fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תגיות: קארטינג
שאלה|

תגידו מה דעתכם על קניית קארטינג

1. 03-03-2010 23:56 #1
    בן
    שמעו אני רוצה לברר לגבי קארטינג 4 פעימות משהו ככה מהיר וטוב..אני יודע שאין מסלולים בארץ אני לא מצפה לסוע איתו פה אל תדאגו..חחחח...

אני רציתי קארטינג כי אני עברתי איזה מיליון קורסים בפתח תקווה ובעוד מקומות וזה לא מספק אותי..אני פשוט התאמנתי בקארטינג וזה כנראה היעד שאני פונה אליו,מה שמעצבן שבפתח תקווה או בקרית אונו עד שאתה נכנס זה שעה ושאתה נכנס זה ל10 דקות..בקורס שאתה עובר זה דיי כייף אבל הילדים שמה פשוט הורסים הכל..כל פעם מישהו אחר מתנגש בך ושמוציאים דגל כחול המניאקים לא זזים הצידה..חחחח..

אז רק רציתי ככה לשאול מה דעתכם על קארטינג?נסעתם על קארטינג פעם?למישהו יש קארטינג למכירה לפני שאני קונה ממישהו אחר חלקים ומרכיב..חחח(מוכר לי ב6000 החרא..חחח)??אם מישהו ככה רוצה לדבר איתי על זה...כי סך הכל זה הדבר היחידי שמוציא אנדרנלין..הרי לסוע באוטו זה לא בתקווה שלי כי עוד מעט החוק המזויין ששר התחבורה השמן הזה עושה שהרישיונות התקבלו רק בגיל 21..סעמממק כל כך קרוב אבל רחוק(אני בן 15 וקצת..)

2. 04-03-2010 00:02 #2
    בן
    חח נסעתי כבר מלא פעמים בקארטינג זה אחד הדברים הכי חזקים שיש!! אבל למה אתה אומר שאין מסלולים בארץ? יש אחד נחמד שהייתי בו אמנם מזמן בקיבוץ נחשונים וממה ששמעתי רק שיפרו אותו אפילו עוד יותר.. יש גם את המסלולים המעפנים כמו הזה בקניון פתח תקווה בחניון שם אבל אני בטוח שיש בארץ עוד מלא מסלולים טובים.. בכל מקרה השאלה היא למה אתה רוצה בכלל לקנות מכונית קארטינג?? זה לא שאתה יכול לנסוע איתה בכלל בכבישים כאילו זה אוטו רגיל ואתה יכול להשתמש בו רק במסלולים מיוחדים ובשטחים פתוחים.. בכל מקרה אני במקומך פשוט הייתי הולך כמו כולם למסלולים המוכנים ונוסע במכוניות קארטינג שלהם וזהו..

3. 04-03-2010 00:05 #3
    בן
    שם פרטי
    פיטר
    קארטינג? אתה רוצה לקנות קארטינג? O_O
    אתה עד כדי כך רעב חח?

4. 04-03-2010 00:07 #4
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Bamba222 צפה בהודעה
    חח נסעתי כבר מלא פעמים בקארטינג זה אחד הדברים הכי חזקים שיש!! אבל למה אתה אומר שאין מסלולים בארץ? יש אחד נחמד שהייתי בו אמנם מזמן בקיבוץ נחשונים וממה ששמעתי רק שיפרו אותו אפילו עוד יותר.. יש גם את המסלולים המעפנים כמו הזה בקניון פתח תקווה בחניון שם אבל אני בטוח שיש בארץ עוד מלא מסלולים טובים.. בכל מקרה השאלה היא למה אתה רוצה בכלל לקנות מכונית קארטינג?? זה לא שאתה יכול לנסוע איתה בכלל בכבישים כאילו זה אוטו רגיל ואתה יכול להשתמש בו רק במסלולים מיוחדים ובשטחים פתוחים.. בכל מקרה אני במקומך פשוט הייתי הולך כמו כולם למסלולים המוכנים ונוסע במכוניות קארטינג שלהם וזהו..

אני חשבתי על מה שאתה אומר אחי..אבל אני יגיד לך את האמת..נמאס לי כל כך להיכנס לפתח תקווה...אני התחלתי משם בגיל 10 וכבר 5 שנים אני נוסע שם וחורש על המסלול הקטן שלהם,ונכון יש שמה קארטינג נחמד והכל אבל הוא מאוד יקר..50 שקל כל פעם שאתה רוצה לסוע 10 דקות וכבר עשיתי איזה 3 קורסים בכמה מסלולים ואני חייב להגיד שנהנתי מפתח תקווה בעיקר,זה הדבר שהכי הוציא ממני את האנדרנלין...לגבי המסלולים שבארץ..אני אצטרך לחשוב עליהם,אבל אתה יכול להודות איתי שבארץ לעומת ארצות אחרות אין בקושי מסלולים וחבל..אני בנתיים חושב על זה מדבר אם אח שלי..זה נושא קשה כי סך הכל אין לו הרבה שימוש אז אולי אנחנו פשוט נעה לנו עונת ליגה בפתח תקווה או בקארטינג מוכן אחר...

תודה שהבעת את דעתך..חחחח..

זה דבר כל כך כייף אבל אני משתגע למה זה לא מתפתח בארץ כמו בחול.

ציטוט פורסם במקור על ידי iPeter צפה בהודעה
    קארטינג? אתה רוצה לקנות קארטינג? O_O
    אתה עד כדי כך רעב חח?
    להגיד לך את האמת..הגוף שלי כל כך לא משוחרר והדבר היחידי שמשחרר אותי זה קארטינג בשביל להוציא אנדרנלין...בנתיים אני לא כל כך בטוח שאנחנו נקנה כי זה יקר ואין בזה הרבה שימוש כמו נמשל במסלולים המוכנים..יש דעות מוערבות...מילא השמן לא היה מעביר את הגיל לרישין בגיל 21 אני אולי הייתי פחות סגור..

5. 04-03-2010 00:09 #5
    בן
    שם פרטי
    Anonymous
    אחד הדברים הכי מגוכחים ששמעתי לקניה..
    מקארטינג מה יצא? כתחביב כן.. לסוע פעם בחודש לפ"ת, קריית אונו וואלה למה לא אבל בעתיד?.. (נכנסת לזה פה גם)
    נאסקר?..
    אבל שמע, הכסף שלך תעשה מה שבא לך.
    וכמו שאמרת אין מסלול מרוצים ממש שווה להשקיע בו.

6. 04-03-2010 00:12 #6
    בן
    איפה בידיוק תיסע איתו? אני יודע שיש ליד מיני ישראל מסלול ובת''א ניראה לי.

בכל מיקרה לא מומלץ

7. 04-03-2010 00:13 #7
    בן
    חחחח אחי ההורים שלי לא מחליטים שום דבר זה אני ואח שלי..חחח..ההורים שלי לא מעניין אותם אנחנו אספנו את הכסף לבד כמו חמורים..ואני אמרתי כבר עזבו לרגע את המסלולים בארץ..לא שאלתי אם זה שווה לקנייה..שאלתי אם זה בכלל כדי לקנות או פשוט לשמור את הכסף ולבזבז אותו על ליגות וכאלה..לא אכפת לי מה יצא מזה...חחח...אני רוצה להיות רופא אבל אני לא צריך לקנות קליניקה...זה פשוט מוציא אנדרנלין..וזה כן חוקי אל תדאג..למי שיש רישיון אחרי קורס בקארטינג ויש לו 4 פעימות והכל מסודר והוא לא נוסע בכביש..אין סיבה שיתפסו אותו ויקנסו אותו..אתה יודע כמה חברים שלי יש להם מיניבייקים וקארטינגים בסביבה..והם אפילו לא שמים על אף אחד נוסעים ב12 בלילה בכביש ושמים מזרחית..חחחח..

טוב בנתיים אני שם לב שזה לא מומלץ..אני כבר איבדתי את החשק...לגבי המסולולים אני פשוט רק עצבני..למה בישראל אין מסלולים אבל בהולנד יש 700...חחח...

8. 04-03-2010 00:18 #8
    בן
    שם פרטי
    רז
    אתה מכיר אולי את רוי ניסני? הילד שקבוצה גרמנית החתימה אותו לנהוג על פורמולה אחת (הוא מהבית ספר שלי).
    קיצר קארטינג זה קטלני אבל אל תבנה על זה בתור מקצוע לחיים.

9. 04-03-2010 00:20 #9
    בן
    שם פרטי
    Anonymous
    ציטוט פורסם במקור על ידי raash צפה בהודעה
    אתה מכיר אולי את רוי ניסני? הילד שקבוצה גרמנית החתימה אותו לנהוג על פורמולה אחת (הוא מהבית ספר שלי).
    קיצר קארטינג זה קטלני אבל אל תבנה על זה בתור מקצוע לחיים.
    ואל תגיד לי שזה לא בגלל אבא שלו.
    אבא שלו דחף אותו כל הזמן לקארטינג ומרוצים.
    אבא שלו הוא גם זה שהפעיל את הקשרים.
    גם אם לא רואים את זה מבחוץ.

יש לו קריירה בגלל אבא שלו ולא רק בזכות עצמו.

10. 04-03-2010 00:20 #10
    בן
    שמעו אני אסגור את זה..מקצוע לחיים אל תדאגו זה לא...זה בנתיים בשביל לשחרר אנדרנלין כמו שאני עשיתי כבר כמה שנים ותאמינו לי זה הדבר הכי משחרר לחצים וזה בדיוק כמו סמים..אנשים שנהגו בזה פעם אחת לא מבינים כמה זה לנהוג הרבה פעמים אם ילדים מסוימים או אם חברים..לאט לאט אתה מתחיל להבין שזה פשוט ממש ממש טוב..

רוי ניסני נשמע מוכר..מה הוא נוהג על פורמולה 1....??נשמע מוכר...כזה

11. 04-03-2010 00:20 #11
    בן
    שם פרטי
    מּוּכּה
    זה לא ניראה לי שמותר ליסוע בזה

12. 04-03-2010 00:21 #12
    בן
    שם פרטי
    Anonymous
    ציטוט פורסם במקור על ידי elisasulin צפה בהודעה
    שמעו אני אסגור את זה..מקצוע לחיים אל תדאגו זה לא...זה בנתיים בשביל לשחרר אנדרנלין כמו שאני עשיתי כבר כמה שנים ותאמינו לי זה הדבר הכי משחרר לחצים וזה בדיוק כמו סמים..אנשים שנהגו בזה פעם אחת לא מבינים כמה זה לנהוג הרבה פעמים אם ילדים מסוימים או אם חברים..לאט לאט אתה מתחיל להבין שזה פשוט ממש ממש טוב..

רוי ניסני נשמע מוכר..מה הוא נוהג על פורמולה 1....??נשמע מוכר...כזה
    ב.מ.וו ג'וניור..
    ועכשיו הוא צריך להיות 16 ? (17 גג..)
    וכן הוא בפורמולה 1...

אבל שמע.. אם זה רק בשביל האנדרנלין עדיף כבר לשלם את ה 50 שקל פעם במאשר לקנות ולשים במחסן.

13. 04-03-2010 00:23 #13
    בן
    ציטוט פורסם במקור על ידי HentaiMaster צפה בהודעה
    ב.מ.וו ג'וניור..
    ועכשיו הוא צריך להיות 16 ? (17 גג..)
    וכן הוא בפורמולה 1...

איזה כייף לו...איפה הוא גר...ואתה גם בבית ספר שלו???..

14. 04-03-2010 00:24 #14
    בן
    שם פרטי
    Anonymous
    איזה כייף לו...איפה הוא גר...ואתה גם בבית ספר שלו???..
    לא אני בחור אחר פה כן..
    ואני סתם מכיר אותו בגלל ששמעתי על אבא שלו פעם..
    חנוך ניסני ..

15. 04-03-2010 00:25 #15
    בן
    אני חשבתי על מה שאתה אומר אחי..אבל אני יגיד לך את האמת..נמאס לי כל כך להיכנס לפתח תקווה...אני התחלתי משם בגיל 10 וכבר 5 שנים אני נוסע שם וחורש על המסלול הקטן שלהם,ונכון יש שמה קארטינג נחמד והכל אבל הוא מאוד יקר..50 שקל כל פעם שאתה רוצה לסוע 10 דקות וכבר עשיתי איזה 3 קורסים בכמה מסלולים ואני חייב להגיד שנהנתי מפתח תקווה בעיקר,זה הדבר שהכי הוציא ממני את האנדרנלין...לגבי המסלולים שבארץ..אני אצטרך לחשוב עליהם,אבל אתה יכול להודות איתי שבארץ לעומת ארצות אחרות אין בקושי מסלולים וחבל..אני בנתיים חושב על זה מדבר אם אח שלי..זה נושא קשה כי סך הכל אין לו הרבה שימוש אז אולי אנחנו פשוט נעה לנו עונת ליגה בפתח תקווה או בקארטינג מוכן אחר...

תודה שהבעת את דעתך..חחחח..
    חחחח אני דווקא די מופתע שאהבת הכי הרבה את המסלול המעפן הזה בחניון של הקניון בפתח תקווה כי אישית אני וחברים שלי שנאנו אותי כי הוא פשוט עלוב ומשעמם ברמות אבל כל אחד והטעם שלו.. ושמע אתה צודק לגבי זה שהרמה של המסלולים בארץ היא על הפנים אני אישית גר כרגע בפינלנד ויש לי 15 שעה נסיעה מהבית מסלול קרטינג אחד הקטלניים אחי.. זמן הקפה ממוצע שלו זה בערך 3 דקות שזה אומר שהוא מאודדדד ארוך והוא ממש כייפי כי הוא בנוי בצורה ממש מושלמת יש בו את כל האלמנטים האפשריים שאפשר כמו סיבובים קטנים,גדולים, של 180 מעלות, וחלק שהוא ישר לגמרי והכי כיף לפי דעתי שאתה סתם נוסע בו בפול גז ומרגיש את כל הרוח מורחת לך תעיניים חחח אבל מה הוא גם בנוי בצורה מעניינת כאילו עושים במסלול כל כמה זמן שינויים כדי שלא יהיה מסלול אחד קבוע ומשעמם כל החיים שיימאס על כולם.. ממה ששמעתי אגב בגרמניה יש את המסלולים הכי מקצועיים בעולם אם אני יהיה שם פעם אחת אז נראה לי אני ינסה חח

קיצר אחי כמו שאמרתי לך מקודם לפי דעתי לא שווה לך לקנות מכונית קארטינג ובטח כשאתה נמצא בארץ שהמסלולים פה לא משהו גם ככה אבל זאת בחירה שלך ותעשה מה שאתה רוצה.

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner