fxp
שחזור סיסמה הרשמה
  • רשומים
  • מחוברים כרגע
הרשמה לאתר
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
קונספירציה |

דינוזאורים מוזכרים בתנ"ך

1. 06-05-2010 01:07 #1
    בן
    תמיד יש מין סתירה בין התנ"ך לבין הדינוזאורים.
    המדענים טוענים שהדינוזאורים חיו לפני מליוני שנים ואילו היהודים המאמינים טוענים שהעולם קיים רק 5000 שנה.
    אז מי צודק מבין השתים?
    לפי דעתי שתי הסיפורים צודקים ואני יסביר גם למה..
    הדינוזאורים כידוע חיו לפני מליוני שנים ונכחדו מסיבה בלתי מוסברת - כל התאוריות שיש למדענים הם בגדר תאורייה בלבד ואין שום הוכחות לנכונותם.
    מה שהרבה לא יודעים זה שכאשר ה' ברא את העולם(על פי התנ"ך כמובן) העולם לא היה ריק לגמרי , היו כאן מפלצות שה' נילחם בהם וניצח אותם המפלצות מתוארות כתנינים , נחשים ומפלצות המים.
    "בַּיּוֹם הַהוּא יִפְקֹד יְהוָה בְּחַרְבּוֹ הַקָּשָׁה וְהַגְּדוֹלָה וְהַחֲזָקָה, עַל לִוְיָתָן נָחָשׁ בָּרִחַ, וְעַל לִוְיָתָן, נָחָשׁ עֲקַלָּתוֹן; וְהָרַג אֶת-הַתַּנִּין, אֲשֶׁר בַּיָּם"(ישעיה כז א')

מה שאני חושב זה שחיו פה הדינוזאורים פעם וה' נילחם בהם והרג אותם כדי לברוא עולם חדש עם יצורים חדשים.

מה אתם אומרים?
    נערך לאחרונה על ידי refael92, 06-05-2010 בשעה 01:15

"אנחנו הצופה שלפני המחנה ביום ובלילה רואה ואינו נראה"

2. 06-05-2010 01:12 #2
    בן
    שם פרטי
    עדן
    יכול להיות, אבל לא נראה לי, בכללי לפי דעתי יש הוכחות למה הם נכחדו, אבל יש כאלה שחושבים שהייתה סיבה אחרת...
    נתת דוגמא אחת, דינוזאורים מוזכרים בתנ"ך, בינתיים אני חושב שזה נכון שיש סיכוי
    מנהל פורום Gunz Online ופורום סקרים לשעבר.
    GMראשי לשעבר בשרת QUALITYGUNZ, שמי היה Stal
    לכל בעיה, בקשה, עזרה או סתם לדבר שלחו הודעה בכיף :)
    סקייפ:edenndor

3. 06-05-2010 01:29 #3
    בן
    שם פרטי
    אבי
    קודם כל אין שום סתירה בין הרבנים למדענים !! לפי היהדות ה" בורא עולמות ומחריבן - מזה מסתדרת הטענה שהיו דינוזאורים ,
    מה שהבאת מישעיה בכלל לא קשור !! ה" ברא את כל החיות האלו ומה שכתוב זה על עתיד לבוא לא על מה שהיה !!

4. 06-05-2010 08:24 #4
    בן
    שם פרטי
    סמי D:
    הדינוזאורים נכחדו
    בני האדם נוצרו בתהליך האבולוציה.

SeriesGuide
    האפליקציה המושלמת למכורי סדרות טלויזיה
    http://www.fxp.co.il/showthread.php?...96&p=123147944

5. 06-05-2010 08:44 #5
    בן
    הם נכחדו לא מדברים עליהם בכלל בתנ"ך.

Keine Angst

6. 06-05-2010 14:01 #6
    בן
    שם פרטי
    עמית
    הוא לא התכוון לגבי דינוזאורים, ה' בעצם אומר מה עתיד לקרות, לפי מה שאני יודע זה עונש או משהו כזה- לא ברור.
    תשמע יש הרבה דעות בנושא, יש אומרים שבכלל היה עולם קדום שנחרב ונשארו שרידים ועוד עשרות דעות.
    אין לדעת, ולדעתי לא נדע אף פעם.

7. 06-05-2010 16:02 #7
    בן
    שם פרטי
    Trip
    ציטוט פורסם במקור על ידי refael92 צפה בהודעה
    מה שהרבה לא יודעים זה שכאשר ה' ברא את העולם(על פי התנ"ך כמובן) העולם לא היה ריק לגמרי , היו כאן מפלצות שה' נילחם בהם וניצח אותם המפלצות מתוארות כתנינים , נחשים ומפלצות המים.
    "בַּיּוֹם הַהוּא יִפְקֹד יְהוָה בְּחַרְבּוֹ הַקָּשָׁה וְהַגְּדוֹלָה וְהַחֲזָקָה, עַל לִוְיָתָן נָחָשׁ בָּרִחַ, וְעַל לִוְיָתָן, נָחָשׁ עֲקַלָּתוֹן; וְהָרַג אֶת-הַתַּנִּין, אֲשֶׁר בַּיָּם"(ישעיה כז א')

מה שאני חושב זה שחיו פה הדינוזאורים פעם וה' נילחם בהם והרג אותם כדי לברוא עולם חדש עם יצורים חדשים.

מה אתם אומרים?
    וואי אתה מביא אותי עכשיו לכל מיני כיוונים לא קשורים לקונספריציה..אני יביא לך 1.
    עצם זה שאתה אומר שה' נילחם ולא עשה 'קסם' והרג אותם משנה את ההגדרה של אלוהים ^^
    אבל לא משנה , אין לי כח להתחיל לבנות פה הסברים על אלוהים..

אומרים שאלוהים הכחיד 70 עולמות (ניראה לי..אני לא בטוח במספר..)
    אישית..אני חושב שמה שהמדענים אומרים(בתאוריות)צודקים , כי אם ה' הרג אותם ..אין כל סיבה שישארו..
    הרי הכח של אלוהים מובנה על יסודות הטבע..שני הנפוצים ביותר זה אש ומים..ככה שלא ממש היו אמור להישאר
    זכר מהם..ועובדה שנישאר עצמות ושרידים שלהם..(כי הרי ידוע שאש שורפת עד אפר ומים מפוררים..)

בנוסף גם כתוב איפשהו 'חיות גדולות' אין כל וויכוח פה , התורה אומרת שהיו דינוזאורים..העובדה החדשה שהרבנים המציאו זה שלא כתוב על חייזרים
    אבל אם תפתח בספר יחזקאל פסוק ד' תיראה תאור מפורט על חייזרים (במיוחד כשכתוב 'עין החשמל , או משהו כזה..)
    נערך לאחרונה על ידי DrTrip, 06-05-2010 בשעה 16:04

8. 06-05-2010 16:13 #8
    WFdesign מנותק מנהל פורום טיולים ותנועות נוער לשעבר.
    בן
    שם פרטי
    עומרי
    יש עדויות בתנ"ך לדינוזאורים.
    למעשה החיות הראשונות שמוזכרות בספר בראשית הן "התנינים בגדולים".
    עכשיו זה חמוד מאוד אבל אם תבדוק על פי פחמן 14 שמאפשר תיארוך של עצמים מיליוני שנים אחורה תגלה שהדינוזאורים לא היו קיימים לפני 5000 שנים וגם לא 500000 שנים. וזה הרי לא הגיוני נכון?

ואלוהיםלא נלחם בחיות האלו מה שהבאת מתאר ציטוט של "חיזוי" של אלוהים במידה והעם יעשה הרע בעינו.
    "גם כי אלך בגיא צלמות, לא אירע כי יש לי פאקינג מרכבה סימן 4"

9. 06-05-2010 23:34 #9
    תן לי עדיין ללכת עם המדע כי לדינוזאורים יש עדויות היסטוריות ולסיפורי התנך אין( נו באמת סירה של תות אנח אמון אפשר למצוא אבל את תיבת נח שהכילה את כל החיות של כדוה''א לא מוצאים?) אפילו בתנ''ך מוזכר עדן בו אלוהים נוטע גן באופן עקיף - אומרים שאלוהים נטע גן בעדן ושהיו שם המים הטובים של 4 נהרות הפרת החידקל ועוד שניים שאני לא זוכר איזה חיפשו חיפשו וחיפשו שם וקיוו למצוא ולא מצאו וזו הסיבה שאני לא מאמין בסיפורי התנ''ך למרות שהם מאוד יפים ומלאים במוסרי השכל.
    92% מהילדים שגולשים בפורום Fxp חושבים שמי שיש לו יותר הודעות הוא "מגניב" יותר
    אם אתה מה-8% שכמות ההודעות לא מעניינת אותם צרף זאת לחתימה שלך

93% מהילדים שגולשים בפורום Fxp הם עברייני מקלדת
    אם אתה מה-7% שאינם עברייני מקלדת צרף זאת לחתימתך

10. 06-05-2010 23:36 #10
    בן
    שם פרטי
    אבי
    אין סתירה זה כמו שאומרים שיש כוכבים שהם שנות אור מפה(שהאור שהכוכב שולח נשלח לפני מליון שנה ורק עכשיו הגיע)

כמו הכוכבים כך הדינזאורים שאומרים שהאור שנשלח העולם עצמו לא היה קיים ורק לפני 5000 שנה נברא העולם לפני זה היה עולם אבל לא היה שמים וארץ וכדו'
    ותאמין לי ה' לא "נלחם" במפלצות
    נערך לאחרונה על ידי avi942, 06-05-2010 בשעה 23:55

11. 06-05-2010 23:56 #11
    בת
    שם פרטי
    מורן
    לפי התנך ה' גם היה אמור לברוא את הדינוזאורים ולמה שהוא יהרוס את כל העולם שהוא ברא? מה זה? כמו טיוטא? ניסוי ותהיה?
    ואם כן אז למה העולם שאנחנו חיים בו כיום לא מושמד על ידי ה? הרי ברור שהוא לא מרוצה ממנו..
    ובקשר לחייזרים.. גם אותם הוא ברא?

12. 07-05-2010 03:06 #12
    בן
    שם פרטי
    ליאור
    מאוד מעניין ונישמע מאוד הגיוני =)

13. 07-05-2010 12:13 #13
    בן
    שם פרטי
    אבי
    ציטוט פורסם במקור על ידי xXMoranXx צפה בהודעה
    לפי התנך ה' גם היה אמור לברוא את הדינוזאורים ולמה שהוא יהרוס את כל העולם שהוא ברא? מה זה? כמו טיוטא? ניסוי ותהיה?
    ואם כן אז למה העולם שאנחנו חיים בו כיום לא מושמד על ידי ה? הרי ברור שהוא לא מרוצה ממנו..
    אלוהים בורא עולמות ומחריבן , אז ככה שלפי התנך אין זכר לדינוזאורים .. למה הוא עשה וכמה הוא עשה וואללה לא יודע ..
    מי אמר שהוא לא מרוצה מהעולם הזה ?? אולי לפה הוא רצה שנגיע מההתחלה ..
    בקשר לחייזרים זה שטויות אין דבר כזה ..

14. 09-05-2010 12:56 #14
    בת
    שם פרטי
    מורן
    ציטוט פורסם במקור על ידי avi178 צפה בהודעה
    אלוהים בורא עולמות ומחריבן , אז ככה שלפי התנך אין זכר לדינוזאורים .. למה הוא עשה וכמה הוא עשה וואללה לא יודע ..
    מי אמר שהוא לא מרוצה מהעולם הזה ?? אולי לפה הוא רצה שנגיע מההתחלה ..
    בקשר לחייזרים זה שטויות אין דבר כזה ..
    לא נראה לי שלפה הוא רצה שנגיע מהתחלה, הוא די ניתק קשר... ואם הוא כן אז עצוב מאוד שזה העולם שהוא שואף אליו..
    ובקשר לחייזרים... אתה באמת מאמין שבכל היקום כולו.. בכל הזמן האינוסופי שהוא קיים, אין לא היו ולא יהיו חיים מחוץ לכדור הארץ? אתה באמת באמת מאמין בזה?

15. 09-05-2010 14:16 #15
    בן
    שם פרטי
    תמיר
    ציטוט פורסם במקור על ידי avi942 צפה בהודעה
    אין סתירה זה כמו שאומרים שיש כוכבים שהם שנות אור מפה(שהאור שהכוכב שולח נשלח לפני מליון שנה ורק עכשיו הגיע)
    רעיון מחוכם ביותר, קבל ח"ח.
    יש לציין שהוא לא מתקשר לנושא שלנו -הדינוזאורים

ציטוט פורסם במקור על ידי xXMoranXx צפה בהודעה
    לגבי חייזרים, עוד אין הוכחה לקיומן קל וחומר שאינך יכולה לדבר על צורת בריאתם.
    החרבת עולמות - אם את יוצאת מנק' הנחה שהכתוב בתנ"ך נכון (כך משתמע מהודעתך..) קחי לך כדוגמא את נוח והמבול.

ציטוט פורסם במקור על ידי refael92 צפה בהודעה
    תמיד יש מין סתירה בין התנ"ך לבין הדינוזאורים.
    המדענים טוענים שהדינוזאורים חיו לפני מליוני שנים ואילו היהודים המאמינים טוענים שהעולם קיים רק 5000 שנה.
    אז מי צודק מבין השתים?
    לפי דעתי שתי הסיפורים צודקים ואני יסביר גם למה..
    הדינוזאורים כידוע חיו לפני מליוני שנים ונכחדו מסיבה בלתי מוסברת - כל התאוריות שיש למדענים הם בגדר תאורייה בלבד ואין שום הוכחות לנכונותם.

מה אתם אומרים?
    ציטוט פורסם במקור על ידי avi178 צפה בהודעה
    קודם כל אין שום סתירה בין הרבנים למדענים !! לפי היהדות ה" בורא עולמות ומחריבן - מזה מסתדרת הטענה שהיו דינוזאורים ,
    מה שהבאת מישעיה בכלל לא קשור !! ה" ברא את כל החיות האלו ומה שכתוב זה על עתיד לבוא לא על מה שהיה !!
    ציטוט פורסם במקור על ידי DrTrip צפה בהודעה

אומרים שאלוהים הכחיד 70 עולמות (ניראה לי..אני לא בטוח במספר..)
    עכשיו בקשר לשלושתכם,
    הטענה הבסיסית של האשכול פה היא פס א' פרק כז של ספר ישעיה.
    הפירוש שהובא פה (איני יודע אם זהו אכן פירושו, אך בואו נאמר שכך הדבר.) לפס' הוא שבורא עולם החריב עולמות קודמים\תנינים ומפלצות גדולות שהם הדינוזאורים.
    ראשית כל, אני חושב שזה בכלל ביזיון לומר שה' היה צריך להלחם בדינוזאורים.. בכל זאת אנחנו מדברים פה על ה', ולכן האופציה הזו נשללת כאן. לגבי האופציה השנייה שאומרת שה' החריב כמה עולמות (שהם בעצם הדינוזאורים), יש לשלול גם אפשרות זו משום שלא מדובר בעולם. איכם יכולים להשוות את הדינוזאורים לעולם. על פי סיפורי הבריאה, ה' יצר את הכוכבים ביום הרביעי, ולכן אפשר להסיק שהכוכבים לא היו קיימים קודם. ואם לא היו כוכבים איכן היה עולמם של הדינוזאורים (הרי אנו מוצאים את עצמותייהם כאן)?
    כשמדברים על בריאת העולם, לא מדברים רק על אדם וחווה. מדברים על כל היקום. כל הרעיון הוא שהיקום לא היה פה לפניכן. היו עולמות אחרים, מחוץ ליקום שלנו (למרות שהוא אין סופי בגודלו) ועליהם מדובר ולא עלינו. לכן, אין מדובר בדינוזאורים בספ' הנ"ל.
    נערך לאחרונה על ידי Master_Of_Shadows, 09-05-2010 בשעה 15:42

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מקרא דרגות:  » יו"ר » מנכ"ל » מנהל ראשי » מפקח » מנהל פורום » צוות פרוייקטים » צוות סיקורים » משתמש כבוד » היכל התהילה » Champ » משקיען כבוד » Winner