סבבה.

דבר ראשון שכל מתחיל צריך לעשות הוא להכנס למדריך שמסביר על כל דבר שיש לך בכפר, קרדיט ל GermanGood על המדריך:
המדריך.

עכשיו, למדריך שלי:

כפי שכבר הבנתם, אם הלכתם כמו שצריך, כל דבר במפקדת הכפר שבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל. עושה את שלו.

הדברים הכי חשובים במשחק הם (כולם ביחד): משאבים שבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל.
וחייליםשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל.!

עכשיו, כיוון שאתם ממש בהתחלה של הכפר שלכם, אתם עוד לא יכולים לבנות חיילים, אלא אם בניתם את הכפר שלכם ממש ממש ממש רע, אז אתם צריכים להתמקד במשאבים!

כדי להתחיל, אני ממליץ לשמור את העציםשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל. והחימרשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל. ב-2 רמות מעל הברזלשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל., למה? כי בשלב כלשהוא בכל מקרה ייצטברו לכם הרבה יותר מדי ברזלים.
אז מה שאתם צריכים לעשות, זה לבנות את המשאבים ככה:
1 עציםשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל., 1 חימרשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל. ו-1 ברזלשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל..
לאחר מכן להעלות את החימרשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל. והעציםשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל. לרמה 6, לשמור את הברזלשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל. ברמה 1\2, לבחירתכם.
עכשיו תעלו את הברזלשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל. לרמה 4, ומכאן תתחילו להעלות עד למצב שבו יש לכם 10 עציםשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל., 10 חימרשבטי מלחמה-המדריך לשחקן המתחיל. ו-8 ברזל.
עכשיו, כאשר יש לכם את הנ"ל, אתם צריכים לבנות את הפסל.
סיימתם? יופי. עכשיו אתם צריכים להעלות את מפקדת הכפרלרמה שלוש ולבנות את בסיס האימונים, מכאן ישר תמשיכו לרמה 5 של מפקדת הכפר ותבנו את הנפחיה.
עכשיו, תבנו לכם באיזור ה-40 לוחמי חנית ולוחמי חרב, ותתחילו לתקוף את הכפרים הברברים שבסביבתכם, כדי לצבור עוד משאבים.

מכאן, כל אחד יכול להמשיך בדרכו שלו, ואני לא רוצה להשפיע על סגנון המשחק שלכם, אז מכאן, תתפרעו.

בברכה, אלעד\ggilon.
שוב, אם מישהו צריך עזרה, אני כאן!