fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

סיפור| שלגיה ושבעת הגמדים-הסיפור האמיתי!

1. 20-07-2007 20:43 #1
    בן
    שם פרטי
    אני מימי
    שלגיה ושבעת הגמדים:

היו היה ארמון גדול ומפואר שבו גרה משפחה גדולמה ומאושר. המלך, המלכה, שלגיה הקטנה ועוד 3000 שפחות של המלך. יום אחד טיילה המלכה מתחת לחומות הארמון כאשר לפתע נפל עליה פסנתר מן המגדל.
    המלך בכה במשך ימים. עד שלבסוף החליט להתחתן עם זונת צמרת דרום תל אביבית בעלת רקורד עשיר מזה של פמלה אנדרסון ופאריס הילטון ביחד. זונת הצמרת הפכה למלכה. עוד במהלך השבוע הראשון היא ביקרה בכל אוהלי החיילים של הארמון והסביבה. המלכה עברה על כל החיילים והכירה אותם אחד אחד. היא תמיד הייתה פתוחה ל... רעיונות חדשים.
    למלכה היה מחשב קסמים אשר כל יום היה עונה לה על שאלה אחת:
    "מחשב פנטיום 4 שעל הקיר, מי בעלת הדגדגן הכי רגיש בעיר?"
    "את מלכתי! לך הדגדגן הכי רגיש בעיר!"
    ושלגיה הטהורה והתמימה חיה לה בארמון בתולה ולא מודעת לכל ההולך סביבה. היא חשבה שקונדומים זה בלוני מים ושילדים באים כאשר החסידה זורקת אותם על הראש של אמא שלהם מלמעלה.
    יום אחד, אחרי סקס פרוע על הפלוגה הצפונית של הטירה, חזרה המלכה ושאלה את המחשב שלה:" מחשב פנטיום 4, וינדוס 2000, שעל הקיר. מי בעלת הדגדגן הכי רגיש בעיר?"
    והמחשב ענה לה:" לא את מלכתי. שלגיה היא בעלת הדגדגן הכי רגיש בעיר. ואת הבטחת לי ג'ויסטיק! זונה..."
    התעצבנה המלכה והתקינה למחשב וירוס שניגן שירים של שרית חדד במערכת של המחשב במשך ימים.
    המלכה הלכה מעוצבנת בטירה וראתה כיצד חיילים לוטשים עיניים לעבר שלגיה. קינאתה של המלכה לא ידעה גבולות. החשק שלה לסקס ירד ו4,000 חיילי הארמון החלו לדאוג. אך לבסוף המלכה החליטה לנקום את נקמתה ושלחה את מייקל ג'קסון לאנוס את שלגיה הקטנה והתמימה. אבל כאשר מייקל ג'קסון הוציא את הכלי שלו וראה את מבטה התמים וההמום של שלגיה, הוא החליט לרחם עליה ושלח אותה לברוח רחוק ליער. לאחר מכן הוא אנס אל ג' יפית והביא למלכה את הלב שלה.
    המלכה המאושרת חזרה לעצמה ותוך מספר ימים היו כל חיילי הגדוד מרוצים ומסופקים.
    שלגיה המסכנה ברחה לה אל היער. וכל החיות והשיחים בדרך הטרידו אותה מינית. והיא המשיכה לרוץ בסלו מושן כדי שכל הסובבים יראו את שדיה קופצים מעלה מטה בצורה סקסית כל כך שמשמר המפרץ נראה לידה כמו סרט פורנו זול. ושלגיה רצה הרחק אל תוך היער האפל עד שראתה ביקתת ממתקים קטנה... סליחה... טעות בסיפור. הביקתה הייתה רגילה לחלוטין. מגרש טניס, בריכה, 3 קומות של בית מפואר ומבריק ושבע מכוניות מאגניבות בחניה.
    שלגיה התמימה והבתולה נכנסה אל תוך הבית. היא שמעה מוסיקת ראפ רועשת שבאה מטייפ שעמד לא רחוק מהדלת. שלגיה כיבתה את המוסיקה. השקט מילא את החדר כמים שמילאו את הטיטאניק בסצינה שהאייסברג מתנגש בחדר המכונות. שלגיה פסעה אל תוך הביקתה כאשר על הקיר מתגלות לעיניה תמונות של פמלה אנדרסון ופאריס הילטון עושות דברים ששלגיה לא חלמה עליהם מעולם.
    לפתע הרגישה שלגיה רעב. היא חיפשה אוכל ברחבי הבית אך לא מצאה. ורק ליד הטלויזיה היא מצאה 7 בירות ופיצוחים. שלגיה שתתה בירה ואכלה מהפיצוחים. לאחר מכן שלגיה עלתה למעלה במדרגות ונרדמה על המיטה הראשונה שראתה.
    עברו מספר שעות ושבעה דמויות חזרו הביתה. אלה היו 7 גמדים אפרו אמריקאים עם זין ענק! הם נכנסו לחדר ולפתע הגמד ג'יי אמר לגמד ג'ו:" היי! מישהו שתה את הבירה שלי!"
    הגמד ג'ו השיב לו:" ומישהו עישן את הסיגרים שלי!"
    הגמד ג'ק אמר:" ומישהו פיצח את הפיצוחים שלי!"
    הגמד ג'קסון אמר:" מישהו ישב על הכיסא שלי"
    הגמד ג'יקו:" ומישהו משחק לי באשכים!"
    הגמד ג'רמי:" סליחה"
    הגמד ג'פרי:" ומישהו נגע לי במגזין פורנו"
    לפתע הם שמעו נחירה מוזרה למלמעלה. הגמדים האפרו-אמריקאים עם הזין הגדול עלו אל חדר השינה וגילו את שלגיה הכוסית שוכבת לה על המיטה וישנה. עיניהם של הגמדים כמעט יצאו מהמקום לנוכח המראה הזה. ג'יי, ג'ו, ג'ק, ג'קסון, ג'יקו, ג'רמי וג'פרי התקרבו בשקט אל שלגיה הישנה כאשר בידה הם ראו את חוברת הפורנו. המכנסיים של ג'יי, ג'ו, ג'ק, ג'קסון, ג'יקו, ג'רמי וג'פרי החלו להתנפח באופן מוזר. לפתע התעוררה שלגיה וראתה את הגמדים האפרו-אמריקאים עם הזין הגדול.
    "מי אתם" שאלה שלגיה.
    "אנחנו ג'יי, ג'ו, ג'ק, ג'קסון, ג'יקו, ג'רמי וג'פרי" אמרו הגמדים.
    שלגיה התמתחה כך שכמעט ראו את הפטמה שלה דרך המחשוף. "אני מצטערת שהתגנבתי אליכם הבייתה כך בלי להודיע. פשוט הייתי צריכה לברוח ממייקל ג'קסון" אמרה שלגיה.
    "זה בסדר" אמרו הגמדים שהסתכלי לשלגיה על המחשוף. "את מוזמנת להשאר אצלנו כמה שאת רוצה ויש לנו פיטמה... מיטה פנויה שם למטה" אמר אחד הגמדים.
    שלגיה ירדה למטה עם הגמדים והם החלו להראות לה את הבית. "מה זה היא עושה?" שאלה שלגיה כאשר היא מסתכלת על תמונה של פאריס הילטון מתוך סרט פורנו.
    "את לא יודעת?" שאלו ג'יי, ג'ו, ג'ק, ג'קסון, ג'יקו, ג'רמי וג'פרי.
    "לא" אמרה שלגיה.
    "זה נקרא סקס" אמר אחד הגמדים.
    "לפעמים אומרים שזה נקרא לעשות אהבה. אבל זה אם אתה עושה סקס עם אותה בחורה במשך 10 שנים ואתם נשואים" אמר גמד אחר.
    "ומדוע עושים את זה?" שאלה שלגיה.
    הגמדים לא ידעו כיצד להסביר לה את זה.
    "אולי פשוט נדגים לך?" שאלו ג'יי, ג'ו, ג'ק, ג'קסון, ג'יקו, ג'רמי וג'פרי.
    ושלגיה עלתה עם ג'יי, ג'ו, ג'ק, ג'קסון, ג'יקו, ג'רמי וג'פרי הגמדים האפרו-אמריקאים עם הזין הגדול ובמשך ימים שלמים לא יצאה מהמיטה.

ובנתיים, המלכה ניגשה אל המחשב מלא הוירוסים שלה בטירה ועשתה לו פורמט. לאחר מכן היא נכנסה לאתר google ושאלה:" מי בעלת הדגדגן הכי רגיש בעיר?"
    ולפתע היא קיבלה תמונה של שלגיה ושבעת הגמדים האפרו-אמריקאים עם הזין הגדול. זעמה של המלכה לא ידע גבולות. היא ניגשה אל מייקל ג'קסון ותלשה לו את האף! לאחר מכן היא הלכה למעבדה סודית מתחת לארמון והכינה שם ויבראטור מורעל! חצי אחד היה מורעל והחצי השני לא. המלכה הרעה הלכה אל שלגיה כאשר הגמדים האפרו-אמריקאים עם הזין הגדול לא היו בבית ודפקה את הדלת... בדלת*.
    שלגיה הלא תמימה פתחה את הדלת וראתה את המלכה בהסוואה. המלכה ניסתה לשכנע את שלגיה לנסות סקס עם בנות ולבסוף הצליחה. המלכה החדירה את הויבראטור עם המצד הלא מורעל, ולאחר מכן הביאה לשלגיה את הצד המורעל. שלגיה החדירה ומתה. והמלכה המאושרת רצה בחזרה אל תוך היער אבל בדרך היא נדפקה בעץ ומתה.
    ג'יי, ג'ו, ג'ק, ג'קסון, ג'יקו, ג'רמי וג'פרי הגמדים האפרו-אמריקאים עם הזין הגדול חזרו הבייתה וראו את שלגיה ערומה על הרצפה. הגמדים בכו ובכו ובכו. הם הכניסו אותה אל תוך קבר מזכוכית בצורת משולש (לא הצליחו לסגור לה את הרגליים) ובכו מסביבו במשך ימים. אבל לפתע הופיע הנסיך הנקרופיל על הסוס הפדופיל. הנסיך הנקרופיל התקרב אל הגמדים ושאל אותם:" של מי הגופה הכה יפה הזאת?"
    "של שלגיה!" אמר אחד הגמדים.
    "אפשר?" שאל הנסיך הנקרופיל.
    הגמדים הורידו את המכסה של הקבר והנסיך נישק את שלגיה. אך בזמן שהוא נישק אותה, הלשון שלו נגעה במשהו מוזר. הנסיך הנקרופיל הוציא את הויברטאור ושלגיה קמה לתחיה!
    ושלגיה הלא תמימה נסעה עם הנסיך הנקרופיל על הסוס הפדופיל אל ארץ רחוקה ושמה "הסטודיו לסרטי פורנו" והם הזד... חיו באושר ואושר עד עצם היום הזה!

איך יפה? תנו לי בתגובות חברי fxp!!!!

( הקטע עם גוגל לא אמיתי בשביל קשי קליטה )

2. 20-07-2007 20:50 #2
    בן
    שם פרטי
    זוהר
    ח...חח....חחח....חחח חזק!
    (סליחה על הח'ים זה נלחץ לי בטעות מהצחוק)
    Veni, vidi, vici

3. 20-07-2007 20:55 #3
    בן
    שם פרטי
    אני מימי
    תודה רבה אחי (=

4. 20-07-2007 21:25 #4
    בן
    שם פרטי
    אני מימי
    למה לא מגיבים? בבקשה תגיבו

5. 20-07-2007 22:58 #5
    בן
    סיפור נוגע לליבי חחח..
    ישן אבל תמיד נחמד לקרוא עוד פעם

6. 20-07-2007 23:07 #6
    בן
    שם פרטי
    אני מימי
    תודה רבה

7. 20-07-2007 23:09 #7
    שם פרטי
    כדור הארץ
    חחחחח סיפור דיי דפוק אבל אההבתי

8. 20-07-2007 23:40 #8
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח
    גדול..!!!!
    ווואי איך אתה אוהב דברים כאלה

קרדיט ל:Nestea

9. 20-07-2007 23:57 #9
    בן
    שם פרטי
    אני מימי
    אכן כן..

10. 21-07-2007 05:05 #10
    בן
    שם פרטי
    Mara Salvatruch
    לחחחחחח דגדגן הרגיש ביותר בעיר עאלק חחחחחחחחח

11. 21-07-2007 05:18 #11
    חחחח..............

12. 21-07-2007 08:31 #12
    בן
    נחמד ביותר אהבתי!!!

13. 21-07-2007 09:05 #13
    שם פרטי
    שנגחאי XD
    חזק אהבתי

14. 21-07-2007 09:15 #14
    בן
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח,איזה סיפור ילדים,משהו טוב..

15. 21-07-2007 11:19 #15
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    איזה סיפור חינוכי

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner