מצחיק אותי
    10. עדיין, כמו הקודם.. פשוט לא מצחיק
    11. לא
    12. זה לא מצחיק
    13. ו?
    14. לא מצחיק
    15. כן, לא מצחיק.
    16. לא
    17. לא
    18. לא
    19. מה? לא...

עכשיו תקשיב, לא צחקתי מאף אחת.. ואני בנאדם שצוחק מכל שטות אפילו מפרצופים של אנשים סתם.. ואני לא העלאתי חיוך.. מצטער =| התגובה שלי נראת כאילו אני עושה בכוונה אבל באמת שלא..
    צודק:\

11. 06-10-2009 23:33 #11
    נחמד מאוד לא משהו=]

12. 07-10-2009 01:26 #12
    בן
    שם פרטי
    נתי.
    אני רק רוצה להגיד לך ש"מכירים את זה כש..." זה הכי נדוש ולצערי ככה לא כותבים קטע סטנדאפ.

עריכה: מנהלים, סליחה על הדאבל. תמחקו.

13. 07-10-2009 01:27 #13
    בן
    שם פרטי
    נתי.
    אני רק רוצה להגיד לך ש"מכירים את זה כש..." זה הכי נדוש ולצערי ככה לא כותבים קטע סטנדאפ. אפשר לשלב את זה קצת כמו שעושה שחר חסון אבל לא לכתוב רק על זה קטע שלם...

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner