fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
שאלה|

הארכת זמן הגמירה

1. 14-02-2010 20:12 #1
    בן
    שם פרטי
    guy
    חברה שלי אומרת לי שאני גומר מהר מדי
    האם יש איזה שהיא שיטה להאריך את משך זמן הגמירה?

בבקשה תהיו רצינים
    תודה

2. 15-02-2010 16:04 #2
    בן
    שם פרטי
    עמית
    שלום לך,
    אכן, ישנם שיטות להערכת משך הגמירה, אציג לך כמה מהם:
    תוכל לאונן מספר שעות לפני קיום יחסי המין מה שיוריד את הגירוי המיני שלך ויגרום לגמירה מאוחרת יותר.
    שיטה נוספת להערכת משך הגמירה היא להשתמש בקונדום אשר מוריד את החיכוך בין איבר המין שלך לאיבר המין שלה, דבר שיוריד את הגירוי ואת הלחץ על איבר המין שלך.
    תוכל לנסות להוציא את איבר מנך ולתת לו כמה שניות "להרגע" ולהוריד את הלחץ ואז לחדור שוב.
    בזמן הסקס תנסה לחשוב על מחשבות אחרות, מחשבות שמעבר להרגשה המינית שלכם, מחשבה על הרגשות והחיבור בניכם ולא לחשוב מחשבות מרובות על מין אשר יגרמו לך להיות מגורה יותר.
    מי שלא נשם אבק דרכים, לא ישאף אוויר פסגות

3. 15-02-2010 16:36 #3
    בן
    שם פרטי
    רמי
    לאונן לפני קיום היחסים לא טוב, כי אז נהנים פחות, הכי טוב לא לאונן בכלל, פעם ב..
    כשאתה שוכב איתה אל תחשוב על זה ואל תתרכז בזה, תתרכז בדברים אחרים, תחשוב שאתה מזיין את חבר שלך ותראה איך הזין שלך הולך לישון ולא תגמור יומיים
    ואז כשתרצה לגמור תתרכז בזה ותפציץ
    ותתאמן בבית שתהיה לך שליטה על הכלי יש מדריכים איך לעשות את זה.. שריר הPC
    החיים הם...

4. 15-02-2010 20:48 #4
    בן
    שם פרטי
    אלכס
    ציטוט פורסם במקור על ידי 777rami777 צפה בהודעה
    לאונן לפני קיום היחסים לא טוב, כי אז נהנים פחות, הכי טוב לא לאונן בכלל, פעם ב..
    כשאתה שוכב איתה אל תחשוב על זה ואל תתרכז בזה, תתרכז בדברים אחרים, תחשוב שאתה מזיין את חבר שלך ותראה איך הזין שלך הולך לישון ולא תגמור יומיים
    ואז כשתרצה לגמור תתרכז בזה ותפציץ
    ותתאמן בבית שתהיה לך שליטה על הכלי יש מדריכים איך לעשות את זה.. שריר הPC
    הוא צודק קודם כל להונן לפניזה זה טימטום ולא תיגמור בכלל אולי אחרי 3 שעות אם לא יותר וזה מוריד את כל החשק
    אז לא מומלץ...בכללי כמו שהוא אמר אתה יכול להתאמן על השריר בזיין אתה יכול להדליק סרט פורנו משהו רציני ולא סירטון
    סרט רציני של שעתיים/שעה וחצי ולא משהו 20 שניות ואז תיראה ועל תעשה ביד רק תיראה הזין שלך יעמוד וזה היה ברור
    אבל תנסה לא לחשוב על זה יענו תנסה להוריד אותו שאתה רואה תסרט אחרי שתצליח להשטלת עליו תאמין לי
    אתה יכול לזיין מישהי גם אם היא תימצוץ/תישכב אז לא יעמוד לך רק אם אתה רוצה אתה משחק איתו אני למשל
    מזיין בנות ב1:20 הכי קצת שלי הכי הרבה שזיינתי מישהי זה 2:34 קלוט שעתיים וחצי לזיין ולא ליגמור
    ככה זה שאתה יודע להשטלת על הזיין ש'ך וכמו שאמרו כמה וכמה פעמים...אל תחשוב על סקס תאמין לי
    שאם אתה עושה ביד נגיד ואתה חושב שאתה עוד רגע גומר או שהוא עומד זה אותו דבר תחשוב שמישהו בא
    גוזר לך תזיין ואין לך פיתום זיין תאמין לי הזיין שלך ירד ישר בלי לדבר בכלל XD

ויש עוד משהו אבל זה לא לגיל שלך....
    יש כדורים לגיל 22+ שאתה לוקח אותם ובמשך 4 שבועות רצוף...
    הזין שלך פי 5 גדול יותר פי 3 עבה יותר ויש לך שליטה יותר חזקה עליו
    יענו תחשוב אתה לוקח 4 שבועות כדורים שאחרי הכדורים האלה הזיין ש'ך
    היה כאילו קח 5 אתים תחבר אותם במעגל וככה היה לך העובי של הזיין רק יותר גבוע
    משהו כמו 30/25 סנתימתרים שלזיין זה דיי הרבה...

ובהצלחה D:

5. 16-02-2010 18:56 #5
    בן
    יש שריר שקוראים לו שריר ה pc
    תחפש בגוגל עליו
    בכל מקרה תאמן אותו זה גם יעזור לך בזמן וגם תוכל לעצור את הגמירות
    (לגמור בלי להשפיך)
    ותגיד לחברה שלך שאם הייתם עושים את זה יותר הייתה יותר מאומן

6. 16-02-2010 19:21 #6
    בן
    שם פרטי
    guy
    אתם יכולים להביא לי בבקשה מדריך איך לאמן את השריר הזה
    תודה

7. 16-02-2010 19:29 #7
    בן
    שם פרטי
    רמי
    יש פה בלינקיה נראלי, או תריץ חיפוש ותמצא..
    החיים הם...

8. 19-02-2010 23:05 #8
    בן
    שם פרטי
    Cema
    תריץ חיפוש ...

9. 27-02-2010 10:11 #9
    בן
    שם פרטי
    בת-ים
    תקנה ספרי השיהייה מה הבעיהה מי חנות סקס

10. 08-03-2010 20:53 #10
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי ToranTo צפה בהודעה
    הוא צודק קודם כל להונן לפניזה זה טימטום ולא תיגמור בכלל אולי אחרי 3 שעות אם לא יותר וזה מוריד את כל החשק
    אז לא מומלץ...בכללי כמו שהוא אמר אתה יכול להתאמן על השריר בזיין אתה יכול להדליק סרט פורנו משהו רציני ולא סירטון
    סרט רציני של שעתיים/שעה וחצי ולא משהו 20 שניות ואז תיראה ועל תעשה ביד רק תיראה הזין שלך יעמוד וזה היה ברור
    אבל תנסה לא לחשוב על זה יענו תנסה להוריד אותו שאתה רואה תסרט אחרי שתצליח להשטלת עליו תאמין לי
    אתה יכול לזיין מישהי גם אם היא תימצוץ/תישכב אז לא יעמוד לך רק אם אתה רוצה אתה משחק איתו אני למשל
    מזיין בנות ב1:20 הכי קצת שלי הכי הרבה שזיינתי מישהי זה 2:34 קלוט שעתיים וחצי לזיין ולא ליגמור
    ככה זה שאתה יודע להשטלת על הזיין ש'ך וכמו שאמרו כמה וכמה פעמים...אל תחשוב על סקס תאמין לי
    שאם אתה עושה ביד נגיד ואתה חושב שאתה עוד רגע גומר או שהוא עומד זה אותו דבר תחשוב שמישהו בא
    גוזר לך תזיין ואין לך פיתום זיין תאמין לי הזיין שלך ירד ישר בלי לדבר בכלל XD

ויש עוד משהו אבל זה לא לגיל שלך....
    יש כדורים לגיל 22+ שאתה לוקח אותם ובמשך 4 שבועות רצוף...
    הזין שלך פי 5 גדול יותר פי 3 עבה יותר ויש לך שליטה יותר חזקה עליו
    יענו תחשוב אתה לוקח 4 שבועות כדורים שאחרי הכדורים האלה הזיין ש'ך
    היה כאילו קח 5 אתים תחבר אותם במעגל וככה היה לך העובי של הזיין רק יותר גבוע
    משהו כמו 30/25 סנתימתרים שלזיין זה דיי הרבה...

ובהצלחה D:
    כמה חרטות בתגובה אחת...
    עאלק לזיין שעתיים וחצי.. אפילו עם ויאגרה אתה לא מזיין שעתיים וחצי יחרטטן
    וד"א, כל הכדורים האלה להגדלת הזין זה חרטה.. זה מגדיל לך אותו באיזה 3 סנטימטר לאחר איזה חצי שנה של שימוש.. ולא שווה להסתכן בשביל עוד 2-3 סנטימטרים תאמין לי.. עאלק "פי 5 יותר גדול, פי 3 יותר עבה" תגיד לי אתה מקשיב לעצמך? מה זה נראה לך פה דרגון בול שהוא יהפוך לסופר סאייה?

פותח האשכול, פשוט תזיין יותר.. ככה אתה לא תגמור מהר. (ואם היא לא רוצה אז יש לך ידיים כדי לעזור לעצמך)

11. 08-03-2010 23:45 #11
    בן
    שם פרטי
    אלכס
    יש איזה דרך שאני מכיר שהיא פשוט לאונן כמה זמן לפני זה אבל הרבה ככה שכבר מתי שאתה מאונן אין לך חשק
    מקווה שצמצא עוד דרכים
    בהצלחה

12. 10-03-2010 21:52 #12
    בן
    תאונן לפני ..
    הייתה לי אותה בעיה זה פשוט חוסר סקס אחי ואל תבלבל לי שאתה מרביע בהרמות ... כי אתה מתרגש ואז גומר ..

אני הבאתי בייד שחברה שלי הייתה בדרך אלי ואז שהיא באה שמתי קונדום ..

והבאתי בה..
    ֿֿאני רואה בסקס מעבר להנאה אני רואה בזה דבר שבוא אתה צריך להרשים .. אני מעדיף לגמור לפני ולהנות פחות כדי שהיא תראה שאני סוס הרבעה ולא לגמור תוך 5 דקות

מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner