fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר הרשמה באמצעות facebook
עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון
מידע|

חלום צלול - כניסה חובה

1. 14-12-2009 17:40 #1
    בן
    חלום צלול זה חלום שבו אתה מודע לזה שאתה חולם, ואתה עושה דברים שאתה לא יכול לעשות במציאות.
    בדרך כלל אנשים מתכוננים לחלום כזה, יש הרבה שיטות איך "לזמן" חלום צלול.

יש כאלה שאומרים שאתה יכול גם סתם לדמיין שאתה עף וזה יהיה אותו דבר, אבל מי שלא חלם חלום צלול...לא יודע על מה הוא מדבר.

בקיצור: השיטה הכי טובה לחלום צלול, היא להכין מחברת, וכל בוקר לקום ולכתוב את החלום שלך עד שאתה מצליח.
    בדיקות: כדי לבדוק אם אתה חולם או לא, תנסה לעוף או משהו,(אל תקפוץ מחלון כי זו עדיין רק בדיקה), ואם אתה מסתכל על כתב כל שהוא, מסתכל לכיוון אחר, ואז שוב מסתכל אל אותו הכתב והוא שונה- זה חלום צלול.

סכנות: בחלום צלול יש הרבה סכנות של בלבול חלום עם מציאות, עייפות(כי אתה "ער" שאתה חולם חלום צלול)

ועוד בעיה שנקראת שיתוק שינה אני לא מחרטט אני בסך הכול מעתיק מה שקראתי) יש תופעה שאחרי חלום צלול, מרגישים לחץ על החזה, ושמסתכלים לראות , המח בעצם נתקל בבעיה של להבדיל מחלום למציאות, ואתה מתחיל להזות.
    אנשים מספרים ששדים הולכים להם בחדר...וחייזרים חוטפים אותם, וכל אותו זמן הגוף נמצא במצב של שיתוק.
    אם זה קורה לכם, זכרו שזה המח שמתעתע בכם!!!!!!!!!!! לא להיכנס לפאניקה, השיתוק עובר תוך כמה דקות.

חלום שלום...(משהו כזה)

2. 14-12-2009 18:53 #2
    בן
    כבר שמעתי על זה, באמת נשמע מרתק. אגב שיתוק שינה, קרה לי כבר פעם אחת וזה היה די מפחיד זה מרגיש כאילו אתה יודע שאתה ער אבל אתה לא יכול להזיז את הגוף חוץ מאולי את קצות האצבעות... אעאעעע מפחיד...

3. 14-12-2009 19:32 #3
    בן
    שם פרטי
    אורי
    קרה לי פעם כשהייתי בן 8 חלמתי שמפלצת או משהו כזה תוקף אותי ואני פתאום אומר לעצמי "זה רק חלום הוא לא יעשה לי כלום" ואז אני אומר לעצמי "תתעורר" והתעוררתי והייתה לי תחושה שאני שולט בעצמי ולא כמו בחלום רגיל שאתה כמו בסרט
    באמת חוויה מדהימה

4. 14-12-2009 19:34 #4
    בן
    שם פרטי
    13,867
    אמן יקרה לי וואי זה נראה לי מזה כיף

5. 14-12-2009 20:24 #5
    בן
    שם פרטי
    פזולי
    קרה לי פעם חלום צלול
    אני זוכר שכאילו חלמתי חלום ואז שמעתי צילול של הפלאפון שלי וכאילו התעוררתי וראיתי שבאמת יש לי שיחה שמישהו מתקשר אליי
    ראיתי שזו ידידה שלי, עניתי ואז ידידה שלי ועוד ידידה שלי אמרו שטויות בשיחה ואז ניתקו, אז בדקתי את השעה בממיר בטלוויזיה וזה היה בערך 3:00 בלילה, ואז חזרתי לישון (הכל בחלום) וכשהתעוררתי (באמת) הייתה לי הזיה כשבדקתי את הטלפון (אם באמת הייתה לי שיחה ב-3:00 בלילה) וראיתי שיש שיחה מידידה שלי, ואחרי שלוש שעות של פנאי הסתכלתי שוב בטלפון ולא היה שום רישום לשיחה
    ולא מחקתי את הרישום.... (וכל הזמן שהיה כאילו ב-3:00 בלילה הרגשתי ער ושלטתי בעצמי)

חולם צלול הא?

6. 14-12-2009 21:11 #6
    בן
    שם פרטי
    בנימין
    פעם חלמתי שאני שוכב על המיטה ופתאום אני מסתכל על הכוכבים(ואז שאלתי את עצמי איפה לעזאזל התקרה XD )
    ורואה כוכב אחד שזהר חזק במיוחד
    הרגשתי שהנשמה שלי יוצאת החוצה ומתקרבת יותר ויותר קרוב למקור האור הזה
    וכל כמה זמן מקור האור הזהגדל וגדל עד שהרגשתי שהוא עוד שנייה הולך לבלוע אותי(כי זה היה מפחיד כזה)
    ואמרתי לעצמי:האם ברגע שאני יכנס לזה אז הכל יסתיים אני פשוט ישרף יתעדה ויעלם?"
    הקיצר הגעתי למצב שזה בלע אותי
    ואז הכל מסביבי היה אור יפה כזה לכמה שניות
    לאחר מכן התעוררתי ולא יכולתי לזוז במשך כמה שניות כשיכולתי לזוז נגעתי בגוף שלי והגוף שלי היה קר והרגשתי זרם אז רצתי לאבא שלי שיעזור לי והוא אמר לי שהכל בסדר הרגיע אותי וזה...
    ואז חזרתי לשון...אבל רגע זה היה חלום צלול או לא?

7. 14-12-2009 21:26 #7
    בן
    חחחחחחח לך תחלום איזה חלום צלול ידבע חחחחחחחחחחחחחחחחח

8. 14-12-2009 22:02 #8
    בן
    שם פרטי
    יותם
    קרה לי כמה פעמים, אתה כאילו שולט בחלום, ואתה באמת חושב שמה שקורה בחלום זה מציאות

ואז שאתה קם אתה נבהל כי בעצם לא קרה כלום

9. 14-12-2009 22:12 #9
    בן
    שם פרטי
    בנימין
    ציטוט פורסם במקור על ידי eityotam צפה בהודעה
    קרה לי כמה פעמים, אתה כאילו שולט בחלום, ואתה באמת חושב שמה שקורה בחלום זה מציאות

ואז שאתה קם אתה נבהל כי בעצם לא קרה כלום
    +1
    אז למה זה מסוכן?

10. 14-12-2009 23:51 #10
    בן
    אין הגדרה מסוימת לחלום צלול, יש רמות של מודעות בכל חלום, כשאתה מודע טוב לחלום,רק אתה יודע את זה ואז אתה יכול להגיד שחלמת חלום צלול זה הכל......וכן אם אתם אומרים שהייתם מודעים, אז בסדר חלמתם חלום צלול.

11. 15-12-2009 00:02 #11
    בן
    קרה לי כמה פעמים זה מגניב רצח

12. 15-12-2009 06:04 #12
    בן
    שם פרטי
    יוסי
    אם אתם רוצים לחלום חלום צלול פשוט תילכו לבצפר וזה יקרא לבד אני חלמתי שאני מתאבד בסוף התאוררתי (באסה)
    במיוחד בשיעור היסטוריה שם אתה בעננים

13. 15-12-2009 08:53 #13
    בן
    וואי קרה לי היום, חלמתי שאני עם ידידה ודברים כאלה
    ובבוקר אשכרה הלכתי בכל הבית לחפש אותה כי הייתי בטוח שהיא איתי ><"

14. 15-12-2009 11:44 #14
    בן
    כבר היה לי שיתוק שינה..זה אחד הדברים המפחידים...
    זה בעיקר קורה בלילות שאתה לא מצליח להרדם אז אתה שעה שוכב במיטה ולא עושה כלום...רק מקשיב לתקתוקים של השעון
    באופן כללי אם אתה רוצה להכנס לחלום צלול הדרך הכי פשוטה להגיע אליו זה דרך שיתוק שינה...אתה שוכב במיטה ובמשך שעה מקשיב רק לתקתוקים של השעון..אחרי שעה בערך אתה תכנס למצב של שיתוק שינה שזה הדבר הכי מפחיד בעולם...אתה מתחיל לשמוע קולות,להרגיש דברים נוגעים בך ולחשוב שיש יצורים בחדר...זה דבר מפחיד לאללה... הקטע זה לנסות להרדם עם הגב לקיר.
    כשאתה עם הגב לקיר אתה יודע שאין שום דבר מאחוריך כי יש קיר אז אתה יחסית רגוע..הפעם הראשונה שחטפתי את זה הייתי עם הפרצוף לקיר והגב לכיוון החדר..וזה מפחיד לאללה כי אתה לא יודע מה יש מאחוריך..
    בפעם האחרונה שהיה לי שיתוק שינה פשוט זזתי כשראיתי שזה מתקרב ואז נמנעתי מזה,אבל בכל זאת בסוף חטפתי שיתוק שינה ואחרי זה חלום צלול..ובתכלס זה שווה את זה בעיניי

15. 15-12-2009 20:49 #15
    בן
    שם פרטי
    Loko
    חלום צלול זה אחד הדברים!
    פעם היה לי חלום כזה:
    הייתי עם מלא בנות בכיתה (כוסיות אש), פתאום התחלתי לז**ן אחת ואז באה המורה כזה ואז אני אמרתי לעצמי בחלום: "אני יודע שזה חלום והמורה לא תעשה לי כלום וכלום לא יקרה לי!" ואז נתתי כאפה למורה העפתי אותו מהחלון וז**נתי אותן D:

עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרויקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner